Liga: | VCU |
Místo: | Česká Rybná |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 11. 09. 2022 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 26. 08. 2022 20:00 |
Konec rezervace: | 11. 09. 2022 10:00 |
Začátek tipování: | 11. 09. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 11. 09. 2022 00:00 |
Zadal: | Lukáš Lešikar |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ceska-rybna-12632.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Česká Rybná | UO | Tomáš Pfeifer | ||
2 | 2 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Tomáš Pfeifer | |
3 | 3 | Bystřec | UO | Štěpán Hrdina | ||
4 | 4 | Záchlumí | UO | Jan Divíšek | ||
5 | 5 | Nekoř | UO | Ondrej Kavalek | ||
6 | 6 | Černovír | UO | Matouš Zachař | ||
7 | 7 | Letohrad - Kunčice | E | UO | David Hlaváček | |
8 | 8 | Dolní Újezd | Dolní Pohodlí | SY | Lubomír Stráník | |
9 | 9 | Česká Rybná | B | UO | Radek Pfeifer | |
10 | 10 | Bošín | UO | Evžen Kalousek | ||
11 | 11 | Lanškroun | UO | Josef Kozel | ||
12 | 12 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
13 | 13 | Dolní Dobrouč | Dolní Dobrouč B | UO | Matěj Pražák | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 3 | Mistrovice | UO | Romana Dolečková | ||
2 | 4 | Bohousová | UO | Radek Pfeifer | ||
3 | 5 | Černovír | UO | Matouš Zachař | ||
4 | 6 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Karolína Šulcová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/08/20 | Česká Rybná za hasičárnou, 34.ročník Kamarádův memoriál noční závody do kopce | |
2022/09/11 | Bohousová, Česká Rybná | |
2023/08/19 | Česká Rybná za hasičárnou, 34.ročník Kamarádova memoriálu noční do kopce | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
2024/08/31 | Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2024/09/14 | Lanšperk, Pod hradem Lanšperk | |
2024/09/15 | Česká Rybná, Pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |