Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 28. 07. 2019 2019/08/16 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
2 03. 08. 2019 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
3 03. 08. 2019 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
4 04. 08. 2019 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
5 03. 08. 2019 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
6 03. 08. 2019 2019/08/17 Bílovice, O POHÁR SDH BÍLOVICE UH VCUH
7 05. 08. 2019 2019/08/16 Sádek Areál, Sádek 2019 9.kolo Moravskoslezského poháru OP -
8 11. 08. 2019 2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty PV VCPV
9 25. 07. 2019 2019/08/16 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom TA -
10 03. 08. 2019 2019/08/16 Lesná, hřiště, O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!! ZN ZNL
11 07. 08. 2019 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
12 11. 08. 2019 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
13 08. 07. 2019 2019/08/16 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR VCPR
14 04. 08. 2019 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
15 05. 08. 2019 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
16 05. 08. 2019 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
17 12. 08. 2019 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
18 06. 08. 2019 2019/08/17 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
19 08. 08. 2019 2019/08/18 Jabloňov, 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
20 04. 08. 2019 2019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
21 01. 08. 2019 2019/08/17 výletiště, 20. ročník o pohár SDH Vysoká PR -
22 05. 08. 2019 2019/08/18 Sportovní areál SDH Kozmice, X. kolo MSP a III.Ročník Memoriálu Alfonse Rončky, OP -
23 18. 08. 2019 2019/08/18 Staré Město, O putovní pohár starosty města Starého Města UH VCUH
24 11. 08. 2019 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
25 19. 08. 2019 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
26 01. 07. 2019 2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
27 24. 07. 2019 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
28 05. 08. 2019 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
29 10. 08. 2019 2019/08/23 Smilov, Smilov HB HBHL
30 11. 08. 2019 2019/08/23 Zámecký park, Velká Bystřice, VIII. ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU OL -
31 10. 08. 2019 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
32 11. 08. 2019 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
33 12. 08. 2019 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
34 10. 08. 2019 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
35 10. 08. 2019 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
36 16. 08. 2019 2019/08/23 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
37 18. 08. 2019 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
38 01. 08. 2019 2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka TR -
39 31. 07. 2019 2019/08/24 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
40 10. 08. 2019 2019/08/23 Chvalovice, sportovní areál, O pohár starosty obce, X. kolo ZNL, noční ZN ZNL
41 10. 08. 2019 2019/08/24 Březová, sportovní areál, O pohár starosty obce Březová - Noční útoky UH -
42 14. 08. 2019 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
43 30. 07. 2019 2019/08/24 Ostrava - Plesná, Noční soutěž v požárním útoku OV -
44 11. 08. 2019 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
45 10. 08. 2019 2019/08/25 Bohuslavice, hřiště, Velká cena Holbacup 2019, 2B SU -
46 12. 08. 2019 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
47 11. 08. 2019 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
48 16. 08. 2019 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
49 12. 08. 2019 2019/08/24 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
50 11. 08. 2019 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
51 12. 08. 2019 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
52 17. 08. 2019 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
53 31. 07. 2019 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
54 14. 08. 2019 2019/08/30 Slepotice, na koupališti, VII.kolo LPO - Slepotice PA LPO
55 18. 08. 2019 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
56 26. 08. 2019 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
57 18. 08. 2019 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
58 18. 08. 2019 2019/08/30 Loukov (Libosváry), O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
59 23. 08. 2019 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
60 25. 08. 2019 2019/08/31 Plinkout, Plinkout OL HE
61 25. 08. 2019 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
62 11. 08. 2019 2019/08/31 Hřiště TJ Zborovice, IV.ročník Noční soutěže mladých hasičů KM -
63 18. 08. 2019 2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE PLPU
64 17. 08. 2019 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
65 18. 08. 2019 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
66 26. 08. 2019 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
67 01. 07. 2019 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
68 23. 08. 2019 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
69 17. 08. 2019 2019/08/31 Lysice, O pohár rady městyse Lysice BK VCBL
70 18. 08. 2019 2019/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
71 01. 08. 2019 2019/09/06 Jezdkovice, hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starostky obce OP -
72 24. 08. 2019 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
73 25. 08. 2019 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
74 02. 09. 2019 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
75 07. 08. 2019 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
76 24. 08. 2019 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
77 25. 08. 2019 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
78 25. 08. 2019 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
79 01. 09. 2019 2019/09/07 Měrotín, Měrotín OL HE
80 26. 08. 2019 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
81 18. 08. 2019 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
82 23. 08. 2019 2019/09/07 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
83 24. 08. 2019 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
84 24. 08. 2019 2019/09/06 Hrušky-náhradní termín, O pohár - Hrušky- BV, VI.kolo BHL- náhradní termín BV BHL
85 24. 08. 2019 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
86 01. 09. 2019 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
87 25. 08. 2019 2019/09/06 Jamnice, 11. kolo Moravskoslezského poháru OP -
88 25. 08. 2019 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
89 28. 07. 2019 2019/09/07 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B TR -
90 24. 08. 2019 2019/09/06 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
91 01. 09. 2019 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
92 25. 08. 2019 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
93 26. 08. 2019 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
94 25. 08. 2019 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
95 05. 08. 2019 2019/09/08 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek KO -
96 01. 08. 2019 2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu TR -
97 31. 05. 2019 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
98 12. 08. 2019 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
99 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
100 09. 09. 2019 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
101 13. 08. 2019 2019/09/14 Vlčí doly, O POHÁR BLÁZNIVÉ STŘÍKAČKY KM -
102 31. 08. 2019 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
103 31. 08. 2019 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
104 01. 09. 2019 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
105 09. 09. 2019 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
106 31. 08. 2019 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
107 14. 08. 2019 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
108 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
109 01. 09. 2019 2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
110 01. 09. 2019 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
111 01. 09. 2019 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
112 31. 08. 2019 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
113 09. 09. 2019 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
114 15. 09. 2019 2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva VS -
115 08. 09. 2019 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
116 16. 09. 2019 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
117 13. 09. 2019 2019/09/19 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice VY -
118 15. 09. 2019 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
119 16. 09. 2019 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
120 14. 09. 2019 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
121 17. 03. 2019 2019/09/27 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
122 22. 09. 2019 2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
123 23. 09. 2019 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
124 01. 09. 2019 2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO DO -
125 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1JabloňovŽeny Benetice22019-08-17 12:26:51
2LysiceMuži Černovice202019-08-17 12:03:18
3LysiceŽeny Černovice92019-08-17 12:02:32
4TvarožnáMuži Mokrá42019-08-17 12:00:10
5JabloňovMuži Jasenice22019-08-17 11:44:11
6Hrachovecnerozlišeno Podolí92019-08-17 11:11:29
7TvarožnáMuži Hostěrádky-Rešov22019-08-17 10:56:49
8Lobodice - hasičský areálMuži Vrchoslavice112019-08-17 10:09:45
9RudiceMuži Hostěrádky-Rešov42019-08-17 09:50:38
10Jemnice - náměstí Svobodynerozlišeno Černín72019-08-17 09:40:20
11Střelnice Jaroměřice n Roknerozlišeno Černín62019-08-17 09:36:13
12LysiceMuži Obora62019-08-17 09:34:57
13SychotínMuži Obora52019-08-17 09:34:07
14MyštěvesMuži Dobšín422019-08-17 09:23:53
15Chvalovice, sportovní areálMuži Jezeřany-Maršovice102019-08-17 08:44:39
16Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Tomice42019-08-17 08:44:16
17LysiceŽeny Olešnice42019-08-17 08:10:53
18LysiceŽeny Senetářov62019-08-17 08:07:52
19LysiceŽeny Bořitov32019-08-17 08:06:36
20LysiceMuži Bořitov192019-08-17 08:06:28
21LysiceMuži Bořitov132019-08-17 08:05:59
22LysiceMuži Ostrov u Macochy32019-08-17 08:02:00
23LysiceŽeny Ostrov u Macochy72019-08-17 08:01:42
24LysiceŽeny Černá Hora82019-08-17 08:00:41
25LysiceŽeny Malá Lhota22019-08-17 08:00:20
26LysiceŽeny Žernovník52019-08-17 08:00:13
27Měrotínnerozlišeno Dub nad Moravou52019-08-17 03:11:36
28VranínŽeny Jakubov u Moravských Budějovic102019-08-16 23:27:47
29VranínMuži Únanov52019-08-16 22:51:15
30Zámecký park, Velká Bystřicenerozlišeno Chválkovice142019-08-16 22:06:47
31Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Lužná192019-08-16 21:27:59
32Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Záborná Lhota222019-08-16 20:57:12
33TvarožnáMuži Radslavice62019-08-16 20:39:54
34TučapyMuži Radslavice62019-08-16 20:39:18
35Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Záborná Lhota362019-08-16 20:16:12
36Měrotínnerozlišeno Pustiměř622019-08-16 20:08:14
37SychotínMuži Brumov282019-08-16 20:03:43
38StařečMuži Sokolí132019-08-16 19:41:25
39MokroušeMuži Hradišťská Lhotka242019-08-16 19:37:56
40MokroušeMuži Tymákov282019-08-16 19:37:32
41MokroušeMuži Šťáhlavy272019-08-16 19:37:20
42Rokytnice-u hasičské zbrojniceMuži Radíkov182019-08-16 19:28:39
43Vrbno pod Pradědem (3B)Ženy Milostovice62019-08-16 19:22:11
44Vrbno pod Pradědem (3B)Muži Milostovice162019-08-16 19:21:57
45Měrotínnerozlišeno Kosov562019-08-16 19:13:29
46VranínMuži Mysletice12019-08-16 19:09:54
47Měrotínnerozlišeno Kosov592019-08-16 18:05:15
48Měrotínnerozlišeno Otinoves472019-08-16 17:39:24
49Lom fotbalové hřištěŽeny Zdešov92019-08-16 16:14:25
50RudiceMuži Stražisko312019-08-16 16:09:00
51Lom fotbalové hřištěMuži Libkova Voda102019-08-16 15:40:41
52VranoviceMuži Robčice182019-08-16 15:14:27
53VranoviceMuži Robčice202019-08-16 15:13:47
54StařečMuži Blatnice82019-08-16 14:32:38
55RoudnýPS-12 mužiBukovina, Turnov222019-08-16 13:19:47
56RoudnýMuži Roudný252019-08-16 13:18:23
57Měrotínnerozlišeno Břidličná512019-08-16 12:34:46
58Měrotínnerozlišeno Přívrat612019-08-16 12:00:27
59Zámecký park, Velká Bystřicenerozlišeno Přáslavice172019-08-16 10:46:19
60Rokytnice-u hasičské zbrojniceMuži Morkovice412019-08-16 10:35:20
61Zámecký park, Velká Bystřicenerozlišeno Suchonice132019-08-16 10:30:17
62JabloňovMuži Kuřim42019-08-16 10:17:25
63StařečMuži Čechtín302019-08-16 10:14:24
64Měrotínnerozlišeno Vojnice522019-08-16 09:15:07
65SmilovŽeny Herálec12019-08-16 09:06:08
66SmilovSmíšený dorostHerálec42019-08-16 09:05:22
67ProvodoviceMuži Mladcová72019-08-16 08:31:52
68StařečŽeny Budišov22019-08-16 08:29:18
69Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Malovice312019-08-16 07:35:49
70MokroušeMuži Štěnovický Borek262019-08-16 07:32:35
71SmilovMuži Nová Ves u Světlé122019-08-16 07:05:59
72Sádek AreálMuži Neplachovice212019-08-16 07:05:48
73SmilovMuži Srch72019-08-16 06:49:40
74SmilovMuži Žižkovo Pole12019-08-16 06:48:31
75Česká BěláMuži Žižkovo Pole92019-08-16 06:46:39
76HerálecMuži Žižkovo Pole92019-08-16 06:46:05
77Lipová – Lázně (3B)Muži Janovice122019-08-16 06:11:18
78Lipová – Lázně (3B)Muži Břidličná102019-08-16 06:11:05
79Lipová – Lázně (3B)Muži Stará Ves22019-08-16 06:10:50
80Chvalovice, sportovní areálŽeny Božice22019-08-16 05:59:57
81Měrotínnerozlišeno Droždín272019-08-16 01:34:38
82Měrotínnerozlišeno Náměšť na Hané352019-08-16 01:29:56
8350.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Francova Lhota362019-08-16 01:09:54
84OtinovesŽeny Vojnice92019-08-15 22:48:49
85JirkovMuži Jirkov232019-08-15 22:40:35
86ValšoviceMuži Mladcová32019-08-15 22:23:43
87Měrotínnerozlišeno Ratiboř382019-08-15 22:03:46
88výletištěnerozlišeno Milotice nad Bečvou132019-08-15 22:00:43
89Kosořice - fináleŽeny Raspenava82019-08-15 21:48:11
90Kosořice - finálePS-12 mužiRaspenava132019-08-15 21:47:18
91TvarožnáMuži Topolany82019-08-15 21:44:20
92TvarožnáMuži Topolany132019-08-15 21:43:59
93TvarožnáMuži Ivanovice na Hané122019-08-15 21:43:33
94TučapyMuži Kučerov32019-08-15 21:42:22
95Kosořice - fináleŽeny Jeřmanice52019-08-15 21:33:22
96Sukorady, fotbalové hřištěMuži Žehrov22019-08-15 21:30:35
97Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Žehrov92019-08-15 21:30:06
98JabloňovMuži Netín12019-08-15 21:14:01
99RoudnýPS-12 mužiOstroměř202019-08-15 21:11:47
100Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Jesenice382019-08-15 20:25:58
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání