Tečovice 2015 - O pohár starosty obce

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 06. 2015 13:30
Kontakt:   Václav Družbík
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladcová ZL 17,61 17,61 17,24
2.  Vésky UH 18,06 18,06 17,74
3.  Vrbětice ZL 18,33 18,33 17,65
4.  Hradčovice UH 18,44 17,17 18,44
5.  Šarovy ZL 18,76 18,46 18,76
6.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 18,86 18,86 18,55
7.  Vésky B UH 18,94 18,38 18,94
8.  Zahnašovice KM 19,26 19,26 19,15
9.  Štítná nad Vláří ZL 20,40 18,90 20,40
10.  Tečovice ZL 20,63 19,19 20,63
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Rychlov KM 20,81 20,81 18,76
12.  Velký Ořechov B ZL 21,07 18,60 21,07
13.  Racková ZL 21,99 21,99 20,25
14.  Martinice KM 22,16 19,49 22,16
15.  Louky ZL 22,49 22,07 22,49
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 22,50 21,24 22,50
17.  Veselá ZL 24,81 24,81 24,41
18.  Nevšová ZL NP NP NP
18.  Velký Ořechov C ZL NP NP NP
18.  Mysločovice ZL NP NP NP
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Tučapy KM NP NP NP
18.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina A KM NP NP NP
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina B KM NP NP NP
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Karolín KM NP NP NP
18.  Bratřejov ZL 1200,00 NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,64 17,64 17,64
2.  Nedašova Lhota ZL 19,01 19,01 17,97
3.  Bratřejov ZL 19,31 18,72 19,31
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Rymice KM 19,89 19,18 19,89
5.  Racková ZL 20,59 19,45 20,59
6.  Vlachovice ZL 20,66 20,65 20,66
7.  Malenovice ZL 21,09 21,09 19,75
8.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 21,80 19,82 21,80
9.  Tečovice ZL 22,24 22,24 20,67
10.  Sazovice ZL 22,54 22,57 21,80
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Tučapy KM 22,71 22,71 20,23
12.  Hřivínův Újezd ZL 22,72 22,72 22,21
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Loukov KM 23,23 20,52 23,23
14.  Velký Ořechov ZL 29,27 28,50 29,27
15.  Machová ZL 29,34 19,45 29,34
16.  Slušovice ZL NP NP NP
16.  Mysločovice ZL NP NP NP
16.  Hostišová ZL NP NP NP
16.  Lhota ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malenovice ZL 19,36 19,36 18,88
2.  Lhota ZL 20,52 20,45 20,52
3.  Racková ZL 21,24 19,56 21,24
4.  Kaňovice ZL 21,63 21,63 20,65
5.  Machová ZL 21,68 21,68 20,21
6.  Bohuslavice u Zlína ZL 26,56 26,56 24,71
7.  Tečovice ZL NP NP NP
7.  Sazovice ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zádveřice ZL 16,61 16,61 16,17
2.  Mysločovice ZL 17,19 16,49 17,19
3.  Sazovice ZL 17,49 17,49 16,95
4.  Lechotice KM 21,25 20,59 21,25
5.  Hostišová ZL 23,82 23,72 23,82
6.  Lukov ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradčovice UH17,4717,5717,572016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL17,6117,2417,612015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Velký Ořechov CZL17,6517,1917,652018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vésky UH17,6617,4317,662017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky BUH17,7517,3617,752014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vrbětice ZL17,7617,4717,762017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL17,4117,7717,772017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ludslavice KM17,6017,7817,782013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vésky UH17,2417,8217,822014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vésky BUH17,7417,8217,822018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velký Ořechov BZL17,4517,8217,822016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mistřice UH17,8417,5917,842013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štítná nad Vláří ZL17,8517,6817,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vysoké Pole ZL17,8517,5617,852017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bratřejov ZL17,7417,9117,912014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mirošov ZL17,9217,6317,922018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hradčovice UH17,9417,8617,942017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludslavice KM17,5917,9817,982017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zahnašovice KM17,8018,0018,002013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Velký Ořechov CZL17,9018,0118,012017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hostětín UH18,0217,5818,022017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Vésky UH18,0617,7418,062015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velký Ořechov BZL17,4918,0818,082013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mladcová ZL17,2818,0818,082013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Ořechov BZL18,1718,0918,172014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludslavice KM17,4518,2018,202016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mladcová ZL17,9418,2018,202014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ratiboř VS18,3218,0718,322018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vrbětice ZL18,3317,6518,332015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bratřejov ZL18,2318,4018,402013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Machová - Dorostenky

21,68https://youtu.be/_bgGCrh5Pog Kateřina Brázdilová

Machová - Ženy

29,34https://youtu.be/MAiDy-0gU7g Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/09/08 Tečovice, ZL, O pohár SDH
EXČR
2010/06/27 Tečovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/16 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2013/06/30 Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2013/06/30 Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B
-
2014/06/15 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2014/06/15 Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice
-
2015/06/14 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2016/06/11 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2017/06/10 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2018/06/09 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Komentáře