Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Lukov

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Lukov
Kontakt:  
Kdy: 04. 05. 2019 15:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 04. 2019 20:00
Začátek tipování:  04. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velký Ořechov C 14,89 ZL 14,89 14,64
2.  Zahnašovice 15,01 KM 15,01 14,22
3.  Hrabůvka 15,35 PR 15,35 15,01
4.  Kněžpole 15,60 UH 15,33 15,60
5.  Mladcová 15,64 ZL 15,53 15,64
6.  Ratiboř 15,91 VS 15,91 15,86
7.  Nevšová 15,96 ZL 15,96 15,92
8.  Nevšová B 15,99 ZL 15,46 15,99
9.  Svatobořice 16,19 HO 16,19 15,95
10.  Vésky B 16,47 UH 16,47 19,95
11.  Martinice 16,74 KM 16,74 16,32
12.  Lidečko 16,98 VS 16,98 15,45
13.  Vrbětice 17,24 ZL 17,24 16,05
14.  Vysoké Pole 17,35 ZL 16,49 17,35
15.  Přílepy 17,63 KM 17,63 17,07
16.  Mirošov 18,07 ZL 16,25 18,07
17.  Hradčovice 18,44 UH 18,44 17,73
18.  Nedašov 19,08 ZL 15,85 19,08
19.  Trnava 19,15 ZL 18,08 19,15
20.  Sazovice 19,36 ZL 19,36 19,28
21.  Podhradní Lhota 19,74 KM 19,74 18,83
22.  Křekov 19,89 ZL 19,89 15,83
23.  Pohořelice 20,12 ZL 20,12 17,11
24.  Mysločovice 20,24 ZL 20,24 16,12
25.  Hošťálková 20,59 VS 20,59 18,56
26.  Lukov B 20,62 ZL 16,25 20,62
27.  Velký Ořechov B 33,65 ZL 33,65 31,55
28.  Louky 44,18 ZL 43,56 44,18
29.  Lukov NP ZL NP NP
29.  Ublo NP ZL NP NP
29.  Nedašova Lhota NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,15 KM 16,85 17,15
2.  Nedašova Lhota 18,65 ZL 18,65 17,57
3.  Popov 19,09 ZL 18,39 19,09
4.  Holešov 19,64 KM 18,79 19,64
5.  Bílovice 20,05 UH 18,63 20,05
6.  Bohuslavice u Zlína 20,33 ZL 20,33 18,88
7.  Velký Ořechov 20,46 ZL 20,27 20,46
8.  Bojkovice 20,60 UH 20,23 20,23
9.  Vlachovice 21,97 ZL 21,97 20,99
10.  Pohořelice 23,56 ZL 23,56 21,91
11.  Tečovice 25,78 ZL 25,78 21,67
12.  Vysoké Pole 32,64 ZL 32,64 32,32
13.  Šarovy 32,91 ZL 31,42 32,91
14.  Lukov 43,45 ZL 43,45 43,15

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tečovice - ZL - -
2.  Pohořelice 19,77 ZL 19,26 19,77
3.  Malenovice 22,60 ZL 22,60 21,90
4.  Bílovice 23,46 UH 21,35 23,46
5.  Míkovice 27,15 UH 26,78 27,15
6.  Martinice 29,21 KM 29,21 26,82

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Míkovice - UH - -
2.  Hradčovice 16,59 UH 16,59 16,55
3.  Lipová 17,55 ZL 17,55 17,35
4.  Nevšová 17,73 ZL 17,69 17,73
5.  - NAPAMAL 24,23 - 24,23 23,94
6.  Lukov 33,53 ZL 33,37 33,53

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Louky 22,03 ZL 22,03 20,40


Racková

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž ZLPS
Kontakt:   Milan Liška
Kdy: 26. 05. 2019 13:30
Telefon:  737 715 394
Začátek rezervace: 26. 05. 2019 13:30
Začátek tipování:  26. 05. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 05. 2019 13:30
Konec hlasování: 26. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vésky B 17,06 UH 17,06 16,85
2.  Velký Ořechov C 17,61 ZL 17,25 17,61
3.  Hradčovice 17,68 UH 17,68 17,67
4.  Vrbětice 17,80 ZL 17,80 17,62
5.  Lukov 17,98 ZL 17,98 17,69
6.  Mysločovice 18,05 ZL 18,05 17,88
7.  Mirošov 18,35 ZL 18,14 18,35
8.  Velký Ořechov B 18,46 ZL 18,46 18,18
9.  Vysoké Pole 18,85 ZL 18,47 18,85
10.  Kněžpole 19,45 UH 19,45 19,15
11.  Nevšová 19,46 ZL 18,01 19,46
12.  Nevšová B 19,72 ZL 19,30 19,72
13.  Zahnašovice 20,30 KM 20,30 17,08
14.  Bratřejov 20,31 ZL 19,10 20,31
15.  Záhlinice 21,75 KM 21,75 21,42
16.  Louky 21,97 ZL 21,97 20,75
17.  Přílepy 22,19 KM 21,71 22,19
18.  Sazovice 22,82 ZL 21,33 22,82
19.  Křekov 23,19 ZL 19,05 23,19
20.  Nedašov 25,48 ZL 25,48 25,10
21.  Mladcová 26,54 ZL 26,34 26,54
22.  Brusné 36,88 KM 36,88 36,52
23.  Tečovice NP ZL NP NP
23.  Martinice NP KM NP NP
23.  Hostišová NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,08 KM 16,88 17,08
2.  Bojkovice 17,96 UH 17,96 17,92
3.  Rymice 18,57 KM 17,92 18,57
4.  Bohuslavice u Zlína 19,06 ZL 19,06 18,98
5.  Velký Ořechov 19,33 ZL 19,33 18,63
6.  Vysoké Pole 19,87 ZL 18,61 19,87
7.  Bílovice 19,97 UH 18,17 19,97
8.  Tečovice 20,45 ZL 20,45 20,23
9.  Holešov 20,75 KM 20,48 20,75
10.  Nedašova Lhota 21,37 ZL 21,37 18,36
11.  Popov 25,98 ZL 25,15 17,98
12.  Vlachovice 26,86 ZL 26,33 26,86
13.  Martinice NP KM NP NP
13.  Racková NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pohořelice 18,77 ZL 18,77 18,58
2.  Bílovice 20,70 UH 18,70 20,70
3.  Martinice 21,83 KM 21,83 20,94
4.  Bratřejov 22,33 ZL 22,33 21,88
5.  Lhota 25,82 ZL 25,31 25,82
6.  - Napamal 30,36 - 30,36 26,71
7.  Tečovice 39,95 ZL 39,58 39,95

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vrbka 17,48 KM 17,48 16,87
2.  Hradčovice 18,00 UH 18,00 16,84
3.  - Napamal 18,65 - 18,65 18,83
4.  Lipová 19,10 ZL 18,77 19,10
5.  Lechotice 19,88 KM 19,88 18,89
6.  Žeranovice 20,53 KM 19,53 20,53
7.  Šarovy 23,03 ZL 20,07 23,30
8.  Nevšová 24,54 ZL 18,20 24,54
9.  Luhačovice 27,09 ZL 27,09 23,10
10.  Lukov 27,27 ZL 26,72 27,27
11.  Býškovice 28,24 PR 18,77 28,24
12.  - Racteč NP - NP NP
12.  Záhlinice NP KM NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sazovice 19,94 ZL 19,46 19,94
2.  Louky 21,38 ZL 19,74 21,38
3.  Ublo 22,26 ZL 22,21 22,26


Šarovy

Název soutěže a popis: O melůnový pohár
Kontakt:   Jan Soukup
Kdy: 02. 06. 2019 13:00
Telefon:  777 877 161
Začátek rezervace: 02. 06. 2019 13:00
Začátek tipování:  02. 06. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 02. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velký Ořechov C 16,93 ZL 16,93 16,36
2.  Zahnašovice 17,63 KM 17,63 16,93
3.  Mladcová 18,05 ZL 18,05 17,85
4.  Vrbětice 18,44 ZL 18,44 18,05
5.  Vysoké Pole 19,11 ZL 18,63 19,11
6.  Vésky B 19,41 UH 19,41 18,26
7.  Velký Ořechov B 20,34 ZL 18,26 20,34
8.  Louky 20,97 ZL 20,52 20,97
9.  Nevšová B 21,59 ZL 21,59 18,63
10.  Mysločovice 22,11 ZL 22,11 21,23
11.  Nedašova Lhota 23,64 ZL 23,64 23,52
12.  Bratřejov 23,92 ZL 23,92 20,76
13.  Záhlinice 24,42 KM 24,42 23,21
14.  Nevšová 24,49 ZL 24,38 24,49
15.  Hostišová 24,58 ZL 19,73 24,58
16.  Kněžpole 28,81 UH 26,72 28,81
17.  Křekov 38,54 ZL 38,45 38,54
18.  Hradčovice NP UH NP 18,16
18.  Mistřice NP UH NP 18,06
18.  Mirošov NP ZL NP 19,26
18.  Lukov NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Popov 17,96 ZL 17,96 17,96
2.  Holešov 18,80 KM 17,81 18,80
3.  Vlachovice 19,08 ZL 19,08 18,29
4.  Vysoké Pole 19,20 ZL 19,20 19,04
5.  Bojkovice 19,47 UH 18,67 19,47
6.  Nedašova Lhota 20,30 ZL 20,30 18,06
7.  Bohuslavice u Zlína 20,33 ZL 19,61 20,33
8.  Tečovice 26,29 ZL 26,19 26,29
9.  Šarovy 26,71 ZL 26,71 25,59
10.  Zahnašovice NP KM NP NP
10.  Bílovice NP UH NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Martinice 21,14 KM 21,14 20,69
2.  Bílovice 21,74 UH 20,62 21,74
3.  - Napamal 22,97 - 22,97 20,74
4.  Míkovice 23,15 UH 23,15 20,72
5.  Bratřejov 27,74 ZL 20,23 27,74
6.  Tečovice 35,03 ZL 35,03 34,92
7.  Pohořelice 45,62 ZL 45,51 45,62
8.  Nedašova Lhota 52,55 ZL 52,55 46,99

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nedašova Lhota 3,12 ZL 31,15 3,12
2.  Hradčovice 16,65 UH 16,55 16,65
3.  Vrbka 17,28 KM 16,72 17,28
4.  - Racteč 17,72 - 17,72 17,36
5.  - Napamal 18,79 - 18,57 18,79
6.  Šarovy - Salaš 19,21 ZL 19,21 18,38
7.  Lukov 19,62 ZL 19,62 17,61
8.  Nevšová 21,38 ZL 20,85 21,38
9.  Lechotice 24,98 KM 20,38 24,98
10.  Záhlinice NP KM - 22,09
10.  Žeranovice NP KM - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velký Ořechov 17,03 ZL 15,94 17,06
2.  Louky 20,66 ZL 20,66 20,57
3.  Ublo 26,25 ZL 26,25 17,99
4.  Šarovy 33,38 ZL 33,38 32,95


Louky

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž ZLPS
Kontakt:   Petr Šerý
Kdy: 16. 06. 2019 13:00
Telefon:  774 332 734
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 13:00
Začátek tipování:  16. 06. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 16. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vésky B 14,68 UH 14,55 14,68
2.  Hradčovice 14,83 UH 14,69 14,83
3.  Vrbětice 14,86 ZL 14,86 14,74
4.  Velký Ořechov B 14,88 ZL 14,88 14,47
5.  Vysoké Pole 14,99 ZL 14,78 14,99
6.  Kněžpole 15,06 UH 15,06 15,03
7.  Velký Ořechov C 15,16 ZL 15,16 14,18
8.  Ratiboř 15,38 VS 15,38 14,84
9.  Nedašov 15,43 ZL 15,09 15,43
10.  Lidečko 15,50 VS 15,22 15,50
11.  Křekov 15,89 ZL 15,85 15,89
12.  Lukov 16,04 ZL 15,42 16,04
13.  Nedašova Lhota 16,10 ZL 16,10 15,20
14.  Bylnice 16,22 ZL 16,14 16,22
15.  Mysločovice 16,66 ZL 16,66 15,61
16.  Martinice 16,88 KM 16,88 16,80
17.  Mirošov 17,13 ZL 17,01 17,13
18.  Ublo 17,37 ZL 17,37 16,47
19.  Brusné 17,44 KM 17,14 17,44
20.  Záhlinice 18,40 KM 18,40 16,94
21.  Hostišová 18,66 ZL 18,59 18,66
22.  Mladcová 21,76 ZL 21,76 15,26
23.  Tečovice 22,06 ZL 22,06 21,81
24.  Nevšová 22,77 ZL 22,77 22,76
25.  Nevšová B 23,54 ZL 22,80 23,54
26.  Chvalnov - Lísky 27,00 KM 25,84 27,00
27.  Louky 28,00 ZL 28,00 25,98
28.  Sazovice 37,32 ZL 35,12 37,32
29.  Francova Lhota NP VS NP NP
29.  Lhota NP ZL NP NP
29.  Drnovice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pravčice 17,36 KM 17,36 17,16
1.  Nedašova Lhota 17,36 ZL 17,36 17,12
3.  Holešov 17,46 KM 16,82 17,46
4.  Bojkovice 17,67 UH 17,67 17,46
5.  Bohuslavice u Zlína 18,18 ZL 18,18 17,73
6.  Bílovice 18,96 UH 18,96 17,07
7.  Drnovice 19,97 ZL 19,34 19,97
8.  Vlachovice 20,46 ZL 20,46 18,20
9.  Velký Ořechov 20,79 ZL 20,79 20,55
10.  Tečovice 21,50 ZL 21,50 21,33
11.  Popov 29,57 ZL 29,37 29,57
12.  Vysoké Pole NP ZL NP NP
12.  Racková NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tečovice 19,66 ZL 19,66 17,35
2.  - Napamal 20,73 - 20,59 20,73
3.  Bratřejov 21,89 ZL 21,89 21,09
4.  Nedašova Lhota 24,32 ZL 24,32 22,54
5.  Pohořelice 27,29 ZL 26,90 27,29
6.  Bílovice 28,52 UH 16,93 28,52
7.  Martinice 38,87 KM 38,87 38,03
8.  Míkovice NP UH NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradčovice 15,77 UH 15,77 15,69
2.  - Napamal 16,86 - 16,67 16,86
3.  - Racteč 17,96 - 16,78 17,96
4.  Lukov 18,32 ZL 18,32 18,13
5.  Lechotice 19,20 KM 19,11 19,20
6.  Nevšová 21,90 ZL 21,90 20,49
7.  Býškovice 29,36 PR 29,36 28,71
8.  Lipová 30,17 ZL 30,01 30,17
9.  Nedašova Lhota 42,24 ZL 42,24 41,58
10.  Vrbka NP KM NP NP
10.  Žeranovice NP KM 18,26 NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ublo 18,81 ZL 18,81 18,25
2.  Louky 23,76 ZL 20,03 23,76
3.  Sazovice 40,46 ZL 40,46 40,19
4.  Ublo B MS ZL 20,65 21,39


Sazovice

Název soutěže a popis: Hasičský den
Kontakt:   Bohumil Botek
Kdy: 30. 06. 2019 13:30
Telefon:  605 990 000
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 13:30
Začátek tipování:  30. 06. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 30. 06. 2019 13:30
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pravčice 16,70 KM 16,34 16,70
2.  Vrbětice 17,51 ZL 17,51 17,13
3.  Mladcová 17,55 ZL 17,55 17,27
4.  Dětkovice 17,79 VY 17,79 17,46
5.  Hrabůvka 18,08 PR 18,08 17,88
6.  Hradčovice 18,19 UH 18,19 17,31
7.  Mirošov 18,35 ZL 17,47 18,35
8.  Vésky B 18,51 UH 18,51 16,59
9.  Zahnašovice 18,99 KM 18,99 16,46
10.  Mysločovice 19,07 ZL 18,22 19,07
11.  Kněžpole 19,13 UH 18,80 19,13
12.  Vysoké Pole 19,57 ZL 18,99 19,57
13.  Svatobořice 19,65 HO 18,45 19,65
14.  Velký Ořechov B 19,81 ZL 18,04 19,81
15.  Vrbka 19,85 KM 19,85 18,76
16.  Radkova Lhota 19,88 PR 19,88 19,49
17.  Křekov 20,08 ZL 20,08 19,76
18.  Velký Ořechov C 20,34 ZL 18,89 20,34
19.  Lhota 21,61 ZL 21,61 20,89
20.  Záhlinice 21,75 KM 21,75 21,13
21.  Louky 21,77 ZL 20,32 21,77
22.  Tupesy 22,34 UH 20,31 22,34
23.  Nedašov 22,71 ZL 22,71 18,75
24.  Ublo 23,19 ZL 22,06 23,19
25.  Lukov 23,23 ZL 17,61 23,23
26.  Bratřejov 23,96 ZL 23,15 23,96
27.  Brusné 28,66 KM 19,75 28,66
28.  Velká (Hranice III) 38,55 PR 38,55 19,55
29.  Sazovice 44,42 ZL 44,19 44,42
30.  Nevšová NP ZL NP NP
30.  Křenovice NP PR NP NP
30.  Ludslavice NP KM NP NP
30.  Tečovice NP ZL NP NP
30.  Pravčice B NP KM NP NP
30.  Hostišová NP ZL NP NP
30.  Nevšová B NP ZL NP NP
30.  Jasenice NP VS 18,30 18,15

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 17,41 VY 17,41 17,13
2.  Popov 17,58 ZL 17,58 17,25
3.  Pravčice 17,93 KM 17,93 17,45
4.  Zahnašovice 18,33 KM 16,50 18,33
5.  Bojkovice 18,93 UH 18,93 17,83
6.  Holešov 19,19 KM 17,79 19,19
7.  Radkova Lhota 19,45 PR 19,45 17,00
8.  Bílovice 19,92 UH 19,23 19,92
9.  Vysoké Pole 19,93 ZL 19,93 19,45
10.  Velký Ořechov 22,70 ZL 21,20 22,70
11.  Tečovice 29,26 ZL 29,26 28,41
12.  Vlachovice 29,46 ZL 16,80 29,46
13.  Bohuslavice u Zlína 35,39 ZL 35,39 19,91

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tečovice 19,19 ZL 19,19 18,24
2.  Bílovice 20,03 UH 20,03 19,47
3.  Bratřejov 20,89 ZL 19,70 20,89
4.  Pohořelice 23,17 ZL 22,11 23,17
5.  Míkovice 23,41 UH 23,41 22,84
6.  Machová 25,94 ZL 25,88 25,94
7.  - NapaMal 28,84 - 28,84 26,64
8.  Martinice 34,33 KM 34,33 21,67

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vrbka 15,85 KM 15,85 15,27
2.  Hradčovice 16,49 UH 16,49 16,05
3.  Nevšová 16,59 ZL 15,89 16,59
4.  - NapaMal 18,07 - 17,29 18,07
5.  Lukov 19,31 ZL 19,31 17,31
6.  Míkovice 21,70 UH 21,70 20,40
7.  Lipová 21,94 ZL 21,94 21,77
8.  Lhota 24,38 ZL 24,38 24,05
9.  - Šarovy Salaš 27,43 - 27,26 27,43
10.  Luhačovice 37,48 ZL 37,48 34,63
11.  - RacTeč NP - NP NP
11.  Lechotice NP KM NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ublo 18,15 ZL 18,15 17,78
2.  Louky 19,60 ZL 19,60 18,17
3.  Ublo B 31,86 ZL 31,86 31,37
4.  Sazovice 41,82 ZL 41,82 28,35


Velký Ořechov

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH Velký Ořechov
Kontakt:   Tomáš Jankůj
Kdy: 07. 07. 2019 13:00
Telefon:  775 314 076
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 13:00
Začátek tipování:  07. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 07. 2019 13:00
Konec hlasování: 07. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vésky B 16,88 UH 16,44 16,88
2.  Velký Ořechov C 17,27 ZL 17,27 17,10
3.  Mladcová 17,54 ZL 17,47 17,54
4.  Vrbětice 17,71 ZL 17,71 17,14
5.  Hradčovice 17,89 UH 17,89 17,57
6.  Ludslavice 17,92 KM 17,92 17,58
7.  Lukov 18,01 ZL 18,01 17,37
8.  Mirošov 18,10 ZL 17,78 18,10
9.  Kněžpole 18,81 UH 18,49 18,81
10.  Nedašova Lhota 18,82 ZL 18,34 18,82
11.  Částkov 19,01 UH 17,90 19,01
12.  Salaš 19,05 UH 18,97 19,05
13.  Vysoké Pole 19,06 ZL 18,94 19,06
14.  Louky 19,95 ZL 19,95 19,80
15.  Ublo 20,32 ZL 19,57 20,32
16.  Velký Ořechov B 20,61 ZL 17,62 20,61
17.  Nevšová B 21,23 ZL 19,92 21,23
18.  Hostišová 22,03 ZL 21,06 22,03
19.  Tečovice 22,05 ZL 19,03 22,05
20.  Křekov 22,74 ZL 22,74 18,78
21.  Záhlinice 22,96 KM 22,96 20,81
22.  Sazovice 24,49 ZL 24,49 24,31
23.  Mysločovice 25,32 ZL 25,06 25,32
24.  Nevšová NP ZL NP 17,73
24.  Velká nad Veličkou NP HO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Holešov 17,34 KM 17,34 17,09
2.  Bojkovice 17,63 UH 17,34 17,63
3.  Bílovice 17,90 UH 17,65 17,90
4.  Popov 18,17 ZL 18,17 18,06
5.  Velký Ořechov 18,97 ZL 18,97 17,56
6.  Vysoké Pole 19,02 ZL 18,72 19,02
7.  Vlachovice 19,40 ZL 19,40 18,92
8.  Hřivínův Újezd 25,27 ZL 25,27 21,40
9.  Tečovice 36,95 ZL 36,95 36,81
10.  Bohuslavice u Zlína NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tečovice 19,72 ZL 19,72 19,30
2.  Pohořelice 21,83 ZL 21,83 21,00
3.  Martinice 23,02 KM 23,02 20,92
4.  Míkovice 23,27 UH 21,43 23,27
5.  - Napamal 24,05 - 24,05 22,00
6.  Bratřejov NP ZL 19,62 21,12
7.  Bílovice MS UH NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nevšová 16,24 ZL 16,02 16,24
2.  Vrbka 16,29 KM 16,29 15,89
3.  Hradčovice 16,36 UH 15,77 16,36
4.  - Racteč 16,99 - 16,99 16,85
5.  Lechotice 18,86 KM 18,86 18,22
6.  Žeranovice 21,81 KM 19,43 21,81
7.  - Napamal 27,62 - 27,62 20,98
8.  Dřevohostice 37,44 PR 36,99 37,44
9.  Lukov NP ZL 18,36 18,81

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velký Ořechov 16,87 ZL 16,87 16,12
2.  Louky 17,35 ZL 17,12 17,35
3.  Ublo 21,76 ZL 21,76 21,75


Machová

Název soutěže a popis: O pohár SDH Machová
Kontakt:   Kateřina Brázdilová
Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Telefon:  773 664 203
Začátek rezervace: 13. 07. 2019 13:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 07. 2019 13:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velký Ořechov C 16,82 ZL 16,58 16,82
2.  Vésky B 16,92 UH 16,12 16,92
3.  Nevšová 17,68 ZL 17,48 17,68
4.  Hradčovice 17,90 UH 17,78 17,90
5.  Nedašova Lhota 18,40 ZL 1,84 18,37
6.  Ludslavice 18,99 KM 17,76 18,99
7.  Mladcová 19,02 ZL 18,14 19,02
8.  Nevšová B 19,13 ZL 18,28 19,13
9.  Vysoké Pole 19,34 ZL 19,34 18,96
10.  Křekov 20,41 ZL 20,41 18,21
11.  Mirošov 20,95 ZL 20,52 20,95
12.  Martinice 21,79 KM 21,79 18,35
13.  Brusné 22,71 KM 20,44 22,71
14.  Hostišová 24,86 ZL 24,86 20,30
15.  Machová 25,21 ZL 21,09 25,21
16.  Sazovice 25,97 ZL 20,59 25,97
17.  Záhlinice 30,46 KM 19,57 30,46
18.  Lukov 31,16 ZL 19,03 31,16
19.  Louky 31,39 ZL 31,39 31,36
20.  Vrbětice NP ZL NP NP
20.  Velký Ořechov B NP ZL NP NP
20.  Mysločovice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vlachovice 17,20 ZL 17,20 17,02
2.  Bojkovice 17,68 UH 17,53 17,68
3.  Velký Ořechov 17,90 ZL 17,76 17,90
4.  Holešov 18,11 KM 16,68 18,11
5.  Vysoké Pole 18,40 ZL 18,13 18,40
6.  Bohuslavice u Zlína 18,47 ZL 18,47 17,16
7.  Tečovice 19,44 ZL 19,44 18,56
8.  Bílovice 29,46 UH 29,46 28,84
9.  Popov 38,00 ZL 38,00 24,93

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pohořelice 20,88 ZL 20,45 20,88
2.  Tečovice 21,59 ZL 20,47 21,59
3.  Machová 21,65 ZL 21,35 21,65
4.  Martinice 21,69 KM 21,69 20,77
5.  - NAPAMAL 21,92 - 21,92 20,89
6.  Míkovice 27,38 UH 26,67 27,38
7.  Bílovice 28,46 UH 27,60 28,46
8.  Bratřejov NP ZL NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradčovice 16,02 UH 15,62 16,02
2.  - RACTEČ 16,89 - 16,89 16,52
3.  - NAPAMAL 17,83 - 17,14 17,83
4.  Žeranovice 20,21 KM 20,21 19,41
5.  Lukov 24,51 ZL 24,10 24,51
6.  Vrbka 24,81 KM 24,81 24,47
7.  Lechotice 28,24 KM 28,20 28,24
8.  Míkovice 31,56 UH 31,56 29,44
9.  Nevšová NP ZL NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ublo 19,01 ZL 18,94 19,01
2.  Louky NP ZL NP NP


Nevšová

Název soutěže a popis: O Miškářský pohár
Kontakt:   Pavel Pavelka
Kdy: 20. 07. 2019 14:00
Telefon:  733 185 273
Začátek rezervace: 20. 07. 2019 14:00
Začátek tipování:  20. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 07. 2019 14:00
Konec hlasování: 20. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vésky B 14,53 UH 14,23 14,53
2.  Velký Ořechov B 14,83 ZL 14,63 14,83
3.  Vrbětice 15,11 ZL 15,11 14,22
4.  Nevšová B 15,21 ZL 14,66 15,21
5.  Vysoké Pole 15,37 ZL 14,55 15,37
6.  Mirošov 15,72 ZL 15,72 15,09
6.  Hradčovice 15,72 UH 15,72 14,90
8.  Křekov 15,83 ZL 15,83 15,50
9.  Tečovice 16,04 ZL 15,90 16,04
10.  Mladcová 16,34 ZL 15,57 16,34
11.  Vrbka 16,77 KM 16,09 16,77
12.  Nevšová 16,79 ZL 15,28 16,79
13.  Louky 17,93 ZL 17,17 17,93
14.  Nedašova Lhota 18,52 ZL 18,52 18,18
15.  Bratřejov 18,64 ZL 18,64 17,32
16.  Záhlinice 20,41 KM 19,08 20,41
17.  Hřivínův Újezd 22,28 ZL 22,28 22,10
18.  Lukov 26,66 ZL 26,66 23,73
19.  Štítná nad Vláří NP ZL NP NP
19.  Velký Ořechov C NP ZL NP NP
19.  Brumov B NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tečovice 17,31 ZL 17,31 17,10
2.  Holešov 17,32 KM 17,32 17,29
3.  Popov 17,81 ZL 17,81 17,77
4.  Velký Ořechov 18,09 ZL 18,09 17,17
5.  Bohuslavice u Zlína 18,35 ZL 18,22 18,35
6.  Bílovice 18,65 UH 18,65 17,82
7.  Bojkovice 19,19 UH 16,65 19,99
8.  Vlachovice 23,79 ZL 23,40 23,79

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pohořelice 18,80 ZL 18,80 18,59
2.  Bílovice 19,43 UH 18,72 19,43
3.  Bratřejov 20,78 ZL 20,78 19,36
4.  - NAPAMAL 21,60 - 21,60 21,16
5.  Nedašova Lhota 39,57 ZL 39,35 39,57
6.  Tečovice NP ZL NP NP
7.  Martinice MS KM MS MS

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  - Racková-Tečovice 17,00 - 16,75 17,00
2.  Lukov 17,03 ZL 17,03 16,92
3.  Vrbka 17,34 KM 17,34 15,75
4.  Lipová 18,48 ZL 18,48 17,75
5.  Žeranovice 19,00 KM 19,00 18,94
6.  Lechotice 20,06 KM 19,85 20,06
7.  Nevšová 20,07 ZL 19,68 20,07
8.  Býškovice 20,72 PR 20,72 19,56
9.  - NAPAMAL 21,26 - 21,26 21,15
10.  Valašská Polanka 33,98 VS 33,23 33,98
11.  Hradčovice NP UH NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nedašov 15,69 ZL 15,69 15,65
2.  Ublo 20,42 ZL 20,23 20,42
3.  Louky NP ZL NP NP
3.  Křekov NP ZL NP NP


Vrbětice

Název soutěže a popis: Zlínská liga PS
Kontakt:   František Měřička
Kdy: 10. 08. 2019 14:00
Telefon:  736 115 974
Začátek rezervace: 10. 08. 2019 14:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 08. 2019 14:00
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vésky B 17,12 UH 17,12 16,62
2.  Velký Ořechov C 17,36 ZL 17,36 16,64
3.  Nevšová B 17,37 ZL 17,37 17,21
4.  Hradčovice 17,38 UH 17,23 17,38
5.  Lukov 17,62 ZL 17,50 17,62
6.  Mirošov 17,98 ZL 17,98 16,80
7.  Louky 19,48 ZL 18,62 19,48
8.  Velký Ořechov B 19,80 ZL 17,76 19,80
9.  Nevšová 19,89 ZL 17,52 19,89
10.  Mysločovice 20,37 ZL 20,37 17,32
11.  Bratřejov 20,62 ZL 20,62 19,14
12.  Křekov 21,83 ZL 18,75 21,83
13.  Vrbka 21,92 KM 21,81 21,92
14.  Mladcová 22,83 ZL 22,83 21,83
15.  Nedašov 24,30 ZL 24,30 24,28
16.  Ludslavice 30,90 KM 29,84 30,90
17.  Vrbětice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bojkovice 17,42 UH 17,07 17,42
2.  Nedašova Lhota 17,69 ZL 17,69 16,18
3.  Vlachovice 17,78 ZL 17,63 17,78
4.  Holešov 18,44 KM 18,44 17,40
5.  Bohuslavice u Zlína 18,53 ZL 18,05 18,53
6.  Bílovice 18,55 UH 18,55 17,93
7.  Popov 18,86 ZL 18,48 18,86
8.  Velký Ořechov 19,93 ZL 19,39 19,93
9.  Tečovice 20,03 ZL 20,03 19,46
10.  Drnovice NP ZL 18,66 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tečovice 18,31 ZL 18,31 17,45
2.  Pohořelice 19,01 ZL 19,01 18,13
3.  Bílovice 19,24 UH 19,24 19,21
4.  - Napamal 19,39 - 19,39 19,30
5.  Míkovice 19,89 UH 19,89 19,56
6.  Nedašova Lhota 22,23 ZL 22,23 20,32
7.  Bratřejov 25,50 ZL 19,47 25,50
8.  Martinice 26,83 KM 23,74 26,83

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vrbka 15,99 KM 15,99 15,84
2.  Hradčovice 16,94 UH 15,39 16,94
3.  Lukov 18,13 ZL 18,00 18,13
4.  - Napamal 18,28 - 16,91 18,28
5.  Míkovice 22,73 UH 22,73 21,86
6.  - Racteč 24,99 - 23,85 24,99
7.  Žeranovice 28,31 KM 25,75 28,31
8.  Nevšová 32,78 ZL 31,62 32,78
9.  Lechotice 32,97 KM 32,97 30,40

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bojkovice 16,09 UH 16,09 15,91
2.  Nedašov 16,35 ZL 16,35 16,25
3.  Drnovice 18,53 ZL 17,93 18,53
4.  Ublo 34,63 ZL 34,63 32,44
5.  Louky 54,58 ZL 53,62 54,58
6.  Vrbětice MS ZL 25,99 28,87


Bratřejov

Název soutěže a popis: O putovní pohár starosty SDH
Kontakt:   Dušan Kopečný
Kdy: 11. 08. 2019 12:00
Telefon:  732 739 745
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 12:00
Začátek tipování:  11. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 11. 08. 2019 12:00
Konec hlasování: 11. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mirošov 17,58 ZL 17,58 17,29
2.  Hradčovice 17,78 UH 17,78 17,95
3.  Ludslavice 17,94 KM 17,94 17,43
4.  Vrbětice 17,97 ZL 17,97 17,30
5.  Mladcová 18,04 ZL 17,76 18,04
6.  Bratřejov 18,61 ZL 18,61 18,04
7.  Hostišová 19,66 ZL 19,66 19,01
8.  Lukov 19,68 ZL 18,68 18,33
9.  Velký Ořechov B 19,70 ZL 17,23 19,70
10.  Louky 21,67 ZL 21,67 19,31
11.  Nevšová B 21,74 ZL 21,74 18,83
12.  Ublo 21,88 ZL 21,04 21,88
13.  Nedašov 23,76 ZL 23,76 20,53
14.  Bratřejov B 24,52 ZL 24,52 21,03
15.  Přílepy NP KM NP NP
15.  Nevšová NP ZL NP 18,13
15.  Vésky B NP UH 18,63 NP
15.  Brusné NP KM NP NP
15.  Křekov NP ZL NP NP
15.  Velký Ořechov C NP ZL NP 16,75
15.  Mysločovice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bojkovice 17,53 UH 17,53 17,52
2.  Velký Ořechov 17,83 ZL 17,80 17,83
3.  Bílovice 18,04 UH 18,04 17,99
4.  Vlachovice 18,39 ZL 17,46 18,39
5.  Holešov 18,73 KM 18,73 16,63
6.  Tečovice 18,90 ZL 18,90 18,11
7.  Bratřejov 19,74 ZL 18,24 19,74
8.  Bratřejov B 20,15 ZL 18,67 20,15
9.  Popov 21,76 ZL 21,76 19,38
10.  Bohuslavice u Zlína 23,74 ZL 23,74 18,93
11.  Ublo 23,95 ZL 23,95 23,75

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tečovice 18,51 ZL 17,91 18,51
2.  Bratřejov 20,06 ZL 19,08 20,06
3.  Bílovice 20,55 UH 19,68 20,55
4.  Martinice 20,84 KM 20,84 20,22
5.  - Napamal 21,26 - 21,26 20,65
6.  Lhota 24,11 ZL 24,11 22,84
7.  Míkovice 28,36 UH 28,36 26,21
8.  Pohořelice 60,81 ZL 60,81 60,77

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradčovice 15,93 UH 15,38 15,93
2.  Vrbka 16,70 KM 16,70 16,69
3.  Lechotice 17,36 KM 15,83 17,36
4.  - Racteč 18,17 - 17,56 18,17
5.  - Napamal 18,80 - 18,80 17,38
6.  Dřevohostice 20,84 PR 20,84 18,63
7.  Lukov 22,30 ZL 22,30 20,05
8.  Míkovice 24,33 UH 24,33 23,24
9.  Nevšová 35,78 ZL 35,78 34,89
10.  Valašská Polanka 46,97 VS 29,81 46,97
11.  Žeranovice NP KM NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ublo 17,43 ZL 17,05 17,43
2.  Louky 18,06 ZL 16,83 18,06
3.  Ublo B 24,33 ZL 19,81 24,33
4.  Pozděchov 25,40 VS 26,40 15,67


Lhota

Název soutěže a popis: O putovní pohár SDH Lhota
Kontakt:   Petr Fajgar
Kdy: 25. 08. 2019 13:00
Telefon:  773 070 545
Začátek rezervace: 25. 08. 2019 13:00
Začátek tipování:  25. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 08. 2019 13:00
Konec hlasování: 25. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nevšová 17,44 ZL 17,24 17,44
2.  Hradčovice 17,71 UH 17,04 17,71
3.  Mysločovice 17,84 ZL 17,51 17,84
4.  Nevšová B 18,16 ZL 18,16 17,22
5.  Vrbětice 18,20 ZL 18,20 17,60
6.  Křekov 18,28 ZL 17,92 18,28
7.  Mirošov 18,55 ZL 18,55 17,91
8.  Tečovice 19,35 ZL 19,35 19,32
9.  Ludslavice 19,37 KM 18,83 19,37
10.  Hostišová 19,48 ZL 19,36 19,48
11.  Lhota 20,08 ZL 20,08 19,10
12.  Velký Ořechov B 20,28 ZL 19,10 20,28
13.  Záhlinice 20,92 KM 20,64 20,92
14.  Mladcová 21,76 ZL 17,61 21,76
15.  Bratřejov 23,05 ZL 22,82 23,05
16.  Louky 23,08 ZL 23,08 22,68
17.  Lukov 23,67 ZL 22,41 23,67
18.  Sazovice 27,40 ZL 25,68 27,40
19.  Vésky B 28,21 UH 28,21 17,42
20.  Nedašov 30,72 ZL 30,34 30,72
21.  Vrbka NP KM NP NP
21.  Brusné NP KM 19,74 20,06
21.  Ratiboř NP VS 17,15 16,84
21.  Velký Ořechov C NP ZL 17,78 17,41

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tečovice - ZL - -
2.  Holešov 17,42 KM 17,42 17,25
3.  Vlachovice 18,52 ZL 18,52 18,27
4.  Velký Ořechov 18,87 ZL 18,87 18,76
5.  Popov 19,29 ZL 18,43 19,29
6.  Bohuslavice u Zlína 19,33 ZL 18,31 19,33
7.  Bojkovice 19,59 UH 19,59 16,67
8.  Bílovice 20,11 UH 20,11 18,33

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pohořelice 17,75 ZL 17,75 17,67
2.  Tečovice 18,59 ZL 18,59 18,02
3.  Bílovice 20,15 UH 18,34 20,15
4.  - Napamal 21,18 - 21,18 20,15
5.  Martinice 23,52 KM 23,52 20,77
6.  Machová 23,61 ZL 22,79 23,61
7.  Míkovice 24,26 UH 24,26 22,21
8.  Bratřejov 29,22 ZL 28,50 29,22
9.  Lhota 33,46 ZL 33,46 30,38

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vrbka 16,15 KM 16,15 15,16
2.  Lechotice 16,36 KM 16,14 16,36
3.  Hradčovice 16,39 UH 15,08 16,39
4.  Nevšová 16,83 ZL 16,83 16,44
5.  - Racteč 18,03 - 18,03 17,45
6.  - Napamal 18,10 - 18,10 17,44
7.  Brusné 20,08 KM 19,37 20,08
8.  Míkovice 20,13 UH 20,13 19,59
9.  Lhota 24,25 ZL 24,09 24,25

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Louky 17,42 ZL 16,81 17,42
2.  Lhota 27,01 ZL 26,70 27,01
3.  Ublo 35,82 ZL 23,55 35,82


Nedašov

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž
Kontakt:   Václav Vaňek
Kdy: 01. 09. 2019 10:30
Telefon:  606 727 074
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 10:30
Začátek tipování:  01. 09. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 09. 2019 10:30
Konec hlasování: 01. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zbora 14,47 PU 14,17 14,47
2.  Vrbětice 14,64 ZL 14,64 14,63
3.  Velký Ořechov C 14,82 ZL 14,81 14,82
4.  Mirošov 15,19 ZL 15,19 14,53
5.  Brumov B 15,25 ZL 15,25 14,50
6.  Mladcová 15,38 ZL 14,66 15,38
7.  Křekov 15,41 ZL 15,41 15,22
8.  Dulov 15,47 IL 15,47 15,38
9.  Podhradní Lhota 15,57 KM 15,57 15,11
10.  Lidečko 15,60 VS 15,60 14,89
11.  Vrbka 15,74 KM 15,74 15,57
12.  Hradčovice 15,76 UH 15,76 15,24
13.  Nevšová 15,82 ZL 15,82 15,17
14.  Velký Ořechov B 15,87 ZL 15,87 15,67
15.  Vésky B 15,90 UH 15,60 15,90
16.  Bratřejov 16,29 ZL 16,29 16,29
17.  Louky 16,91 ZL 16,69 16,91
18.  Nedašov 16,93 ZL 16,93 16,26
19.  Záhlinice 17,00 KM 17,00 16,90
20.  Nevšová B 17,14 ZL 15,36 17,14
21.  Nedašova Lhota 17,30 ZL 16,92 17,30
22.  Tečovice 18,37 ZL 18,37 17,36
23.  Ratiboř 18,51 VS 18,51 15,57
24.  Brusné 19,34 KM 19,34 18,61
25.  Hostišová 20,21 ZL 18,81 20,21
26.  Poteč 20,22 ZL 20,22 19,86
27.  Kvašov 26,94 PU 26,94 20,19
28.  Bylnice NP ZL NP NP
28.  Hošťálková NP VS NP NP
28.  Tichov NP ZL NP NP
28.  Vysoké Pole NP ZL 19,47 NP

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
33.  Štítná nad Vláří NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kvašov 17,39 PU 17,39 17,17
2.  Nedašova Lhota 17,47 ZL 16,92 17,47
3.  Bojkovice 17,90 UH 17,35 17,90
4.  Bohuslavice u Zlína 18,51 ZL 18,51 17,56
5.  Velký Ořechov 18,70 ZL 18,70 17,97
6.  Bílovice 18,75 UH 18,64 18,75
7.  Vlachovice 18,90 ZL 18,90 16,97
8.  Holešov 19,56 KM 19,42 19,56
9.  Tečovice 20,50 ZL 20,50 18,18
10.  Dulov 24,33 IL 24,33 22,56
11.  Popov 25,52 ZL 25,52 18,25

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice 18,70 UH 18,50 18,70
2.  Pohořelice 20,06 ZL 19,07 20,06
3.  Bratřejov 20,84 ZL 19,15 20,84
4.  Nedašova Lhota 23,24 ZL 22,23 23,24
5.  Martinice 31,20 KM 31,20 20,78
6.  Míkovice 34,02 UH 32,67 34,02
7.  Tečovice 46,87 ZL 46,87 46,80
8.  - Napamal NP - 22,89 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradčovice 15,02 UH 15,02 14,94
2.  Nevšová 16,62 ZL 16,04 16,62
3.  - Racteč 17,21 - 17,21 16,59
4.  Lukov 18,25 ZL 17,07 18,25
5.  Lechotice 19,41 KM 19,41 18,76
6.  Vrbka 20,18 KM 20,18 17,12
7.  Zbora 20,64 PU 20,64 17,23
8.  Nedašova Lhota 22,77 ZL 22,30 22,77
9.  Žeranovice 25,01 KM 19,82 25,01
10.  Míkovice 27,89 UH 27,89 27,36
11.  - Napamal 34,84 - 34,84 34,45
12.  Brusné NP KM NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Louky 16,49 ZL 16,49 16,19
2.  Pozděchov 16,51 VS 16,36 16,51
3.  Nedašov 16,56 ZL 16,56 15,96
4.  Křekov 19,18 ZL 19,18 18,52
5.  Dubková 19,27 PU 18,03 19,27
6.  Bylnice 20,06 ZL 20,06 19,35
7.  Kvašov 20,49 PU 20,10 20,49
8.  Ublo 25,02 ZL 23,89 25,02
9.  Velký Ořechov NP ZL NP NP


Mirošov

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž ZLPS
Kontakt:   Tomáš Hověžák
Kdy: 07. 09. 2019 12:00
Telefon:  733 733 622
Začátek rezervace: 07. 09. 2019 12:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vésky B 16,71 UH 16,71 16,05
2.  Vrbětice 17,13 ZL 16,88 17,13
3.  Hradčovice 17,18 UH 17,18 16,88
4.  Velký Ořechov C 17,57 ZL 16,08 17,57
5.  Nevšová 17,62 ZL 17,62 17,31
6.  Mysločovice 17,77 ZL 17,77 1,72
7.  Mirošov 17,86 ZL 17,13 17,86
8.  Mladcová 17,89 ZL 17,89 17,13
9.  Nedašov 18,42 ZL 18,42 17,70
10.  Pohořelice 18,66 ZL 18,66 1,84
11.  Lhota 19,48 ZL 18,28 19,48
12.  Hostišová 20,24 ZL 19,62 20,24
13.  Křekov 20,56 ZL 20,56 20,04
14.  Nevšová B 20,83 ZL 20,83 17,41
15.  Záhlinice 20,98 KM 20,98 2,02
16.  Louky 21,13 ZL 20,77 21,13
17.  Velký Ořechov B 22,24 ZL 21,96 22,24

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bojkovice 17,09 UH 17,05 17,09
2.  Popov 17,15 ZL 17,15 17,15
3.  Vlachovice 17,27 ZL 16,89 17,27
4.  Bohuslavice u Zlína 17,57 ZL 17,57 17,24
5.  Holešov 18,03 KM 16,73 18,03
6.  Bílovice 18,15 UH 18,15 17,94
7.  Drnovice 18,31 ZL 18,31 18,08
8.  Velký Ořechov 19,76 ZL 17,62 19,76
9.  Tečovice 37,91 ZL 37,91 3,79

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pohořelice 18,68 ZL 18,68 18,35
2.  Tečovice 19,45 ZL 18,99 19,45
3.  Bílovice 20,14 UH 20,14 20,01
4.  - Napamal 20,37 - 20,10 20,37
5.  Lhota 21,73 ZL 21,01 21,73
6.  Bratřejov 22,58 ZL 22,58 20,30
7.  Martinice 40,86 KM 40,86 22,94

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vrbka 15,56 KM 15,29 15,56
2.  Hradčovice 16,04 UH 16,04 15,64
3.  - Racteč 17,48 - 17,04 17,48
4.  Lukov 17,74 ZL 17,64 17,74
5.  - Napamal 19,68 - 19,68 19,05
6.  Valašská Polanka 19,99 VS 19,27 19,99
7.  Lhota 22,98 ZL 22,98 22,98
8.  Nevšová 31,50 ZL 16,58 31,50
9.  Lechotice NP KM NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Louky 16,09 ZL 15,64 16,09
2.  Nedašov 17,86 ZL 15,89 17,86
3.  Ublo 18,59 ZL 18,59 18,32
4.  Křekov 19,39 ZL 19,05 19,39
5.  Bojkovice 19,96 UH 19,85 19,96
6.  Ublo B 20,63 ZL 20,63 19,37
7.  Křekov B 39,30 ZL 38,70 39,30

Počet soutěží: 13  Celkem pokusů:  49
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: