Rok:

Síň slávy

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky v roce: 2018

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Velký Ořechov C ZL 17,65 17,19 17,652018/06/09 Tečovice
2.TAG Zahnašovice KM 17,10 17,66 17,662018/05/27 Racková
3.Pravčice KM 17,82 17,56 17,822018/05/27 Racková
4.Vésky B UH 17,74 17,82 17,822018/06/09 Tečovice
5.Velký Ořechov C ZL 17,84 17,87 17,872018/05/27 Racková
6.Mirošov ZL 17,92 17,63 17,922018/06/09 Tečovice
7.Ratiboř VS 18,32 18,07 18,322018/06/09 Tečovice
8.Mladcová ZL 18,29 18,43 18,432018/05/27 Racková
9.Mirošov ZL 18,56 17,41 18,562018/05/27 Racková
10.Vysoké Pole ZL 18,56 17,79 18,562018/05/27 Racková
11.Martinice KM 18,19 18,71 18,712018/05/27 Racková
12.Velký Ořechov B ZL 17,11 18,76 18,762018/06/09 Tečovice
13.Lukov ZL 19,07 17,97 19,072018/06/09 Tečovice
14.Vrbětice ZL 17,63 19,24 19,242018/06/09 Tečovice
15.Machová ZL 19,31 19,68 19,682018/05/27 Racková
16.Nedašova Lhota ZL 19,76 18,35 19,762018/06/09 Tečovice
17.Lhota ZL 20,00 19,32 20,002018/06/09 Tečovice
18.Mysločovice ZL 20,00 18,92 20,002018/06/09 Tečovice
19.Nedašov ZL 20,27 19,82 20,272018/05/27 Racková
20.Mysločovice ZL 19,84 20,28 20,282018/05/27 Racková
21.Nevšová ZL 18,21 20,32 20,322018/05/27 Racková
22.Vésky B UH 20,66 19,77 20,662018/05/27 Racková
23.Vrbětice ZL 20,86 17,60 20,862018/05/27 Racková
24.Bratřejov ZL 21,47 20,72 21,472018/05/27 Racková
25.Louky ZL 21,50 20,49 21,502018/06/09 Tečovice
26.Velký Ořechov B ZL 21,69 22,39 22,392018/05/27 Racková
27.Lukov ZL 18,24 22,46 22,462018/05/27 Racková
28.Tečovice ZL 23,14 23,20 23,202018/06/09 Tečovice
29.Kněžpole UH 23,72 19,97 23,722018/05/27 Racková
30.- Napamal - 25,55 24,54 25,552018/05/27 Racková
31.Hostětín UH 29,10 27,21 29,102018/05/27 Racková
32.Záhlinice KM 30,89 31,00 31,002018/06/09 Tečovice
33.Nevšová ZL 17,43 33,01 33,012018/06/09 Tečovice
34.Podhradí ZL 26,98 34,09 34,092018/06/09 Tečovice
35.Vysoké Pole ZL 33,86 34,87 34,872018/06/09 Tečovice
36.Hostětín UH 36,04 36,29 36,292018/06/09 Tečovice
37.Záhlinice KM 36,47 37,12 37,122018/05/27 Racková
38.Racková ZL NP NP NP2018/05/27 Racková
39.Machová ZL NP 20,35 NP2018/06/09 Tečovice
40.Louky ZL NP NP NP2018/05/27 Racková
41.Tečovice ZL NP NP NP2018/05/27 Racková
42.Hradčovice UH NP NP NP2018/06/09 Tečovice
43.Mladcová ZL NP NP NP2018/06/09 Tečovice
44.Racková ZL NP NP NP2018/06/09 Tečovice
45.Štítná nad Vláří ZL DSQ DSQ DSQ2018/05/27 Racková
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


Muži - Počet druhých míst v roce: 2018

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Pravčice KM Zlínský 1x
2.Vésky B UH Zlínský 1x

MUŽI - Dosažené body v roce: 2018

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Velký Ořechov C ZL Zlínský40
2.Mirošov ZL Zlínský30
3.Vésky B UH Zlínský24
4.Mladcová ZL Zlínský18
5.Velký Ořechov B ZL Zlínský17
6.Vysoké Pole ZL Zlínský17
7.Mysločovice ZL Zlínský17
8.Vrbětice ZL Zlínský16
9.Lukov ZL Zlínský14
10.Machová ZL Zlínský12
11.Nevšová ZL Zlínský11
12.Nedašov ZL Zlínský10
13.Nedašova Lhota ZL Zlínský9
14.Lhota ZL Zlínský8
15.Louky ZL Zlínský7
16.Tečovice ZL Zlínský6
17.Záhlinice KM Zlínský6
18.Bratřejov ZL Zlínský5
19.Hostětín UH Zlínský4
20.Podhradí ZL Zlínský2
21.Racková ZL Zlínský2
22.- Napamal - jiné místo2
23.Pravčice KM Zlínský0
24.Hradčovice UH Zlínský0
25.Ratiboř VS Zlínský0
26.Štítná nad Vláří ZL Zlínský0
27.Martinice KM Zlínský0
28.Kněžpole UH Zlínský0
29.TAG Zahnašovice KM Zlínský0