Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | http://www.oshps.cz/ |
Kdy: | 04. 05. 2013 08:00 |
Kontakt: | Frána Jaroslav |
Telefon: | |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov Věrka Šuchmanová | PS | 18,80 | 18,86 | 18,80 | |
2. | Úněšov Adéla Vébrová | PS | 18,92 | 19,13 | 18,92 | |
3. | Zličín Andrea Vršecká | AB | 19,01 | - | 19,01 | |
4. | Petrovice Martina Dvořáková | PB | 19,06 | 19,06 | 19,07 | |
5. | Zličín Dagmar Grauová | AB | 19,58 | 19,58 | - | |
6. | Ivanovice na Hané Klára Urbanková | VY | 19,71 | 19,71 | - | |
7. | Petrovice Lucie Všetečková | PB | 20,00 | 20,00 | - | |
8. | Úněšov Karolína Genttnerová | PS | 20,14 | 20,39 | 20,14 | |
9. | Petrovice Jitka Doubravová | PB | 20,19 | 20,34 | 20,19 | |
10. | Ivanovice na Hané Milana Kusalová | VY | 20,60 | 20,60 | 31,36 | |
11. | Úněšov Monika Hlavinková | PS | 20,74 | 20,74 | 20,79 | |
12. | Úněšov Nikola Dobrá | PS | 20,76 | 21,82 | 20,76 | |
13. | Ledce Simona Uhrová | PS | 20,86 | 20,86 | - | |
14. | Úněšov Kristýna Kašparová | PS | 20,96 | 20,96 | 21,32 | |
15. | Hřibojedy Daniela Tschöpová | TU | 21,03 | 21,03 | 21,94 | |
16. | Petrovice Iveta Zrůbková | PB | 21,03 | 21,03 | - | |
17. | Kosova Hora Hana Petrášková | PB | 21,05 | 21,05 | 24,05 | |
18. | Hřibojedy Gabriela Tschöpová | TU | 21,07 | 21,15 | 21,07 | |
19. | Úněšov Michael Joudalová | PS | 21,32 | 21,32 | 21,41 | |
20. | Petrovice Lucie Martínková | PB | 21,34 | 23,16 | 21,34 | |
21. | Hřibojedy Petra Špůrová | TU | 21,35 | 21,45 | 21,35 | |
22. | Bystřice nad Úhlavou Jitka Robenková | KT | 21,36 | 22,78 | 21,36 | |
23. | Ivanovice na Hané Lucie Večerková | VY | 21,40 | 21,40 | 25,18 | |
24. | Kosova Hora Lenka Mulačová | PB | 21,40 | 22,69 | 21,40 | |
25. | Úněšov Denisa Joudalová | PS | 21,46 | 21,46 | - | |
26. | Ivanovice na Hané Kateřina Kamenská | VY | 21,62 | 21,62 | - | |
27. | Jáchymov Kateřina Kneifová | KV | 21,64 | 21,64 | 21,69 | |
28. | Hřibojedy Lenka Vodehnalová | TU | 21,67 | 21,67 | 22,34 | |
29. | Ledce Dominika Caltová | PS | 21,78 | 23,43 | 21,78 | |
30. | Petrovice Kristýna Krejčová | PB | 21,84 | 21,84 | 22,34 | |
31. | Jáchymov Jana Kneifová | KV | 21,99 | 23,63 | 21,99 | |
32. | Úněšov Michaela Jandová | PS | 22,05 | - | 22,05 | |
33. | Kosova Hora Eva Flossová | PB | 22,07 | 25,67 | 22,07 | |
34. | Písková Lhota Jana Štoková | NB | 22,23 | - | 22,23 | |
35. | Hřibojedy Eliška Tschöpová | TU | 22,25 | 27,98 | 22,25 | |
36. | Hřibojedy Natalie Jaklová | TU | 22,45 | 22,45 | 22,57 | |
37. | Manětín Lucie Hlousová | PS | 22,46 | 22,85 | 22,46 | |
38. | Písková Lhota Marie Nezbedová | NB | 22,75 | 23,75 | 22,75 | |
39. | Zličín Terezka Löwingerová | AB | 22,91 | 22,91 | 25,32 | |
40. | Ledce Zuzana Meierová | PS | 22,99 | 22,99 | 25,09 | |
41. | Ivanovice na Hané Monika Kalvodová | VY | 23,14 | 23,14 | 25,16 | |
42. | Petrovice Dominika Neužilová | PB | 23,18 | 23,18 | 23,92 | |
43. | Malechov Lucie Baumruková | KT | 23,20 | 23,81 | 23,20 | |
44. | Obora Adéla Baslová | PS | 23,61 | 26,68 | 23,61 | |
45. | Bystřice nad Úhlavou Kateřina Hájková | KT | 23,73 | 24,30 | 23,73 | |
46. | Březová Denisa Hoffmanová | SO | 23,79 | 23,79 | 29,99 | |
47. | Ledce Tereza Jelínková | PS | 23,81 | 23,81 | 28,57 | |
48. | Zličín Lucie Minaříková | AB | 23,81 | - | 23,81 | |
49. | Malechov Kristýna Vlasáková | KT | 23,85 | 26,02 | 23,85 | |
50. | Lhenice Tereza Horčicová | TP | 24,09 | 24,35 | 24,09 | |
51. | Ledce Nikola Zelenková | PS | 24,20 | 24,20 | 30,19 | |
52. | Ledce Tereza Pokorná | PS | 24,50 | 26,65 | 24,50 | |
53. | Ledce Lucie Vyšatová | PS | 24,61 | - | 24,61 | |
54. | Ledce Bohdana Plicová | PS | 25,22 | 25,22 | 28,47 | |
55. | Obora Adéla Kohutová | PS | 26,54 | 29,06 | 26,54 | |
56. | Obora Kateřina Růžková | PS | 28,79 | 29,24 | 28,79 | |
57. | Ledce Sabina Kavaldzievová | PS | 29,35 | - | 29,35 | |
58. | Ledce Michaela Frantová | PS | 32,03 | 32,03 | - | |
59. | Březová Štěpána Andrlová | SO | 32,11 | 32,11 | 33,57 | |
60. | Písková Lhota Eliška Friedlová | NB | 35,14 | 35,14 | - | |
61. | Hřibojedy Tereza Pajasová | TU | 36,63 | - | 36,63 | |
62. | Bludov Lucie Strouhalová | SU | NP | NP | NP | |
63. | Bludov Monika Sobotková | SU | NP | NP | NP | |
64. | Bludov Lenka Strouhalová | SU | NP | NP | NP | |
65. | Budiměřice Nikola Plachá | NB | NP | NP | NP | |
66. | Budiměřice Pavlína Macúchová | NB | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lhenice Tomáš Vlček | TP | 16,57 | 16,57 | 17,01 | |
2. | Bystřice nad Úhlavou Petr Grassl | KT | 16,61 | 16,61 | - | |
3. | Zbožnov Martin Lidmila | CR | 16,68 | 16,68 | 16,76 | |
4. | Těškovice Matěj Krayzel | OP | 17,32 | 17,32 | - | |
5. | Kozlovice Jan Vyvial | FM | 17,33 | 17,33 | 17,84 | |
6. | Juřinka Jaromír Burda | VS | 17,52 | - | 17,52 | |
7. | Kostomlátky Jaroslav Říha | NB | 17,69 | 17,69 | 17,98 | |
8. | Veselá Jaroslav Bechný | ZL | 18,01 | 20,15 | 18,01 | |
9. | Obora Dominik Soukup | PS | 18,19 | 18,19 | - | |
10. | Líchovy Jakub Čermák | PB | 18,29 | 18,29 | 18,31 | |
11. | Uhlířské Janovice Tomáš Gross | KH | 18,33 | 18,39 | 18,33 | |
12. | Koruna Dominik Bělský | SY | 18,55 | 18,55 | - | |
13. | Bystřice nad Úhlavou David Vild | KT | 19,18 | 19,18 | 23,65 | |
14. | Bystřice nad Úhlavou Erik Kucharik | KT | 19,57 | 20,03 | 19,57 | |
15. | Křečov Rudolf Malec | PS | 19,71 | 23,12 | 19,71 | |
16. | Bystřice nad Úhlavou Pavel Brejcha | KT | 19,73 | 23,13 | 19,73 | |
17. | Zličín Václav Donát | AB | 19,75 | 19,75 | 21,90 | |
18. | Kosova Hora Marek Mulač | PB | 19,86 | 19,86 | - | |
19. | Kosova Hora Vít Křížek | PB | 20,03 | 20,03 | 21,07 | |
20. | Obora Ondřej Jirsa | PS | 20,10 | 20,10 | 27,54 | |
21. | Kostomlátky David Zumr | NB | 20,56 | 20,56 | 21,42 | |
22. | Nevřeň Lukáš Matouš | PS | 20,83 | 33,09 | 20,83 | |
23. | Lhenice Lukaš Heinrich | TP | 21,15 | 21,15 | 21,31 | |
24. | Nevřeň Pavel Sova | PS | 21,33 | 41,25 | 21,33 | |
25. | Obora Martin Dolejš | PS | 21,65 | 21,65 | 22,47 | |
26. | Obora Dominik Kalous | PS | 21,78 | 21,78 | 23,19 | |
27. | Kosova Hora Lukáš Pánek | PB | 22,12 | 22,69 | 22,12 | |
28. | Obora Ondřej Gross | PS | 22,20 | 22,28 | 22,20 | |
29. | Lhenice Ondra Adamec | TP | 22,21 | 22,21 | 28,64 | |
30. | Nevřeň Václav Pechát | PS | 22,44 | 22,44 | - | |
31. | Březová Marek Lukáš | SO | 22,57 | 22,57 | 23,65 | |
32. | Tlučná Jan Bednář | PS | 22,91 | 24,12 | 22,91 | |
33. | Březová Tomáš Váňa | SO | 23,92 | 23,92 | 30,76 | |
34. | Bystřice nad Úhlavou Luboš Matheisl | KT | 24,37 | 37,26 | 24,37 | |
35. | Obora Lukáš Kříž | PS | 24,38 | 24,38 | 24,59 | |
36. | Bystřice nad Úhlavou Jakub Ivanič | KT | 25,17 | 27,79 | 25,17 | |
37. | Kosova Hora Dominik Pánek | PB | 25,53 | 25,53 | 37,68 | |
38. | Budiměřice Lukáš Kolbaba | NB | 26,32 | 26,32 | 26,94 | |
39. | Zličín Ondřej Brabenec | AB | 27,32 | 27,32 | 42,12 | |
40. | Obora Luboš Dolejš | PS | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Manětín | PS | 16,15 | 16,15 | 16,15 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
2. | Horní Bělá | PS | 18,16 | 18,16 | 18,16 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
3. | Obora | PS | 18,41 | 18,41 | 18,41 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
4. | Rybnice | PS | 20,85 | 20,85 | 20,85 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
5. | Letkov | PJ | 20,91 | 20,91 | 20,91 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
6. | Horní Hradiště | PS | 21,17 | 21,17 | 21,17 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
7. | Chrást | PB | 21,28 | 21,28 | 21,28 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
8. | Chotíkov | PS | 21,53 | 21,53 | 21,53 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
9. | Všeruby | PS | 24,56 | 24,56 | 24,56 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
10. | Kožlany | PS | 28,01 | 28,01 | 28,01 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
11. | Ledce | PS | 29,14 | 29,14 | 29,14 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
12. | Kaznějov | PS | 37,93 | 37,93 | 37,93 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
13. | Nevřeň | PS | 38,07 | 38,07 | 38,07 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ledce | PS | 17,57 | 17,57 | 17,57 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
2. | Všeruby | PS | 19,12 | 19,12 | 19,12 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
3. | Manětín | PS | 19,23 | 19,23 | 19,23 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
4. | Horní Hradiště | PS | 19,84 | 19,84 | 19,84 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
5. | Ledce | PS | 20,21 | 20,21 | 20,21 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
6. | Horní Bělá | PS | 20,26 | 20,26 | 20,26 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
7. | Chrást | PB | 20,26 | 20,26 | 20,26 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
8. | Obora | PS | 20,32 | 20,32 | 20,32 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
9. | Chotíkov | PS | 21,85 | 21,85 | 21,85 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
10. | Kaznějov | PS | 22,58 | 22,58 | 22,58 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
11. | Letkov | PJ | 23,47 | 23,47 | 23,47 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
12. | Obora | PS | 26,67 | 26,67 | 26,67 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
13. | Kožlany | PS | 28,07 | 28,07 | 28,07 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
14. | Kaznějov | PS | 30,26 | 30,26 | 30,26 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
15. | Obora | PS | 33,15 | 33,15 | 33,15 | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
16. | Horní Bělá | PS | NP | NP | NP | 2018/09/22 | Plamen útok, sklopka |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/r_Wg0r5lUDc Kód: r_Wg0r5lUDc |
|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/WrYb7WrT7zg Kód: WrYb7WrT7zg |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/04/24 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2011/05/07 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2012/05/27 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2013/05/04 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2014/05/03 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2015/05/02 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2018/09/22 | Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře