Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.
MužiŽenyDorostenkyDorostenciMuži>35
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Vésky B | 173 | 0 | 13x | Uherské Hradiště | 14,53 | 14.23 | 14.53 | -0.30 | 6 1 |
2. | Vrbětice | 163 | -10 | 13x | Zlín | 14,64 | 14.64 | 14.22 | 0.42 | 3 2 |
3. | Hradčovice | 154 | -19 | 13x | Uherské Hradiště | 14,83 | 14.69 | 14.83 | -0.14 | 3 2 |
4. | Velký Ořechov C | 150 | -23 | 13x | Zlín | 14,82 | 14.81 | 14.18 | 0.63 | 3 3 1 |
5. | Mladcová | 118 | -55 | 13x | Zlín | 15,38 | 14.66 | 15.26 | -0.60 | 3 |
6. | Mirošov | 117 | -56 | 13x | Zlín | 15,19 | 15.19 | 14.53 | 0.66 | 1 |
7. | Velký Ořechov B | 92 | -81 | 13x | Zlín | 14,83 | 14.63 | 14.47 | 0.16 | 1 |
8. | Nevšová B | 87 | -86 | 13x | Zlín | 15,21 | 14.66 | 15.21 | -0.55 | 1 |
9. | Nevšová | 87 | -86 | 13x | Zlín | 15,82 | 15.28 | 15.17 | 0.11 | 1 1 |
10. | Vysoké Pole | 72 | -101 | 9x | Zlín | 14,99 | 14.55 | 14.99 | -0.44 | |
11. | Mysločovice | 67 | -106 | 11x | Zlín | 16,66 | 16.66 | 1.72 | 14.94 | 1 |
12. | Křekov | 64 | -109 | 13x | Zlín | 15,41 | 15.41 | 15.22 | 0.19 | |
13. | Lukov | 56 | -117 | 11x | Zlín | 16,04 | 15.42 | 16.04 | -0.62 | |
14. | Louky | 54 | -119 | 13x | Zlín | 16,91 | 16.69 | 16.91 | -0.22 | |
15. | Bratřejov | 36 | -137 | 8x | Zlín | 16,29 | 16.29 | 16.29 | 0.00 | |
16. | Nedašov | 35 | -138 | 9x | Zlín | 15,43 | 15.09 | 15.43 | -0.34 | |
17. | Nedašova Lhota | 34 | -139 | 7x | Zlín | 16,10 | 1.84 | 15.20 | -13.36 | |
18. | Hostišová | 34 | -139 | 10x | Zlín | 18,66 | 18.59 | 18.66 | -0.07 | |
19. | Záhlinice | 27 | -146 | 10x | Kroměříž | 17,00 | 17.00 | 2.02 | 14.98 | |
20. | Tečovice | 23 | -150 | 7x | Zlín | 16,04 | 15.90 | 16.04 | -0.14 | |
21. | Lhota | 17 | -156 | 4x | Zlín | 19,48 | 18.28 | 19.10 | -0.82 | |
22. | Brumov B | 14 | -159 | 2x | Zlín | 15,25 | 15.25 | 14.50 | 0.75 | |
23. | Ublo | 14 | -159 | 5x | Zlín | 17,37 | 17.37 | 16.47 | 0.90 | |
24. | Sazovice | 14 | -159 | 7x | Zlín | 19,36 | 19.36 | 19.28 | 0.08 | |
25. | Pohořelice | 8 | -165 | 2x | Zlín | 18,66 | 18.66 | 1.84 | 16.82 | |
26. | Bylnice | 6 | -167 | 2x | Zlín | 16,22 | 16.14 | 16.22 | -0.08 | |
27. | Trnava | 3 | -170 | 1x | Zlín | 19,15 | 18.08 | 19.15 | -1.07 | |
28. | Bratřejov B | 3 | -170 | 1x | Zlín | 24,52 | 24.52 | 21.03 | 3.49 | |
29. | Poteč | 2 | -171 | 1x | Zlín | 20,22 | 20.22 | 19.86 | 0.36 | |
30. | Hřivínův Újezd | 2 | -171 | 1x | Zlín | 22,28 | 22.28 | 22.10 | 0.18 | |
31. | Machová | 2 | -171 | 1x | Zlín | 25,21 | 21.09 | 25.21 | -4.12 | |
32. | Kvašov | 2 | -171 | 1x | Púchov | 26,94 | 26.94 | 20.19 | 6.75 | |
33. | Štítná nad Vláří | 2 | -171 | 2x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
34. | Drnovice | 1 | -172 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
35. | Tichov | 1 | -172 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
Ženy | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Bojkovice | 130 | 0 | 13x | Uherské Hradiště | 17,09 | 16.65 | 16.67 | -0.02 | 3 3 1 |
2. | Holešov | 112 | -18 | 13x | Kroměříž | 17,32 | 16.68 | 16.63 | 0.05 | 1 3 1 |
3. | Popov | 88 | -42 | 13x | Zlín | 17,15 | 17.15 | 17.15 | 0.00 | 1 2 2 |
4. | Vlachovice | 81 | -49 | 13x | Zlín | 17,20 | 16.80 | 16.97 | -0.17 | 1 4 |
5. | Velký Ořechov | 75 | -55 | 12x | Zlín | 17,83 | 17.62 | 17.17 | 0.45 | 1 1 |
6. | Bílovice | 72 | -58 | 13x | Uherské Hradiště | 17,90 | 17.65 | 17.07 | 0.58 | 2 |
7. | Bohuslavice u Zlína | 71 | -59 | 13x | Zlín | 17,57 | 17.57 | 17.16 | 0.41 | |
8. | Nedašova Lhota | 60 | -70 | 6x | Zlín | 17,36 | 16.92 | 16.18 | 0.74 | 1 3 |
9. | Tečovice | 47 | -83 | 12x | Zlín | 17,31 | 17.31 | 3.79 | 13.52 | 1 |
10. | Vysoké Pole | 34 | -96 | 7x | Zlín | 18,40 | 18.13 | 18.40 | -0.27 | |
11. | Drnovice | 10 | -120 | 3x | Zlín | 18,31 | 18.31 | 18.08 | 0.23 | |
12. | Bratřejov | 4 | -126 | 1x | Zlín | 19,74 | 18.24 | 19.74 | -1.50 | |
13. | Šarovy | 4 | -126 | 2x | Zlín | 26,71 | 26.71 | 25.59 | 1.12 | |
14. | Bratřejov B | 3 | -127 | 1x | Zlín | 20,15 | 18.67 | 20.15 | -1.48 | |
15. | Hřivínův Újezd | 3 | -127 | 1x | Zlín | 25,27 | 25.27 | 21.40 | 3.87 | |
16. | Pohořelice | 2 | -128 | 1x | Zlín | 23,56 | 23.56 | 21.91 | 1.65 | |
17. | Ublo | 2 | -128 | 1x | Zlín | 23,95 | 23.95 | 23.75 | 0.20 | |
18. | Racková | 2 | -128 | 2x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
19. | Zahnašovice | 1 | -129 | 1x | Kroměříž | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
Dorostenky | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Pohořelice | 97 | 0 | 13x | Zlín | 17,75 | 17.75 | 17.67 | 0.08 | 6 3 |
2. | Tečovice | 81 | -16 | 13x | Zlín | 18,31 | 17.91 | 17.35 | 0.56 | 5 3 |
3. | Bílovice | 79 | -18 | 13x | Uherské Hradiště | 18,70 | 16.93 | 18.70 | -1.77 | 1 4 5 |
4. | Martinice | 52 | -45 | 13x | Kroměříž | 20,84 | 20.84 | 20.22 | 0.62 | 1 2 |
5. | Bratřejov | 48 | -49 | 12x | Zlín | 20,06 | 19.08 | 19.36 | -0.28 | 1 4 |
6. | - Napamal | 40 | -57 | 9x | bez určení okresu | 19,39 | 19.39 | 19.30 | 0.09 | 1 1 |
7. | Míkovice | 34 | -63 | 10x | Uherské Hradiště | 19,89 | 19.89 | 19.56 | 0.33 | |
8. | Nedašova Lhota | 17 | -80 | 5x | Zlín | 22,23 | 22.23 | 20.32 | 1.91 | |
9. | Lhota | 13 | -84 | 4x | Zlín | 21,73 | 21.01 | 21.73 | -0.72 | |
10. | Machová | 12 | -85 | 3x | Zlín | 21,65 | 21.35 | 21.65 | -0.30 | 1 |
11. | - NAPAMAL | 9 | -88 | 2x | bez určení okresu | 21,60 | 21.60 | 20.89 | 0.71 | |
12. | Malenovice | 8 | -89 | 1x | Zlín | 22,60 | 22.60 | 21.90 | 0.70 | 1 |
13. | - NapaMal | 2 | -95 | 1x | bez určení okresu | 28,84 | 28.84 | 26.64 | 2.20 | |
Dorostenci | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Hradčovice | 103 | 0 | 13x | Uherské Hradiště | 15,02 | 15.02 | 14.94 | 0.08 | 5 5 2 |
2. | Vrbka | 87 | -16 | 12x | Kroměříž | 15,56 | 15.29 | 15.16 | 0.13 | 5 2 2 |
3. | Nevšová | 48 | -55 | 13x | Zlín | 16,24 | 15.89 | 16.24 | -0.35 | 1 1 2 |
4. | Lukov | 46 | -57 | 12x | Zlín | 17,03 | 17.03 | 16.92 | 0.11 | 1 1 |
5. | Lechotice | 41 | -62 | 12x | Kroměříž | 16,36 | 15.83 | 16.36 | -0.53 | 1 1 |
6. | - Racteč | 40 | -63 | 9x | bez určení okresu | 16,99 | 16.78 | 16.59 | 0.19 | 3 |
7. | - Napamal | 38 | -65 | 9x | bez určení okresu | 16,86 | 16.67 | 16.86 | -0.19 | 1 1 |
8. | Žeranovice | 23 | -80 | 9x | Kroměříž | 19,00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
9. | Lipová | 22 | -81 | 5x | Zlín | 17,55 | 17.55 | 17.35 | 0.20 | 1 |
10. | Míkovice | 16 | -87 | 7x | Uherské Hradiště | 20,13 | 20.13 | 19.59 | 0.54 | |
11. | - NAPAMAL | 15 | -88 | 3x | bez určení okresu | 17,83 | 17.14 | 17.83 | -0.69 | 1 |
12. | Nedašova Lhota | 14 | -89 | 3x | Zlín | 3,12 | 22.30 | 3.12 | 19.18 | 1 |
13. | - Racková-Tečovice | 10 | -93 | 1x | bez určení okresu | 17,00 | 16.75 | 17.00 | -0.25 | 1 |
14. | Racková - Tečovice | 8 | -95 | 1x | Zlín | 16,89 | 16.89 | 16.52 | 0.37 | 1 |
15. | Lhota | 7 | -96 | 3x | Zlín | 22,98 | 22.98 | 22.98 | 0.00 | |
16. | - NapaMal | 5 | -98 | 1x | bez určení okresu | 18,07 | 17.29 | 18.07 | -0.78 | |
17. | Dřevohostice | 5 | -98 | 2x | Přerov | 20,84 | 20.84 | 18.63 | 2.21 | |
18. | Býškovice | 4 | -99 | 3x | Přerov | 20,72 | 18.77 | 19.56 | -0.79 | |
19. | Valašská Polanka | 4 | -99 | 2x | Vsetín | 33,98 | 29.81 | 33.98 | -4.17 | |
20. | Šarovy - Salaš | 3 | -100 | 1x | Zlín | 19,21 | 19.21 | 18.38 | 0.83 | |
21. | Brusné | 2 | -101 | 2x | Kroměříž | 20,08 | 19.37 | 20.08 | -0.71 | |
22. | Šarovy | 2 | -101 | 1x | Zlín | 23,03 | 20.07 | 23.30 | -3.23 | |
23. | Luhačovice | 2 | -101 | 2x | Zlín | 27,09 | 27.09 | 23.10 | 3.99 | |
24. | - Šarovy Salaš | 2 | -101 | 1x | bez určení okresu | 27,43 | 27.26 | 27.43 | -0.17 | |
25. | - RacTeč | 0 | -103 | 1x | bez určení okresu | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
26. | Záhlinice | 0 | -103 | 2x | Kroměříž | NP | 0.00 | 22.09 | -22.09 | |
Muži>35 | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Louky | 25 | 0 | 13x | Zlín | 16,09 | 15.64 | 16.09 | -0.45 | 4 7 1 |
2. | Ublo | 20 | -5 | 12x | Zlín | 17,43 | 17.05 | 17.43 | -0.38 | 4 1 5 |
3. | Nedašov | 12 | -13 | 4x | Zlín | 15,69 | 15.69 | 15.65 | 0.04 | 1 2 1 |
4. | Bojkovice | 8 | -17 | 2x | Uherské Hradiště | 16,09 | 16.09 | 15.91 | 0.18 | 1 |
5. | Lhota | 6 | -19 | 1x | Zlín | 27,01 | 26.70 | 27.01 | -0.31 | 1 |
6. | Drnovice | 5 | -20 | 1x | Zlín | 18,53 | 17.93 | 18.53 | -0.60 | 1 |
7. | Křekov | 5 | -20 | 3x | Zlín | 19,18 | 19.05 | 18.52 | 0.53 | 1 |
8. | Ublo B | 5 | -20 | 3x | Zlín | 20,63 | 19.81 | 19.37 | 0.44 | 2 |
9. | Bylnice | 4 | -21 | 1x | Zlín | 20,06 | 20.06 | 19.35 | 0.71 | |
10. | Pozděchov | 4 | -21 | 1x | Vsetín | 25,40 | 26.40 | 15.67 | 10.73 | |
11. | Velký Ořechov | 1 | -24 | 3x | Zlín | 16,87 | 15.94 | 16.12 | -0.18 | 2 |
12. | Sazovice | 0 | -25 | 3x | Zlín | 19,94 | 19.46 | 19.94 | -0.48 | 1 1 |
13. | Šarovy | 0 | -25 | 1x | Zlín | 33,38 | 33.38 | 32.95 | 0.43 | |
14. | Křekov B | 0 | -25 | 1x | Zlín | 39,30 | 38.70 | 39.30 | -0.60 | |
15. | Vrbětice | 0 | -25 | 1x | Zlín | MS | 25.99 | 28.87 | -2.88 | |
Seriál vybraných pohárových soutěží.
Nejrychlejší platné časy v počet bodů.
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.



















