Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Te
3
Sa
4

5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vy
9
Vr
10
Br
11
Lh
12
Ne
13
Mi
14
1. Velký Ořechov C 47 16,69ZL
7
20
20
-----------
2. Vysoké Pole 37 14,97ZL
20
15
2
-----------
-. Vésky B 37 15,30UH
13
7
17
-----------
4. Vrbětice 31 15,29ZL
15
6
10
-----------
-. Mirošov 31 17,92ZL
1
15
15
-----------
6. Nevšová 28 15,23ZL
17
8
3
-----------
7. Velký Ořechov B 27 16,06ZL
10
4
13
-----------
8. Lukov 22 16,40ZL
8
3
11
-----------
9. Mysločovice 21 17,22ZL
4
9
8
-----------
10. Mladcová 19 18,43ZL
1
17
1
-----------
11. Machová 17 16,99ZL
5
11
1
-----------
12. Nedašov 12 20,27ZL
2
10
------------
13. Štítná nad Vláří 11 15,68ZL
11
0
------------
14. Hostětín 10 16,98UH
6
2
2
-----------
-. Louky 10 17,34ZL
3
1
6
-----------
16. Lukov B 9 16,16ZL
9
-------------
-. Nedašova Lhota 9 19,76ZL--
9
-----------
18. Lhota 8 20,00ZL--
8
-----------
19. Bratřejov 7 19,51ZL
2
5
------------
-. Tečovice 7 23,20ZL
1
1
5
-----------
-. Záhlinice 7 31,00KM
1
2
4
-----------
22. - Napamal 4 17,63---------------
-. Racková 4 20,67ZL
2
1
1
-----------
24. Nevšová B 2 18,40ZL
2
-------------
-. Podhradí 2 34,09ZL--
2
-----------
26. Ublo 1 NPZL
1
-------------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Te
3
Sa
4

5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vy
9
Vr
10
Br
11
Lh
12
Ne
13
Mi
14
1. Vlachovice 40 1,91ZL
10
15
15
-----------
2. Popov 26 18,19ZL
15
3
8
-----------
3. Velký Ořechov 24 18,21ZL
12
2
10
-----------
4. Machová 23 1,97ZL
6
5
12
-----------
5. Lhota 18 18,58ZL-
12
6
-----------
6. Holešov 16 19,25KM
3
8
5
-----------
7. Sazovice 12 19,32ZL
4
4
4
-----------
8. Vysoké Pole 11 18,96ZL
1
10
0
-----------
9. Nedašova Lhota 9 18,83ZL
8
1
------------
10. Racková 8 19,90ZL
2
6
0
-----------
11. Bílovice 7 20,14UH
5
2
------------
12. Kaňovice 6 19,95ZL
1
2
3
-----------
-. Lukov 6 20,75ZL
2
2
2
-----------
14. Slušovice 3 30,33ZL
2
1
------------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Te
3
Sa
4

5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vy
9
Vr
10
Br
11
Lh
12
Ne
13
Mi
14
1. Bílovice 18 19,44UH
10
8
------------
2. Martinice 16 20,91KM
6
10
------------
3. Míkovice 8 21,20UH
8
-------------
4. Sazovice 6 25,73ZL
4
1
1
-----------
5. - Napamal 5 25,27---------------
6. nerozlišeno 0 25,27-
0
-------------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Te
3
Sa
4

5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vy
9
Vr
10
Br
11
Lh
12
Ne
13
Mi
14
1. Lukov 26 20,32ZL
10
8
8
-----------
2. - Napamal 24 19,35---------------
3. Štípa 22 20,22ZL
6
10
6
-----------
4. Návojná 10 23,59ZL
5
5
------------
5. Býškovice 8 57,04PR
3
-
5
-----------
6. Lechotice 4 25,85KM-
4
------------
-. Dolní Lhota 4 28,04ZL
4
-------------
8. Ublo 1 NPZL--
1
-----------


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: