Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Vésky B 179 14,53UH
11
11
2. Vrbětice 166 14,64ZL
10
10
3. Velký Ořechov C 160 14,82ZL
20
20
4. Hradčovice 159 14,83UH
7
7
5. Mladcová 124 15,38ZL
17
17
6. Mirošov 121 15,19ZL
8
8
7. Nevšová 95 15,82ZL
15
15
8. Velký Ořechov B 93 14,83ZL
2
2
9. Nevšová B 92 15,21ZL
13
13
10. Vysoké Pole 76 14,99ZL
9
9
11. Mysločovice 68 16,66ZL
2
2
12. Křekov 67 15,41ZL
3
3
13. Lukov 57 16,04ZL
1
1
14. Louky 54 16,91ZL
2
2
15. Nedašov 37 15,43ZL
6
6
-. Nedašova Lhota 37 16,10ZL
1
1
17. Bratřejov 36 16,29ZL-0
-. Hostišová 36 18,66ZL-0
19. Záhlinice 27 17,00KM-0
20. Tečovice 23 16,04ZL-0
21. Sazovice 17 19,36ZL
4
4
-. Lhota 17 19,48ZL-0
23. Ublo 15 17,37ZL
1
1
24. Brumov B 14 15,25ZL-0
25. Pohořelice 8 18,66ZL
2
2
26. Bylnice 6 16,22ZL-0
27. Trnava 5 19,15ZL
5
5
28. Machová 4 25,21ZL-0
29. Bratřejov B 3 24,52ZL-0
30. Poteč 2 20,22ZL-0
-. Hřivínův Újezd 2 22,28ZL-0
-. Kvašov 2 26,94PU-0
-. Štítná nad Vláří 2 NPZL-0
34. Drnovice 1 NPZL-0
-. Tichov 1 NPZL-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Bojkovice 136 17,09UH
4
4
2. Holešov 119 17,32KM
10
10
3. Popov 92 17,15ZL
12
12
4. Vlachovice 87 17,20ZL
3
3
5. Velký Ořechov 81 17,83ZL
5
5
6. Bílovice 76 17,90UH
8
8
7. Bohuslavice u Zlína 75 17,57ZL
6
6
8. Nedašova Lhota 65 17,36ZL
15
15
9. Tečovice 49 -ZL
2
2
10. Vysoké Pole 36 18,40ZL
2
2
11. Drnovice 10 18,31ZL-0
12. Bratřejov 4 19,74ZL-0
-. Šarovy 4 26,71ZL
2
2
14. Bratřejov B 3 20,15ZL-0
-. Hřivínův Újezd 3 25,27ZL-0
16. Pohořelice 2 23,56ZL
2
2
-. Ublo 2 23,95ZL-0
-. Racková 2 NPZL-0
19. Zahnašovice 1 NPKM
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Pohořelice 95 17,75ZL
8
8
2. Tečovice 81 -ZL
0
0
3. Bílovice 78 18,70UH
5
5
4. Martinice 51 20,84KM
3
3
5. Bratřejov 49 20,06ZL-0
6. - Napamal 40 19,39--0
7. Míkovice 33 19,89UH
4
4
8. Nedašova Lhota 17 22,23ZL-0
9. Lhota 13 21,73ZL-0
10. Machová 12 21,65ZL-0
11. - NAPAMAL 9 21,60--0
12. Malenovice 6 22,60ZL
6
6
13. - NapaMal 2 28,84--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Hradčovice 101 15,02UH
8
8
2. Vrbka 86 15,56KM-0
3. Nevšová 48 16,24ZL
5
5
4. Lukov 44 17,03ZL
3
3
5. Lechotice 40 16,36KM-0
-. - Racteč 40 16,99--0
7. - Napamal 38 16,86--0
8. Žeranovice 22 19,00KM-0
9. Lipová 20 17,55ZL
6
6
10. Míkovice 15 -UH
0
0
11. Nedašova Lhota 14 3,12ZL-0
12. - NAPAMAL 12 17,83--0
13. - Racková-Tečovice 10 17,00--0
14. - RACTEČ 8 16,89--0
15. Lhota 7 22,98ZL-0
16. - NapaMal 5 18,07--0
-. Dřevohostice 5 20,84PR-0
18. Býškovice 4 20,72PR-0
-. Valašská Polanka 4 33,98VS-0
20. Šarovy - Salaš 3 19,21ZL-0
21. Brusné 2 20,08KM-0
-. Šarovy 2 23,03ZL-0
-. Luhačovice 2 27,09ZL-0
-. - Šarovy Salaš 2 27,43--0
25. - RacTeč 0 NP--0
-. Záhlinice 0 NPKM-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Body
1. Ublo 28 17,43ZL-0
2. Louky 26 16,09ZL
0
0
3. Nedašov 12 15,69ZL-0
4. Bojkovice 8 16,09UH-0
5. Lhota 6 27,01ZL-0
6. Drnovice 5 18,53ZL-0
-. Křekov 5 19,18ZL-0
-. Ublo B 5 20,63ZL-0
9. Bylnice 4 20,06ZL-0
-. Pozděchov 4 25,40VS-0
11. Velký Ořechov 1 16,87ZL-0
12. Sazovice 0 19,94ZL-0
-. Šarovy 0 33,38ZL-0
-. Křekov B 0 39,30ZL-0
-. Vrbětice 0 MSZL-0


Celkem se účastnilo:  108 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: