Liga: | FSCR |
Místo: | Dolní Hradiště |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 14. 01. 2023 11:00 |
Kontakt: | Josef Vokáč |
Telefon: | 730 579 494 |
Začátek rezervace: | 24. 12. 2022 11:00 |
Konec rezervace: | 13. 01. 2023 11:00 |
Začátek tipování: | 14. 01. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 14. 01. 2023 00:00 |
Zadal: | Honza Adamec |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-hradiste-12931.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Únětice 1911 | "B" | PJ | Ondřej Kail | |
2 | 2 | Vidice | DO | Tereza Voráčová | ||
3 | 3 | Mirošov | RO | smatlak vaclav | ||
4 | 4 | Zahorčice | KT | Josef Kolář | ||
5 | 5 | Skalice | Muži | PB | Michael Klika | |
6 | 6 | Úněšov | PS | Miloslav Pytlik | ||
7 | 7 | Čelákovy | PJ | Jiří Böhm | ||
8 | 8 | Nebílovy | PJ | Zbyněk Šebek | ||
9 | 9 | Hadačka | PS | Josef Vokáč | ||
10 | 10 | Střížov | CB | David Politzer | ||
11 | 11 | Hostivice | PZ | Ondřej Mareš | ||
12 | 12 | Zaječov | M | BE | Michael Klika | |
13 | 13 | Nová Ves | DO | Michal Hudec | ||
14 | 14 | Kdyně | Muži | DO | Vaclav Milfort | |
15 | 16 | Stýskaly | PS | Václav Švíka | ||
16 | 17 | Horní Měcholupy | AB | Martin Lehovec | ||
17 | 18 | Střezimíř | BN | Václav Helmich | ||
18 | 19 | Hluboká u Borovan | CB | Tomáš Heinzl | ||
19 | 20 | Horšovský Týn | Muži | DO | Kateřina Holá | |
20 | 21 | Horní Měcholupy | AB | nepřihlášen | ||
21 | 22 | Božkov | PM | Jan Karel Němeček | ||
22 | 23 | Obora | PS | Kryštof Ramajzl | ||
23 | 24 | Chotíkov | PS | Monča | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Žákava | PJ | Lucie Horová | ||
2 | 2 | Obora | PS | Kryštof Ramajzl | ||
3 | 3 | Božkov | PM | Jan Karel Němeček | ||
4 | 4 | Hadačka | PS | Jana Rumplíková | ||
5 | 7 | Horšovský Týn | ženy | DO | Kateřina Holá | |
6 | 13 | Horní Měcholupy | AB | Martin Lehovec | ||
7 | 14 | Úněšov | PS | Josef |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Metelsko Růžoví panteři | DO | 15,45 | 15,60 | 15,60 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Mochtín #20centimeter | KT | 15,27 | 15,88 | 15,88 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Vranovice Peklo | PB | 16,24 | 15,61 | 16,24 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Chotíkov | PS | 15,73 | 16,29 | 16,29 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Únětice 1911 B | PJ | 15,20 | 16,70 | 16,70 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Příšov | PS | 16,77 | 16,39 | 16,77 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Nebílovy | PJ | 16,97 | 17,28 | 17,28 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Mirošov A | RO | 17,44 | 17,53 | 17,53 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Křelovice | PS | 17,64 | 17,53 | 17,64 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Úněšov | PS | 18,24 | 17,77 | 18,24 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Drahkov | PJ | 18,20 | 18,60 | 18,60 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Štítary A | DO | 18,58 | 19,02 | 19,02 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Čelákovy | PJ | 19,34 | 16,11 | 19,34 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Křištín | KT | 19,89 | 19,41 | 19,89 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
15. | Svaté Pole | PB | 16,30 | 20,33 | 20,33 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
16. | Horšovský Týn | DO | 20,75 | 22,27 | 22,27 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
17. | Chrást | PS | 21,90 | 22,44 | 22,44 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
18. | Hostivice | PZ | 22,53 | 19,91 | 22,53 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
19. | Vidice | DO | 17,35 | 23,58 | 23,58 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
20. | Chrást | PB | 22,96 | 23,62 | 23,62 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
21. | Stýskaly | PS | 23,15 | 24,90 | 24,90 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
22. | Letiny | PJ | 25,73 | 27,94 | 27,94 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
23. | Mirošov B | RO | 27,14 | 29,09 | 29,09 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
24. | Obora | PS | 30,22 | 28,96 | 30,22 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
25. | Nová Ves ( Domažlice) | DO | 38,83 | 46,41 | 46,41 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
26. | Nevřeň #pětdevět | PS | NP | NP | NP | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
27. | Dolní Hradiště | PS | NP | NP | NP | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
28. | Zahorčice | KT | NP | NP | NP | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
29. | Sedlčany | PB | NP | NP | NP | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mělník - Blata | ME | 18,59 | 18,87 | 18,87 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Únětice 1911 | PJ | 18,65 | 18,94 | 18,94 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Úněšov | PS | 19,61 | 19,48 | 19,61 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Štítary | DO | 19,59 | 20,14 | 20,14 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Vidice | DO | 21,04 | 22,26 | 22,26 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Horšovský Týn | DO | 45,00 | 25,72 | 45,00 | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Mirošov | RO | NP | NP | NP | 2020/01/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Rábí, Okresní kolo hry Plamen | |
Kdy | Kde | Liga |