Sazovice 2014 - Pohárová soutež ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 06. 2014 13:30
Kontakt:   Josef Brázdil
Telefon:  776 108 886
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  TAG Zahnašovice KM 16,90 16,67 16,90
2.  Velký Ořechov B ZL 17,13 17,13 16,97
3.  Vésky B UH 17,31 17,20 17,31
4.  Mladcová ZL 18,14 17,91 18,14
5.  Vésky UH 18,51 18,51 17,25
6.  Veselá ZL 18,55 18,19 18,55
7.  Vrbětice ZL 18,66 18,66 17,39
8.  Nedašov ZL 18,74 18,74 17,69
9.  Štítná nad Vláří ZL 19,07 19,07 18,33
10.  Hradčovice UH 19,16 19,16 18,51
11.  Martinice KM 19,26 18,76 19,26
12.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,50 19,50 19,12
13.  Bratřejov ZL 19,67 18,37 19,67
14.  Velký Ořechov C ZL 19,73 18,75 19,73
15.  Míškovice KM 20,46 19,67 20,46
16.  Nevšová ZL 21,18 21,18 20,62
17.  Lukov ZL 21,41 20,84 21,41
18.  Rymice KM 21,42 21,42 21,33
19.  Lhota ZL 21,43 21,26 21,43
20.  Bratřejov B ZL 21,85 21,85 21,21
21.  Sazovice ZL 22,37 22,37 20,68
22.  Ludslavice KM 23,46 20,94 23,46
23.  Pravčice KM 23,54 23,19 23,54
24.  Drnovice ZL 24,89 19,07 24,89
25.  Provodov ZL 53,93 53,26 53,93
26.  Tečovice ZL NP NP NP
27.  Louky ZL NP NP NP
28.  Vysoké Pole ZL NP NP NP
29.  Racková ZL NP NP NP
30.  Komárov ZL NP NP NP
31.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  TAG Zahnašovice KM 17,04 16,30 17,04
2.  Bratřejov ZL 18,89 18,27 18,89
3.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,56 19,63 19,56
4.  Prštné ZL 19,72 19,30 19,72
5.  Machová ZL 20,38 20,38 19,42
6.  Komárov ZL 20,91 20,91 20,91
7.  Rymice KM 20,96 20,96 20,87
8.  Tečovice ZL 21,35 20,73 21,35
9.  Nedašova Lhota ZL 22,09 22,09 17,46
10.  Malenovice ZL 22,45 22,42 22,45
11.  Hřivínův Újezd ZL 32,34 19,20 32,34
12.  Lipov HO NP NP NP
13.  Bílany KM NP NP NP
14.  Velký Ořechov ZL NP NP NP
15.  Lhota ZL NP NP NP

Dor-ky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková ZL 20,39 20,01 20,39
2.  Malenovice ZL 22,75 21,03 22,75
3.  Lhota ZL 25,83 25,83 25,36
4.  Machová ZL 41,83 41,83 41,73
5.  Sazovice ZL 42,04 21,25 42,04
6.  Kaňovice ZL NP NP NP

Dor-ci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Míškovice KM 17,34 16,78 17,31
2.  Sazovice ZL 18,30 17,01 18,30
3.  Zádveřice ZL 18,53 16,76 18,53
4.  Držková ZL NP NP NP
5.  Nová Dědina KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,5316,4116,532017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,6016,6016,602015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vrbětice ZL16,7116,4216,712017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL16,7816,7816,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky UH16,8416,7916,842013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM16,6716,9016,902014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vrbětice ZL16,9916,9316,992015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladcová ZL16,9717,0017,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludslavice KM16,4017,0017,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olšovec PR16,8217,0017,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Štítná nad Vláří ZL17,0916,7417,092016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velký Ořechov BZL17,1316,9717,132014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  TAG Zahnašovice KM17,1816,9717,182015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velký Ořechov CZL16,8317,2017,202016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM16,8117,2017,202017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vésky BUH17,1617,2717,272016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vésky BUH17,2017,3117,312014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  TAG Zahnašovice KM17,3616,0617,362017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hradčovice UH16,7617,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Velký Ořechov BZL17,3617,4917,492015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludslavice KM17,3317,5117,512015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hradčovice UH17,2517,6117,612015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hradčovice UH17,6517,0217,652013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velký Ořechov BZL16,8617,6517,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  TAG Zahnašovice KM17,1317,7117,712013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevšová ZL17,7217,5417,722017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vrbětice ZL17,1817,7817,782013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nedašov ZL17,8417,7517,842017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bratřejov ZL17,2217,8517,852013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vésky BUH17,0917,9317,932013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loukov KM--20,932003/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Bylnice ZL--20,952003/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Tečovice ZL--22,502003/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  16,92 23 29.06.2014 09:00
 Petr Kropáč  16,85 20 29.06.2014 06:45
 Danek Odložilík  16,98 17 29.06.2014 11:50


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Danek Odložilík  17,69 0 29.06.2014 11:52
 Petr Kropáč  17,89 0 29.06.2014 06:45
 Josef Navrátil  18,38 0 29.06.2014 09:00

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

TAG Zahnašovice - Muži

16,90http://youtu.be/jq89reTWe5g Petr Miklík

TAG Zahnašovice - Ženy

17,04http://youtu.be/2hZ9Y3lGtSM Petr Miklík

Velký Ořechov - Muži

17,13http://youtu.be/0reG5Q0ZXA8 Žanet Miklová

Míškovice - Dor-ci

17,34http://youtu.be/4AcmBKWM7FI braja96

Hradčovice - Muži

19,16http://youtu.be/nHA-7PSzAw4 Tomáš Macek

Hřivínův Újezd - Muži

19,50http://youtu.be/Zw-WJo5PXUg Žanet Miklová

Machová - Ženy

20,38http://youtu.be/0ZfuIQshPCk Kateřina Brázdilová

Míškovice - Muži

20,46http://youtu.be/LYSpwV_34zU braja96

Rymice - Muži

21,42http://youtu.be/qMi_iLg-28c braja96

Malenovice - Dor-ky

22,75http://youtu.be/v3OMMuYeWmk braja96

Ludslavice - Muži

23,46http://youtu.be/5PNJQLjpfm4 braja96

Hřivínův Újezd - Ženy

32,34http://youtu.be/8MK-kEcDcvE Žanet Miklová

Machová - Dor-ky

41,83http://youtu.be/7nDgxdIu9sI braja96

Velký Ořechov - Ženy

NPhttp://youtu.be/4jbySoTLXh4 Žanet Miklová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a10043624

Kód: a10043624



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře