Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Vésky B 151 14,53UH
11
11
2. Velký Ořechov C 129 14,89ZL
20
20
3. Hradčovice 118 14,83UH
7
7
-. Vrbětice 118 14,86ZL
10
10
5. Mladcová 102 15,64ZL
17
17
6. Mirošov 88 15,72ZL
8
8
7. Velký Ořechov B 79 14,83ZL
2
2
8. Vysoké Pole 75 14,99ZL
9
9
-. Nevšová B 75 15,21ZL
13
13
10. Nevšová 56 15,96ZL
15
15
11. Lukov 55 16,04ZL
1
1
12. Louky 46 17,93ZL
2
2
13. Křekov 44 15,83ZL
3
3
14. Mysločovice 43 16,66ZL
2
2
15. Nedašova Lhota 35 16,10ZL
1
1
16. Bratřejov 29 18,61ZL-0
17. Nedašov 25 15,43ZL
6
6
18. Hostišová 23 18,66ZL-0
19. Záhlinice 19 18,40KM-0
20. Ublo 15 17,37ZL
1
1
-. Sazovice 15 19,36ZL
4
4
22. Tečovice 13 16,04ZL-0
23. Lhota 6 21,61ZL-0
24. Bylnice 5 16,22ZL-0
-. Trnava 5 19,15ZL
5
5
26. Machová 4 25,21ZL-0
27. Bratřejov B 3 24,52ZL-0
28. Pohořelice 2 20,12ZL
2
2
-. Hřivínův Újezd 2 22,28ZL-0
30. Drnovice 1 NPZL-0
-. Brumov B 1 NPZL-0
-. Štítná nad Vláří 1 NPZL-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Bojkovice 105 17,42UH
4
4
2. Holešov 97 17,32KM
10
10
3. Popov 72 17,58ZL
12
12
4. Vlachovice 62 17,20ZL
3
3
-. Velký Ořechov 62 17,83ZL
5
5
-. Bílovice 62 17,90UH
8
8
7. Bohuslavice u Zlína 52 18,18ZL
6
6
8. Nedašova Lhota 50 17,36ZL
15
15
9. Tečovice 44 17,31ZL
2
2
10. Vysoké Pole 36 18,40ZL
2
2
11. Drnovice 6 19,97ZL-0
12. Bratřejov 4 19,74ZL-0
-. Šarovy 4 26,71ZL
2
2
14. Bratřejov B 3 20,15ZL-0
-. Hřivínův Újezd 3 25,27ZL-0
16. Pohořelice 2 23,56ZL
2
2
-. Ublo 2 23,95ZL-0
-. Racková 2 NPZL-0
19. Zahnašovice 1 NPKM
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Pohořelice 67 18,77ZL
8
8
2. Tečovice 63 -ZL
0
0
3. Bílovice 56 19,24UH
5
5
4. Martinice 41 20,84KM
3
3
5. Bratřejov 38 20,06ZL-0
6. - Napamal 30 19,39--0
7. Míkovice 28 19,89UH
4
4
8. Nedašova Lhota 12 22,23ZL-0
9. - NAPAMAL 9 21,60--0
-. Machová 9 21,65ZL-0
11. Lhota 7 24,11ZL-0
12. Malenovice 6 22,60ZL
6
6
13. - NapaMal 2 28,84--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Hradčovice 77 15,77UH
8
8
2. Vrbka 63 15,85KM-0
3. Lukov 34 17,03ZL
3
3
4. Nevšová 33 16,24ZL
5
5
5. - Napamal 29 16,86--0
6. Lechotice 27 17,36KM-0
7. - Racteč 24 16,99--0
8. Lipová 20 17,55ZL
6
6
-. Žeranovice 20 19,00KM-0
10. Nedašova Lhota 12 3,12ZL-0
-. - NAPAMAL 12 17,83--0
12. Míkovice 11 -UH
0
0
13. - Racková-Tečovice 10 17,00--0
14. - RACTEČ 8 16,89--0
15. - NapaMal 5 18,07--0
-. Dřevohostice 5 20,84PR-0
17. Býškovice 4 20,72PR-0
-. Valašská Polanka 4 33,98VS-0
19. Šarovy - Salaš 3 19,21ZL-0
20. Šarovy 2 23,03ZL-0
-. Lhota 2 24,38ZL-0
-. Luhačovice 2 27,09ZL-0
-. - Šarovy Salaš 2 27,43--0
24. - RacTeč 0 NP--0
-. Záhlinice 0 NPKM-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Ublo 20 17,43ZL-0
2. Louky 10 17,35ZL
0
0
3. Bojkovice 8 16,09UH-0
4. Nedašov 6 15,69ZL-0
5. Drnovice 5 18,53ZL-0
-. Ublo B 5 24,33ZL-0
7. Pozděchov 4 25,40VS-0
8. Velký Ořechov 0 16,87ZL-0
-. Sazovice 0 19,94ZL-0
-. Šarovy 0 33,38ZL-0
-. Křekov 0 NPZL-0
-. Vrbětice 0 MSZL-0


Celkem se účastnilo:  101 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: