Sazovice 2021 - Pohárová soutěž ZLPS, 3B

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 06. 2021 12:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Štítná nad Vláří ZL 17,00 16,94 17,00
2.  Brumov B ZL 17,14 16,61 17,14
3.  Kněžpole UH 17,91 17,91 17,58
4.  Nevšová ZL 18,06 18,06 17,23
5.  Vrbětice ZL 18,36 18,23 18,36
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Roštění KM 19,30 19,30 18,85
7.  Mysločovice ZL 19,67 17,04 19,67
8.  Mladcová ZL 19,70 19,50 19,70
9.  Lukov ZL 19,82 19,25 19,82
10.  Chvalnov Lísky KM 20,12 19,98 20,12
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 20,15 20,15 19,58
12.  Šarovy ZL 23,30 23,30 21,45
13.  Hradčovice UH 30,85 30,85 29,28
14.  Mirošov B ZL NP NP NP
15.  Tečovice ZL NP NP NP
16.  Napajedla Malenovice ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Roštění KM 17,39 17,31 17,39
2.  Pohořelice ZL 17,52 16,90 17,52
3.  Vlachovice ZL 17,58 17,58 17,42
4.  Holešov KM 17,72 17,72 17,62
5.  Velký Ořechov ZL 18,58 18,58 18,18
6.  Martinice KM 18,68 18,47 18,68
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Míkovice UH 18,98 18,98 17,68
8.  Lhota ZL 20,10 18,73 20,10
9.  Lukov ZL 20,27 20,27 19,75
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 20,66 19,96 20,66
11.  Popov ZL 21,06 20,74 21,06
12.  Tečovice ZL 28,16 28,16 26,29
13.  Nedašova Lhota ZL 32,48 32,48 31,60
14.  Bratřejov ZL 48,14 47,42 48,14
15.  Bojkovice UH NP NP NP
16.  Bílovice UH NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lhota ZL 19,91 19,55 19,91
2.  Machová ZL 21,73 21,12 21,73
3.  Racková ZL 30,94 19,63 30,94

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková Tečovice ZL 15,82 15,53 15,82
2.  Mirošov ZL 15,90 15,90 14,89
3.  Lukov ZL 16,65 16,08 16,65
4.  Hradčovice UH 16,68 16,68 16,17
5.  Všemina ZL 18,29 18,29 17,10
6.  Žeranovice KM 18,82 17,71 18,82
7.  Napajedla Malenovice ZL 20,43 20,43 19,69
8.  Louky ZL 30,16 30,16 26,92
9.  Sazovice ZL - - -
10.  Míkovice UH - 18,53 19,08

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 45,38 45,38 45,06

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sazovice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vrbětice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice B KM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vlachovice ZL17,1116,7817,112020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pohořelice ZL17,3817,1317,382020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Roštění KM17,3117,3917,392021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dětkovice VY17,4117,1317,412019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pohořelice ZL16,9017,5217,522021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vlachovice ZL17,5817,4217,582021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Popov ZL17,5817,2517,582019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Holešov KM17,7217,6217,722021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pravčice KM17,9317,4517,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Rymice KM17,5018,0918,092020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bílovice UH17,9918,2418,242020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zahnašovice KM16,5018,3318,332019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Holešov KM17,9818,3418,342020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Vrbětice - Muži

18,36https://youtu.be/hpt76KC2r4M Bronislav Lysák

Mysločovice - Muži

19,67https://youtu.be/7UGStSXbxTM Vojtěch Stoklásek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2020/08/15 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře