Tečovice, ZL 2010 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 27. 06. 2010 13:00
Kontakt:   Michal Družbík, 776148309
Telefon:  +420
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hřivínův Újezd ZL 17,27 17,27 17,26
2.  Vrbětice ZL 17,49 17,49 17,56
3.  Velký Ořechov ZL 17,56 17,28 17,56
4.  Částkov UH 18,08 18,03 18,08
5.  Vrbětice B ZL 18,28 18,28 18,17
5.  Velký Ořechov B ZL 18,28 17,67 18,28
7.  Držková ZL 18,81 17,88 18,81
8.  Brumov ZL 18,86 18,78 18,86
9.  Nová Dědina KM 18,91 18,67 18,91
10.  Ludslavice KM 18,99 18,99 18,21
11.  Lhota B ZL 20,11 20,11 19,65
12.  Tečovice ZL 20,55 19,85 20,55
13.  Brumov C ZL 20,62 20,62 18,46
14.  Lhota ZL 20,79 20,32 20,79
15.  Lhotka ZL 22,35 22,00 23,35
16.  Sazovice ZL 25,01 25,01 20,59
17.  Lukov ZL NP NP NP
17.  Vysoké Pole ZL NP NP NP
17.  Mladcová ZL NP NP NP
17.  Šarovy B ZL NP NP NP
17.  Bratřejov ZL NP NP NP
17.  Nedašov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL 17,71 17,71 16,77
2.  Velký Ořechov ZL 18,59 18,59 18,36
3.  Hostišová ZL 19,20 19,20 18,93
4.  Rychlov KM 19,23 19,22 19,23
5.  Vysoké Pole ZL 22,93 22,93 22,26
6.  Malenovice ZL 23,05 23,05 22,53
7.  Hřivínův Újezd ZL 35,01 34,01 35,01
8.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM17,6417,6417,642015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Slušovice ZL18,0416,9118,042016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL18,4018,3318,402017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Velký Ořechov ZL18,7918,5018,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Hřivínův Újezd ZL18,7818,8218,822016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nedašova Lhota ZL19,0117,9719,012015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Velký Ořechov ZL19,0118,2819,012017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,5319,0319,032014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Popov ZL18,7419,0519,052018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL19,1018,6719,102018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hostišová ZL19,1418,8219,142016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZL19,1819,0919,182017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lhota ZL19,1918,7119,192018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Racková ZL19,2019,1619,202017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Holešov KM18,2219,2519,252018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL18,7219,3119,312015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sazovice ZL19,3218,3619,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bratřejov ZL19,0819,4419,442016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,1219,5719,572013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Prštné ZL19,6119,2519,612013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Machová ZL19,7019,4919,702018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bratřejov ZL19,7119,0219,712013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Slušovice ZL19,3219,7719,772017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Tečovice ZL19,8619,1819,862014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Rymice KM19,1819,8919,892015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vlachovice ZL19,9419,3319,942017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kaňovice ZL18,6219,9519,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Rymice KM18,2320,0020,002014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kaňovice ZL20,0318,5620,032017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bratřejov ZL19,4920,1120,112014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM17,9618,4818,482013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sazovice ZL17,1319,0819,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nová Dědina KM22,5928,7628,762013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hřivínův Újezd ZL34,6435,0835,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hřivínův Újezd ZL20,4420,2120,442013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Machová ZL23,8424,4324,432013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/09/08 Tečovice, ZL, O pohár SDH
EXČR
2010/06/27 Tečovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/16 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2013/06/30 Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2013/06/30 Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B
-
2014/06/15 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2014/06/15 Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice
-
2015/06/14 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2016/06/11 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2017/06/10 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2018/06/09 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Komentáře