Rok:

Výsledky ročníku 2020 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Mi
2
Sa
3
Lo
4
Lh
5
Te
6
Ne
7

8
1. Brumov B 86 14,23ZL
15
15
15
15
11
15
--
2. Velký Ořechov C 65 14,80ZL
13
-
11
13
15
13
--
3. Hradčovice 62 15,68UH
11
10
9
10
13
9
--
4. Mirošov 49 15,47ZL
8
11
6
9
9
6
--
5. Mladcová 47 15,48ZL
10
1
13
11
1
11
--
6. Vrbětice 30 16,33ZL
9
1
10
1
1
8
--
7. Bratřejov 28 16,68ZL-
7
5
7
4
5
--
8. Louky 26 17,43ZL
6
6
4
2
6
2
--
9. Nedašov 22 17,52ZL-
1
7
5
8
1
--
10. Křekov 18 15,10ZL-
13
1
2
1
1
--
11. Lukov 16 15,94ZL
1
-
1
4
-
10
--
-. Vysoké Pole 16 16,12ZL-
8
-
8
----
-. Lhota 16 17,55ZL--
8
3
1
4
--
14. Tečovice 14 16,33ZL
1
--
4
1
8
--
15. Újezd 13 17,24ZL---
6
7
---
16. Šarovy 12 18,08ZL-
5
-
2
3
2
--
17. Slušovice 11 16,77ZL-
9
-
2
----
-. Záhlinice 11 24,64KM
7
-
0
-
2
2
--
19. Lhota B 10 18,61ZL----
10
---
20. Mirošov B 6 20,75ZL-
1
--
5
---
21. Bratřejov B 4 18,80ZL---
2
-
2
--
22. Štítná nad Vláří 3 -ZL---
0
-
3
--
23. Ublo 2 23,55ZL-
0
-
2
----
24. Velký Ořechov 1 NPZL-
1
------
-. Machová 1 NPZL
1
-------
-. Lukov B 1 NPZL-----
1
--
27. Hrobice 0 19,10ZL-----
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Mi
2
Sa
3
Lo
4
Lh
5
Te
6
Ne
7

8
1. Pohořelice 46 17,08ZL
2
8
8
10
8
10
--
2. Bojkovice 42 17,19UH
10
10
4
6
4
8
--
3. Vlachovice 32 17,11ZL
6
5
10
4
5
2
--
4. Holešov 31 17,06KM
2
6
5
2
10
6
--
5. Bílovice 30 18,01UH
2
3
6
8
6
5
--
6. Velký Ořechov 21 18,50ZL
8
2
2
3
2
4
--
7. Nedašova Lhota 19 18,15ZL
5
4
3
5
2
---
8. Bratřejov 13 19,18ZL
3
2
2
2
2
2
--
9. Popov 12 19,05ZL
2
2
2
2
2
2
--
-. Bohuslavice u Zlína 12 20,26ZL
4
1
2
2
1
2
--
11. Lhota 9 18,91ZL--
1
2
4
2
--
12. Tečovice 8 18,78ZL--
1
2
2
3
--
13. Bratřejov B 2 19,26ZL----
2
---
-. Hostišová 2 23,76ZL--
2
-----
-. Rymice 2 45,54KM--
0
--
2
--
16. Slušovice 1 NPZL-
1
------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Mi
2
Sa
3
Lo
4
Lh
5
Te
6
Ne
7

8
1. Martinice 39 19,11KM
6
8
5
5
5
10
--
2. Machová 31 22,69ZL
8
-
8
8
6
1
--
3. Tečovice 28 19,03ZL--
6
4
10
8
--
4. Lhota 25 19,23ZL
10
-
1
-
8
6
--
5. Míkovice 16 20,74UH--
10
6
----
6. Nedašova Lhota 10 18,92ZL-
10
------
-. Lhota 10 20,23KM---
10
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Mi
2
Sa
3
Lo
4
Lh
5
Te
6
Ne
7

8
1. Racková - Tečovice 39 15,81ZL-
6
10
3
10
10
--
2. Hradčovice 38 16,48UH
8
10
5
4
6
5
--
3. Mirošov 37 16,42ZL
6
1
8
10
8
4
--
4. Lukov 28 16,87ZL
10
8
6
1
1
2
--
5. Lechotice 26 17,97KM
5
1
4
8
5
3
--
6. Žeranovice 16 17,89KM-
1
2
5
2
6
--
7. Sazovice 13 19,88ZL
2
1
2
2
4
2
--
8. Vrbka 12 17,48KM-
1
--
3
8
--
9. Šarovy - Salaš 9 18,87ZL-
5
-
1
1
2
--
10. Býškovice 7 22,12PR-
4
1
0
2
---
11. Bystřička 6 18,13VS---
6
----
12. Všemina 4 19,92ZL
4
-------
-. Vysoká 4 29,64PR----
2
2
--
14. Šarovy Salaš 3 21,22ZL
3
-------
-. Lhota 3 22,22ZL----
1
2
--
-. Šarovy 3 28,64ZL--
3
-----
17. Brusné 2 38,34KM---
2
----
18. Racková Tečovice 1 -ZL
1
-------
-. Staré Město 1 NPUH---
1
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Mi
2
Sa
3
Lo
4
Lh
5
Te
6
Ne
7

8
1. Louky 37 16,60ZL-
5
8
8
8
8
--
2. Křekov 27 18,88ZL-
8
4
3
6
6
--
3. Ublo B 8 21,29ZL-
6
-
2
----
4. Pozděchov 6 17,16VS--
6
-----
-. Rychlov 6 17,45KM---
6
----
-. Ublo 6 19,00ZL-
1
-
5
----
7. Lhota 5 20,60ZL----
5
---
-. Hostišová 5 20,88ZL--
5
-----
-. Nedašov 5 25,07ZL-
1
-
4
----


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: