Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Body
1. Vésky B 179 14,53UH
11
20
11
20
11
20
17
20
130
2. Vrbětice 166 14,64ZL
10
13
15
15
20
13
1
15
102
3. Velký Ořechov C 160 14,82ZL
20
17
20
10
6
17
20
1
111
4. Hradčovice 159 14,83UH
7
15
0
17
15
11
13
10
88
5. Mladcová 124 15,38ZL
17
2
17
2
17
15
10
6
86
6. Mirošov 121 15,19ZL
8
9
0
3
13
9
6
10
58
7. Nevšová 95 15,82ZL
15
6
3
2
1
1
15
5
48
8. Velký Ořechov B 93 14,83ZL
2
8
10
13
8
4
1
17
63
9. Nevšová B 92 15,21ZL
13
5
8
2
1
3
9
13
54
10. Vysoké Pole 76 14,99ZL
9
7
13
11
9
7
8
11
75
11. Mysločovice 68 16,66ZL
2
10
7
4
10
2
1
-36
12. Křekov 67 15,41ZL
3
2
2
8
7
2
7
8
39
13. Lukov 57 16,04ZL
1
11
0
7
2
10
2
2
35
14. Louky 54 16,91ZL
2
2
9
2
3
6
2
4
30
15. Nedašov 37 15,43ZL
6
2
-
9
2
---19
-. Nedašova Lhota 37 16,10ZL
1
-
6
6
-
8
11
3
35
17. Bratřejov 36 16,29ZL-
4
5
-
2
--
2
13
-. Hostišová 36 18,66ZL-
1
2
2
1
2
5
-13
19. Záhlinice 27 17,00KM-
3
4
2
4
2
2
2
19
20. Tečovice 23 16,04ZL-
1
-
2
1
2
-
7
13
21. Sazovice 17 19,36ZL
4
2
-
2
2
2
3
-15
-. Lhota 17 19,48ZL---
1
5
---6
23. Ublo 15 17,37ZL
1
--
2
2
5
--10
24. Brumov B 14 15,25ZL-------
1
1
25. Pohořelice 8 18,66ZL
2
-------2
26. Bylnice 6 16,22ZL---
5
----5
27. Trnava 5 19,15ZL
5
-------5
28. Machová 4 25,21ZL------
4
-4
29. Bratřejov B 3 24,52ZL--------0
30. Poteč 2 20,22ZL--------0
-. Hřivínův Újezd 2 22,28ZL-------
2
2
-. Kvašov 2 26,94PU--------0
-. Štítná nad Vláří 2 NPZL-------
1
1
34. Tichov 1 NPZL--------0
-. Drnovice 1 NPZL---
1
----1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Body
1. Bojkovice 136 17,09UH
4
15
6
10
12
12
12
4
75
2. Holešov 119 17,32KM
10
4
12
12
10
15
8
12
83
3. Popov 92 17,15ZL
12
2
15
2
15
8
2
10
66
4. Vlachovice 87 17,20ZL
3
2
10
4
3
4
15
3
44
5. Velký Ořechov 81 17,83ZL
5
10
-
3
5
6
10
8
47
6. Bílovice 76 17,90UH
8
6
1
6
8
10
3
5
47
7. Bohuslavice u Zlína 75 17,57ZL
6
12
4
8
2
1
5
6
44
8. Nedašova Lhota 65 17,36ZL
15
3
5
15
----38
9. Tečovice 49 -ZL
2
5
3
2
4
2
4
15
37
10. Vysoké Pole 36 18,40ZL
2
8
8
1
6
5
6
-36
11. Drnovice 10 18,31ZL---
5
----5
12. Bratřejov 4 19,74ZL--------0
-. Šarovy 4 26,71ZL
2
-
2
-----4
14. Bratřejov B 3 20,15ZL--------0
-. Hřivínův Újezd 3 25,27ZL-----
3
--3
16. Pohořelice 2 23,56ZL
2
-------2
-. Ublo 2 23,95ZL--------0
-. Racková 2 NPZL-
1
-
1
----2
19. Zahnašovice 1 NPKM
0
0
1
-
0
---1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Body
1. Pohořelice 95 17,75ZL
8
10
2
4
5
8
10
10
57
2. Tečovice 81 -ZL
0
2
3
10
10
10
8
0
43
3. Bílovice 78 18,70UH
5
8
8
3
8
2
2
8
44
4. Martinice 51 20,84KM
3
6
10
2
0
6
5
2
34
5. Bratřejov 49 20,06ZL-
5
4
6
6
0
1
6
28
6. - Napamal 40 19,39---------0
7. Míkovice 33 19,89UH
4
-
5
1
4
5
3
-22
8. Nedašova Lhota 17 22,23ZL--
0
5
---
4
9
9. Lhota 13 21,73ZL-
4
------4
10. Machová 12 21,65ZL----
3
-
6
-9
11. - NAPAMAL 9 21,60---------0
12. Malenovice 6 22,60ZL
6
-------6
13. - NapaMal 2 28,84---------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Body
1. Hradčovice 101 15,02UH
8
8
8
10
8
6
10
1
59
2. Vrbka 86 15,56KM-
10
6
2
10
8
3
6
45
3. Nevšová 48 16,24ZL
5
0
2
3
6
10
1
2
29
4. Lukov 44 17,03ZL
3
0
2
5
4
0
4
8
26
5. Lechotice 40 16,36KM-
4
2
4
0
4
2
3
19
-. - Racteč 40 16,99---------0
7. - Napamal 38 16,86---------0
8. Žeranovice 22 19,00KM-
3
0
2
-
3
5
4
17
9. Lipová 20 17,55ZL
6
5
-
2
2
--
5
20
10. Míkovice 15 -UH
0
---
3
-
2
-5
11. Nedašova Lhota 14 3,12ZL--
10
2
----12
12. - NAPAMAL 12 17,83---------0
13. - Racková-Tečovice 10 17,00---------0
14. - RACTEČ 8 16,89---------0
15. Lhota 7 22,98ZL----
2
---2
16. - NapaMal 5 18,07---------0
-. Dřevohostice 5 20,84PR-----
2
--2
18. Býškovice 4 20,72PR-
0
-
2
---
2
4
-. Valašská Polanka 4 33,98VS-------
2
2
20. Šarovy - Salaš 3 19,21ZL--
3
-----3
21. Brusné 2 20,08KM--------0
-. Šarovy 2 23,03ZL-
2
------2
-. Luhačovice 2 27,09ZL-
0
--
2
---2
-. - Šarovy Salaš 2 27,43---------0
25. Záhlinice 0 NPKM-
0
0
-----0
-. - RacTeč 0 NP---------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Body
1. Ublo 28 17,43ZL-
0
0
0
0
0
8
0
8
2. Louky 26 16,09ZL
0
0
0
0
0
0
1
0
1
3. Nedašov 12 15,69ZL-------
0
0
4. Bojkovice 8 16,09UH--------0
5. Lhota 6 27,01ZL--------0
6. Drnovice 5 18,53ZL--------0
-. Křekov 5 19,18ZL-------
0
0
-. Ublo B 5 20,63ZL---
0
0
---0
9. Bylnice 4 20,06ZL--------0
-. Pozděchov 4 25,40VS--------0
11. Velký Ořechov 1 16,87ZL--
0
--
0
--0
12. Sazovice 0 19,94ZL-
0
-
0
0
---0
-. Šarovy 0 33,38ZL--
0
-----0
-. Křekov B 0 39,30ZL--------0
-. Vrbětice 0 MSZL--------0


Celkem se účastnilo:  108 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: