Racková, ZL 2009 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 31. 05. 2009 13:00
Kontakt:   Milan Liška, 737715394
Telefon:  +420
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 14,92 14,77 14,92
2.  Velký Ořechov ZL 15,56 15,16 15,56
3.  Brumov ZL 15,68 14,92 15,68
3.  Hřivínův Újezd ZL 15,68 15,10 15,68
5.  Bylnice ZL 15,75 15,47 15,75
6.  Velký Ořechov B ZL 15,79 15,66 15,79
7.  Lidečko VS 15,84 15,84 15,19
8.  Vrbětice B ZL 15,88 15,82 15,88
9.  Držková ZL 15,91 15,24 15,91
10.  Lukov ZL 16,07 15,67 16,07
11.  Částkov UH 16,18 15,51 16,18
12.  Vysoké Pole ZL 16,46 15,76 16,46
13.  Dolní Lhota ZL 16,67 16,14 16,67
14.  Částkov B UH 16,91 16,57 16,91
15.  Lhota ZL 17,20 16,81 17,20
16.  Loučka ZL 17,57 17,57 17,08
17.  Bratřejov ZL 17,70 17,53 17,70
18.  Fryšták ZL 18,01 17,68 18,01
19.  Velký Ořechov D ZL 18,13 17,98 18,13
20.  Sazovice ZL 19,45 18,86 19,45
21.  Přílepy KM 19,49 19,49 18,12
22.  Ludslavice KM 19,71 18,33 19,71
23.  Racková ZL 20,05 18,76 20,05
24.  Louky ZL 20,20 19,77 20,20
25.  Mirošov ZL 23,62 17,18 23,62
26.  Tečovice ZL NP NP NP
26.  Žeranovice KM NP NP NP
26.  Mladcová ZL NP NP NP
26.  Brumov B ZL NP NP NP
26.  Nedašov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hostišová ZL 19,45 18,68 19,45
2.  Velký Ořechov ZL 19,46 19,46 18,62
3.  Vysoké Pole ZL 21,03 21,03 19,59
4.  Hřivínův Újezd ZL 21,06 18,62 21,06
5.  Tečovice ZL 24,66 17,79 24,66
6.  Lhota ZL 33,84 33,13 33,84
7.  Malenovice ZL 35,37 32,72 35,37
8.  Dolní Lhota ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,8817,0817,082019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM16,6217,6717,672018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vlachovice ZL17,8817,6117,882018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,9617,9217,962019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rymice KM17,4817,9917,992016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zahnašovice KM17,7218,0318,032013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vysoké Pole ZL18,1918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov ZL18,3418,3218,342016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vysoké Pole ZL18,4117,8218,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL18,4817,8418,482015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Rymice KM17,9218,5718,572019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZL18,5818,4718,582018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Drnovice ZL18,7318,7918,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zahnašovice KM17,7918,8118,812017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kaňovice ZL18,6618,8618,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Racková ZL18,8618,8818,882015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vysoké Pole ZL18,1518,9618,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Rymice KM17,7118,9818,982018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,2019,0019,002015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bohuslavice u Zlína ZL19,0618,9819,062019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Rymice KM19,0817,3319,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hřivínův Újezd ZL17,9019,1119,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Rymice KM19,0019,1319,132015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd ZL19,1819,0119,182016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Vlachovice ZL19,2819,0819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hřivínův Újezd ZL18,4919,3219,322014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Ořechov ZL19,3318,6319,332019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Sazovice ZL18,5519,3319,332017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,3419,2619,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malenovice ZL19,3719,0519,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nová Dědina KM18,0817,6918,082014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Míškovice KM19,3418,6519,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zádveřice ZL21,6621,7021,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Štítná nad Vláří ZL23,2019,7623,202014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Racková ZL28,4828,4928,492014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sazovice ZL19,2166,7066,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kaňovice ZL18,6019,8419,842014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malenovice ZL23,1720,8023,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Machová ZL27,5727,3827,572014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lhota ZL32,5632,6832,682014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/29 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/05/28 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2007/05/27 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2008/05/25 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2009/05/31 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/05/30 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/05/27 Racková, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/05/26 Racková,
ZLPS
2013/05/26 Racková, Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž, ZLPS
-
2014/05/24 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
-
2014/05/25 Racková, Pohárová soutěž ZLMH
-
2014/05/25 Racková, Pohárová sutěž ZLPS
ZLPS
2015/05/31 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/05/29 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
2018/05/27 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2019/05/26 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře