Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 982033 |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Souřadnice: | 49°54*41*N,16°15*43*E |
PSČ: | 569 53 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AMBROZ Jaroslav | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,14 | 43 | 0 | |
GÖTZ Šimon | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 20,57 | 90 | 0 | |
Götz Šimon | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 20,76 | 80 | 0 | |
JURAČKOVÁ Vanessa | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 20,36 | 75 | 0 | |
Juračková Vanessa | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,41 | 49 | 0 | |
KOUTNÝ Jan | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 18,57 | 63 | 0 | |
Koutný Jan | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,77 | 59 | 0 | |
KOVÁČ Dominik | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 21,98 | 106 | 0 | |
Kováč Dominik | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,67 | 70 | 0 | |
MORKESOVÁ Eliška | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,82 | 48 | 0 | |
Morkesová Eliška | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,68 | 54 | 0 | |
SIEGEL Filip | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,51 | 31 | 0 | |
Siegel Filip | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,60 | 29 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Trusovice AMBROZ Jaroslav, nejlepěí čas: 17,14 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice GÖTZ Šimon, nejlepěí čas: 20,57 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Götz Šimon, nejlepěí čas: 20,76 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice JURAČKOVÁ Vanessa, nejlepěí čas: 20,36 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Juračková Vanessa, nejlepěí čas: 19,41 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice KOUTNÝ Jan, nejlepěí čas: 18,57 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Koutný Jan, nejlepěí čas: 18,77 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice KOVÁČ Dominik, nejlepěí čas: 21,98 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Kováč Dominik, nejlepěí čas: 19,67 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice MORKESOVÁ Eliška, nejlepěí čas: 17,82 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Morkesová Eliška, nejlepěí čas: 19,68 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice SIEGEL Filip, nejlepěí čas: 16,51 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Siegel Filip, nejlepěí čas: 16,60 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře