Lukov 2015 - O putovní pohár starosty obce

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 08. 2015 13:00
Kontakt:   Tomáš Kulenda
Telefon:  776 148 428
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Martin

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladcová ZL 17,35 17,35 16,67
2.  Vésky UH 17,53 17,43 17,53
3.  Hradčovice UH 17,95 17,27 17,95
4.  Zahnašovice KM 18,01 18,01 17,39
5.  Štítná nad Vláří ZL 18,09 17,63 18,09
6.  Šarovy ZL 18,12 18,12 17,59
7.  Bratřejov ZL 18,89 18,08 18,89
8.  Mysločovice ZL 18,93 18,86 18,93
9.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,06 19,06 18,44
10.  Nedašov ZL 19,20 18,03 19,20
11.  Louky ZL 19,58 19,58 19,09
12.  Vrbětice ZL 19,69 17,61 19,69
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 20,02 20,02 19,79
14.  Držková ZL 20,18 19,36 20,18
15.  Velký Ořechov B ZL 20,74 20,33 20,74
16.  Velký Ořechov C ZL 20,99 20,20 20,99
17.  Neubuz ZL 21,54 21,54 20,78
18.  Křekov ZL 21,70 21,70 19,95
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Svatobořice HO 22,06 18,47 22,06
20.  Racková ZL 23,50 23,50 22,05
21.  Újezd ZL 31,95 31,39 31,95
22.  Vésky B UH 32,78 32,78 33,03
23.  Zádveřice ZL 34,31 34,31 34,04
24.  Lukov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Rymice KM 17,05 17,05 16,89
2.  Zahnašovice KM 17,18 16,38 17,18
3.  Malenovice ZL 18,54 18,54 18,09
4.  Nedašova Lhota ZL 18,75 18,75 18,49
5.  Slušovice ZL 18,86 18,59 18,86
6.  Hřivínův Újezd ZL 19,03 19,03 18,30
7.  Racková ZL 19,47 18,85 19,47
8.  Velký Ořechov ZL 19,48 18,73 19,48
9.  Lhota ZL 19,54 19,54 18,42
10.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,75 19,09 19,75
11.  Bratřejov ZL 20,65 18,54 20,65
11.  Sazovice ZL 20,65 20,24 20,65
13.  Bohuslavice u Zlína ZL 21,68 21,60 21,68
14.  Machová ZL 28,60 28,60 28,45

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slušovice ZL 19,14 19,14 18,36
2.  Malenovice ZL 19,30 19,30 18,86
3.  Machová ZL 20,33 20,25 20,33
4.  Racková ZL 20,39 20,39 20,37
5.  Kaňovice ZL 20,54 20,54 19,33
6.  Bohuslavice u Zlína ZL 21,68 20,24 21,68
7.  Lhota ZL 24,08 19,87 24,08
8.  Sazovice ZL 25,06 19,86 25,06

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zádveřice ZL 16,41 15,96 16,41
2.  Mysločovice ZL 16,72 16,53 16,72
3.  Sazovice ZL 18,23 17,73 18,23
4.  Ublo ZL 18,45 18,04 18,45
5.  Lukov ZL 18,83 18,83 17,50
6.  Zdounky KM 19,27 19,27 17,99
7.  Lipová ZL 38,91 38,25 38,91
8.  Dolní Lhota ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,7214,5114,722017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítná nad Vláří ZL14,7614,7114,762017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov CZL14,8914,6414,892019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL14,9714,8314,972018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM15,0114,2215,012019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevšová ZL14,9115,1115,112017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velký Ořechov BZL15,1815,1515,182016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH15,1715,2115,212017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahnašovice KM15,2214,2015,222018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevšová ZL15,2314,8115,232018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov ZL15,2315,1015,232017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbětice ZL14,9215,2915,292018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladcová ZL14,4915,3015,302016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vésky BUH15,0015,3015,302018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrabůvka PR15,3515,0115,352019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrbětice ZL14,8415,3515,352016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedašova Lhota ZL15,3615,3615,362017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velký Ořechov CZL15,4715,4615,472017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vésky UH15,4915,1415,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabůvka OV15,3615,5715,572018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kněžpole UH15,3315,6015,602019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL15,6114,6615,612017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL15,5315,6415,642019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítná nad Vláří ZL15,1515,6815,682018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velký Ořechov CZL15,7015,0015,702016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZL14,8415,7915,792016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lukov ZL15,4815,8215,822017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hradčovice UH15,5915,8715,872017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ratiboř VS15,9115,8615,912019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevšová ZL15,9615,9215,962019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM17,0516,8917,052015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM16,8517,1517,152019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,3817,1817,182015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice B KM17,2217,1217,222017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,5117,8317,832017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zahnašovice KM17,8717,8817,882014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Drnovice ZL--18,042013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov ZL18,1717,8718,172016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Popov ZL18,1918,1618,192018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Velký Ořechov ZL18,2118,0618,212018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radíkov PR18,4217,1618,422018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nedašova Lhota ZL18,4817,3718,482017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Malenovice ZL18,5418,0918,542015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hřivínův Újezd ZL--18,602013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nedašova Lhota ZL17,5518,6218,622014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nedašova Lhota ZL18,6517,5718,652019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nedašova Lhota ZL18,7518,4918,752015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Vlachovice ZL17,5918,8218,822018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nedašova Lhota ZL18,8318,0918,832018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pravčice KM17,3918,8518,852017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Slušovice ZL18,5918,8618,862015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Ořechov ZL--18,892013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Vlachovice ZL18,7618,9518,952017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd ZL19,0318,3019,032015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Popov ZL18,3919,0919,092019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Machová ZL18,7319,1619,162018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Ořechov ZL19,0619,2219,222016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hřivínův Újezd ZL18,8919,3019,302016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Racková ZL18,8519,4719,472015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Velký Ořechov ZL18,7319,4819,482015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Zdeněk Juřík  17 ** 16 02.08.2015 09:30
 Libor Gajdůšek  17 ** 12 28.07.2015 21:25
 Petr Jezek  17 ** 10 27.07.2015 07:56
 František Ondrák  17 ** 0 01.08.2015 21:54


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Jezek  17 ** 0 27.07.2015 07:56
 Libor Gajdůšek  17 ** 0 28.07.2015 21:27
 Zdeněk Juřík  17 ** 0 02.08.2015 09:30
 František Ondrák  17 ** 0 01.08.2015 21:55

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Šarovy - Muži

18,12https://youtu.be/kXS6YELoYCU Tom Mladší

Machová - Dorostenky

20,33https://youtu.be/ZIJAH2t5nZw Kateřina Brázdilová

Machová - Ženy

28,60https://youtu.be/QkGtlKCW2JA Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a11701987

Kód: a11701987



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2018/05/13 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/10/08 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
Kdy Kde Liga


Komentáře