Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.
MužiŽenyDorostenkyDorostenciMuži>35
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Velký Ořechov C | 197 | 0 | 14x | Zlín | 14,81 | 14.81 | 14.27 | 0.54 | 3 4 1 |
2. | Vésky B | 173 | -24 | 14x | Uherské Hradiště | 15,22 | 15.00 | 15.08 | -0.08 | 2 2 2 |
3. | Vrbětice | 163 | -34 | 14x | Zlín | 15,29 | 14.92 | 15.29 | -0.37 | 2 3 |
4. | Mirošov | 159 | -38 | 14x | Zlín | 14,76 | 14.76 | 14.59 | 0.17 | 1 1 2 |
5. | Velký Ořechov B | 155 | -42 | 14x | Zlín | 14,82 | 0.00 | 14.74 | -14.74 | 2 |
6. | Nevšová | 142 | -55 | 14x | Zlín | 15,01 | 14.98 | 14.81 | 0.17 | 1 2 |
7. | Mladcová | 116 | -81 | 14x | Zlín | 15,40 | 14.95 | 15.40 | -0.45 | 2 |
8. | Lukov | 101 | -96 | 14x | Zlín | 15,83 | 15.28 | 14.45 | 0.83 | 1 |
9. | Mysločovice | 93 | -104 | 14x | Zlín | 17,22 | 16.06 | 15.60 | 0.46 | |
10. | Hostětín | 86 | -111 | 13x | Uherské Hradiště | 15,08 | 15.08 | 15.08 | 0.00 | 1 |
11. | Vysoké Pole | 82 | -115 | 12x | Zlín | 14,97 | 14.97 | 14.83 | 0.14 | 1 |
12. | Nedašov | 56 | -141 | 10x | Zlín | 15,05 | 14.72 | 15.05 | -0.33 | |
13. | Lhota | 40 | -157 | 7x | Zlín | 17,84 | 17.84 | 17.48 | 0.36 | |
14. | Štítná nad Vláří | 39 | -158 | 3x | Zlín | 15,25 | 14.91 | 15.25 | -0.34 | 1 |
15. | Nedašova Lhota | 39 | -158 | 6x | Zlín | 16,40 | 16.40 | 15.09 | 1.31 | |
16. | Machová | 36 | -161 | 8x | Zlín | 16,99 | 16.99 | 16.87 | 0.12 | |
17. | Louky | 26 | -171 | 8x | Zlín | 17,34 | 16.96 | 17.34 | -0.38 | |
18. | Bratřejov | 25 | -172 | 8x | Zlín | 19,31 | 18.44 | 18.53 | -0.09 | |
19. | Racková | 25 | -172 | 12x | Zlín | 19,63 | 18.08 | 17.20 | 0.88 | |
20. | Hradčovice | 18 | -179 | 3x | Uherské Hradiště | 16,35 | 16.01 | 16.35 | -0.34 | |
21. | Nevšová B | 18 | -179 | 4x | Zlín | 17,54 | 16.81 | 17.54 | -0.73 | |
22. | Brumov B | 17 | -180 | 2x | Zlín | 15,07 | 14.17 | 15.07 | -0.90 | |
23. | Poteč | 14 | -183 | 2x | Zlín | 15,78 | 15.66 | 15.78 | -0.12 | |
24. | Lukov B | 11 | -186 | 2x | Zlín | 16,16 | 15.82 | 16.16 | -0.34 | |
25. | Tichov | 10 | -187 | 1x | Zlín | 16,68 | 16.57 | 16.68 | -0.11 | |
26. | Záhlinice | 9 | -188 | 4x | Kroměříž | 22,35 | 22.25 | 22.35 | -0.10 | |
27. | Újezd | 7 | -190 | 2x | Zlín | 20,32 | 20.32 | 18.12 | 2.20 | |
28. | Ublo | 7 | -190 | 3x | Zlín | 23,19 | 38.53 | 35.15 | 3.38 | |
29. | Tečovice | 7 | -190 | 3x | Zlín | 23,20 | 23.14 | 23.20 | -0.06 | |
30. | - Napamal | 4 | -193 | 2x | bez určení okresu | 17,63 | 17.63 | 17.44 | 0.19 | |
31. | Bylnice | 3 | -194 | 1x | Zlín | 16,96 | 16.96 | 16.33 | 0.63 | |
32. | Pohořelice | 3 | -194 | 1x | Zlín | 20,10 | 20.10 | 19.19 | 0.91 | |
33. | Martinice | 3 | -194 | 1x | Kroměříž | 21,71 | 21.71 | 21.45 | 0.26 | |
34. | Lipová | 3 | -194 | 2x | Zlín | 27,72 | 17.52 | 17.74 | -0.22 | |
35. | Kněžpole | 2 | -195 | 1x | Uherské Hradiště | 21,34 | 21.34 | 20.54 | 0.80 | |
36. | Velký Ořechov E | 2 | -195 | 1x | Zlín | 24,45 | 24.45 | 23.89 | 0.56 | |
37. | Podhradí | 2 | -195 | 1x | Zlín | 34,09 | 26.98 | 34.09 | -7.11 | |
38. | Hostišová | 2 | -195 | 2x | Zlín | NP | 33.87 | 120.00 | -86.13 | |
Ženy | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Velký Ořechov | 138 | 0 | 14x | Zlín | 17,59 | 17.48 | 17.40 | 0.08 | 4 2 1 |
2. | Vlachovice | 135 | -3 | 14x | Zlín | 17,87 | 16.71 | 17.19 | -0.48 | 3 4 1 |
3. | Popov | 114 | -24 | 14x | Zlín | 18,04 | 17.74 | 18.04 | -0.30 | 2 1 2 |
4. | Holešov | 91 | -47 | 14x | Kroměříž | 18,46 | 17.81 | 17.89 | -0.08 | 1 1 |
5. | Sazovice | 73 | -65 | 14x | Zlín | 18,47 | 18.19 | 17.14 | 1.05 | |
6. | Vysoké Pole | 60 | -78 | 12x | Zlín | 18,29 | 17.76 | 18.29 | -0.53 | 2 |
7. | Nedašova Lhota | 51 | -87 | 6x | Zlín | 17,05 | 17.05 | 16.43 | 0.62 | 1 2 |
8. | Bílovice | 46 | -92 | 11x | Uherské Hradiště | 17,80 | 17.68 | 17.54 | 0.14 | 1 |
9. | Bratřejov | 43 | -95 | 5x | Zlín | 17,82 | 17.67 | 17.82 | -0.15 | 1 2 |
10. | Racková | 43 | -95 | 12x | Zlín | 18,69 | 18.23 | 18.69 | -0.46 | 1 |
11. | Machová | 40 | -98 | 12x | Zlín | 19,16 | 18.73 | 19.16 | -0.43 | |
12. | Lhota | 38 | -100 | 7x | Zlín | 18,58 | 18.25 | 1.88 | 16.37 | 1 |
13. | Drnovice | 34 | -104 | 4x | Zlín | 17,57 | 17.49 | 17.04 | 0.45 | 1 1 |
14. | Kaňovice | 14 | -124 | 7x | Zlín | 19,95 | 18.55 | 19.56 | -1.01 | |
15. | Lukov | 8 | -130 | 4x | Zlín | 20,75 | 19.56 | 20.03 | -0.47 | |
16. | Velký Ořechov B | 5 | -133 | 1x | Zlín | 19,79 | 19.79 | 18.99 | 0.80 | |
17. | Mirošov | 5 | -133 | 2x | Zlín | 20,59 | 20.02 | 20.51 | -0.49 | |
18. | Pohořelice | 4 | -134 | 1x | Zlín | 22,48 | 22.48 | 22.24 | 0.24 | |
19. | Míkovice | 3 | -135 | 2x | Uherské Hradiště | 20,72 | 20.00 | 20.72 | -0.72 | |
20. | Slušovice | 3 | -135 | 2x | Zlín | 30,33 | 29.89 | 30.33 | -0.44 | |
21. | - Napamal | 2 | -136 | 1x | bez určení okresu | 22,71 | 22.71 | 19.04 | 3.67 | |
22. | Ublo | 2 | -136 | 1x | Zlín | 45,94 | 409.80 | 459.40 | -49.60 | |
23. | Bratřejov B | 1 | -137 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
Dorostenky | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Sazovice | 87 | 0 | 14x | Zlín | 18,96 | 17.87 | 18.27 | -0.40 | 6 1 5 |
2. | Bílovice | 78 | -9 | 13x | Uherské Hradiště | 18,37 | 1.99 | 18.37 | -16.38 | 3 6 1 |
3. | Míkovice | 76 | -11 | 10x | Uherské Hradiště | 19,87 | 18.97 | 19.87 | -0.90 | 2 4 4 |
4. | Pohořelice | 28 | -59 | 3x | Zlín | 19,46 | 18.04 | 18.98 | -0.94 | 2 1 |
5. | Martinice | 27 | -60 | 5x | Kroměříž | 20,91 | 20.67 | 20.91 | -0.24 | 1 1 |
6. | - Napamal | 10 | -77 | 2x | bez určení okresu | 25,27 | 25.27 | 22.22 | 3.05 | |
7. | Bratřejov | 9 | -78 | 2x | Zlín | 21,58 | 20.85 | 21.58 | -0.73 | 1 1 |
8. | Nedašova Lhota | 6 | -81 | 1x | Zlín | 22,05 | 18.79 | 22.05 | -3.26 | 1 |
9. | Malenovice | 5 | -82 | 1x | Zlín | 22,60 | 20.95 | 22.60 | -1.65 | |
10. | nerozlišeno | 0 | -87 | 1x | - | 25,27 | 25.27 | 22.22 | 3.05 | |
Dorostenci | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Hradčovice | 82 | 0 | 10x | Uherské Hradiště | 15,83 | 15.83 | 15.47 | 0.36 | 6 3 |
2. | Lukov | 81 | -1 | 14x | Zlín | 16,85 | 17.02 | 16.16 | 0.86 | 1 5 1 |
3. | - Napamal | 72 | -10 | 14x | bez určení okresu | 17,79 | 17.79 | 16.79 | 1.00 | 1 2 4 |
4. | Nevšová | 62 | -20 | 11x | Zlín | 16,51 | 16.51 | 16.51 | 0.00 | 1 4 |
5. | Štípa | 48 | -34 | 11x | Zlín | 18,72 | 18.27 | 17.89 | 0.38 | 1 2 |
6. | Lipová | 37 | -45 | 7x | Zlín | 15,45 | 15.69 | 15.83 | -0.14 | 1 2 |
7. | Ublo | 33 | -49 | 8x | Zlín | 16,03 | 16.03 | 15.75 | 0.28 | 1 1 |
8. | Lechotice | 19 | -63 | 5x | Kroměříž | 18,28 | 18.24 | 18.28 | -0.04 | 1 |
9. | Býškovice | 14 | -68 | 5x | Přerov | 19,39 | 18.80 | 18.29 | 0.51 | |
10. | Valašské Příkazy | 13 | -69 | 3x | Vsetín | 17,72 | 16.88 | 17.72 | -0.84 | 1 |
11. | Návojná | 11 | -71 | 3x | Zlín | 23,59 | 20.65 | 23.59 | -2.94 | |
12. | Kněžpole | 8 | -74 | 1x | Uherské Hradiště | 16,07 | 16.07 | 15.87 | 0.20 | 1 |
13. | Dolní Lhota | 8 | -74 | 3x | Zlín | 20,03 | 19.58 | 20.03 | -0.45 | |
14. | - Lechotice | 2 | -80 | 1x | bez určení okresu | 21,35 | 20.58 | 21.35 | -0.77 | |
15. | Jasenná | 1 | -81 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
Muži>35 | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Dubková | 0 | 0 | 1x | Púchov | 17,90 | 17.49 | 17.90 | -0.41 | 1 |
2. | Ublo A | 0 | 0 | 1x | Zlín | 18,05 | 180.50 | 172.50 | 8.00 | 1 |
3. | Křekov | 0 | 0 | 1x | Zlín | 18,22 | 18.22 | 17.94 | 0.28 | 1 |
4. | Nedašova Lhota | 0 | 0 | 1x | Zlín | 20,33 | 20.33 | 19.96 | 0.37 | 1 |
5. | Kvašov | 0 | 0 | 1x | Púchov | 22,07 | 20.92 | 22.07 | -1.15 | |
6. | Ublo B | 0 | 0 | 1x | Zlín | 23,11 | 225.50 | 231.10 | -5.60 | 1 |
7. | Bylnice | 0 | 0 | 1x | Zlín | 24,55 | 24.55 | 22.11 | 2.44 | |
8. | Velký Ořechov | 0 | 0 | 1x | Zlín | NP | 17.30 | 120.00 | -102.70 | |
Seriál vybraných pohárových soutěží.
Nejrychlejší platné časy v počet bodů.
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.



















