Rezervace na soutěže

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Český Rudolecnerozlišeno Mladoňovice242018-11-12 22:05:54
2Český Rudolecnerozlišeno Žďár nad Sázavou 1882018-11-11 22:05:35
3Prosetín - fotbalové hřištěnerozlišeno Výsonín202018-11-11 06:06:28
4Český Rudolecnerozlišeno Daměnice872018-11-10 21:52:07
5Český Rudolecnerozlišeno Zahorčice862018-11-10 18:10:39
6Areál PlazaMuži *162018-11-09 20:23:06
7Areál PlazaMuži Příšov212018-11-09 20:04:38
8Kuřim, parkoviště u TOS KuřimVolneStřelice452018-11-09 13:33:41
9Areál PlazaMuži Vrhaveč202018-11-08 19:06:56
10Areál PlazaMuži Mokrouše192018-11-08 13:38:58
11Areál PlazaMuži Obora182018-11-08 13:11:41
12Český Rudolecnerozlišeno Želeč852018-11-08 09:22:02
13Areál PlazaŽeny Hradiště62018-11-08 08:04:47
14Areál PlazaMuži Hradiště172018-11-08 08:03:38
15Areál PlazaMuži Úněšov22018-11-07 19:39:15
16Český Rudolecnerozlišeno Chotýčany152018-11-06 18:41:42
17Český Rudolecnerozlišeno Bačice52018-11-06 18:36:49
18Areál PlazaMuži Litice52018-11-06 11:16:18
19Český Rudolecnerozlišeno Boršov842018-11-05 22:38:42
20Kuřim, parkoviště u TOS KuřimVolneMorkovice442018-11-05 20:15:56
21Prosetín - fotbalové hřištěnerozlišeno Zbožnov192018-11-05 10:57:22
22Český Rudolecnerozlišeno Počátky832018-11-04 19:09:23
23Kuřim, parkoviště u TOS KuřimVolneRadíkov432018-11-04 08:47:08
24Český Rudolecnerozlišeno Plešovice822018-11-04 07:14:07
25Kuřim, parkoviště u TOS KuřimVolneKřenovice422018-11-03 12:24:05
26Kuřim, parkoviště u TOS KuřimVolneKřenovice402018-11-03 12:23:46
27Areál PlazaMuži Chrást152018-11-02 15:43:08
28Český Rudolecnerozlišeno Dolní Němčice812018-11-01 20:49:46
29Velké Hamry - kulturní důmŽeny Karlinky52018-11-01 20:39:32
30Velké Hamry - kulturní důmŽeny Jílové u Držkova12018-11-01 14:28:41
31Velké Hamry - kulturní důmPS-12Dalešice12018-11-01 14:27:53
32Český Rudolecnerozlišeno Malšice802018-10-31 09:28:11
33Areál PlazaMuži Tlučná142018-10-30 20:02:47
34Prosetín - fotbalové hřištěnerozlišeno Žižkovo Pole182018-10-30 19:40:19
35Český Rudolecnerozlišeno Malšice792018-10-30 18:22:06
36Český Rudolecnerozlišeno Kaliště272018-10-30 17:15:42
37Český Rudolecnerozlišeno Trnava782018-10-30 10:47:25
38Český Rudolecnerozlišeno Nová Ves772018-10-30 09:07:45
39Areál PlazaMuži Křelovice122018-10-29 22:15:27
40Areál PlazaŽeny Tlučná92018-10-29 22:14:53
41Areál PlazaŽeny Tlučná22018-10-29 22:14:22
42Prosetín - fotbalové hřištěnerozlišeno Pohled222018-10-29 21:22:52
43Prosetín - fotbalové hřištěnerozlišeno Pohled172018-10-29 21:14:37
44Velké Hamry - kulturní důmŽeny Raspenava62018-10-29 20:58:19
45Areál PlazaŽeny Úněšov82018-10-29 20:24:07
46Český Rudolecnerozlišeno Lesná762018-10-29 18:55:00
47Český Rudolecnerozlišeno Hodov752018-10-29 18:53:21
48Český Rudolecnerozlišeno Ústrašice352018-10-29 18:32:16
49Český Rudolecnerozlišeno Choustník732018-10-29 17:24:31
50Český Rudolecnerozlišeno Panské Dubenky172018-10-29 16:46:27
51Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice42018-10-29 16:45:17
52Český Rudolecnerozlišeno Mladoňovice722018-10-29 16:41:48
53Velké Hamry - kulturní důmMuži Mělník102018-10-29 14:28:34
54Český Rudolecnerozlišeno Věž742018-10-29 11:39:03
55Areál PlazaMuži Bolevec82018-10-29 09:52:44
56Český Rudolecnerozlišeno Bechov302018-10-29 09:16:44
57Český Rudolecnerozlišeno Bechov212018-10-29 09:16:20
58Český Rudolecnerozlišeno Kostníky22018-10-29 08:08:46
59Český Rudolecnerozlišeno Strachoňovice712018-10-28 21:58:27
60Prosetín - fotbalové hřištěnerozlišeno Komárov212018-10-28 20:40:41
61Český Rudolecnerozlišeno Budeč682018-10-28 20:13:39
62Český Rudolecnerozlišeno Zdislavice692018-10-28 20:09:11
63Český Rudolecnerozlišeno Nová Včelnice672018-10-28 19:27:05
64Prosetín - fotbalové hřištěnerozlišeno Stradouň142018-10-28 19:24:23
65Český Rudolecnerozlišeno Libkova Voda662018-10-28 19:09:19
66Český Rudolecnerozlišeno Benešova Hora652018-10-28 18:59:08
67Český Rudolecnerozlišeno Lesná622018-10-28 18:54:03
68Český Rudolecnerozlišeno Ledenice542018-10-28 18:46:09
69Český Rudolecnerozlišeno Zdislavice642018-10-28 18:27:45
70Český Rudolecnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic632018-10-28 18:25:20
71Český Rudolecnerozlišeno Menhartice702018-10-28 18:21:42
72Český Rudolecnerozlišeno Třebelovice612018-10-28 18:21:21
73Český Rudolecnerozlišeno Višňová602018-10-28 18:18:29
74Český Rudolecnerozlišeno Rohovka462018-10-28 18:16:04
75Český Rudolecnerozlišeno Chválkov452018-10-28 18:15:49
76Český Rudolecnerozlišeno Zliv592018-10-28 18:11:17
77Český Rudolecnerozlišeno Želetava582018-10-28 18:10:10
78Český Rudolecnerozlišeno Prosetín572018-10-28 18:09:20
79Český Rudolecnerozlišeno Roseč562018-10-28 18:08:24
80Český Rudolecnerozlišeno Horní Pole552018-10-28 18:07:45
81Český Rudolecnerozlišeno Budišov532018-10-28 18:04:58
82Český Rudolecnerozlišeno Dolní Žďár522018-10-28 18:04:28
83Český Rudolecnerozlišeno Rácovice512018-10-28 18:04:20
84Český Rudolecnerozlišeno Čechtín502018-10-28 18:04:08
85Český Rudolecnerozlišeno Přídolí422018-10-28 18:03:11
86Český Rudolecnerozlišeno Polště472018-10-28 18:02:08
87Český Rudolecnerozlišeno Horní Pole492018-10-28 18:02:08
88Český Rudolecnerozlišeno Zajíčkov312018-10-28 18:02:04
89Český Rudolecnerozlišeno Štítary482018-10-28 18:01:44
90Český Rudolecnerozlišeno Vlkovice442018-10-28 18:01:30
91Český Rudolecnerozlišeno Petrovice432018-10-28 18:00:49
92Český Rudolecnerozlišeno Ústrašice412018-10-28 18:00:47
93Český Rudolecnerozlišeno Police402018-10-28 18:00:40
94Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč382018-10-28 18:00:39
95Český Rudolecnerozlišeno Štítary372018-10-28 18:00:39
96Český Rudolecnerozlišeno Krotějov362018-10-28 18:00:38
97Český Rudolecnerozlišeno Kostníky282018-10-28 18:00:37
98Český Rudolecnerozlišeno Hrdějovice342018-10-28 18:00:32
99Český Rudolecnerozlišeno Čikov332018-10-28 18:00:29
100Český Rudolecnerozlišeno Rybova Lhota292018-10-28 18:00:22
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání