Jankov 2013 - O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 06. 2013 13:00
Kontakt:   Pavel Hrubý
Telefon:  725062275
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jankov BN 17,39 17,39 17,18
2.  Zdislavice BN 17,44 17,44 17,17
3.  Chářovice A BN 17,63 17,62 17,63
4.  Radětice PB 18,11 18,11 17,63
5.  Načeradec A BN 18,65 18,49 18,65
6.  Všechlapy BN 19,08 18,56 19,08
7.  Daměnice BN 19,61 18,48 19,61
8.  Bukovany BN 19,50 19,92 19,50
9.  Dalovy BN 20,24 20,11 20,24
10.  Tomice B BN 21,23 20,55 21,23
11.  Martinice BN 21,30 21,30 21,24
12.  Načeradec B BN 21,46 21,46 19,93
13.  Malovice BN 21,84 21,53 21,84
14.  Louňovice pod Blaníkem BN 22,88 22,88 19,19
15.  Záhoří BN 23,33 23,33 23,14
16.  Tomice A BN 27,23 20,41 27,23
17.  Chářovice B BN 29,16 28,92 29,16
18.  Přibyšice BN 30,28 22,11 30,28
19.  Odlochovice BN 30,95 30,95 27,58
20.  Sedmpány BN 33,14 32,86 33,14
21.  Petrovice PB 35,75 35,75 28,67
22.  Jiřetice BN 67,87 67,87 67,45
23.  Střezimíř BN NP NP NP
24.  Náchod TA NP NP NP
25.  Moraveč TA NP NP NP
26.  Kosova Hora PB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jankov BN 18,01 18,00 18,01
2.  Daměnice A BN 18,71 18,71 18,28
3.  Daměnice B BN 19,11 18,72 19,11
4.  Všechlapy BN 19,62 19,62 19,35
5.  Radětice PB 19,95 19,29 19,95
6.  Martinice BN 20,05 20,05 19,31
7.  Louňovice pod Blaníkem BN 20,34 20,34 20,29
8.  Tomice A BN 20,59 20,58 20,59
9.  Načeradec BN 20,73 20,31 20,73
10.  Dalovy BN 24,17 24,17 23,69
11.  Malovice BN 24,50 23,21 24,50
12.  Tomice B BN 25,39 24,93 25,39
13.  Střezimíř BN 26,49 26,94 26,49
14.  Bystřice BN 29,75 29,75 22,97
15.  Kosova Hora PB 32,40 31,04 32,40
16.  Jiřetice BN 54,63 54,63 45,16

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Louňovice pod Blaníkem B BN16,6817,1517,152016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Petrovice PB--17,232015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Daměnice BN16,8917,4517,452018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zdislavice BN16,9817,6917,692016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Martinice BN17,6017,9117,912016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jankov BN18,0018,0118,012013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zdislavice BN18,2318,1918,232018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dvorce TA18,1418,4418,442012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vranovice PB18,3118,5618,562017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dalovy BN--18,582015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Daměnice A BN18,6418,0918,642014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Daměnice BN--18,642015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Daměnice A BN18,7118,2818,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dalovy BN18,7417,8218,742016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Jankov BN--18,802015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Tomice BN--18,802015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chlum BN18,9418,4218,942018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jankov BN18,9417,9218,942012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kamenice nad Lipou PE18,9518,5918,952012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Louňovice pod Blaníkem B BN--18,952015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Daměnice B BN18,6619,0119,012014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Daměnice B BN18,7219,1119,112013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dvorce B TA19,2718,5719,272012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Chotěmice TA18,5419,3419,342012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Všechlapy BN--19,352015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Louňovice pod Blaníkem A BN19,3819,2919,382016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Načeradec BN19,3819,4519,452016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chrášťany LT--19,472015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Tomice BN19,5319,5519,552016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Chrbonín TA18,5619,5719,572012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zdislavice - Muži

17,44https://youtu.be/Zss8bWDJhf4 Lenka Kratochvílová

Chářovice - Muži

17,63https://youtu.be/bSRusjz9MQA Milan Pádivý

Daměnice - Ženy

18,71https://youtu.be/rFPcmfV3Pb8 Lenka Kratochvílová

Daměnice - Ženy

19,11https://youtu.be/0XrCXi3FdZE Lenka Kratochvílová

Daměnice - Muži

19,61https://youtu.be/2aacYNrwFEw Lenka Kratochvílová

Malovice - Muži

21,84https://youtu.be/fEnrQQG7ESI Karel Trefil

Malovice - Ženy

24,50https://youtu.be/Zv5wgdln9Rw Karel Trefil

Chářovice - Muži

29,16https://youtu.be/Gk7aCecy6a0 Milan Pádivý

Přibyšice - Muži

30,28https://youtu.be/X3PLQrVBnJc Jan Bejlek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8341081

Kód: a8341081


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8341326

Kód: a8341326



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV
BNL
2012/07/06 Jankov, O pohár SDH Jankov
THL
2013/06/22 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ
BNL
2014/06/07 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ
BNL
2015/08/15 Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž)
BNL
2016/08/13 Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž)
BNL
2017/07/15 Jankov, 4. kolo BNL- noční soutěž
BNL
2018/09/01 Jankov, noční soutěž
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře