Louky 2017 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 06. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Šerý
Telefon:  774332734
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 14,78 14,74 14,78
2.  Nevšová ZL 14,96 14,78 14,96
3.  Mladcová ZL 15,06 14,34 15,06
4.  Mirošov ZL 15,23 15,07 15,23
5.  Hostětín UH 15,29 15,29 14,68
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 15,40 15,40 15,30
7.  Velký Ořechov C ZL 15,59 15,41 15,59
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrchoslavice PV 15,86 15,54 15,86
9.  Hradčovice UH 16,06 16,06 14,96
10.  Mysločovice ZL 16,16 16,14 16,16
11.  Velký Ořechov B ZL 16,18 15,80 16,18
12.  Šarovy ZL 16,51 16,51 15,28
13.  Bratřejov ZL 16,76 16,76 16,11
14.  Vésky UH 16,90 15,25 16,90
14.  Tečovice ZL 16,90 16,90 16,37
16.  Slušovice ZL 16,98 16,48 16,98
17.  Vysoké Pole ZL 17,06 15,17 17,06
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH 17,32 17,32 16,87
19.  Racková ZL 17,74 17,74 17,48
20.  Machová ZL 18,20 18,20 17,08
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM 18,35 18,18 18,35
22.  Ublo ZL 18,82 18,82 18,82
23.  Louky ZL 19,58 19,58 18,95
24.  Hostišová ZL 19,63 18,74 19,63
25.  Jestřabí ZL 20,20 19,47 20,20
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 27,27 27,27 17,63
27. Výsledek se nepočítá do ligy  Částkov UH NP NP NP
27.  Štítná nad Vláří ZL NP NP NP
27.  Martinice KM NP NP NP
27. Výsledek se nepočítá do ligy  Lúky PU NP NP NP
27.  Nedašov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bratřejov ZL 18,19 18,19 1,81
2.  Vlachovice ZL 18,85 18,49 18,85
3.  Kaňovice ZL 19,12 19,12 18,23
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Holešov KM 19,50 19,50 19,04
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílovice UH 19,66 19,24 19,66
6.  Racková ZL 19,96 19,96 18,67
7.  Sazovice ZL 21,48 18,87 21,48
8.  Slušovice ZL 21,72 18,66 21,72
9.  Hřivínův Újezd ZL 22,10 18,51 22,10
10.  Machová ZL 30,67 30,67 21,15
11.  Velký Ořechov ZL NP NP NP
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Bojkovice UH NP NP NP
11.  Lhota ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice UH 22,91 22,91 22,14
2.  Bohuslavice u Zlína ZL 23,78 23,71 23,78
3.  Míkovice UH 24,51 21,72 24,51

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Záhlinice KM 18,03 16,92 18,03
2.  Lukov ZL 18,82 18,81 18,82
3.  Dolní Lhota ZL 18,92 18,92 18,67
4.  Napajedla - Malenovice ZL 20,95 20,95 2,08
5.  Ublo ZL NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Louky ZL 22,12 22,12 17,76
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Dubková PU 29,86 29,19 29,86

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vésky BUH14,5514,6814,682019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vrbětice ZL14,7414,7814,782017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčovice UH14,6914,8314,832019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vrbětice ZL14,8614,7414,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velký Ořechov BZL14,8814,4714,882019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevšová ZL14,7814,9614,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vysoké Pole ZL14,7814,9914,992019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kněžpole UH15,0615,0315,062019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mladcová ZL14,3415,0615,062017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov CZL15,1614,1815,162019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov ZL15,0715,2315,232017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hostětín UH15,2914,6815,292017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ratiboř VS15,3814,8415,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM15,4015,3015,402017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nedašov ZL15,0915,4315,432019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lidečko VS15,2215,5015,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velký Ořechov CZL15,4115,5915,592017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vrchoslavice PV15,5415,8615,862017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křekov ZL15,8515,8915,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lukov ZL15,4216,0416,042019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hradčovice UH16,0614,9616,062017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nedašova Lhota ZL16,1015,2016,102019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mysločovice ZL16,1416,1616,162017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velký Ořechov BZL15,8016,1816,182017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bylnice ZL16,1416,2216,222019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Šarovy ZL16,5115,2816,512017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysločovice ZL16,6615,6116,662019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bratřejov ZL16,7616,1116,762017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Martinice KM16,8816,8016,882019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tečovice ZL16,9016,3716,902017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,3617,1217,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice KM17,3617,1617,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Holešov KM16,8217,4617,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,6717,4617,672019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bohuslavice u Zlína ZL18,1817,7318,182019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bratřejov ZL18,191,8118,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vlachovice ZL18,4918,8518,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bílovice UH18,9617,0718,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kaňovice ZL19,1218,2319,122017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Holešov KM19,5019,0419,502017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice UH19,2419,6619,662017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Racková ZL19,9618,6719,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Drnovice ZL19,3419,9719,972019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vlachovice ZL20,4618,2020,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL20,7920,5520,792019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Sazovice ZL18,8721,4821,482017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Tečovice ZL21,5021,3321,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Slušovice ZL18,6621,7221,722017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,5122,1022,102017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Popov ZL29,3729,5729,572019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Machová ZL30,6721,1530,672017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Racková ZLNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Velký Ořechov ZLNPNPNP2017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vysoké Pole ZLNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lhota ZLNPNPNP2017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bojkovice UHNPNPNP2017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH15,7715,6915,772019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -16,6716,8616,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - -16,7817,9617,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lukov ZL18,3218,1318,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lechotice KM19,1119,2019,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevšová ZL21,9020,4921,902019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Býškovice PR29,3628,7129,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Lipová ZL30,0130,1730,172019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nedašova Lhota ZL42,2441,5842,242019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vrbka KMNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Žeranovice KM18,26NPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Tečovice ZL19,6617,3519,662019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -20,5920,7320,732019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL21,8921,0921,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL24,3222,5424,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pohořelice ZL26,9027,2927,292019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bílovice UH16,9328,5228,522019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice KM38,8738,0338,872019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Míkovice UHNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nevšová - Muži

14,96https://youtu.be/p3ljlIsHeDA Zdeněk SDH Nevšová

Mysločovice - Muži

16,16https://youtu.be/gFiT0ck0qmM SDH Mysločovice

Vysoké Pole - Muži

17,06https://youtu.be/2JYy3hAMhiM JATLIK

Vysoké Pole - Muži

17,06https://youtu.be/Pbi1VYtwRR0 JATLIK
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2014/06/28 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2017/06/18 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/06/17 Louky, O putovní pohár SDH Louky 2018
-
2019/06/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře