Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.
MužiŽenyDorostenkyDorostenciMuži>35
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Brumov B | 88 | 0 | 10x | Zlín | 14,33 | 14.03 | 14.26 | -0.23 | 2 1 1 |
2. | Štítná nad Vláří | 86 | -2 | 10x | Zlín | 14,98 | 14.42 | 14.50 | -0.08 | 2 2 2 |
3. | Hradčovice | 86 | -2 | 10x | Uherské Hradiště | 15,46 | 14.60 | 14.66 | -0.06 | 2 1 |
4. | Vrbětice | 85 | -3 | 10x | Zlín | 14,81 | 14.81 | 14.51 | 0.30 | 1 1 |
5. | Mladcová | 84 | -4 | 10x | Zlín | 15,02 | 15.02 | 14.88 | 0.14 | 1 2 |
6. | Kněžpole | 77 | -11 | 10x | Uherské Hradiště | 15,07 | 15.07 | 14.38 | 0.69 | 1 1 2 |
7. | Nevšová | 67 | -21 | 9x | Zlín | 15,45 | 15.45 | 14.22 | 1.23 | 1 |
8. | Mysločovice | 65 | -23 | 10x | Zlín | 15,50 | 15.01 | 15.50 | -0.49 | 1 |
9. | Louky | 34 | -54 | 9x | Zlín | 16,82 | 16.79 | 16.27 | 0.52 | |
10. | Lhota | 27 | -61 | 8x | Zlín | 16,57 | 16.57 | 16.16 | 0.41 | |
11. | Tečovice | 19 | -69 | 9x | Zlín | 15,73 | 15.20 | 15.73 | -0.53 | |
12. | Velký Ořechov C | 19 | -69 | 5x | Zlín | 16,43 | 14.80 | 16.43 | -1.63 | 1 |
13. | Šarovy | 19 | -69 | 7x | Zlín | 18,21 | 18.06 | 18.21 | -0.15 | |
14. | Nevšová B | 18 | -70 | 2x | Zlín | 15,42 | 14.87 | 15.42 | -0.55 | |
15. | Chvalnov - Lísky | 17 | -71 | 5x | Kroměříž | 17,25 | 16.58 | 17.25 | -0.67 | |
16. | Mirošov B | 14 | -74 | 5x | Zlín | 15,89 | 15.89 | 15.46 | 0.43 | |
17. | Lukov | 14 | -74 | 5x | Zlín | 17,37 | 16.13 | 17.37 | -1.24 | |
18. | Chvalnov Lísky | 12 | -76 | 3x | Kroměříž | 19,78 | 19.78 | 19.37 | 0.41 | |
19. | Bratřejov | 11 | -77 | 4x | Zlín | 16,35 | 16.35 | 15.87 | 0.48 | |
20. | Bratřejov B | 8 | -80 | 1x | Zlín | 19,38 | 19.38 | 19.13 | 0.25 | |
21. | Chvalnov -Lísky | 7 | -81 | 1x | Kroměříž | 22,60 | 22.60 | 22.20 | 0.40 | |
22. | Hostišová | 6 | -82 | 3x | Zlín | 22,44 | 19.26 | 20.60 | -1.34 | |
23. | Nevšová C | 5 | -83 | 1x | Zlín | 15,88 | 15.88 | 15.53 | 0.35 | |
24. | Machová | 5 | -83 | 1x | Zlín | 22,94 | 21.88 | 22.94 | -1.06 | |
25. | Bylnice | 4 | -84 | 2x | Zlín | 20,84 | 19.90 | 18.08 | 1.82 | |
26. | Újezd | 4 | -84 | 1x | Zlín | 21,22 | 21.22 | 19.61 | 1.61 | |
27. | Nedašova Lhota | 2 | -86 | 1x | Zlín | 18,01 | 18.01 | 15.45 | 2.56 | |
28. | Poteč | 2 | -86 | 1x | Zlín | 18,28 | 18.28 | 17.41 | 0.87 | |
29. | Všemina | 2 | -86 | 2x | Zlín | 20,24 | 20.24 | 19.57 | 0.67 | |
30. | Lhota B | 2 | -86 | 1x | Zlín | 24,77 | 24.77 | 19.01 | 5.76 | |
31. | Valašská Polanka | 2 | -86 | 1x | Vsetín | 28,38 | 28.38 | 28.28 | 0.10 | |
32. | Napajedla Malenovice | 1 | -87 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
33. | Pohořelice | 1 | -87 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
34. | Sazovice | 1 | -87 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
35. | Trnava | 1 | -87 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
36. | Křekov | 1 | -87 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
37. | Velký Ořechov | 0 | -88 | 1x | Zlín | 15,90 | 15.73 | 15.90 | -0.17 | 1 |
38. | Vésky B | 0 | -88 | 1x | Uherské Hradiště | 16,26 | 16.26 | 15.99 | 0.27 | 1 |
39. | Staré Město | 0 | -88 | 1x | Uherské Hradiště | 21,30 | 21.30 | 18.03 | 3.27 | |
Ženy | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Pohořelice | 64 | 0 | 10x | Zlín | 17,06 | 16.87 | 17.06 | -0.19 | 2 4 |
2. | Bílovice | 64 | 0 | 10x | Uherské Hradiště | 17,18 | 17.08 | 16.62 | 0.46 | 3 1 3 |
3. | Vlachovice | 56 | -8 | 10x | Zlín | 17,58 | 16.93 | 17.13 | -0.20 | 2 3 |
4. | Holešov | 54 | -10 | 10x | Kroměříž | 17,66 | 17.06 | 17.62 | -0.56 | 1 2 1 |
5. | Velký Ořechov | 43 | -21 | 10x | Zlín | 17,49 | 17.38 | 17.49 | -0.11 | 1 1 |
6. | Bojkovice | 37 | -27 | 9x | Uherské Hradiště | 16,65 | 16.32 | 16.65 | -0.33 | 1 2 |
7. | Nedašova Lhota | 29 | -35 | 10x | Zlín | 18,17 | 17.71 | 16.92 | 0.79 | 1 1 |
8. | Popov | 26 | -38 | 10x | Zlín | 18,60 | 17.39 | 18.60 | -1.21 | |
9. | Martinice | 25 | -39 | 9x | Kroměříž | 18,68 | 18.47 | 17.58 | 0.89 | |
10. | Tečovice | 21 | -43 | 10x | Zlín | 19,41 | 17.00 | 18.21 | -1.21 | |
11. | Bratřejov | 20 | -44 | 10x | Zlín | 18,57 | 18.57 | 18.27 | 0.30 | |
12. | Lhota | 20 | -44 | 8x | Zlín | 19,17 | 18.73 | 18.32 | 0.41 | |
13. | Lukov | 19 | -45 | 9x | Zlín | 19,55 | 18.92 | 18.85 | 0.07 | |
14. | Sazovice | 8 | -56 | 3x | Zlín | 19,55 | 18.66 | 18.81 | -0.15 | |
15. | Míkovice | 4 | -60 | 2x | Uherské Hradiště | 20,46 | 20.46 | 20.12 | 0.34 | |
16. | Hrobice | 2 | -62 | 1x | Zlín | 21,56 | 20.83 | 21.56 | -0.73 | |
17. | Bylnice | 2 | -62 | 1x | Zlín | 26,09 | 26.09 | 19.88 | 6.21 | |
18. | Zádveřice | 1 | -63 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
19. | Vizovice | 1 | -63 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
Dorostenky | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Tečovice | 67 | 0 | 9x | Zlín | 18,36 | 18.24 | 17.51 | 0.73 | 4 2 |
2. | Lhota | 57 | -10 | 10x | Zlín | 19,79 | 19.19 | 18.85 | 0.34 | 2 2 2 |
3. | Racková | 53 | -14 | 10x | Zlín | 19,84 | 17.86 | 18.81 | -0.95 | 1 2 3 |
4. | Machová | 46 | -21 | 10x | Zlín | 21,73 | 21.12 | 21.73 | -0.61 | 1 3 |
5. | Pohořelice | 44 | -23 | 8x | Zlín | 1,99 | 18.28 | 1.99 | 16.29 | 2 2 |
6. | Trnava | 39 | -28 | 8x | Zlín | 20,40 | 20.28 | 20.40 | -0.12 | 1 1 |
7. | Vizovice | 18 | -49 | 4x | Zlín | 21,50 | 21.50 | 20.54 | 0.96 | 1 |
8. | Míkovice | 9 | -58 | 3x | Uherské Hradiště | 24,66 | 20.14 | 18.59 | 1.55 | |
9. | Valašské Příkazy | 6 | -61 | 1x | Vsetín | 21,18 | 21.18 | 20.93 | 0.25 | 1 |
Dorostenci | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Lukov | 67 | 0 | 10x | Zlín | 16,15 | 15.16 | 16.15 | -0.99 | 2 3 2 |
2. | Racková Tečovice | 61 | -6 | 9x | Zlín | 15,82 | 15.53 | 15.59 | -0.06 | 4 1 |
3. | Mirošov | 61 | -6 | 10x | Zlín | 15,90 | 15.23 | 14.89 | 0.34 | 1 5 |
4. | Hradčovice | 58 | -9 | 10x | Uherské Hradiště | 16,40 | 16.10 | 16.17 | -0.07 | 2 1 2 |
5. | Sazovice | 33 | -34 | 9x | Zlín | 16,97 | 16.87 | 16.97 | -0.10 | 2 |
6. | Nevšová | 21 | -46 | 6x | Zlín | 17,40 | 16.88 | 16.17 | 0.71 | 1 |
7. | Všemina | 19 | -48 | 10x | Zlín | 18,29 | 17.79 | 17.10 | 0.69 | |
8. | Louky | 19 | -48 | 8x | Zlín | 19,08 | 19.08 | 18.53 | 0.55 | |
9. | Žeranovice | 14 | -53 | 7x | Kroměříž | 18,27 | 17.12 | 18.27 | -1.15 | |
10. | Hostišová | 11 | -56 | 3x | Zlín | 24,17 | 22.50 | 24.17 | -1.67 | 1 |
11. | Racková - Tečovice | 10 | -57 | 1x | Zlín | 16,56 | 15.89 | 16.56 | -0.67 | 1 |
12. | Míkovice | 10 | -57 | 4x | Uherské Hradiště | 18,61 | 18.38 | 18.43 | -0.05 | 1 |
13. | Vysoká | 6 | -61 | 1x | Přerov | 17,39 | 17.39 | 17.18 | 0.21 | 1 |
14. | Lipová | 3 | -64 | 1x | Zlín | 19,35 | 19.35 | 18.70 | 0.65 | |
15. | Napajedla Malenovice | 2 | -65 | 1x | Zlín | 20,43 | 20.43 | 19.69 | 0.74 | |
16. | Popov | 2 | -65 | 1x | Zlín | 42,17 | 41.12 | 42.17 | -1.05 | |
17. | Šarovy | 1 | -66 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
Muži>35 | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Louky | 50 | 0 | 10x | Zlín | 16,60 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 10 |
2. | Machová | 17 | -33 | 4x | Zlín | 21,91 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 2 |
3. | Šarovy | 7 | -43 | 2x | Zlín | 17,85 | 16.30 | 17.85 | -1.55 | 2 |
4. | Bylnice | 6 | -44 | 1x | Zlín | 20,92 | 20.16 | 20.92 | -0.76 | 1 |
5. | Hřivínův Újezd | 6 | -44 | 1x | Zlín | 32,10 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
6. | Lhota | 5 | -45 | 1x | Zlín | 18,55 | 18.35 | 18.55 | -0.20 | 1 |
7. | Nedašova Lhota | 4 | -46 | 1x | Zlín | 22,33 | 22.33 | 21.05 | 1.28 | |
8. | Křekov | 3 | -47 | 1x | Zlín | 27,80 | 27.80 | 26.88 | 0.92 | |
9. | Velký Ořechov | 1 | -49 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | 1 |
Seriál vybraných pohárových soutěží.
Nejrychlejší platné časy v počet bodů.
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.



















