Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.
MužiŽenyDorostenkyDorostenciMuži>35
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Brumov B | 86 | 0 | 6x | Zlín | 14,23 | 14.01 | 14.23 | -0.22 | 4 1 |
2. | Velký Ořechov C | 65 | -21 | 5x | Zlín | 14,80 | 14.37 | 14.25 | 0.12 | 1 3 |
3. | Hradčovice | 62 | -24 | 6x | Uherské Hradiště | 15,68 | 15.68 | 14.88 | 0.80 | 1 1 |
4. | Mirošov | 49 | -37 | 6x | Zlín | 15,47 | 15.47 | 14.97 | 0.50 | |
5. | Mladcová | 47 | -39 | 6x | Zlín | 15,48 | 15.48 | 15.36 | 0.12 | |
6. | Vrbětice | 30 | -56 | 6x | Zlín | 16,33 | 15.47 | 16.33 | -0.86 | |
7. | Bratřejov | 28 | -58 | 5x | Zlín | 16,68 | 16.40 | 15.83 | 0.57 | |
8. | Louky | 26 | -60 | 6x | Zlín | 17,43 | 17.43 | 16.75 | 0.68 | |
9. | Nedašov | 22 | -64 | 5x | Zlín | 17,52 | 16.45 | 17.52 | -1.07 | |
10. | Křekov | 18 | -68 | 5x | Zlín | 15,10 | 15.10 | 15.08 | 0.02 | |
11. | Lukov | 16 | -70 | 4x | Zlín | 15,94 | 14.87 | 15.94 | -1.07 | |
12. | Vysoké Pole | 16 | -70 | 2x | Zlín | 16,12 | 16.12 | 15.26 | 0.86 | |
13. | Lhota | 16 | -70 | 4x | Zlín | 17,55 | 17.55 | 15.91 | 1.64 | |
14. | Tečovice | 14 | -72 | 4x | Zlín | 16,33 | 15.74 | 16.33 | -0.59 | |
15. | Újezd | 13 | -73 | 2x | Zlín | 17,24 | 17.24 | 16.73 | 0.51 | |
16. | Šarovy | 12 | -74 | 4x | Zlín | 18,08 | 18.05 | 18.08 | -0.03 | |
17. | Slušovice | 11 | -75 | 2x | Zlín | 16,77 | 16.60 | 16.77 | -0.17 | |
18. | Záhlinice | 11 | -75 | 3x | Kroměříž | 24,64 | 24.64 | 21.24 | 3.40 | |
19. | Lhota B | 10 | -76 | 1x | Zlín | 18,61 | 18.18 | 18.61 | -0.43 | |
20. | Mirošov B | 6 | -80 | 2x | Zlín | 20,75 | 15.27 | 18.08 | -2.81 | |
21. | Bratřejov B | 4 | -82 | 2x | Zlín | 18,80 | 17.81 | 18.80 | -0.99 | |
22. | Štítná nad Vláří | 3 | -83 | 1x | Zlín | 17,58 | 17.58 | 15.04 | 2.54 | |
23. | Ublo | 2 | -84 | 2x | Zlín | 23,55 | 23.55 | 22.06 | 1.49 | |
24. | Velký Ořechov | 1 | -85 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
25. | Lukov B | 1 | -85 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
26. | Machová | 1 | -85 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
27. | Hrobice | 0 | -86 | 1x | Zlín | 19,10 | 19.10 | 19.04 | 0.06 | |
Ženy | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Pohořelice | 46 | 0 | 6x | Zlín | 17,08 | 17.08 | 16.59 | 0.49 | 2 3 |
2. | Bojkovice | 42 | -4 | 6x | Uherské Hradiště | 17,19 | 17.19 | 16.50 | 0.69 | 2 1 1 |
3. | Vlachovice | 32 | -14 | 6x | Zlín | 17,11 | 17.11 | 16.65 | 0.46 | 1 |
4. | Holešov | 31 | -15 | 6x | Kroměříž | 17,06 | 16.67 | 17.06 | -0.39 | 1 1 |
5. | Bílovice | 30 | -16 | 6x | Uherské Hradiště | 18,01 | 17.81 | 17.49 | 0.32 | 1 |
6. | Velký Ořechov | 21 | -25 | 6x | Zlín | 18,50 | 17.04 | 17.41 | -0.37 | 1 |
7. | Nedašova Lhota | 19 | -27 | 5x | Zlín | 18,15 | 17.62 | 17.46 | 0.16 | |
8. | Bratřejov | 13 | -33 | 6x | Zlín | 19,18 | 18.56 | 18.97 | -0.41 | |
9. | Popov | 12 | -34 | 6x | Zlín | 19,05 | 18.58 | 18.20 | 0.38 | |
10. | Bohuslavice u Zlína | 12 | -34 | 6x | Zlín | 20,26 | 18.71 | 17.40 | 1.31 | |
11. | Lhota | 9 | -37 | 4x | Zlín | 18,91 | 18.29 | 18.91 | -0.62 | |
12. | Tečovice | 8 | -38 | 4x | Zlín | 18,78 | 18.31 | 18.78 | -0.47 | |
13. | Bratřejov B | 2 | -44 | 1x | Zlín | 19,26 | 18.50 | 19.26 | -0.76 | |
14. | Hostišová | 2 | -44 | 1x | Zlín | 23,76 | 23.76 | 22.98 | 0.78 | |
15. | Rymice | 2 | -44 | 1x | Kroměříž | 45,54 | 45.54 | 21.35 | 24.19 | |
16. | Slušovice | 1 | -45 | 1x | Zlín | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
Dorostenky | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Martinice | 39 | 0 | 6x | Kroměříž | 19,11 | 19.11 | 17.96 | 1.15 | 1 1 1 |
2. | Machová | 31 | -8 | 5x | Zlín | 22,69 | 21.07 | 22.69 | -1.62 | 3 1 |
3. | Tečovice | 28 | -11 | 4x | Zlín | 19,03 | 19.03 | 18.25 | 0.78 | 1 1 1 |
4. | Lhota | 25 | -14 | 4x | Zlín | 19,23 | 19.23 | 19.15 | 0.08 | 1 1 1 |
5. | Míkovice | 16 | -23 | 2x | Uherské Hradiště | 20,74 | 20.74 | 18.83 | 1.91 | 1 1 |
6. | Nedašova Lhota | 10 | -29 | 1x | Zlín | 18,92 | 18.85 | 18.92 | -0.07 | 1 |
7. | Lhota | 10 | -29 | 1x | Kroměříž | 20,23 | 20.23 | 19.08 | 1.15 | 1 |
Dorostenci | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Racková - Tečovice | 39 | 0 | 5x | Zlín | 15,81 | 15.58 | 15.47 | 0.11 | 3 1 |
2. | Hradčovice | 38 | -1 | 6x | Uherské Hradiště | 16,48 | 16.48 | 16.36 | 0.12 | 1 1 1 |
3. | Mirošov | 37 | -2 | 6x | Zlín | 16,42 | 15.48 | 16.33 | -0.85 | 1 2 1 |
4. | Lukov | 28 | -11 | 6x | Zlín | 16,87 | 16.31 | 16.69 | -0.38 | 1 1 1 |
5. | Lechotice | 26 | -13 | 6x | Kroměříž | 17,97 | 17.97 | 17.84 | 0.13 | 1 |
6. | Žeranovice | 16 | -23 | 5x | Kroměříž | 17,89 | 16.65 | 17.89 | -1.24 | 1 |
7. | Sazovice | 13 | -26 | 6x | Zlín | 19,88 | 19.88 | 18.98 | 0.90 | |
8. | Vrbka | 12 | -27 | 3x | Kroměříž | 17,48 | 17.12 | 17.48 | -0.36 | 1 |
9. | Šarovy - Salaš | 9 | -30 | 4x | Zlín | 18,87 | 18.79 | 18.87 | -0.08 | |
10. | Býškovice | 7 | -32 | 4x | Přerov | 22,12 | 21.84 | 22.12 | -0.28 | |
11. | Bystřička | 6 | -33 | 1x | Vsetín | 18,13 | 18.13 | 16.14 | 1.99 | 1 |
12. | Všemina | 4 | -35 | 1x | Zlín | 19,92 | 19.79 | 19.92 | -0.13 | |
13. | Vysoká | 4 | -35 | 2x | Přerov | 29,64 | 17.55 | 29.50 | -11.95 | |
14. | Šarovy Salaš | 3 | -36 | 1x | Zlín | 21,22 | 21.22 | 20.07 | 1.15 | |
15. | Lhota | 3 | -36 | 2x | Zlín | 22,22 | 21.08 | 22.22 | -1.14 | |
16. | Šarovy | 3 | -36 | 1x | Zlín | 28,64 | 27.10 | 28.64 | -1.54 | |
17. | Brusné | 2 | -37 | 1x | Kroměříž | 38,34 | 37.13 | 38.34 | -1.21 | |
18. | Staré Město | 1 | -38 | 1x | Uherské Hradiště | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 | |
Muži>35 | ||||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Kol | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R | M |
1. | Louky | 37 | 0 | 5x | Zlín | 16,60 | 15.88 | 16.46 | -0.58 | 4 1 |
2. | Křekov | 27 | -10 | 5x | Zlín | 18,88 | 18.88 | 17.95 | 0.93 | 1 2 |
3. | Ublo B | 8 | -29 | 2x | Zlín | 21,29 | 19.89 | 21.29 | -1.40 | 1 |
4. | Pozděchov | 6 | -31 | 1x | Vsetín | 17,16 | 17.16 | 16.45 | 0.71 | 1 |
5. | Rychlov | 6 | -31 | 1x | Kroměříž | 17,45 | 16.94 | 17.45 | -0.51 | 1 |
6. | Ublo | 6 | -31 | 2x | Zlín | 19,00 | 17.50 | 19.00 | -1.50 | 1 |
7. | Lhota | 5 | -32 | 1x | Zlín | 20,60 | 19.58 | 20.60 | -1.02 | 1 |
8. | Hostišová | 5 | -32 | 1x | Zlín | 20,88 | 20.88 | 18.18 | 2.70 | 1 |
9. | Nedašov | 5 | -32 | 2x | Zlín | 25,07 | 25.07 | 15.90 | 9.17 | |
Seriál vybraných pohárových soutěží.
Nejrychlejší platné časy v počet bodů.
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.



















