Tečovice 2018 - O pohár starosty obce

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Michal Družbík
Telefon:  776 148 309
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov C ZL 17,65 17,65 17,19
2.  Vésky B UH 17,82 17,74 17,82
3.  Mirošov ZL 17,92 17,92 17,63
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 18,32 18,32 18,07
5.  Velký Ořechov B ZL 18,76 17,11 18,76
6.  Lukov ZL 19,07 19,07 17,97
7.  Vrbětice ZL 19,24 17,63 19,24
8.  Nedašov ZL 19,76 19,76 18,35
9.  Mysločovice ZL 20,00 20,00 18,92
9.  Lhota ZL 20,00 20,00 19,32
11.  Louky ZL 21,50 21,50 20,49
12.  Tečovice ZL 23,20 23,14 23,20
13.  Záhlinice KM 31,00 30,89 31,00
14.  Nevšová ZL 33,01 17,43 33,01
15.  Podhradí ZL 34,09 26,98 34,09
16.  Vysoké Pole ZL 34,87 33,86 34,87
17.  Hostětín UH 36,29 36,04 36,29
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Hradčovice UH NP NP NP
18.  Mladcová ZL NP NP NP
18.  Machová ZL NP NP 20,35
18.  Racková ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vlachovice ZL 1,91 1,91 18,67
2.  Machová ZL 1,97 1,97 19,49
3.  Velký Ořechov ZL 18,79 18,79 1,85
4.  Popov ZL 19,05 18,74 19,05
5.  Lhota ZL 19,19 19,19 18,71
6.  Holešov KM 19,25 18,22 19,25
7.  Sazovice ZL 19,32 19,32 18,36
8.  Kaňovice ZL 19,95 18,62 19,95
9.  Lukov ZL 20,76 20,76 20,03
10.  Racková ZL 27,01 27,01 19,57
11.  Vysoké Pole ZL 35,11 33,93 35,11

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sazovice ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  - Napamal - 19,35 19,17 19,35
2.  Lukov ZL 26,16 17,22 26,16
3.  Štípa ZL 40,94 37,64 40,94
4.  Býškovice PR 59,41 26,36 59,41
5.  Ublo ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vlachovice ZL1,9118,671,912018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Machová ZL1,9719,491,972018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. TAG Zahnašovice KM17,6417,6417,642015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Slušovice ZL18,0416,9118,042016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bratřejov ZL18,4018,3318,402017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Velký Ořechov ZL18,791,8518,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hřivínův Újezd ZL18,7818,8218,822016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Velký Ořechov ZL19,0118,2819,012017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nedašova Lhota ZL19,0117,9719,012015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. TAG Zahnašovice KM17,5319,0319,032014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Popov ZL18,7419,0519,052018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hostišová ZL19,1418,8219,142016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lhota ZL19,1819,0919,182017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Lhota ZL19,1918,7119,192018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Racková ZL19,2019,1619,202017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Holešov KM18,2219,2519,252018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bratřejov ZL18,7219,3119,312015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Sazovice ZL19,3218,3619,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bratřejov ZL19,0819,4419,442016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,1219,5719,572013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Prštné ZL19,6119,2519,612013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bratřejov ZL19,7119,0219,712013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Slušovice ZL19,3219,7719,772017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Tečovice ZL19,8619,1819,862014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Rymice KM19,1819,8919,892015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vlachovice ZL19,9419,3319,942017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kaňovice ZL18,6219,9519,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Rymice KM18,2320,0020,002014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kaňovice ZL20,0318,5620,032017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bratřejov ZL19,4920,1120,112014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM17,9618,4818,482013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sazovice ZL17,1319,0819,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nová Dědina KM22,5928,7628,762013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hřivínův Újezd ZL34,6435,0835,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hřivínův Újezd ZL20,4420,2120,442013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Machová ZL23,8424,4324,432013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/09/08 Tečovice, ZL, O pohár SDH
EXČR
2010/06/27 Tečovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/16 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2013/06/30 Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2013/06/30 Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B
-
2014/06/15 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2014/06/15 Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice
-
2015/06/14 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2016/06/11 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2017/06/10 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2018/06/09 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře