Nedašov 2013 - O putovní pohár SDH Nedašov

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 09. 2013 10:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Podhorie ZA 14,38 14,09 14,38
2.  Zbora A PU 14,43 14,43 13,74
3.  Dohňany PU 14,85 14,68 14,85
4.  Lidečko VS 14,90 14,90 14,47
5.  Ďurďové PB 14,92 14,92 14,50
6.  Vrbětice ZL 15,20 14,73 15,20
7.  Brumov B ZL 15,32 15,32 14,33
9.  Nosice PU 15,40 15,21 15,40
10.  Mladcová ZL 15,41 15,14 15,41
11.  Mirošov ZL 15,42 15,42 15,27
12.  Bystričany PD 15,47 15,47 15,42
13.  Svinná TN 15,62 15,62 14,91
14.  Vysoké Pole ZL 15,64 15,62 15,64
15.  Poľný Kesov NR 15,65 15,35 15,65
16.  Bánovce nad Bebravou BN 15,66 15,35 15,66
17.  Vésky UH 15,88 15,88 15,51
18.  Moškovec TR 15,99 15,21 15,99
19.  Nedašov ZL 16,10 16,10 15,94
20.  Mistřice UH 16,13 14,76 16,13
21.  Streženice PU 16,15 16,07 16,15
22.  Poriadie MY 16,17 16,17 14,80
23.  Zahnašovice KM 16,22 16,22 15,05
24.  Nedašova Lhota ZL 16,32 16,32 15,97
25.  Bratřejov B ZL 16,37 16,37 16,28
26.  Pravotice BN 16,58 16,58 15,84
27.  Velký Ořechov B ZL 16,58 16,58 15,93
28.  Poteč ZL 16,62 16,62 15,58
29.  Brumov A ZL 16,70 16,59 16,70
30.  Veselá ZL 16,74 16,13 16,74
31.  Lehota pod Vtáčnikom PD 16,75 15,22 16,75
32.  Podskalie PB 16,89 15,27 16,89
33.  Krásno PE 17,15 15,80 17,15
34.  Salaš ZL 17,29 16,63 17,29
35.  Visolaje PU 17,96 17,96 17,36
36.  Stará Turá NM 18,59 18,59 18,43
37.  Stupné PB 18,60 18,60 18,30
38.  Bratřejov ZL 18,66 17,67 18,66
39.  Ludslavice KM NP NP NP
39.  Podlužany nad Bebravou BN NP NP NP
39.  Návojná ZL NP NP NP
39.  Beluša PU NP NP NP
39.  Zbora B PU NP NP NP
39.  Ladce IL NP NP NP
39.  Lednické Rovne PU NP NP NP
39.  Tŕstie PB NP NP NP
39.  Ihrište A PU NP NP NP
39.  Štítná nad Vláří ZL NP NP NP
39.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ladce IL 17,89 17,81 17,89
2.  Prštné ZL 18,43 18,43 17,77
3.  Nosice PU 18,67 18,67 17,65
4.  Hôrka PU 19,06 19,06 18,49
5.  Dežerice BN 19,50 17,27 19,50
6.  Dubková PU 19,61 19,53 19,61
7.  Moškovec TR 20,42 20,42 18,61
8.  Malenovice ZL 20,49 20,49 19,50
9.  Nedašova Lhota ZL 20,66 17,45 20,66
10.  Drnovice ZL 21,14 21,14 18,31
11.  Kvašov PU 21,46 21,46 21,26
12.  Brodzany PE 25,50 25,21 25,50
13.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 27,53 27,53 23,86
14.  Hřivínův Újezd ZL 29,37 28,63 29,37
15.  Bratřejov ZL NP 19,20 NP
15.  Tečovice ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 20,48 20,00 20,48
2.  Nosice PU 21,43 20,76 21,43
3.  Malenovice ZL 25,07 24,02 25,07
4.  Ladce IL 28,07 25,91 28,07
6.  Hôrka PU NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Beluša PU 16,89 16,88 16,89
2.  Sazovice ZL 23,07 16,52 23,07
3.  Visolaje PU 27,57 27,57 26,69

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kvašov PU 19,52 19,52 18,66
2.  Dubková PU 22,20 22,20 20,81
3.  Bylnice - Valašský výběr ZL 26,71 23,74 26,71
4.  Návojná ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,3114,1714,312016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhorie ZA14,0914,3814,382013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zbora APU14,4313,7414,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zbora PU14,1714,4714,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL14,3614,5314,532016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladcová ZL14,2614,6014,602017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mirošov ZL14,6214,4414,622016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vrbětice ZL14,6414,6314,642019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vésky BUH14,6614,3514,662016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ďurďové PB14,7014,3314,702014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov BZL14,1214,7214,722015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podhorie ZA14,6914,7514,752014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vrbětice ZL14,7814,2314,782014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov CZL14,8114,8214,822019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov BZL14,7014,8214,822018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dohňany PU14,6814,8514,852013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lidečko VS14,9014,4714,902013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ďurďové PB14,9214,5014,922013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Ořechov CZL14,7114,9614,962016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zbora PU14,8615,0115,012017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zbora BPU14,7315,0215,022015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL14,7115,0415,042016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL14,4715,0915,092014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Poriadie MY15,0015,1215,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vrbětice ZL14,5815,1215,122017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vysoké Pole ZL15,1414,9115,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová ZL15,1514,5215,152017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mirošov ZL15,1914,5315,192019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vrbětice ZL14,7315,2015,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevšová ZL14,9815,2215,222018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,2517,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,3716,8817,372016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Kvašov PU17,3917,1717,392019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM17,2217,4217,422015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nedašova Lhota ZL16,9217,4717,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dežerice BN17,3417,4717,472014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Slušovice ZL17,7517,1717,752016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ladce IL17,8117,8917,892013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bojkovice UH17,3517,9017,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL17,8617,9017,902017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL17,8318,0218,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malá Bytča BY17,2918,0518,052014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dulov IL17,9718,1318,132018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nedašova Lhota ZL17,3918,1818,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL17,8018,2718,272016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL17,7318,2818,282017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dežerice BN18,0818,4318,432016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Mikušovce pri Pruskom IL18,4317,3518,432014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Prštné ZL18,4317,7718,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kvašov PU18,4817,9318,482018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kaňovice ZL18,4818,5118,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bohuslavice u Zlína ZL18,5117,5618,512019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5918,5218,592014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malenovice ZL18,6118,2518,612015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nosice PU18,6717,6518,672013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL18,7017,9718,702019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice UH18,6418,7518,752019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nevšová - Vlachovice ZL18,8518,0918,852016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vlachovice ZL18,9016,9718,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bojkovice UH18,9318,6818,932017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  14 ** 0 01.09.2013 07:14
 Michal Matějíček  15 ** 0 31.08.2013 18:30
 Josef Navrátil  15 ** 0 30.08.2013 19:27


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17 ** 24 31.08.2013 08:08
 Michal Matějíček  17 ** 19 31.08.2013 18:28
 Josef Navrátil  17 ** 8 30.08.2013 19:27

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mistřice - Muži

16,13https://youtu.be/MDFRflMC6Q8&list=PL Petr Kropáč

Mistřice - Muži

16,13https://youtu.be/rWuQaQ5QwH0 Petr Kropáč

Hřivínův Újezd - Muži

NPhttps://youtu.be/RaleVckmye8 Žanet Miklová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8721369

Kód: a8721369



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/09/03 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2007/09/02 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2010/09/05 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/09/02 Nedašov, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/09/01 Nedašov, O putovní pohár SDH Nedašov
ZLPS
2014/09/07 Nedašov, futbalové ihrisko, 16.kolo SMHL
SMHL
2014/09/07 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/09/06 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/09/04 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/09/03 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/09/02 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
2019/09/01 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře