Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Body
1. Vésky B 179 14,53UH
11
20
11
20
62
2. Vrbětice 166 14,64ZL
10
13
15
15
53
3. Velký Ořechov C 160 14,82ZL
20
17
20
10
67
4. Hradčovice 159 14,83UH
7
15
0
17
39
5. Mladcová 124 15,38ZL
17
2
17
2
38
6. Mirošov 121 15,19ZL
8
9
0
3
20
7. Nevšová 95 15,82ZL
15
6
3
2
26
8. Velký Ořechov B 93 14,83ZL
2
8
10
13
33
9. Nevšová B 92 15,21ZL
13
5
8
2
28
10. Vysoké Pole 76 14,99ZL
9
7
13
11
40
11. Mysločovice 68 16,66ZL
2
10
7
4
23
12. Křekov 67 15,41ZL
3
2
2
8
15
13. Lukov 57 16,04ZL
1
11
0
7
19
14. Louky 54 16,91ZL
2
2
9
2
15
15. Nedašov 37 15,43ZL
6
2
-
9
17
-. Nedašova Lhota 37 16,10ZL
1
-
6
6
13
17. Bratřejov 36 16,29ZL-
4
5
-9
-. Hostišová 36 18,66ZL-
1
2
2
5
19. Záhlinice 27 17,00KM-
3
4
2
9
20. Tečovice 23 16,04ZL-
1
-
2
3
21. Sazovice 17 19,36ZL
4
2
-
2
8
-. Lhota 17 19,48ZL---
1
1
23. Ublo 15 17,37ZL
1
--
2
3
24. Brumov B 14 15,25ZL----0
25. Pohořelice 8 18,66ZL
2
---2
26. Bylnice 6 16,22ZL---
5
5
27. Trnava 5 19,15ZL
5
---5
28. Machová 4 25,21ZL----0
29. Bratřejov B 3 24,52ZL----0
30. Poteč 2 20,22ZL----0
-. Hřivínův Újezd 2 22,28ZL----0
-. Kvašov 2 26,94PU----0
-. Štítná nad Vláří 2 NPZL----0
34. Tichov 1 NPZL----0
-. Drnovice 1 NPZL---
1
1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Body
1. Bojkovice 136 17,09UH
4
15
6
10
35
2. Holešov 119 17,32KM
10
4
12
12
38
3. Popov 92 17,15ZL
12
2
15
2
31
4. Vlachovice 87 17,20ZL
3
2
10
4
19
5. Velký Ořechov 81 17,83ZL
5
10
-
3
18
6. Bílovice 76 17,90UH
8
6
1
6
21
7. Bohuslavice u Zlína 75 17,57ZL
6
12
4
8
30
8. Nedašova Lhota 65 17,36ZL
15
3
5
15
38
9. Tečovice 49 -ZL
2
5
3
2
12
10. Vysoké Pole 36 18,40ZL
2
8
8
1
19
11. Drnovice 10 18,31ZL---
5
5
12. Bratřejov 4 19,74ZL----0
-. Šarovy 4 26,71ZL
2
-
2
-4
14. Bratřejov B 3 20,15ZL----0
-. Hřivínův Újezd 3 25,27ZL----0
16. Pohořelice 2 23,56ZL
2
---2
-. Ublo 2 23,95ZL----0
-. Racková 2 NPZL-
1
-
1
2
19. Zahnašovice 1 NPKM
0
0
1
-1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Body
1. Pohořelice 95 17,75ZL
8
10
2
4
24
2. Tečovice 81 -ZL
0
2
3
10
15
3. Bílovice 78 18,70UH
5
8
8
3
24
4. Martinice 51 20,84KM
3
6
10
2
21
5. Bratřejov 49 20,06ZL-
5
4
6
15
6. - Napamal 40 19,39-----0
7. Míkovice 33 19,89UH
4
-
5
1
10
8. Nedašova Lhota 17 22,23ZL--
0
5
5
9. Lhota 13 21,73ZL-
4
--4
10. Machová 12 21,65ZL----0
11. - NAPAMAL 9 21,60-----0
12. Malenovice 6 22,60ZL
6
---6
13. - NapaMal 2 28,84-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Body
1. Hradčovice 101 15,02UH
8
8
8
10
34
2. Vrbka 86 15,56KM-
10
6
2
18
3. Nevšová 48 16,24ZL
5
0
2
3
10
4. Lukov 44 17,03ZL
3
0
2
5
10
5. Lechotice 40 16,36KM-
4
2
4
10
-. - Racteč 40 16,99-----0
7. - Napamal 38 16,86-----0
8. Žeranovice 22 19,00KM-
3
0
2
5
9. Lipová 20 17,55ZL
6
5
-
2
13
10. Míkovice 15 -UH
0
---0
11. Nedašova Lhota 14 3,12ZL--
10
2
12
12. - NAPAMAL 12 17,83-----0
13. - Racková-Tečovice 10 17,00-----0
14. - RACTEČ 8 16,89-----0
15. Lhota 7 22,98ZL----0
16. - NapaMal 5 18,07-----0
-. Dřevohostice 5 20,84PR----0
18. Býškovice 4 20,72PR-
0
-
2
2
-. Valašská Polanka 4 33,98VS----0
20. Šarovy - Salaš 3 19,21ZL--
3
-3
21. Brusné 2 20,08KM----0
-. Šarovy 2 23,03ZL-
2
--2
-. Luhačovice 2 27,09ZL-
0
--0
-. - Šarovy Salaš 2 27,43-----0
25. Záhlinice 0 NPKM-
0
0
-0
-. - RacTeč 0 NP-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Body
1. Ublo 28 17,43ZL-
0
0
0
0
2. Louky 26 16,09ZL
0
0
0
0
0
3. Nedašov 12 15,69ZL----0
4. Bojkovice 8 16,09UH----0
5. Lhota 6 27,01ZL----0
6. Drnovice 5 18,53ZL----0
-. Křekov 5 19,18ZL----0
-. Ublo B 5 20,63ZL---
0
0
9. Bylnice 4 20,06ZL----0
-. Pozděchov 4 25,40VS----0
11. Velký Ořechov 1 16,87ZL--
0
-0
12. Sazovice 0 19,94ZL-
0
-
0
0
-. Šarovy 0 33,38ZL--
0
-0
-. Křekov B 0 39,30ZL----0
-. Vrbětice 0 MSZL----0


Celkem se účastnilo:  108 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: