Louky 2021 - O putovní pohár SDH Louky

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 06. 2021 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Hoštiná PU 14,84 14,41 14,84
2.  Štítná nad Vláří ZL 14,98 14,93 14,98
3.  Mladcová ZL 15,02 15,02 14,96
4.  Brumov B ZL 15,05 14,03 15,05
5.  Kněžpole UH 15,07 15,07 14,38
6.  Vrbětice ZL 15,68 15,63 14,89
7.  Hradčovice UH 16,03 14,60 16,03
8.  Nevšová ZL 16,12 16,12 15,37
9.  Mysločovice ZL 16,35 16,35 15,52
10.  Lhota ZL 16,57 16,57 16,16
11.  Mirošov B ZL 16,69 16,69 15,46
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Lúky PU 17,26 17,26 15,37
13.  Tečovice ZL 17,50 16,59 17,50
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Žeranovice KM 17,55 17,55 16,18
15.  Louky ZL 17,56 16,79 17,56
16.  Bratřejov ZL 17,80 17,14 17,80
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Chvalnov Lísky KM 18,67 17,34 18,67
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Staré Město UH 18,85 16,35 18,85
19.  Lukov ZL 30,08 30,08 29,61
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS MS 15,78 15,86
21.  Velký Ořechov C ZL NP 14,80 NP
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Mistřice UH NP NP 19,53
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM NP 20,55 NP
24.  Trnava ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vlachovice ZL 17,72 17,72 17,14
2.  Bílovice UH 17,87 17,87 17,52
3.  Bojkovice UH 17,95 17,52 17,95
4.  Velký Ořechov ZL 18,70 17,65 18,70
5.  Holešov KM 19,21 18,81 19,21
6.  Pohořelice ZL 19,34 19,34 19,23
8.  Martinice KM 20,26 20,26 18,34
9.  Popov ZL 20,92 18,77 20,92
10.  Nedašova Lhota ZL 39,97 39,97 18,10
11.  Bratřejov ZL 41,46 18,66 41,46
12.  Lukov ZL NP NP NP
13.  Tečovice ZL NP 18,14 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lhota ZL 20,13 19,19 20,13
2.  Trnava ZL 22,31 21,18 22,31
3.  Machová ZL 29,23 23,31 29,23
4.  Tečovice ZL 33,68 18,72 33,68
5.  Racková ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková Tečovice ZL 15,97 15,97 15,59
2.  Mirošov ZL 16,20 16,20 16,10
3.  Hradčovice UH 17,58 17,58 16,25
4.  Sazovice ZL 21,30 21,30 19,34
5.  Lukov ZL 25,09 25,09 24,51
6.  Žeranovice KM 33,87 33,87 33,00
7.  Louky ZL NP 39,39 NP
8.  Všemina ZL NP 19,20 19,67

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 18,23 16,04 18,23

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vésky BUH14,5514,6814,682019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Brumov BZL14,6314,7514,752020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vrbětice ZL14,7414,7814,782017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Ořechov CZL14,8014,2514,802020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradčovice UH14,6914,8314,832019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS14,6814,8314,832020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hoštiná PU14,4114,8414,842021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vrbětice ZL14,8614,7414,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Velký Ořechov BZL14,8814,4714,882019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevšová ZL14,7814,9614,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štítná nad Vláří ZL14,9314,9814,982021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vysoké Pole ZL14,7814,9914,992019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladcová ZL15,0214,9615,022021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brumov BZL14,0315,0515,052021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mladcová ZL14,3415,0615,062017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kněžpole UH15,0615,0315,062019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kněžpole UH15,0714,3815,072021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Francova Lhota VS15,1614,9115,162020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Ořechov CZL15,1614,1815,162019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mirošov ZL15,0715,2315,232017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hostětín UH15,2914,6815,292017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ratiboř VS15,3814,8415,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zahnašovice KM15,4015,3015,402017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nedašov ZL15,0915,4315,432019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladcová ZL15,4815,3615,482020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lidečko VS15,2215,5015,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Velký Ořechov CZL15,4115,5915,592017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vrbětice ZL15,6314,8915,682021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  - Dulov-15,7015,6515,702020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hradčovice UH15,7214,8815,722020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pravčice KM17,3617,1617,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,3617,1217,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Holešov KM16,8217,4617,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,6717,4617,672019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vlachovice ZL17,7217,1417,722021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pohořelice ZL17,7417,0917,742020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílovice UH17,8717,5217,872021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bojkovice UH17,5217,9517,952021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bílovice UH17,8118,0118,012020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bojkovice UH18,1318,0918,132020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nedašova Lhota ZL18,1517,9518,152020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bohuslavice u Zlína ZL18,1817,7318,182019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bratřejov ZL18,191,8118,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vlachovice ZL18,5516,6518,552020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL17,6518,7018,702021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vlachovice ZL18,4918,8518,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bílovice UH18,9617,0718,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Ořechov ZL18,9618,5118,962020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kaňovice ZL19,1218,2319,122017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Holešov KM18,8119,2119,212021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Popov ZL19,3218,2019,322020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Pohořelice ZL19,3419,2319,342021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Holešov KM19,5019,0419,502017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Roštění KM18,1319,6619,662020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bílovice UH19,2419,6619,662017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Racková ZL19,9618,6719,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Drnovice ZL19,3419,9719,972019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Míkovice UH19,5820,1820,182020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Martinice KM20,2618,3420,262021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bohuslavice u Zlína ZL20,4417,4020,442020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH15,7715,6915,772019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -16,6716,8616,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - -16,7817,9617,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lukov ZL18,3218,1318,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lechotice KM19,1119,2019,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevšová ZL21,9020,4921,902019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Býškovice PR29,3628,7129,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Lipová ZL30,0130,1730,172019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nedašova Lhota ZL42,2441,5842,242019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Žeranovice KM18,26NPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vrbka KMNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Tečovice ZL19,6617,3519,662019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -20,5920,7320,732019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL21,8921,0921,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL24,3222,5424,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pohořelice ZL26,9027,2927,292019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bílovice UH16,9328,5228,522019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice KM38,8738,0338,872019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Míkovice UHNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Vrbětice - Muži

15,68https://youtu.be/m6UXY0xcvRs Bronislav Lysák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2014/06/28 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2017/06/18 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/06/17 Louky, O putovní pohár SDH Louky 2018
-
2019/06/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2020/08/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
2021/06/20 Louky, O putovní pohár SDH Louky
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře