Rok:

Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ša
2
Te
3
Sa
4
Ne
5
Ve
6
Ho
7
Br
8
Lu
9
Lh
10
Vr
11
Ne
12
Ne
13

14
1. Hradčovice 188 15,10UH
20
17
20
11
13
17
13
8
2
17
15
8
7
20
2. Mladcová 175 14,53ZL
17
15
2
7
15
11
20
15
17
3
10
9
17
17
3. Vrbětice 166 -ZL
5
20
13
5
3
11
17
17
15
20
17
1
20
2
4. Velký Ořechov B 136 -ZL
3
8
17
9
1
13
11
11
20
10
20
1
2
10
5. Štítná nad Vláří 129 -ZL
1
10
15
20
1
2
11
7
7
8
8
20
8
11
6. Vésky 115 15,49UH
15
11
2
4
6
2
15
20
13
2
13
2
2
8
7. Velký Ořechov C 114 -ZL
2
9
8
17
9
20
1
13
11
2
4
6
11
1
8. Šarovy 105 14,75ZL
13
13
9
8
17
2
5
11
2
13
2
2
6
2
9. Vésky B 104 14,66UH
1
2
11
15
2
6
9
2
5
9
7
7
13
15
10. Lukov 85 -ZL
10
2
7
1
5
7
8
1
10
7
9
3
9
6
11. Hřivínův Újezd - Kaňovice 74 -ZL
2
1
10
11
10
15
1
1
1
5
1
10
1
5
12. Nevšová 71 -ZL
9
2
4
1
7
9
6
9
4
1
6
11
1
1
13. Mirošov 58 14,62ZL
1
---
2
8
-
6
-
11
2
13
15
-
14. Bratřejov 46 -ZL
8
3
5
2
11
1
1
1
-
6
-
5
2
1
15. Lhota 45 17,89ZL-
6
1
6
-
2
---
15
-
2
-
13
16. Nedašov 44 -ZL
4
4
2
13
1
1
1
-
6
1
5
4
2
-
17. Brumov B 39 14,08ZL----
20
------
17
2
-
18. Zádveřice 36 16,22ZL
7
5
6
3
2
-
2
-
2
2
-
2
3
2
19. Slušovice 34 -ZL
2
1
1
--
1
2
2
8
2
-
2
4
9
20. Mysločovice 33 -ZL
2
1
2
2
4
1
1
-
2
2
2
2
5
7
21. Vysoké Pole 30 -ZL
1
----
1
7
---
11
-
10
-
22. Křekov 22 17,31ZL
2
2
-
2
2
-
2
3
--
3
2
2
2
23. Nedašova Lhota 21 -ZL
2
1
-
1
-------
15
2
-
-. Louky 21 -ZL
2
2
2
2
-
3
2
2
2
1
--
2
1
-. Ublo 21 16,20ZL----
2
--
2
9
4
---
4
26. Tečovice 20 -ZL
11
7
1
1
----------
27. Martinice 19 -KM
2
1
-
2
1
1
3
4
2
1
2
---
28. Hostišová 14 20,55ZL
1
2
3
2
-
4
2
-------
29. Jestřabí 13 -ZL
2
1
--
1
2
4
2
-
1
----
30. Racková 12 20,36ZL
6
2
-
2
---
2
------
31. Machová 11 20,06ZL
2
2
1
2
2
2
--------
32. Nevšová B 8 15,40ZL----
8
---------
-. Poteč 8 18,87ZL-------
5
-----
3
34. Zádveřice W 7 20,43ZL-----
5
-
2
------
35. Oldřichovice 5 -ZL---------
1
2
--
2
36. Slavičín 4 16,83ZL----
2
-------
2
-
-. Drnovice 4 19,53ZL---
2
-
2
--------
38. Bylnice 3 -ZL-----------
1
2
-
-. Lukov B 3 17,38ZL--------
3
-----
-. Tichov 3 18,25ZL-----------
2
1
-
41. Popov 2 18,00ZL----
2
---------
-. Pohořelice 2 25,84ZL---
2
----------
-. Horní Lhota 2 26,75ZL------
2
-------
-. Bratřejov B 2 28,24ZL-------
2
------
45. Pravčice 0 99,99KM
0
0
0
0
-
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ša
2
Te
3
Sa
4
Ne
5
Ve
6
Ho
7
Br
8
Lu
9
Lh
10
Vr
11
Ne
12
Ne
13

14
1. Zádveřice 125 15,82ZL
8
10
10
10
8
8
10
10
10
10
10
6
10
5
2. Sazovice 88 -ZL
10
1
6
5
6
10
8
8
8
5
8
2
5
6
3. Lukov 77 -ZL
1
6
8
6
5
6
1
6
6
8
6
8
2
8
4. Mysločovice 76 -ZL
2
8
5
8
10
4
5
5
1
6
-
10
2
10
5. Popov 23 18,86ZL
6
5
3
4
-
5
--------
6. Tečovice 14 19,81ZL
4
4
4
2
----------
7. Nedašova Lhota 12 17,04ZL-----------
4
8
-
8. Dulov 11 17,68IL-----------
5
6
-
9. Dolní Lhota 9 -ZL
1
--
2
--
6
-------
10. Bílovice 8 22,68UH
5
3
------------
11. Hostišová 7 -ZL
3
-
2
2
----------
12. Záriečie 6 -PU-----------
2
4
-
-. Návojná 6 20,10ZL-----------
3
3
-
14. Ratiboř 3 -VS-----------
2
1
-
-. Vrbka 3 25,83KM
1
2
------------
-. Přílepy 3 28,90KM---
3
----------
17. Streženice 2 38,61PU-----------
2
--
18. Lipová 1 NPZL----
1
---------
-. Ublo 1 NPZL-------
1
------
20. Slavičín 0 MSZL----
0
---------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ra
1
Ša
2
Te
3
Sa
4
Ne
5
Ve
6
Ho
7
Br
8
Lu
9
Lh
10
Vr
11
Ne
12
Ne
13

14
-. Dubková 0 17,79PU------------
0
-
-. Křekov 0 18,48ZL------------
0
-
-. Bylnice 0 18,59ZL------------
0
-
-. Nedašova Lhota 0 18,62ZL------------
0
-
-. Mikulůvka 0 21,19VS------------
0
-
-. Drnovice 0 23,27ZL------------
0
-
-. Kvašov 0 23,32PU------------
0
-


Celkem se účastnilo:  99 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: