Tečovice 2013 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2013 13:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludslavice KM 17,78 17,60 17,78
2.  Mistřice UH 17,84 17,84 17,59
3.  Zahnašovice KM 18,00 17,80 18,00
4.  Mladcová ZL 18,08 17,28 18,08
4.  Velký Ořechov B ZL 18,08 17,49 18,08
6.  Bratřejov ZL 18,40 18,23 18,40
7.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 18,61 18,37 18,61
8.  Vrbětice ZL 18,76 18,43 18,76
9.  Vésky UH 19,08 17,86 19,08
10.  Lukov ZL 19,13 18,32 19,13
11.  Bratřejov B ZL 19,17 19,17 18,92
12.  Prštné ZL 19,34 19,34 18,92
13.  Hradčovice UH 19,58 19,58 17,64
14.  Salaš ZL 19,75 18,65 19,75
15.  Drnovice ZL 20,12 18,41 20,12
16.  Nedašova Lhota ZL 20,23 20,23 20,11
17.  Držková ZL 20,41 18,81 20,41
18.  Louky ZL 23,00 23,00 21,20
19.  Veselá ZL 24,76 20,44 24,76
20.  Sazovice ZL 24,79 24,79 23,96
21.  Tečovice ZL 26,79 26,79 26,58
22.  Komárov ZL 26,90 26,41 26,90
23.  Lhota ZL 30,22 30,22 30,09
24.  Racková ZL 34,74 34,72 34,74
26.  Karolín KM NP NP NP
26.  Velký Ořechov C ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,57 19,12 19,57
2.  Prštné ZL 19,61 19,61 19,25
3.  Bratřejov ZL 19,71 19,71 19,02
4.  Velký Ořechov ZL 20,46 19,86 20,46
5.  Malenovice ZL 20,74 20,74 20,11
6.  Mysločovice ZL 20,76 20,76 19,38
7.  Hřivínův Újezd ZL 21,48 20,71 21,48
8.  Lhota ZL 23,89 21,77 23,89
9.  Drnovice ZL 24,74 24,74 19,65
10.  Komárov ZL 43,30 43,30 43,22
11.  Tečovice ZL NP NP 19,87

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 20,44 20,44 20,21
2.  Machová ZL 24,43 23,84 24,43

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Rymice KM 18,48 17,96 18,48
2.  Sazovice ZL 19,08 17,13 19,08
3.  Nová Dědina KM 28,76 22,59 28,76
4.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 35,08 34,64 35,08

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM17,6417,6417,642015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Slušovice ZL18,0416,9118,042016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL18,4018,3318,402017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Velký Ořechov ZL18,7918,5018,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Hřivínův Újezd ZL18,7818,8218,822016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Velký Ořechov ZL19,0118,2819,012017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nedašova Lhota ZL19,0117,9719,012015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,5319,0319,032014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Popov ZL18,7419,0519,052018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL19,1018,6719,102018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hostišová ZL19,1418,8219,142016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZL19,1819,0919,182017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lhota ZL19,1918,7119,192018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Racková ZL19,2019,1619,202017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Holešov KM18,2219,2519,252018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL18,7219,3119,312015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sazovice ZL19,3218,3619,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bratřejov ZL19,0819,4419,442016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,1219,5719,572013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Prštné ZL19,6119,2519,612013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Machová ZL19,7019,4919,702018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bratřejov ZL19,7119,0219,712013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Slušovice ZL19,3219,7719,772017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Tečovice ZL19,8619,1819,862014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Rymice KM19,1819,8919,892015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vlachovice ZL19,9419,3319,942017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kaňovice ZL18,6219,9519,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Rymice KM18,2320,0020,002014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kaňovice ZL20,0318,5620,032017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bratřejov ZL19,4920,1120,112014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM17,9618,4818,482013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sazovice ZL17,1319,0819,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nová Dědina KM22,5928,7628,762013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hřivínův Újezd ZL34,6435,0835,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hřivínův Újezd ZL20,4420,2120,442013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Machová ZL23,8424,4324,432013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jaroslav Vejtasa  17,80 23 28.06.2013 00:21
 Michal Matějíček  16,92 0 27.06.2013 12:27
 Stanislav Gajdůšek  17,05 0 26.06.2013 07:01
 Aleš Havelka  17,10 0 28.06.2013 10:03
 Petr Kropáč  17,11 0 28.06.2013 07:37
 Jan Zahradník  17,15 0 28.06.2013 14:11
 Honza Adamec  17,17 0 28.06.2013 06:44
 Ivana Hynčicová  17,34 0 25.06.2013 09:39
 Josef Navrátil  17,45 0 28.06.2013 09:56


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Stanislav Gajdůšek  17,18 0 26.06.2013 07:01
 Petr Kropáč  17,79 0 28.06.2013 07:38
 Aleš Havelka  17,95 0 28.06.2013 10:04
 Ivana Hynčicová  18,00 0 25.06.2013 09:39
 Josef Navrátil  18,24 0 28.06.2013 09:57
 Honza Adamec  18,30 0 28.06.2013 06:44
 Jan Zahradník  18,50 0 28.06.2013 14:12
 Michal Matějíček  18,54 0 27.06.2013 12:28
 Jaroslav Vejtasa  18,60 0 28.06.2013 00:22

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mistřice - Muži

17,84https://youtu.be/mHCF5O67OBA Petr Kropáč

Karolín - Muži

NPhttps://youtu.be/uiRx40XNK-4 Martin Ondra
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/09/08 Tečovice, ZL, O pohár SDH
EXČR
2010/06/27 Tečovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/16 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2013/06/30 Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2013/06/30 Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B
-
2014/06/15 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2014/06/15 Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice
-
2015/06/14 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2016/06/11 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2017/06/10 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2018/06/09 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Komentáře