Šarovy 2019 - O melůnový pohár

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Jan Soukup
Telefon:  777 877 161
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov C ZL 16,93 16,93 16,36
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 17,63 17,63 16,93
3.  Mladcová ZL 18,05 18,05 17,85
4.  Vrbětice ZL 18,44 18,44 18,05
5.  Vysoké Pole ZL 19,11 18,63 19,11
6.  Vésky B UH 19,41 19,41 18,26
7.  Velký Ořechov B ZL 20,34 18,26 20,34
8.  Louky ZL 20,97 20,52 20,97
9.  Nevšová B ZL 21,59 21,59 18,63
10.  Mysločovice ZL 22,11 22,11 21,23
11.  Nedašova Lhota ZL 23,64 23,64 23,52
12.  Bratřejov ZL 23,92 23,92 20,76
13.  Záhlinice KM 24,42 24,42 23,21
14.  Nevšová ZL 24,49 24,38 24,49
15.  Hostišová ZL 24,58 19,73 24,58
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 28,81 26,72 28,81
17.  Křekov ZL 38,54 38,45 38,54
18.  Mirošov ZL NP NP 19,26
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Mistřice UH NP NP 18,06
18.  Hradčovice UH NP NP 18,16
18.  Lukov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Popov ZL 17,96 17,96 17,96
2.  Holešov KM 18,80 17,81 18,80
3.  Vlachovice ZL 19,08 19,08 18,29
4.  Vysoké Pole ZL 19,20 19,20 19,04
5.  Bojkovice UH 19,47 18,67 19,47
6.  Nedašova Lhota ZL 20,30 20,30 18,06
7.  Bohuslavice u Zlína ZL 20,33 19,61 20,33
8.  Tečovice ZL 26,29 26,19 26,29
9.  Šarovy ZL 26,71 26,71 25,59
10.  Bílovice UH NP NP NP
10.  Zahnašovice KM NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Martinice KM 21,14 21,14 20,69
2.  Bílovice UH 21,74 20,62 21,74
3.  - Napamal - 22,97 22,97 20,74
4.  Míkovice UH 23,15 23,15 20,72
5.  Bratřejov ZL 27,74 20,23 27,74
6.  Tečovice ZL 35,03 35,03 34,92
7.  Pohořelice ZL 45,62 45,51 45,62
8.  Nedašova Lhota ZL 52,55 52,55 46,99

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašova Lhota ZL 3,12 31,15 3,12
2.  Hradčovice UH 16,65 16,55 16,65
3.  Vrbka KM 17,28 16,72 17,28
4.  - Racteč - 17,72 17,72 17,36
5.  - Napamal - 18,79 18,57 18,79
6.  Šarovy - Salaš ZL 19,21 19,21 18,38
7.  Lukov ZL 19,62 19,62 17,61
8.  Nevšová ZL 21,38 20,85 21,38
9.  Lechotice KM 24,98 20,38 24,98
10.  Žeranovice KM NP - -
10.  Záhlinice KM NP - 22,09

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov ZL 17,03 15,94 17,06
2.  Louky ZL 20,66 20,66 20,57
3.  Ublo ZL 26,25 26,25 17,99
4.  Šarovy ZL 33,38 33,38 32,95

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Popov ZL17,9617,9617,962019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Holešov KM17,8118,8018,802019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vlachovice ZL19,0818,2919,082019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vysoké Pole ZL19,2019,0419,202019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bojkovice UH18,6719,4719,472019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nedašova Lhota ZL20,3018,0620,302019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bohuslavice u Zlína ZL19,6120,3320,332019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Tečovice ZL26,1926,2926,292019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Šarovy ZL26,7125,5926,712019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KMNPNPNP2019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice UHNPNPNP2019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL31,153,123,122019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hradčovice UH16,5516,6516,652019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vrbka KM16,7217,2817,282019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. - -17,7217,3617,722019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. - -18,5718,7918,792019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Šarovy ZL19,2118,3819,212019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Lukov ZL19,6217,6119,622019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nevšová ZL20,8521,3821,382019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Lechotice KM20,3824,9824,982019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Záhlinice KM-22,09NP2019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Žeranovice KM--NP2019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Martinice KM21,1420,6921,142019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Bílovice UH20,6221,7421,742019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - -22,9720,7422,972019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Míkovice UH23,1520,7223,152019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bratřejov ZL20,2327,7427,742019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Tečovice ZL35,0334,9235,032019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pohořelice ZL45,5145,6245,622019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nedašova Lhota ZL52,5546,9952,552019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/02 Šarovy, O melůnový pohár
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře