Lukov 2019 - O pohár starosty obce Lukov

Liga: ZLPS
Místo: Lukov
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 04. 05. 2019 15:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 04. 2019 20:00
Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  04. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2019 00:00
Zadal: Martin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lukov-10355.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lukov ZLMartin
22Hrabůvka PRJan Drábek
33Bílovice ženyUHLucie Markusová
44Vésky BUHLucie Bartošová
55Mladcová ZLKateřina Brázdilová
66Kněžpole UHDavid Volařík
77Bohuslavice u Zlína ženyZLLucie Markusová
88Bojkovice ženyUHLucie Bartošová
99Bílovice DorostenkyUHLucie Markusová
1010Popov ženyZLAlois Kulíšek
1111Lukov ŽenyZLHelena Kolářová
1212Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1313Ratiboř VSLibor Vítek
1414Velký Ořechov ŽenyZLZuzka
1515Nedašova Lhota ženyZLAnna Fojtíková
1616Velký Ořechov "B"ZLZuzka
1717Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
1818Přílepy KMBronislav Kutra
1919Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2020Pohořelice Muži ZLHana
2121Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
2222Nedašova Lhota ZLAnna Fojtíková
2323Velký Ořechov "C"ZLZuzka
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Vlachovice Ženy ZLHana
2626Lipová dorciZLMartin
2727Loukov ŽenyKMmarta
2828Pohořelice DorostenkyZLHana
2929Vysoké Pole MužiZLTomáš Ruman
3030Holešov ŽenyKMKateřina Sypěnová
3131Záhlinice BKMjakub frgal
3232Nevšová AZLPavel Pavelka
3333Louky Muži ZLJakub Laciga
3434Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
3535Nevšová BZLPavel Pavelka
3636Křekov ZLJaroslav Pinďák
3737Lipová MužiZLTomáš Vaněk
3838Loučka ŽenyVSJosef Kundrát
3939Nevšová DORciZLPavel Pavelka
4040Vrbětice ZLBronislav Lysák
4141Loučka MužiVSJosef Kundrát
4242Hradčovice UHRadek Hlaváč
4343Ublo ZLLibor Punčochář
4444Biskupice Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
4545Louky Muži nad 35 ZLJakub Laciga
4646Hradčovice DORCIUHRadek Hlaváč
4747Pohořelice ŽenyZLJana Forbelská
4848Míkovice dorkyUHLojza Tvrdoň
4949Svatobořice HOJan
5050Žeranovice DorostenciKMMatyáš Charvát
5151Lidečko MužiVSMiroslav Zábnický
5252Mirošov ZLLucie Bartošová
5353Biskupice NAPAMAL dorciZLWejuli
5454Ublo ZLSarah Sabaková
5555Ublo ZLSarah Sabaková
5656Míkovice DorciUHLojza Tvrdoň
5757Malenovice NAPAMAL dorkyZLWejuli
5858Prchalov NJJakub Šenk
5959Trnava muži ZLJiří Vajďák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM17,0517,2517,252014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL17,3516,6717,352015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL--17,362013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Salaš ZL--17,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky UH17,4317,5317,532015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hradčovice UH--17,622013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH17,6817,4617,682014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov BZL17,8217,5917,822014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hradčovice UH17,2717,9517,952015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,5617,9517,952014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mistřice UH--17,962013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM18,0117,3918,012015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lukov ZL18,0717,8118,072014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Svatobořice HO--18,072013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štítná nad Vláří ZL17,6318,0918,092015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vrbětice ZL17,5118,1018,102014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šarovy ZL18,1217,5918,122015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bratřejov ZL18,1317,6118,132014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vésky BUH--18,192013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vrbětice ZL--18,242013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Držková ZL--18,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Ořechov BZL--18,322013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bratřejov ZL--18,472013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vésky UH--18,532013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM--18,572013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zahnašovice KM--18,792013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lukov ZL--18,852013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bratřejov ZL18,0818,8918,892015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mysločovice ZL18,8618,9318,932015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,0618,4419,062015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Veselá ZL18,8519,1119,112014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nedašov ZL18,0319,2019,202015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vésky BUH17,7219,5119,512014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tečovice ZL--19,542013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Louky ZL19,5819,0919,582015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vrbětice ZL17,6119,6919,692015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludslavice KM20,0219,7920,022015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Držková ZL19,3620,1820,182015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Prštné ZL--20,272013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Velký Ořechov CZL20,7218,4520,722014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velký Ořechov BZL20,3320,7420,742015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Velký Ořechov CZL--20,802013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velký Ořechov CZL20,2020,9920,992015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Neubuz ZL19,5521,4921,492014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Neubuz ZL21,5420,7821,542015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Křekov ZL21,7019,9521,702015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Svatobořice HO18,4722,0622,062015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Sazovice ZL20,1022,1322,132014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Svatobořice HO22,8118,7822,812014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL--22,932013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bratřejov BZL--23,412013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Racková ZL23,5022,0523,502015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Martinice BKM24,2924,3724,372014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Litenčice KM--25,102013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Veselá ZL--28,942013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Ludslavice KM28,7029,2529,252014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Martinice KM29,4918,2629,492014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Komárov ZL--29,932013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Újezd ZL31,3931,9531,952015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Vésky BUH32,7833,0332,782015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Zádveřice ZL34,3134,0434,312015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Trnava ZLNPNPNP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Míškovice KMNPNPNP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Hradčovice UH19,94NPNP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nová Dědina KM--NP2013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nedašov ZLNP18,65NP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,27NPNP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Racková ZL--NP2013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Louky ZL19,38NPNP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lukov ZLNPNPNP2015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lhota ZLNPNPNP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Štítná nad Vláří ZL17,77NPNP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Nedašov ZL--NP2013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Poteč ZL21,80NPNP2014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2018/05/13 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže