Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/04/172019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR PV -
22019/02/082019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
32019/04/022019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice TR -
42019/04/052019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku TR -
52019/04/012019/05/05 Vlkoš - fotba. hřiště, O putovní pohár obce Vlkoš HO GPHO
62019/04/012019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří UO -
72019/04/272019/05/11 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC TCL
82019/05/062019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
92019/05/012019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
102019/05/062019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
112019/05/132019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
122019/05/052019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota KM PHL
132019/04/012019/05/19 Ratíškovice - fotba. hřiště, Okresní kolo PS 2019 HO GPHO
142019/05/132019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
152019/05/112019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 1 základna TC TCL
162019/04/012019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
172019/05/122019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
182019/05/202019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
192019/05/172019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
202019/05/202019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
212019/05/122019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
222019/05/192019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
232019/04/012019/06/01 Blatnice - fotba. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
242019/05/192019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
252019/05/262019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
262019/05/252019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
272019/06/032019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
282018/12/082019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
292019/04/012019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
302019/05/312019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
312019/04/012019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
322019/05/312019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
332019/05/262019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
342019/06/012019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
352019/06/012019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
362019/04/012019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
372019/06/022019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
382019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
392019/06/082019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
402019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
412019/06/092019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
422019/06/092019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
432019/04/012019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
442019/06/162019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
452019/04/012019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
462019/06/212019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
472019/06/242019/06/29 Dubenec, JL Dubenec TU JL
482019/06/162019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
492019/04/012019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
502019/06/222019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
512019/06/222019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
522019/04/012019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
532019/06/152019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
542019/06/282019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
552019/06/232019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
562019/07/062019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
572019/06/292019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
582019/06/292019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
592019/04/012019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
602019/04/012019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
612019/07/052019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
622019/06/302019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
632019/06/302019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
642019/07/132019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
652019/07/152019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
662019/04/012019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
672019/07/072019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
682019/07/122019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
692019/04/012019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
702019/07/072019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
712019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
722019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
732019/07/132019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
742019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
752019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
762019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
772019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
782019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
792019/07/212019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
802019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
812019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
822019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
832019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
842019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
852019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
862019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
872019/07/282019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
882019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
892019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
902019/04/052019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
912019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
922019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
932019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
942019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
952019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
962019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
972019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
982019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
992019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
1002019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
1012019/08/112019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1022019/04/012019/08/25 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1032019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1042019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
1052019/08/182019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
1062019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
1072019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1082019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1092019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1102019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
1112019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1122019/08/312019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1132019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1142019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1152019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1162019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1172019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1182019/09/162019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
1192019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu