Liga: | PLPU |
Místo: | Rynárec |
Okres: | Pelhřimov |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 16. 07. 2022 13:00 |
Kontakt: | VLK Zdeněk |
Telefon: | 721553264 |
Začátek rezervace: | 02. 07. 2022 13:00 |
Konec rezervace: | 16. 07. 2022 13:00 |
Začátek tipování: | 02. 07. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 16. 07. 2022 00:00 |
Zadal: | František Janů |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rynarec-12241.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Markvarec | JH | Ondřej Pecha | ||
2 | 2 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
3 | 3 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
4 | 4 | Sedlatice | JI | Luboš Šťastný | ||
5 | 5 | Dolní Němčice | JH | Martin Pecha | ||
6 | 6 | Batelov | JI | Michal Procházka | ||
7 | 7 | Telč | B | JI | Matěj Plunder | |
8 | 10 | Kamenice nad Lipou | PE | Tomáš Bulant | ||
9 | 11 | Staré Město (Telč) | A | JI | Zdeněk Kubát | |
10 | 12 | Rohovka | PE | Jan Štětka | ||
11 | 13 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal | |
12 | 14 | Třebětice | JH | Radim Tříletý | ||
13 | 15 | Urbanov | JI | Lukáš Trkola | ||
14 | 16 | Milíčov | JI | Filip Pech | ||
15 | 29 | Libkova Voda | PE | Vena Drahný | ||
16 | 30 | Žirovnice | PE | Adam Hamerník | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | ||
2 | 2 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
3 | 3 | Žirovnice | PE | Eliška Švadlenová | ||
4 | 4 | Kamenice nad Lipou | PE | Marketa Chalupova | ||
5 | 5 | Nová Včelnice | JH | Nela Kupková | ||
Dorostenci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Telč | B | JI | Matěj Plunder |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Němčice | JH | 14,51 | 14,53 | 14,53 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Kamenice nad Lipou B | PE | - | - | 14,53 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Dolní Němčice | JH | 14,76 | 14,78 | 14,78 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Heřmaneč | JH | 14,56 | 14,96 | 14,96 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Sedlatice B | JI | 14,91 | 15,00 | 15,00 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Sedlatice A | JI | 15,05 | 14,29 | 15,05 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Batelov | JI | 15,08 | 15,06 | 15,08 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Markvarec | JH | - | - | 15,10 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Markvarec | JH | 15,13 | 15,06 | 15,13 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Libkova Voda | PE | 15,23 | 15,06 | 15,23 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Žirovnice | PE | - | - | 15,27 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Heřmaneč | JH | 15,42 | 14,91 | 15,42 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Kamenice nad Lipou | PE | 14,93 | 15,46 | 15,46 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Žirovnice | PE | 15,47 | 15,27 | 15,47 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Žirovnice | PE | 14,81 | 15,53 | 15,53 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Sedlejov | JI | 15,74 | 15,78 | 15,78 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Batelov | JI | 15,90 | 15,24 | 15,90 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Batelov | JI | - | - | 15,96 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Božejovice | TA | 15,94 | 15,96 | 15,96 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Strachoňovice | JI | - | - | 16,08 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Strachoňovice | JI | 16,08 | 15,65 | 16,08 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Dešná B | JH | 16,14 | 15,91 | 16,14 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Heřmaneč | JH | - | - | 16,29 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Rynárec | PE | 16,35 | 15,80 | 16,35 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Třebětice | JH | 15,73 | 16,38 | 16,38 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Rynárec | PE | - | - | 16,93 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Choustník | TA | 17,03 | 17,03 | 17,03 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Milíčov | JI | 17,09 | 16,56 | 17,09 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Rynárec | PE | 17,12 | 17,07 | 17,12 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Cizkrajov | JH | - | - | 17,16 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
31. | Rohovka | PE | 17,21 | 16,79 | 17,21 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
32. | Božejovice | TA | - | - | 17,46 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
33. | Kaliště | JI | - | - | 17,57 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
34. | Panské Dubenky | JI | 17,80 | 16,81 | 17,80 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
35. | Choustník | TA | - | - | 17,82 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
36. | Nový Rychnov | PE | 17,91 | 17,92 | 17,92 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
37. | Strachoňovice | JI | 18,18 | 18,08 | 18,18 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
38. | Sedlatice | JI | 19,54 | 15,87 | 19,54 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
39. | Libkova Voda | PE | - | - | 20,95 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
40. | Rudolfov | CB | - | - | 22,14 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
41. | Mysletice | JI | - | - | 22,42 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
42. | Kamenice nad Lipou | PE | 24,35 | 23,49 | 24,35 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
43. | Milíčov | JI | 29,67 | 28,57 | 29,67 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
44. | Urbanov | JI | 29,84 | 17,09 | 29,84 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
45. | Telč A | JI | NP | NP | NP | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
46. | Libkova Voda | PE | NP | NP | NP | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
47. | Dolní Němčice | JH | - | - | NP | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
48. | Telč B | JI | NP | NP | NP | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
49. | Markvarec | JH | NP | NP | NP | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
50. | Rohovka | PE | NP | NP | NP | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
51. | Kaliště | JI | NP | NP | NP | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
52. | Milíčov | JI | - | - | NP | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
53. | Mysletice | JI | NP | NP | NP | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
54. | Strmilov | JH | - | - | DSQ | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zajíčkov | PE | 17,53 | 17,98 | 17,98 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Zajíčkov | PE | - | - | 18,27 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Dolní Cerekev | JI | 18,46 | 17,84 | 18,46 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Sedlejov | JI | 18,65 | 18,63 | 18,65 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Strachoňovice | JI | - | - | 19,03 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Nová Včelnice | JH | 18,04 | 19,03 | 19,03 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Nová Včelnice | JH | 17,71 | 19,08 | 19,08 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Mysletice | JI | - | - | 19,93 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Strachoňovice | JI | 19,09 | 19,97 | 19,97 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Batelov | JI | 19,38 | 20,17 | 20,17 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Strachoňovice | JI | 20,25 | 20,27 | 20,27 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Nová Včelnice | JH | - | - | 20,63 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Choustník | TA | 21,08 | 18,93 | 21,08 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Milíčov | JI | 21,34 | 20,89 | 21,34 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Zdešov | JH | 19,59 | 21,86 | 21,86 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Batelov | JI | - | - | 22,31 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Kamenice nad Lipou | PE | 21,34 | 23,01 | 23,01 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Batelov | JI | 24,43 | 20,09 | 24,43 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Lomnice nad Lužnicí | JH | - | - | 26,17 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Milíčov | JI | - | - | 26,87 | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Choustník | TA | - | - | NP | 2018/07/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Žirovnice | PE | DSQ | DSQ | DSQ | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlatice | JI | 16,79 | 16,37 | 16,79 | 2019/07/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Telč B | JI | 17,78 | 15,25 | 17,78 | 2022/07/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/08/29 | Rynárec, PE, Pohár Rynárec | |
2010/08/28 | Rynárec, PE, Pohár Rynárec | |
2018/07/14 | Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec | |
2019/07/13 | Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B | |
2022/07/16 | Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |