Soutěže hasičské ligy 2014

Rok:


Racková

Název soutěže a popis: Pohárová sutěž ZLPS
Kontakt:   Milan Liška
Kdy: 25. 05. 2014 13:30
Telefon:  737715394
Začátek rezervace: 25. 05. 2014 13:30
Začátek tipování:  21. 05. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 05. 2014 13:30
Konec hlasování: 21. 05. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,54 KM 17,54 17,28
2.  Vysoké Pole 17,70 ZL 17,32 17,70
3.  Vrbětice 17,84 ZL 17,75 17,84
4.  Velký Ořechov B 17,95 ZL 17,95 17,61
5.  Vésky 18,37 UH 18,37 18,16
6.  Bratřejov 18,40 ZL 18,30 18,40
7.  Štítná nad Vláří 18,68 ZL 18,47 18,68
8.  Martinice 18,82 KM 18,82 18,21
9.  Hradčovice 18,97 UH 18,97 18,37
10.  Rymice 19,07 KM 19,07 19,02
11.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,21 ZL 18,65 19,21
12.  Mladcová 19,22 ZL 19,22 17,27
13.  Ludslavice 19,26 KM 18,88 19,26
14.  Velký Ořechov 19,35 ZL 19,04 19,35
15.  Lukov 19,80 ZL 19,74 19,80
16.  Veselá 20,16 ZL 20,16 19,60
17.  Tečovice 20,65 ZL 19,12 20,65
18.  Louky 20,69 ZL 20,07 20,69
19.  Sazovice 21,66 ZL 21,10 21,66
20.  Racková 22,17 ZL 22,17 21,82
21.  Bratřejov B 23,36 ZL 23,36 21,24
22.  Provodov 30,87 ZL 29,97 30,87
23.  Míškovice 40,14 KM 37,45 40,14
24.  Nedašov NP ZL NP 18,37
25.  Lidečko NP VS 20,77 NP
26.  Vésky B NP UH 17,95 18,68

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hřivínův Újezd 19,32 ZL 18,49 19,32
2.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,34 ZL 19,34 19,26
3.  Prštné 19,43 ZL 19,43 19,01
4.  Rymice 19,86 KM 19,44 19,86
5.  Bratřejov 21,00 ZL 18,34 21,00
6.  Tečovice 21,29 ZL 19,62 21,29
7.  Zahnašovice 22,43 KM 22,43 21,32
8.  Nedašova Lhota 22,62 ZL 22,62 18,28
9.  Lhota 22,66 ZL 21,82 22,66
10.  Malenovice 33,40 ZL 31,83 33,40
11.  Velký Ořechov NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kaňovice 19,84 ZL 18,60 19,84
2.  Malenovice 23,17 ZL 23,17 20,80
3.  Machová 27,57 ZL 27,57 27,38
4.  Lhota 32,68 ZL 32,56 32,68

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nová Dědina 18,08 KM 18,08 17,69
2.  Míškovice 19,34 KM 19,34 18,65
3.  Zádveřice 21,70 ZL 21,66 21,70
4.  Štítná nad Vláří 23,20 ZL 23,20 19,76
5.  Racková 28,49 ZL 28,48 28,49
6.  Sazovice 66,70 ZL 19,21 66,70


Šarovy

Název soutěže a popis: O melúnový pohár
Kontakt:   Jan Soukup
Kdy: 01. 06. 2014 13:00
Telefon:  777877161
Začátek rezervace: 01. 06. 2014 00:00
Začátek tipování:  26. 05. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 06. 2014 00:00
Konec hlasování: 01. 06. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mistřice 17,79 UH 17,79 17,76
2.  Vésky B 17,93 UH 17,75 17,93
3.  Vysoké Pole 18,07 ZL 18,07 17,87
4.  Vrbětice 18,23 ZL 18,23 17,34
5.  Vésky 18,34 UH 18,34 17,96
6.  Štítná nad Vláří 18,48 ZL 18,04 18,48
7.  Zahnašovice 18,76 KM 17,76 18,76
8.  Nedašov 19,48 ZL 19,48 18,90
10.  Bratřejov 19,64 ZL 18,93 19,64
10.  Velký Ořechov C 19,76 ZL 19,75 19,76
11.  Veselá 20,03 ZL 19,79 20,03
12.  Martinice 20,23 KM 20,23 18,93
13.  Ludslavice 20,73 KM 18,12 20,73
14.  Sazovice 21,03 ZL 21,03 21,00
15.  Tečovice 21,71 ZL 19,43 21,71
16.  Velký Ořechov B 21,82 ZL 21,82 17,34
17.  Míškovice 23,46 KM 21,39 23,46
18.  Mladcová 23,79 ZL 16,87 23,79
19.  Hradčovice 25,71 UH 21,01 25,71
20.  Lukov NP ZL NP NP
21.  Kunovice NP UH NP NP
22.  Poteč NP ZL NP NP
23.  Racková NP ZL NP NP
24.  Hřivínův Újezd - Kaňovice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 18,50 KM 18,39 18,50
2.  Velký Ořechov 19,31 ZL 19,31 18,96
3.  Bratřejov 19,46 ZL 19,46 18,89
4.  Hřivínův Újezd 19,50 ZL 19,50 18,29
5.  Prštné 19,64 ZL 19,64 18,92
6.  Lhota 20,09 ZL 20,09 19,12
7.  Nedašova Lhota 20,14 ZL 20,14 19,92
8.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 23,15 ZL 21,15 23,15
9.  Tečovice 27,09 ZL 18,87 27,09
10.  Bohuslavice u Zlína 35,90 ZL 35,90 35,53
11.  Malenovice NP ZL NP NP
12.  Mysločovice NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malenovice 21,26 ZL 21,26 20,31
2.  Racková 21,73 ZL 20,81 21,73
3.  Bohuslavice u Zlína 22,29 ZL 22,18 22,29
4.  Machová 23,50 ZL 23,50 20,36
5.  Lhota 23,67 ZL 22,00 23,67
6.  Kaňovice 24,39 ZL 23,76 24,39

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sazovice 17,31 ZL 17,31 17,28
2.  Nová Dědina 18,09 KM 18,09 17,79
3.  Zádveřice 22,09 ZL 22,09 21,43
4.  Míškovice 28,46 KM 28,46 28,09


Tečovice

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce
Kontakt:   Václav Družbík
Kdy: 15. 06. 2014 13:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 15. 06. 2014 13:30
Začátek tipování:  10. 06. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 06. 2014 13:30
Konec hlasování: 15. 06. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vésky B 17,75 UH 17,75 17,36
2.  Vésky 17,82 UH 17,24 17,82
3.  Bratřejov 17,91 ZL 17,74 17,91
4.  Velký Ořechov B 18,17 ZL 18,17 18,09
5.  Mladcová 18,20 ZL 17,94 18,20
6.  Štítná nad Vláří 18,46 ZL 18,46 17,85
7.  Zahnašovice 18,55 KM 18,55 18,23
8.  Velký Ořechov C 19,01 ZL 19,01 18,72
9.  Poteč 19,33 ZL 18,59 19,33
10.  Ludslavice 19,44 KM 19,33 19,44
11.  Hradčovice 19,67 UH 19,67 19,56
12.  Tečovice 20,39 ZL 18,57 20,39
13.  Sazovice 20,87 ZL 20,37 20,87
14.  Vrbětice 21,03 ZL 21,03 20,87
15.  Veselá 22,23 ZL 22,23 18,92
16.  Louky 25,80 ZL 25,18 25,80
17.  Racková 40,62 ZL 39,76 40,62
18.  Lhota 45,50 ZL 31,41 45,50
19.  Martinice NP KM NP NP
19.  Hřivínův Újezd - Kaňovice NP ZL NP NP
19.  Vysoké Pole NP ZL NP NP
19.  Lukov NP ZL NP NP
19.  Míškovice NP KM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 19,03 KM 17,53 19,03
2.  Tečovice 19,86 ZL 19,86 19,18
3.  Rymice 20,00 KM 18,23 20,00
4.  Bratřejov 20,11 ZL 19,49 20,11
5.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 20,22 ZL 19,31 20,22
6.  Prštné 20,34 ZL 19,74 20,34
7.  Hřivínův Újezd 21,07 ZL 18,98 21,07
8.  Mladcová 21,50 ZL 21,22 21,50
9.  Velký Ořechov 22,27 ZL 21,91 22,27
10.  Malenovice 22,40 ZL 20,70 22,40
11.  Nedašova Lhota 27,44 ZL 27,44 19,20
12.  Lhota 27,48 ZL 27,48 21,73

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kaňovice 21,14 ZL 19,62 21,14
2.  Lhota 21,59 ZL 21,59 20,65
3.  Malenovice 22,95 ZL 22,95 21,31
4.  Racková 25,09 ZL 24,70 25,09
5.  Machová 28,38 ZL 28,38 19,07

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zádveřice 18,66 ZL 18,66 18,33
2.  Míškovice 20,48 KM 20,48 17,45
3.  Nová Dědina 20,92 KM 19,86 20,92
4.  Sazovice 21,14 ZL 21,14 20,03


Sazovice

Název soutěže a popis: Pohárová soutež ZLPS
Kontakt:   Josef Brázdil
Kdy: 29. 06. 2014 13:30
Telefon:  776 108 886
Začátek rezervace: 29. 06. 2014 13:30
Začátek tipování:  28. 06. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 06. 2014 13:30
Konec hlasování: 29. 06. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 16,90 KM 16,67 16,90
2.  Velký Ořechov B 17,13 ZL 17,13 16,97
3.  Vésky B 17,31 UH 17,20 17,31
4.  Mladcová 18,14 ZL 17,91 18,14
5.  Vésky 18,51 UH 18,51 17,25
6.  Veselá 18,55 ZL 18,19 18,55
7.  Vrbětice 18,66 ZL 18,66 17,39
8.  Nedašov 18,74 ZL 18,74 17,69
9.  Štítná nad Vláří 19,07 ZL 19,07 18,33
10.  Hradčovice 19,16 UH 19,16 18,51
11.  Martinice 19,26 KM 18,76 19,26
12.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,50 ZL 19,50 19,12
13.  Bratřejov 19,67 ZL 18,37 19,67
14.  Velký Ořechov C 19,73 ZL 18,75 19,73
15.  Míškovice 20,46 KM 19,67 20,46
16.  Nevšová 21,18 ZL 21,18 20,62
17.  Lukov 21,41 ZL 20,84 21,41
18.  Rymice 21,42 KM 21,42 21,33
19.  Lhota 21,43 ZL 21,26 21,43
20.  Bratřejov B 21,85 ZL 21,85 21,21
21.  Sazovice 22,37 ZL 22,37 20,68
22.  Ludslavice 23,46 KM 20,94 23,46
23.  Pravčice 23,54 KM 23,19 23,54
24.  Drnovice 24,89 ZL 19,07 24,89
25.  Provodov 53,93 ZL 53,26 53,93
26.  Tečovice NP ZL NP NP
27.  Louky NP ZL NP NP
28.  Vysoké Pole NP ZL NP NP
29.  Racková NP ZL NP NP
30.  Komárov NP ZL NP NP
31.  Nedašova Lhota NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,04 KM 16,30 17,04
2.  Bratřejov 18,89 ZL 18,27 18,89
3.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,56 ZL 19,63 19,56
4.  Prštné 19,72 ZL 19,30 19,72
5.  Machová 20,38 ZL 20,38 19,42
6.  Komárov 20,91 ZL 20,91 20,91
7.  Rymice 20,96 KM 20,96 20,87
8.  Tečovice 21,35 ZL 20,73 21,35
9.  Nedašova Lhota 22,09 ZL 22,09 17,46
10.  Malenovice 22,45 ZL 22,42 22,45
11.  Hřivínův Újezd 32,34 ZL 19,20 32,34
12.  Lipov NP HO NP NP
13.  Bílany NP KM NP NP
14.  Velký Ořechov NP ZL NP NP
15.  Lhota NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Racková 20,39 ZL 20,01 20,39
2.  Malenovice 22,75 ZL 21,03 22,75
3.  Lhota 25,83 ZL 25,83 25,36
4.  Machová 41,83 ZL 41,83 41,73
5.  Sazovice 42,04 ZL 21,25 42,04
6.  Kaňovice NP ZL NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Míškovice 17,34 KM 16,78 17,31
2.  Sazovice 18,30 ZL 17,01 18,30
3.  Zádveřice 18,53 ZL 16,76 18,53
4.  Držková NP ZL NP NP
5.  Nová Dědina NP KM NP NP


Horní Lhota

Název soutěže a popis: Memoriál Václava Masaře
Kontakt:   Jan Pavelka
Kdy: 12. 07. 2014 13:00
Telefon:  605 874 381
Začátek rezervace: 12. 07. 2014 13:00
Začátek tipování:  10. 07. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 07. 2014 13:00
Konec hlasování: 12. 07. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lukov 17,53 ZL 17,10 17,53
2.  Zahnašovice 17,82 KM 17,19 17,82
3.  Ludslavice 17,85 KM 17,53 17,85
4.  Vésky B 17,87 UH 17,00 17,87
5.  Martinice 17,97 KM 17,97 17,62
6.  Vésky 18,10 UH 18,09 18,10
7.  Velký Ořechov B 18,53 ZL 18,53 18,43
8.  Velký Ořechov C 18,86 ZL 18,57 18,86
8.  Hradčovice 18,86 UH 18,86 17,77
10.  Tečovice 19,11 ZL 18,29 19,11
11.  Vrbětice 19,15 ZL 19,15 18,95
12.  Míškovice 19,76 KM 19,76 19,23
13.  Nedašova Lhota 20,89 ZL 20,58 20,89
14.  Dolní Lhota 20,97 ZL 19,72 20,97
15.  Louky 22,65 ZL 22,65 20,28
16.  Racková 23,86 ZL 23,86 23,70
17.  Mladcová 24,21 ZL 24,21 20,48
18.  Slušovice 25,41 ZL 25,21 25,41
19.  Nedašov 39,10 ZL 39,10 18,61
20.  Horní Lhota 49,73 ZL 31,83 49,73
21.  Veselá NP ZL 20,49 19,80
22.  Štítná nad Vláří NP ZL NP NP
23.  Bratřejov NP ZL 17,79 NP
24.  Hřivínův Újezd - Kaňovice NP ZL 24,77 NP
25.  Lukov B NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,93 KM 17,93 17,55
2.  Nedašova Lhota 18,58 ZL 17,91 18,58
3.  Tečovice 19,40 ZL 19,40 19,14
4.  Velký Ořechov 19,70 ZL 18,99 19,70
5.  Hřivínův Újezd 20,60 ZL 18,12 20,60
6.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 20,74 ZL 19,51 20,74
7.  Malenovice 21,02 ZL 19,75 21,02
8.  Lhota NP ZL 39,80 40,15
9.  Bratřejov NP ZL 21,36 NP
10.  Prštné NP ZL NP 17,96

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kaňovice 22,19 ZL 21,14 22,19
2.  Machová 23,01 ZL 21,96 23,01
3.  Lhota 28,87 ZL 28,87 28,55
5.  Racková 34,70 ZL 21,87 34,70
5.  Malenovice 56,51 ZL 27,57 56,51

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Míškovice 16,94 KM 16,94 16,82
2.  Sazovice 17,18 ZL 17,18 17,05
3.  Zádveřice 17,44 ZL 17,44 17,18
4.  Nová Dědina 18,39 KM 18,39 17,39


Velký Ořechov

Název soutěže a popis: O putovní pohár SDH
Kontakt:   Radek Chmela
Kdy: 13. 07. 2014 13:00
Telefon:  776 165 504
Začátek rezervace: 13. 07. 2014 13:00
Začátek tipování:  10. 07. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 07. 2014 13:00
Konec hlasování: 13. 07. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vésky 17,33 UH 17,33 17,22
2.  Zahnašovice 17,35 KM 17,22 17,35
3.  Mladcová 17,86 ZL 17,85 17,86
4.  Vésky B 18,09 UH 17,55 18,09
5.  Lukov 18,31 ZL 17,89 18,31
6.  Hradčovice 18,46 UH 18,46 18,44
7.  Velký Ořechov B 18,60 ZL 17,52 18,60
8.  Velký Ořechov C 18,68 ZL 18,68 17,78
9.  Bratřejov 18,93 ZL 17,70 18,93
10.  Martinice 19,07 KM 18,31 19,07
11.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,40 ZL 18,89 19,40
12.  Vysoké Pole 19,63 ZL 17,60 19,63
13.  Nevšová 20,09 ZL 20,09 19,76
14.  Bratřejov B 20,18 ZL 20,18 18,88
15.  Částkov 20,20 UH 18,16 20,20
16.  Tečovice 20,78 ZL 19,27 20,78
17.  Sazovice 21,41 ZL 21,41 20,97
18.  Vrbětice 21,62 ZL 21,62 21,58
19.  Racková 21,86 ZL 21,46 21,86
20.  Velký Ořechov 22,87 ZL 21,99 22,87
21.  Záhorovice 26,13 UH 25,49 26,13
22.  Louky 28,59 ZL 27,87 28,59
23.  Ludslavice 29,80 KM 29,09 29,80
24.  Študlov 32,27 VS 29,45 32,27
25.  Nedašova Lhota NP ZL NP NP
26.  Štítná nad Vláří NP ZL NP NP
27.  Veselá NP ZL NP NP
28.  Nová Dědina NP KM NP NP
29.  Slušovice NP ZL 28,16 NP
30.  Nedašov DSQ ZL 18,28 18,21
31.  Míškovice NP KM 25,07 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 18,85 KM 18,34 18,85
2.  Nedašova Lhota 18,89 ZL 18,03 18,89
3.  Velký Ořechov 19,75 ZL 19,75 19,19
4.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,98 ZL 19,98 19,23
5.  Hřivínův Újezd 20,04 ZL 20,04 19,21
6.  Tečovice 20,50 ZL 19,22 20,50
7.  Malenovice 21,35 ZL 21,35 19,97
8.  Bratřejov 25,15 ZL 19,00 25,15
9.  Prštné 35,63 ZL 35,63 19,90
10.  Lhota 43,35 ZL 41,77 43,35
11.  Mysločovice NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kaňovice 20,12 ZL 19,94 20,12
2.  Malenovice 21,25 ZL 21,25 19,58
3.  Racková 21,79 ZL 21,79 21,43
4.  Machová 22,06 ZL 22,06 21,06
5.  Újezd 27,03 ZL 27,03 25,75
6.  Lhota 45,55 ZL 45,46 45,55

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sazovice 17,87 ZL 17,87 16,91
2.  Zádveřice 19,07 ZL 19,07 18,16
3.  Nová Dědina 19,80 KM 19,80 18,06
4.  Míškovice 21,39 KM 19,13 21,39


Lukov

Název soutěže a popis: O putovní pohár starosty obce
Kontakt:   Tomáš Kulenda
Kdy: 03. 08. 2014 13:00
Telefon:  776 148 428
Začátek rezervace: 21. 07. 2014 20:00
Začátek tipování:  19. 07. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,25 KM 17,05 17,25
2.  Vésky 17,68 UH 17,68 17,46
3.  Velký Ořechov B 17,82 ZL 17,82 17,59
4.  Mladcová 17,95 ZL 17,56 17,95
5.  Lukov 18,07 ZL 18,07 17,81
6.  Vrbětice 18,10 ZL 17,51 18,10
7.  Bratřejov 18,13 ZL 18,13 17,61
8.  Veselá 19,11 ZL 18,85 19,11
9.  Vésky B 19,51 UH 17,72 19,51
10.  Velký Ořechov C 20,72 ZL 20,72 18,45
11.  Neubuz 21,49 ZL 19,55 21,49
12.  Sazovice 22,13 ZL 20,10 22,13
13.  Svatobořice 22,81 HO 22,81 18,78
14.  Martinice B 24,37 KM 24,29 24,37
15.  Ludslavice 29,25 KM 28,70 29,25
16.  Martinice 29,49 KM 29,49 18,26
17.  Hradčovice NP UH 19,94 NP
18.  Louky NP ZL 19,38 NP
19.  Nedašov NP ZL NP 18,65
20.  Trnava NP ZL NP NP
21.  Štítná nad Vláří NP ZL 17,77 NP
22.  Hřivínův Újezd - Kaňovice NP ZL 19,27 NP
23.  Míškovice NP KM NP NP
24.  Lhota NP ZL NP NP
25.  Poteč NP ZL 21,80 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,88 KM 17,87 17,88
2.  Nedašova Lhota 18,62 ZL 17,55 18,62
3.  Velký Ořechov 19,83 ZL 19,83 18,99
4.  Bratřejov 20,17 ZL 20,17 19,55
5.  Sazovice 20,56 ZL 20,56 2,00
6.  Hřivínův Újezd 20,60 ZL 20,60 20,23
7.  Prštné 20,97 ZL 19,84 20,97
8.  Mysločovice 21,11 ZL 21,11 20,96
9.  Lhota 23,12 ZL 20,37 23,12
10.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 23,45 ZL 23,45 23,39
11.  Komárov 24,94 ZL 24,94 23,10
12.  Trnava 33,95 ZL 33,93 33,95

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Racková 19,40 ZL 19,40 19,07
2.  Machová 19,96 ZL 19,96 19,38
3.  Kaňovice 21,33 ZL 21,33 20,28
4.  Lhota 22,41 ZL 22,41 19,65
5.  Malenovice 24,16 ZL 24,16 23,93

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zádveřice 17,26 ZL 17,26 17,03
2.  Nová Dědina 17,62 KM 17,00 17,62
3.  Sazovice 18,73 ZL 17,77 18,73
4.  Míškovice NP KM 41,08 410,67
5.  Držková NP ZL 27,60 NP


Bratřejov

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž ZLPS
Kontakt:  
Kdy: 10. 08. 2014 12:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 08. 2014 12:00
Začátek tipování:  10. 08. 2014 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 08. 2014 12:00
Konec hlasování: 10. 08. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,40 KM 17,21 17,40
2.  Mistřice 17,68 UH 17,30 17,68
3.  Vésky B 17,90 UH 17,62 17,90
3.  Martinice 17,90 KM 17,90 17,66
3.  Bratřejov 17,90 ZL 17,50 17,90
4.  Vrbětice 18,00 ZL 18,00 17,67
5.  Vésky 18,12 UH 18,12 17,45
6.  Hradčovice 18,20 UH 18,07 18,20
7.  Lidečko 18,24 VS 18,07 18,24
8.  Rymice 18,28 KM 18,28 17,98
9.  Lukov 18,32 ZL 17,96 18,32
10.  Štítná nad Vláří 18,35 ZL 18,35 17,56
10.  Neubuz 18,35 ZL 17,94 18,35
11.  Mladcová 18,40 ZL 17,51 18,40
12.  Mirošov 18,47 ZL 18,37 18,47
13.  Velký Ořechov B 18,58 ZL 18,58 17,33
14.  Nedašova Lhota 18,65 ZL 18,65 18,09
15.  Veselá 18,68 ZL 18,68 18,33
16.  Poteč 18,89 ZL 18,89 18,61
17.  Nedašov 19,03 ZL 18,07 19,03
18.  Tečovice 19,12 ZL 19,12 18,77
19.  Velký Ořechov C 19,59 ZL 19,59 18,38
20.  Sulimov 21,21 KM 21,21 21,17
21.  Ludslavice 21,69 KM 21,61 21,69
22.  Louky 21,94 ZL 21,94 21,70
23.  Pozděchov 22,51 VS 19,55 22,51
24.  Ublo 22,68 ZL 21,70 22,68
25.  Leskovec 28,11 VS 28,11 28,04
26.  Racková NP ZL NP NP
27.  Bratřejov B NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,35 KM 17,13 17,35
2.  Nedašova Lhota 18,29 ZL 17,41 18,29
3.  Prštné 18,80 ZL 18,37 18,80
4.  Hřivínův Újezd 19,23 ZL 19,23 18,51
5.  Tečovice 19,27 ZL 18,99 19,27
6.  Lhota 19,64 ZL 18,92 19,64
7.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,85 ZL 19,85 19,84
8.  Velký Ořechov 20,51 ZL 20,51 19,30
9.  Bratřejov 26,00 ZL 26,00 25,76
10.  Malenovice 31,95 ZL 31,95 19,70
11.  Mysločovice 35,41 ZL 35,41 33,80
12.  Ublo 40,83 ZL 22,82 40,83

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malenovice 19,54 ZL 19,54 18,70
2.  Kaňovice 19,82 ZL 19,45 19,82
3.  Lhota 20,59 ZL 19,33 20,59
4.  Machová 20,68 ZL 20,68 20,64
5.  Valašské Příkazy 21,14 VS 21,14 20,61
6.  Racková 27,43 ZL 20,25 27,43

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zádveřice 16,32 ZL 16,32 16,05
2.  Nová Dědina 16,93 KM 16,93 16,58
3.  Míškovice 17,01 KM 17,01 16,71
4.  Sazovice 18,66 ZL 18,66 18,09
5.  Ublo 18,77 ZL 18,60 18,77
6.  Valašské Příkazy NP VS NP NP


Lhota u Zlína

Název soutěže a popis: O pohár SDH
Kontakt:   Petr Fajgar
Kdy: 17. 08. 2014 13:00
Telefon:  773 070 545
Začátek rezervace: 17. 08. 2014 13:00
Začátek tipování:  14. 08. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2014 13:00
Konec hlasování: 17. 08. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 16,98 KM 16,83 16,98
2.  Ludslavice 18,36 KM 17,67 18,36
3.  Vésky B 18,46 UH 17,75 18,46
4.  Lukov 18,77 ZL 18,46 18,77
5.  Roštění 18,85 KM 18,39 18,85
6.  Mladcová 19,02 ZL 16,94 19,02
7.  Vésky 19,13 UH 18,33 19,13
8.  Hradčovice 19,19 UH 19,19 17,71
9.  Tečovice 19,50 ZL 19,36 19,50
10.  Veselá 19,52 ZL 18,51 19,52
11.  Velký Ořechov B 20,37 ZL 20,37 17,95
12.  Vrbětice 20,46 ZL 17,32 20,46
13.  Velký Ořechov C 20,80 ZL 20,69 20,80
14.  Sazovice 21,36 ZL 21,36 21,04
15.  Rymice 23,08 KM 19,00 23,08
16.  Míškovice 28,26 KM 20,11 28,26
17.  Martinice 35,24 KM 34,32 35,42
18.  Racková 47,82 ZL 47,82 21,51
19.  Neubuz NP ZL NP NP
19.  Štítná nad Vláří NP ZL NP NP
19.  Poteč NP ZL 18,96 NP
19.  Bratřejov NP ZL NP NP
19.  Hřivínův Újezd - Kaňovice NP ZL NP NP
19.  Lhota NP ZL NP NP
19.  Jestřabí NP ZL NP NP
19.  Martinice B NP KM NP NP
19.  Louky DSQ ZL 20,24 21,90

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,66 KM 16,98 17,66
2.  Hřivínův Újezd 18,77 ZL 17,70 18,77
3.  Bratřejov 18,82 ZL 18,41 18,82
4.  Tečovice 19,70 ZL 18,35 19,70
5.  Lhota 20,62 ZL 20,40 20,62
6.  Velký Ořechov 21,49 ZL 21,49 20,37
7.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 21,61 ZL 21,61 19,61
8.  Sazovice 22,12 ZL 22,12 20,63
9.  Malenovice 23,37 ZL 23,37 22,02
10.  Nedašova Lhota NP ZL NP 17,39
11.  Prštné DSQ ZL 20,76 19,86

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malenovice 20,47 ZL 20,25 20,47
2.  Machová 22,78 ZL 22,78 22,28
3.  Racková 23,07 ZL 23,07 22,21
4.  Kaňovice 25,07 ZL 24,49 25,07
5.  Lhota 44,87 ZL 44,87 19,40
6.  Sazovice NP ZL NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zádveřice 18,13 ZL 17,07 18,13
2.  Sazovice 18,20 ZL 17,53 18,20
3.  Míškovice 30,06 KM 29,90 30,06
4.  Nová Dědina DSQ KM 35,18 36,68


Vrbětice

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž ZLPS
Kontakt:   František Měřička
Kdy: 23. 08. 2014 13:30
Telefon:  736 115 974
Začátek rezervace: 23. 08. 2014 13:30
Začátek tipování:  19. 08. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 23. 08. 2014 13:30
Konec hlasování: 23. 08. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vrbětice 16,95 ZL 16,80 16,95
2.  Velký Ořechov B 18,29 ZL 18,29 17,21
3.  Hradčovice 18,33 UH 17,38 18,33
4.  Mladcová 19,13 ZL 19,13 17,04
5.  Bratřejov 19,29 ZL 1,29 18,74
6.  Nedašov 19,54 ZL 19,11 19,54
7.  Martinice 20,08 KM 20,08 19,24
8.  Racková 20,81 ZL 18,41 20,81
9.  Vésky 21,26 UH 21,26 17,96
10.  Sazovice 21,26 ZL 20,97 21,26
11.  Louky 22,36 ZL 22,36 21,45
12.  Poteč 22,97 ZL 18,65 22,97
13.  Vysoké Pole 24,09 ZL 23,06 24,09
14.  Vésky B 24,80 UH 24,80 17,53
15.  Velký Ořechov 24,88 ZL 21,12 24,88
16.  Lhota 26,37 ZL 26,32 26,37
17.  Zahnašovice 27,76 KM 27,76 26,21
18.  Veselá NP ZL NP 21,29
19.  Jestřabí NP ZL NP NP
20.  Štítná nad Vláří NP ZL NP 18,06
21.  Bojkovice NP UH NP NP
22.  Tečovice NP ZL NP NP
23.  Lukov NP ZL NP NP
24.  Hřivínův Újezd - Kaňovice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,16 KM 17,16 17,10
2.  Bratřejov 18,19 ZL 18,19 18,16
3.  Velký Ořechov 18,85 ZL 18,85 18,58
4.  Nedašova Lhota 19,03 ZL 19,03 18,54
5.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,76 ZL 19,76 19,70
6.  Hřivínův Újezd 19,78 ZL 19,78 19,62
7.  Prštné 19,90 ZL 19,90 19,47
8.  Lhota 19,97 ZL 19,97 1,59
9.  Bojkovice 20,71 UH 20,71 19,92
10.  Valašské Příkazy 20,85 VS 20,85 19,19
11.  Malenovice 21,02 ZL 21,02 20,03
13.  Tečovice 29,46 ZL 28,30 29,46

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Racková 18,38 ZL 17,94 18,38
2.  Lhota 19,59 ZL 19,59 19,45
3.  Sazovice 19,83 ZL 19,00 19,83
4.  Kaňovice 20,05 ZL 20,05 19,49
5.  Malenovice 21,01 ZL 19,99 21,01
6.  Machová 24,86 ZL 23,61 24,86
7.  Valašské Příkazy NP VS NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nová Dědina 16,42 KM 16,34 16,42
2.  Sazovice 16,50 ZL 16,50 15,83
3.  Zádveřice 17,37 ZL 17,37 16,50
4.  Valašské Příkazy 17,43 VS 16,21 17,43
5.  Míškovice 17,83 KM 16,46 17,83


Nedašova Lhota

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž 35.ročník
Kontakt:   Jaroslav Kostka
Kdy: 06. 09. 2014 13:00
Telefon:  605 112 854
Začátek rezervace: 06. 09. 2014 13:00
Začátek tipování:  06. 09. 2014 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 09. 2014 13:00
Konec hlasování: 06. 09. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Brumov B 14,33 ZL 14,30 14,33
2.  Vrbětice 14,53 ZL 14,53 14,41
3.  Mikušovce pri Pruskom 14,77 IL 14,77 14,60
4.  Beluša 15,01 PU 15,01 14,76
5.  Zbora B 15,14 PU 14,95 15,14
6.  Lidečko 15,16 VS 14,92 15,16
7.  Bratřejov 15,20 ZL 15,20 14,95
8.  Stupné 15,52 PB 15,52 14,91
9.  Nedašov 15,59 ZL 15,59 14,67
10.  Nosice 15,65 PU 15,65 15,18
11.  Zahnašovice 15,73 KM 15,72 14,65
12.  Visolaje 15,84 PU 15,16 15,84
13.  Vésky 15,84 UH 15,06 15,84
14.  Poteč 15,85 ZL 15,85 15,79
15.  Hradčovice 15,87 UH 15,51 15,87
16.  Bylnice 15,89 ZL 15,89 15,09
17.  Ludslavice 15,94 KM 15,66 15,94
18.  Mostište 16,02 PU 15,65 16,02
19.  Martinice 16,06 KM 16,06 15,46
20.  Vésky B 16,11 UH 14,96 16,11
21.  Streženice 16,47 PU 16,12 16,47
22.  Lukov 17,04 ZL 17,04 16,87
23.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 17,32 ZL 17,32 17,09
24.  Lednické Rovne 18,01 PU 17,13 18,01
25.  Míškovice 18,83 KM 18,83 17,91
26.  Poruba 20,03 PD 20,03 16,15
27.  Velký Ořechov B 21,62 ZL 21,62 21,61
28.  Křekov 21,67 ZL 21,67 17,41
29.  Nevšová 25,14 ZL 24,93 25,14
30.  Návojná 30,28 ZL 30,28 29,70
31.  Valašské Příkazy NP VS 18,03 17,93
32.  Nedašova Lhota NP ZL 29,99 28,85
33.  Veselá NP ZL NP NP
34.  Podhorie NP ZA NP NP
35.  Mladcová NP ZL 16,01 NP
36.  Velký Ořechov NP ZL NP NP
37.  Štítná nad Vláří NP ZL 16,48 NP
38.  Zbora NP PU NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nosice 17,65 PU 17,65 17,63
2.  Mikušovce pri Pruskom 18,55 IL 17,34 18,55
3.  Dubková 18,63 PU 18,31 18,63
4.  Nedašova Lhota 18,92 ZL 18,92 18,30
5.  Hřivínův Újezd 19,41 ZL 17,94 19,41
6.  Zahnašovice 19,93 KM 16,00 19,93
7.  Velký Ořechov 19,97 ZL 19,97 19,75
8.  Kvašov 20,41 PU 20,41 18,99
9.  Mostište 20,70 PU 20,70 19,91
10.  Dežerice 21,15 BN 20,55 21,15
11.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 24,32 ZL 24,32 19,50
12.  Lhota 29,63 ZL 27,59 29,63
13.  Valašské Příkazy 48,95 VS 48,95 19,59
14.  Prštné NP ZL 20,46 21,43
15.  Bratřejov NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Machová 18,53 ZL 18,53 18,39
2.  Lhota 19,93 ZL 19,93 18,74
3.  Kvašov 20,12 PU 20,12 18,45
4.  Valašské Příkazy 20,44 VS 19,71 20,44
5.  Kaňovice 20,70 ZL 20,70 19,90
6.  Racková 22,63 ZL 22,63 22,09
7.  Dolná Breznica 25,82 PU 25,82 23,86
8.  Malenovice 29,53 ZL 29,53 28,78

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sazovice 16,28 ZL 16,15 16,28
2.  Míškovice 16,71 KM 16,12 16,71
3.  Zádveřice 17,32 ZL 17,31 17,32
4.  Valašské Příkazy 18,00 VS 17,63 18,00
5.  Dolná Breznica 31,80 PU 19,93 31,80
6.  Nová Dědina 46,42 KM 46,42 41,47

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kvašov 18,28 PU 18,26 18,28
2.  Nedašova Lhota 19,11 ZL 18,87 19,11
3.  Mikušovce pri Pruskom 21,14 IL 21,14 20,09
4.  Lidečko 21,79 VS 21,01 21,79
5.  Nedašova Lhota - Valašský výběr NP ZL 17,66 NP


Nedašov

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž ZLPS
Kontakt:   Václav Vaněk
Kdy: 07. 09. 2014 10:30
Telefon:  606 727 074
Začátek rezervace: 07. 09. 2014 10:30
Začátek tipování:  07. 09. 2014 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2014 10:30
Konec hlasování: 07. 09. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ďurďové 14,70 PB 14,70 14,33
2.  Podhorie 14,75 ZA 14,69 14,75
3.  Vrbětice 14,78 ZL 14,78 14,23
4.  Mladcová 15,09 ZL 14,47 15,09
5.  Poriadie 15,12 MY 15,00 15,12
6.  Krásno 15,22 PE 15,15 15,22
7.  Nosice 15,30 PU 15,08 15,30
8.  Lehota pod Vtáčnikom 15,36 PD 15,36 14,99
9.  Lednické Rovne 15,38 PU 15,38 14,50
10.  Francova Lhota 15,45 VS 15,12 15,45
11.  Vésky 15,49 UH 15,49 15,39
12.  Zahnašovice 15,76 KM 15,76 15,41
13.  Hradčovice 15,90 UH 15,53 15,90
14.  Nedašova Lhota 15,90 ZL 15,90 15,26
15.  Záriečie 15,90 PU 15,75 15,90
16.  Tŕstie 15,96 PB 15,96 15,48
17.  Svinná 16,11 TN 15,92 16,11
18.  Horná Breznica 16,18 PU 16,18 14,78
19.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 16,28 ZL 16,32 16,28
20.  Dolná Poruba 16,33 TN 16,33 15,73
21.  Nedašov 16,64 ZL 16,64 15,81
22.  Študlov 16,84 VS 16,55 16,84
23.  Martinice 16,91 KM 16,91 15,68
24.  Velký Ořechov C 16,96 ZL 16,69 16,96
25.  Malá Bytča 17,01 BY 14,25 17,01
26.  Sazovice 17,08 ZL 17,08 16,59
26.  Brumov 17,08 ZL 17,08 16,55
26.  Beluša 17,08 PU 17,08 15,89
27.  Stupné 17,21 PB 17,21 15,00
28.  Podlužany nad Bebravou 17,53 BN 17,53 16,38
29.  Brumov B 17,58 ZL 17,58 14,99
30.  Vésky B 17,64 UH 17,64 14,99
31.  Visolaje 17,69 PU 16,92 17,69
32.  Velký Ořechov B 17,85 ZL 16,17 17,85
33.  Mikušovce pri Pruskom 18,56 IL 15,55 18,56
34.  Štítná nad Vláří 18,79 ZL 17,64 18,79
35.  Louky 19,17 ZL 17,92 19,17
36.  Nevšová 19,66 ZL 16,20 19,66
37.  Bylnice 19,72 ZL 19,72 17,04
38.  Křekov 20,42 ZL 17,69 20,42
39.  Poteč 20,61 ZL 16,48 20,61
41.  Mirošov 22,89 ZL 22,72 22,89
42.  Veselá 33,94 ZL 33,94 30,08
43.  Mostište NP PU NP NP
43.  Lukov NP ZL NP 16,68
43.  Lidečko NP VS NP 14,91
43.  Zbora B NP PU NP NP
43.  Stará Turá - Topolecká NP NM NP NP
43.  Zbora NP PU NP NP
43.  Bratřejov NP ZL 14,92 NP
44.  Bratřejov B MS ZL 16,36 15,87

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nedašova Lhota 17,29 ZL 17,25 17,29
2.  Dežerice 17,47 BN 17,34 17,47
3.  Malá Bytča 18,05 BY 17,29 18,05
4.  Mikušovce pri Pruskom 18,43 IL 18,43 17,35
5.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 18,59 ZL 18,59 18,52
6.  Ladce 19,11 IL 19,11 18,06
7.  Zahnašovice 19,12 KM 16,97 19,12
8.  Prštné 19,40 ZL 19,40 18,10
9.  Moškovec 19,72 TR 19,72 16,45
10.  Šišov 19,98 BN 17,58 19,98
11.  Kvašov 20,16 PU 20,12 20,16
12.  Hřivínův Újezd 20,58 ZL 18,68 20,58
13.  Velký Ořechov 20,60 ZL 19,91 20,60
14.  Podvysoká 21,00 CA 21,00 20,66
15.  Mostište 21,03 PU 20,92 21,03
16.  Dubková 21,58 PU 21,58 21,26
17.  Lednické Rovne - Horenická Hôrka 22,80 PU 22,80 21,59
18.  Lhota 24,16 ZL 23,46 24,16
19.  Vlachovice 25,34 ZL 23,30 25,34
20.  Dulov 25,62 IL 22,53 25,62
21.  Bratřejov NP ZL 23,40 NP
21.  Nosice MS PU 29,35 17,01

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nosice 17,87 PU 17,76 17,87
2.  Lhota 23,13 ZL 19,41 23,13
3.  Kvašov 23,52 PU 23,52 22,07
4.  Dolná Breznica 23,90 PU 23,08 23,90
5.  Lednické Rovne - Horenická Hôrka 25,30 PU 20,23 25,30
6.  Malenovice 27,77 ZL 26,96 27,77
7.  Kaňovice 28,41 ZL 28,41 20,93
8.  Racková 33,61 ZL 33,61 21,37
9.  Machová NP ZL 19,06 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zádveřice 17,75 ZL 17,75 17,71
2.  Sazovice 17,96 ZL 16,59 17,96
3.  Míškovice 18,00 KM 15,74 18,00
4.  Mostište 20,64 PU 20,64 19,67
5.  Dolná Breznica NP PU NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dubková 18,11 PU 17,80 18,11
2.  Kvašov 23,08 PU 23,08 18,80
3.  Nedašova Lhota - Valašský výběr NP ZL NP 19,36


Hřivínův Újezd

Název soutěže a popis: Memoriál Luboše Paveláka
Kontakt:   Marcela Petruláková
Kdy: 13. 09. 2014 12:00
Telefon:  773 203 001
Začátek rezervace: 13. 09. 2014 12:00
Začátek tipování:  09. 09. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 09. 2014 12:00
Konec hlasování: 13. 09. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vrbětice 17,27 ZL 16,96 17,27
2.  Vésky 18,27 UH 17,43 18,27
3.  Štítná nad Vláří 18,50 ZL 17,80 18,50
4.  Bratřejov 18,63 ZL 18,45 18,63
5.  Velký Ořechov B 18,72 ZL 18,72 17,20
6.  Vésky B 18,83 UH 18,83 18,65
7.  Martinice 18,99 KM 18,99 18,78
8.  Ludslavice 19,97 KM 19,54 19,97
9.  Nová Dědina 20,04 KM 19,77 20,04
10.  Louky 20,47 ZL 19,89 20,47
11.  Tečovice 20,65 ZL 20,65 19,85
12.  Velký Ořechov C 23,19 ZL 19,13 23,19
13.  Mistřice 23,73 UH 23,73 17,50
14.  Provodov C 24,23 ZL 22,14 24,23
15.  Jestřabí 24,76 ZL 22,21 24,76
16.  Hradčovice 26,56 UH 18,41 26,56
17.  Poteč 28,53 ZL 28,02 28,53
18.  Veselá 36,83 ZL 36,83 22,11
19.  Zahnašovice 38,43 KM 38,43 17,53
20.  Bratřejov B NP ZL 21,62 NP
20.  Racková NP ZL NP NP
20.  Míškovice NP KM NP NP
20.  Hřivínův Újezd - Kaňovice NP ZL NP NP
20.  Mladcová NP ZL NP NP
20.  Lukov NP ZL NP NP
20.  Sazovice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nedašova Lhota 17,90 ZL 17,38 17,90
2.  Zahnašovice 18,37 KM 18,37 18,04
3.  Bratřejov 18,51 ZL 18,51 18,34
4.  Hřivínův Újezd - Kaňovice 19,32 ZL 19,19 19,32
5.  Prštné 20,60 ZL 20,60 19,47
6.  Velký Ořechov 21,65 ZL 18,63 21,65
7.  Tečovice 23,24 ZL 23,24 21,01
8.  Malenovice 24,13 ZL 24,13 18,98
9.  Lhota 24,43 ZL 21,96 24,43
10.  Hřivínův Újezd 31,51 ZL 31,51 19,48
11.  Mysločovice NP ZL NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sazovice 19,76 ZL 19,01 19,76
2.  Racková 20,53 ZL 20,53 19,30
3.  Machová 21,03 ZL 21,03 19,74
4.  Lhota 21,12 ZL 21,12 19,67
5.  Malenovice 31,38 ZL 30,61 31,38
6.  Kaňovice NP ZL 28,43 25,88

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Míškovice 17,52 KM 17,52 15,81
2.  Zádveřice 18,59 ZL 18,54 18,59
3.  Nová Dědina 19,50 KM 19,50 18,67
4.  Sazovice 20,71 ZL 17,69 20,71

Počet soutěží: 13  Celkem pokusů:  47
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: