Racková 2014 - Pohárová sutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 05. 2014 13:30
Kontakt:   Milan Liška
Telefon:  737715394
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,54 17,54 17,28
2.  Vysoké Pole ZL 17,70 17,32 17,70
3.  Vrbětice ZL 17,84 17,75 17,84
4.  Velký Ořechov B ZL 17,95 17,95 17,61
5.  Vésky UH 18,37 18,37 18,16
6.  Bratřejov ZL 18,40 18,30 18,40
7.  Štítná nad Vláří ZL 18,68 18,47 18,68
8.  Martinice KM 18,82 18,82 18,21
9.  Hradčovice UH 18,97 18,97 18,37
10.  Rymice KM 19,07 19,07 19,02
11.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,21 18,65 19,21
12.  Mladcová ZL 19,22 19,22 17,27
13.  Ludslavice KM 19,26 18,88 19,26
14.  Velký Ořechov ZL 19,35 19,04 19,35
15.  Lukov ZL 19,80 19,74 19,80
16.  Veselá ZL 20,16 20,16 19,60
17.  Tečovice ZL 20,65 19,12 20,65
18.  Louky ZL 20,69 20,07 20,69
19.  Sazovice ZL 21,66 21,10 21,66
20.  Racková ZL 22,17 22,17 21,82
21.  Bratřejov B ZL 23,36 23,36 21,24
22.  Provodov ZL 30,87 29,97 30,87
23.  Míškovice KM 40,14 37,45 40,14
24.  Nedašov ZL NP NP 18,37
25.  Lidečko VS NP 20,77 NP
26.  Vésky B UH NP 17,95 18,68

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hřivínův Újezd ZL 19,32 18,49 19,32
2.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,34 19,34 19,26
3.  Prštné ZL 19,43 19,43 19,01
4.  Rymice KM 19,86 19,44 19,86
5.  Bratřejov ZL 21,00 18,34 21,00
6.  Tečovice ZL 21,29 19,62 21,29
7.  Zahnašovice KM 22,43 22,43 21,32
8.  Nedašova Lhota ZL 22,62 22,62 18,28
9.  Lhota ZL 22,66 21,82 22,66
10.  Malenovice ZL 33,40 31,83 33,40
11.  Velký Ořechov ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kaňovice ZL 19,84 18,60 19,84
2.  Malenovice ZL 23,17 23,17 20,80
3.  Machová ZL 27,57 27,57 27,38
4.  Lhota ZL 32,68 32,56 32,68

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nová Dědina KM 18,08 18,08 17,69
2.  Míškovice KM 19,34 19,34 18,65
3.  Zádveřice ZL 21,70 21,66 21,70
4.  Štítná nad Vláří ZL 23,20 23,20 19,76
5.  Racková ZL 28,49 28,48 28,49
6.  Sazovice ZL 66,70 19,21 66,70

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,8817,0817,082019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM16,6217,6717,672018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vlachovice ZL17,8817,6117,882018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,9617,9217,962019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rymice KM17,4817,9917,992016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zahnašovice KM17,7218,0318,032013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vysoké Pole ZL18,1918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov ZL18,3418,3218,342016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vysoké Pole ZL18,4117,8218,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL18,4817,8418,482015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Rymice KM17,9218,5718,572019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZL18,5818,4718,582018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Drnovice ZL18,7318,7918,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zahnašovice KM17,7918,8118,812017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kaňovice ZL18,6618,8618,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Racková ZL18,8618,8818,882015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vysoké Pole ZL18,1518,9618,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Rymice KM17,7118,9818,982018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,2019,0019,002015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bohuslavice u Zlína ZL19,0618,9819,062019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Rymice KM19,0817,3319,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hřivínův Újezd ZL17,9019,1119,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Rymice KM19,0019,1319,132015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd ZL19,1819,0119,182016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Vlachovice ZL19,2819,0819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hřivínův Újezd ZL18,4919,3219,322014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Ořechov ZL19,3318,6319,332019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Sazovice ZL18,5519,3319,332017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,3419,2619,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malenovice ZL19,3719,0519,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nová Dědina KM18,0817,6918,082014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Míškovice KM19,3418,6519,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zádveřice ZL21,6621,7021,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Štítná nad Vláří ZL23,2019,7623,202014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Racková ZL28,4828,4928,492014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sazovice ZL19,2166,7066,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kaňovice ZL18,6019,8419,842014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malenovice ZL23,1720,8023,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Machová ZL27,5727,3827,572014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lhota ZL32,5632,6832,682014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17,51 22 24.05.2014 05:17
 Jan Zahradník  17,60 19 23.05.2014 14:10
 Tomáš Šůstek  17,45 16 23.05.2014 08:05
 Michaela Malá  17,71 8 25.05.2014 09:37
 Josef Navrátil  17,84 0 24.05.2014 19:51


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  18,10 0 24.05.2014 05:18
 Josef Navrátil  18,14 0 24.05.2014 19:52
 Michaela Malá  18,62 0 25.05.2014 09:38
 Jan Zahradník  19,00 0 23.05.2014 14:10

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahnašovice - Muži

17,54https://youtu.be/6THcJrPB74c Petr Miklík

Nová Dědina - Dorostenci

18,08https://youtu.be/tM-2NFvL1Js Martin Láník

Hradčovice - Muži

18,97https://youtu.be/DDRTGVCj6x0 Tomáš Macek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/29 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/05/28 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2007/05/27 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2008/05/25 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2009/05/31 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/05/30 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/05/27 Racková, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/05/26 Racková,
ZLPS
2013/05/26 Racková, Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž, ZLPS
-
2014/05/24 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
-
2014/05/25 Racková, Pohárová soutěž ZLMH
-
2014/05/25 Racková, Pohárová sutěž ZLPS
ZLPS
2015/05/31 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/05/29 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
2018/05/27 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2019/05/26 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře