Lukov 2013 - Lukov

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 08. 2013 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladcová ZL 17,36 - -
2.  Salaš ZL 17,45 - -
3.  Hradčovice UH 17,62 - -
4.  Mistřice UH 17,96 - -
5.  Svatobořice HO 18,07 - -
6.  Vésky B UH 18,19 - -
7.  Vrbětice ZL 18,24 - -
8.  Držková ZL 18,28 - -
9.  Velký Ořechov B ZL 18,32 - -
10.  Bratřejov ZL 18,47 - -
11.  Vésky UH 18,53 - -
12.  Ludslavice KM 18,57 - -
13.  Zahnašovice KM 18,79 - -
14.  Lukov ZL 18,85 - -
15.  Tečovice ZL 19,54 - -
16.  Prštné ZL 20,27 - -
17.  Velký Ořechov C ZL 20,80 - -
18.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 22,93 - -
19.  Bratřejov B ZL 23,41 - -
20.  Litenčice KM 25,10 - -
21.  Veselá ZL 28,94 - -
22.  Komárov ZL 29,93 - -
25.  Nová Dědina KM NP - -
25.  Nedašov ZL NP - -
25.  Racková ZL NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Drnovice ZL 18,04 - -
2.  Hřivínův Újezd ZL 18,60 - -
3.  Velký Ořechov ZL 18,89 - -
4.  Lhota ZL 23,05 - -
5.  Komárov ZL 24,18 - -
6.  Bratřejov ZL 24,33 - -
7.  Zahnašovice KM 27,70 - -
8.  Prštné ZL 29,82 - -
9.  Tečovice ZL 32,28 - -
10.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM17,0517,2517,252014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL17,3516,6717,352015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL--17,362013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Salaš ZL--17,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky UH17,4317,5317,532015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hradčovice UH--17,622013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH17,6817,4617,682014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov BZL17,8217,5917,822014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hradčovice UH17,2717,9517,952015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,5617,9517,952014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mistřice UH--17,962013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM18,0117,3918,012015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Svatobořice HO--18,072013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lukov ZL18,0717,8118,072014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štítná nad Vláří ZL17,6318,0918,092015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vrbětice ZL17,5118,1018,102014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šarovy ZL18,1217,5918,122015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bratřejov ZL18,1317,6118,132014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vésky BUH--18,192013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vrbětice ZL--18,242013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Držková ZL--18,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Ořechov BZL--18,322013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bratřejov ZL--18,472013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vésky UH--18,532013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM--18,572013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zahnašovice KM--18,792013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lukov ZL--18,852013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bratřejov ZL18,0818,8918,892015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mysločovice ZL18,8618,9318,932015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,0618,4419,062015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17 ** 16 03.08.2013 22:16
 Josef Navrátil  17 ** 13 03.08.2013 18:05
 Jaroslav Vejtasa  17 ** 1 03.08.2013 10:34
 Michal Matějíček  17 ** 0 03.08.2013 16:47


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jaroslav Vejtasa  18 ** 21 03.08.2013 10:35
 Josef Navrátil  18 ** 4 03.08.2013 18:05
 Petr Kropáč  17 ** 0 03.08.2013 07:58
 Michal Matějíček  17 ** 0 03.08.2013 16:49

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hradčovice - Muži

17,62https://youtu.be/dIuHQ7GdwfM Tomáš

Mistřice - Muži

17,96https://youtu.be/uTTddBeUw3s Petr Kropáč

Drnovice - Ženy

18,04https://youtu.be/JzT46QThkX0 Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Ženy

18,60https://youtu.be/NKqhfd6oYKQ Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Muži

22,93https://youtu.be/g6iwTc8nb_c Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Ženy

NPhttps://youtu.be/BIAToLuja5U Žanet Miklová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2018/05/13 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
Kdy Kde Liga


Komentáře