Rok:

Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ša
2
Te
3
Sa
4
Ho
5
Ve
6
Lu
7
Br
8
Lh
9
Vr
10
Ne
11
Ne
12

13
1. Zahnašovice 179 15,73KM
20
10
9
20
17
17
20
20
20
2
11
13
0
2. Vésky 168 15,49UH
11
13
17
11
10
20
17
10
10
7
10
15
17
3. Vrbětice 151 14,53ZL
15
15
2
9
5
2
10
11
5
20
17
20
20
4. Vésky B 139 16,11UH
1
20
20
15
13
13
7
17
15
2
4
2
10
5. Velký Ořechov B 119 17,13ZL
13
2
13
17
9
9
15
3
6
17
2
2
11
6. Bratřejov 111 15,20ZL
10
8
15
3
1
7
9
17
1
11
15
1
13
7. Mladcová 108 15,09ZL
5
2
11
13
2
15
13
5
11
13
1
17
0
8. Hradčovice 91 15,87UH
7
2
5
6
8
10
1
9
9
15
8
11
0
9. Martinice 87 16,06KM
8
5
1
5
11
6
2
17
2
9
5
7
9
10. Lukov 74 17,04ZL
2
1
1
2
20
11
11
8
13
1
3
1
0
11. Ludslavice 69 15,94KM
4
4
6
2
15
2
3
2
17
-
6
-
8
12. Štítná nad Vláří 67 18,35ZL
9
11
10
7
1
1
1
7
1
1
1
2
15
13. Nedašov 55 15,59ZL
1
9
-
8
2
1
1
2
-
10
13
8
-
-. Velký Ořechov C 55 16,96ZL-
7
8
2
8
8
6
2
4
--
6
4
15. Veselá 44 18,55ZL
2
6
2
10
1
1
8
2
7
2
1
2
0
16. Vysoké Pole 43 17,70ZL
17
17
1
1
-
4
---
3
---
17. Tečovice 33 19,11ZL
2
2
4
1
6
2
-
2
8
1
--
5
18. Hřivínův Újezd - Kaňovice 32 16,28ZL
6
1
1
4
1
5
1
-
1
1
2
9
0
19. Sazovice 30 17,08ZL
2
3
3
2
-
2
4
-
3
6
-
5
0
20. Poteč 27 15,85ZL-
1
7
---
1
2
1
4
9
2
0
21. Louky 26 19,17ZL
2
-
2
1
2
2
1
2
1
5
-
2
6
22. Brumov B 22 14,33ZL----------
20
2
-
23. Racková 21 20,81ZL
2
1
2
1
2
2
-
1
2
8
--
0
24. Nedašova Lhota 18 15,90ZL---
1
3
1
-
2
--
1
10
-
25. Míškovice 17 18,83KM
2
2
1
2
4
1
1
-
2
-
2
-
0
26. Neubuz 13 18,35ZL------
5
7
1
----
27. Bylnice 9 15,89ZL----------
7
2
-
-. Nevšová 9 19,66ZL---
2
-
3
----
2
2
-
29. Velký Ořechov 8 19,35ZL
3
----
2
---
2
1
--
-. Bratřejov B 8 20,18ZL
2
--
2
-
2
-
1
---
1
0
-. Lhota 8 21,43ZL--
2
2
--
1
-
1
2
---
32. Nová Dědina 7 20,04KM-----
0
------
7
33. Mirošov 6 18,47ZL-------
4
---
2
-
34. Brumov 5 17,08ZL-----------
5
-
35. Křekov 4 20,42ZL----------
2
2
-
-. Provodov 4 30,87ZL
2
--
2
---------
37. Mistřice 3 17,68UH-
0
-----
0
----
3
-. Jestřabí 3 24,76ZL--------
1
1
--
1
-. Slušovice 3 25,41ZL----
2
1
-------
40. Dolní Lhota 2 20,97ZL----
2
--------
-. Ublo 2 22,68ZL-------
2
-----
-. Provodov C 2 24,23ZL------------
2
-. Drnovice 2 24,89ZL---
2
---------
-. Návojná 2 30,28ZL----------
2
--
-. Horní Lhota 2 49,73ZL----
2
--------
46. Martinice B 1 24,37KM------
0
-
1
----
-. Trnava 1 NPZL------
1
------
-. Lukov B 1 NPZL----
1
--------
-. Komárov 1 NPZL---
1
---------
50. Ďurďové 0 14,70PB-----------
0
-
-. Podhorie 0 14,75ZA----------
0
0
-
-. Mikušovce pri Pruskom 0 14,77IL----------
0
0
-
-. Beluša 0 15,01PU----------
0
0
-
-. Poriadie 0 15,12MY-----------
0
-
-. Zbora B 0 15,14PU----------
0
0
-
-. Lidečko 0 15,16VS
0
------
0
--
0
0
-
-. Krásno 0 15,22PE-----------
0
-
-. Nosice 0 15,30PU----------
0
0
-
-. Lehota pod Vtáčnikom 0 15,36PD-----------
0
-
-. Lednické Rovne 0 15,38PU----------
0
0
-
-. Francova Lhota 0 15,45VS-----------
0
-
-. Stupné 0 15,52PB----------
0
0
-
-. Visolaje 0 15,84PU----------
0
0
-
-. Záriečie 0 15,90PU-----------
0
-
-. Tŕstie 0 15,96PB-----------
0
-
-. Mostište 0 16,02PU----------
0
0
-
-. Svinná 0 16,11TN-----------
0
-
-. Horná Breznica 0 16,18PU-----------
0
-
-. Dolná Poruba 0 16,33TN-----------
0
-
-. Streženice 0 16,47PU----------
0
--
-. Študlov 0 16,84VS-----
0
-----
0
-
-. Malá Bytča 0 17,01BY-----------
0
-
-. Podlužany nad Bebravou 0 17,53BN-----------
0
-
-. Rymice 0 18,28KM
0
--
0
---
0
0
----
-. Roštění 0 18,85KM--------
0
----
-. Poruba 0 20,03PD----------
0
--
-. Částkov 0 20,20UH-----
0
-------
-. Sulimov 0 21,21KM-------
0
-----
-. Pozděchov 0 22,51VS-------
0
-----
-. Svatobořice 0 22,81HO------
0
------
-. Pravčice 0 23,54KM---
0
---------
-. Záhorovice 0 26,13UH-----
0
-------
-. Leskovec 0 28,11VS-------
0
-----
-. Stará Turá - Topolecká 0 NPNM-----------
0
-
-. Zbora 0 NPPU----------
0
0
-
-. Kunovice 0 NPUH-
0
-----------
-. Bojkovice 0 NPUH---------
0
---
-. Valašské Příkazy 0 NPVS----------
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ša
2
Te
3
Sa
4
Ho
5
Ve
6
Lu
7
Br
8
Lh
9
Vr
10
Ne
11
Ne
12

13
1. Zahnašovice 113 17,04KM
3
10
10
10
10
10
10
10
10
10
6
6
8
2. Nedašova Lhota 76 17,29ZL
2
2
2
2
8
8
8
8
1
5
10
10
10
3. Hřivínův Újezd 59 18,77ZL
10
5
3
2
4
4
3
5
8
3
8
4
0
4. Bratřejov 57 18,19ZL
5
6
6
8
1
2
5
2
6
8
1
1
6
5. Hřivínův Újezd - Kaňovice 55 18,59ZL
8
2
5
6
3
5
2
2
2
4
4
8
4
6. Velký Ořechov 50 18,85ZL
1
8
2
1
5
6
6
2
3
6
5
3
2
7. Prštné 42 18,80ZL
6
4
4
5
1
2
2
6
1
2
1
5
3
8. Tečovice 37 19,27ZL
4
2
8
2
6
3
-
4
5
2
--
1
9. Lhota 27 19,64ZL
2
3
2
1
1
2
2
3
4
2
3
2
0
10. Malenovice 17 21,02ZL
2
1
2
2
2
2
-
2
2
2
--
0
11. Sazovice 6 20,56ZL------
4
-
2
----
-. Mysločovice 6 21,11ZL-
1
---
1
2
2
----
0
13. Komárov 5 20,91ZL---
3
--
2
------
14. Machová 4 20,38ZL---
4
---------
15. Rymice 2 19,86KM
0
-
0
2
---------
-. Bojkovice 2 20,71UH---------
2
---
-. Valašské Příkazy 2 20,85VS---------
2
0
--
-. Mladcová 2 21,50ZL--
2
----------
-. Vlachovice 2 25,34ZL-----------
2
-
-. Trnava 2 33,95ZL------
2
------
-. Bohuslavice u Zlína 2 35,90ZL-
2
-----------
-. Ublo 2 40,83ZL-------
2
-----
23. Dežerice 0 17,47BN----------
0
0
-
-. Nosice 0 17,65PU----------
0
0
-
-. Malá Bytča 0 18,05BY-----------
0
-
-. Mikušovce pri Pruskom 0 18,43IL----------
0
0
-
-. Dubková 0 18,63PU----------
0
0
-
-. Ladce 0 19,11IL-----------
0
-
-. Moškovec 0 19,72TR-----------
0
-
-. Šišov 0 19,98BN-----------
0
-
-. Kvašov 0 20,16PU----------
0
0
-
-. Mostište 0 20,70PU----------
0
0
-
-. Podvysoká 0 21,00CA-----------
0
-
-. Lednické Rovne - Horenická Hôrka 0 22,80PU-----------
0
-
-. Dulov 0 25,62IL-----------
0
-
-. Lipov 0 NPHO---
0
---------
-. Bílany 0 NPKM---
0
---------


Celkem se účastnilo:  155 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: