Velký Ořechov 2019 - O pohár starosty SDH Velký Ořechov

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Tomáš Jankůj
Telefon:  775 314 076
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vésky B UH 16,88 16,44 16,88
2.  Velký Ořechov C ZL 17,27 17,27 17,10
3.  Mladcová ZL 17,54 17,47 17,54
4.  Vrbětice ZL 17,71 17,71 17,14
5.  Hradčovice UH 17,89 17,89 17,57
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 17,92 17,92 17,58
7.  Lukov ZL 18,01 18,01 17,37
8.  Mirošov ZL 18,10 17,78 18,10
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 18,81 18,49 18,81
10.  Nedašova Lhota ZL 18,82 18,34 18,82
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Částkov UH 19,01 17,90 19,01
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Salaš UH 19,05 18,97 19,05
13.  Vysoké Pole ZL 19,06 18,94 19,06
14.  Louky ZL 19,95 19,95 19,80
15.  Ublo ZL 20,32 19,57 20,32
16.  Velký Ořechov B ZL 20,61 17,62 20,61
17.  Nevšová B ZL 21,23 19,92 21,23
18.  Hostišová ZL 22,03 21,06 22,03
19.  Tečovice ZL 22,05 19,03 22,05
20.  Křekov ZL 22,74 22,74 18,78
21.  Záhlinice KM 22,96 22,96 20,81
22.  Sazovice ZL 24,49 24,49 24,31
23.  Mysločovice ZL 25,32 25,06 25,32
24.  Nevšová ZL NP NP 17,73
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Velká nad Veličkou HO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Holešov KM 17,34 17,34 17,09
2.  Bojkovice UH 17,63 17,34 17,63
3.  Bílovice UH 17,90 17,65 17,90
4.  Popov ZL 18,17 18,17 18,06
5.  Velký Ořechov ZL 18,97 18,97 17,56
6.  Vysoké Pole ZL 19,02 18,72 19,02
7.  Vlachovice ZL 19,40 19,40 18,92
8.  Hřivínův Újezd ZL 25,27 25,27 21,40
9.  Tečovice ZL 36,95 36,95 36,81
10.  Bohuslavice u Zlína ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL 19,72 19,72 19,30
2.  Pohořelice ZL 21,83 21,83 21,00
3.  Martinice KM 23,02 23,02 20,92
4.  Míkovice UH 23,27 21,43 23,27
5.  - Napamal - 24,05 24,05 22,00
6.  Bratřejov ZL NP 19,62 21,12
7.  Bílovice UH MS NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevšová ZL 16,24 16,02 16,24
2.  Vrbka KM 16,29 16,29 15,89
3.  Hradčovice UH 16,36 15,77 16,36
4.  - Racteč - 16,99 16,99 16,85
5.  Lechotice KM 18,86 18,86 18,22
6.  Žeranovice KM 21,81 19,43 21,81
7.  - Napamal - 27,62 27,62 20,98
8.  Dřevohostice PR 37,44 36,99 37,44
9.  Lukov ZL NP 18,36 18,81

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov ZL 16,87 16,87 16,12
2.  Louky ZL 17,35 17,12 17,35
3.  Ublo ZL 21,76 21,76 21,75

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM16,8916,6716,892017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Holešov KM17,3417,0917,342019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bojkovice UH17,3417,6317,632019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL17,5817,6317,632016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,3917,8017,802013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Rymice KM17,8117,0717,812016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pravčice B KM17,8917,7217,892017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bílovice UH17,6517,9017,902019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Popov ZL18,1718,0618,172019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Kaňovice ZL17,9718,2618,262017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL18,3518,1618,352018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Ořechov ZL18,5218,5418,542015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Drnovice ZL17,6018,6018,602018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Velký Ořechov ZL17,9018,6418,642017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nedašova Lhota ZL18,8117,5818,812015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zahnašovice KM18,3418,8518,852014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nedašova Lhota ZL18,0318,8918,892014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hřivínův Újezd ZL18,9118,0618,912017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Ořechov ZL18,9717,5618,972019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vysoké Pole ZL18,7219,0219,022019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vysoké Pole ZL19,0418,9819,042018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Holešov KM18,9219,1419,142018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Machová ZL19,2418,8719,242015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Popov ZL17,9619,2719,272018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bojkovice UH19,1919,3919,392018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vlachovice ZL19,4018,9219,402019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Rymice KM17,9119,4019,402018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bojkovice UH19,4518,3919,452017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Racková ZL19,3419,4719,472017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Velký Ořechov ZL19,4819,0519,482013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/07/08 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2008/07/13 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár pivovaru Janáček a SDH V.Ořechov
ZLPS
2009/07/12 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár pivovaru Janáček a SDH V. Ořechov
ZLPS
2010/07/11 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2012/07/08 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2013/04/14 Velký Ořechov, hřiště, Hasičského silového víceboje TFA
-
2013/07/14 Velký Ořechov, O Putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2014/07/13 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2015/07/12 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2016/07/10 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2017/07/09 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2018/07/08 Velký Ořechov, O pohár starosty SDH Velký Ořechov
ZLPS
2019/07/07 Velký Ořechov, O pohár starosty SDH Velký Ořechov
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře