Mirošov 2020 - Pohárová soutěž ZLPS, 2B

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 08. 2020 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Brumov B ZL 14,33 14,01 14,33
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Hoštiná PU 14,82 14,82 14,56
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Zbora PU 15,09 15,09 15,09
4.  Křekov ZL 15,10 15,10 15,08
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 15,12 15,12 14,79
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM 15,24 15,24 15,23
7.  Mirošov ZL 15,47 15,47 15,04
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Radíkov OL 15,49 14,94 15,49
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Dulov IL 15,53 15,37 15,53
10.  Hradčovice UH 15,68 15,68 14,93
11.  Slušovice ZL 16,77 16,60 16,77
12.  Vysoké Pole ZL 16,89 16,52 16,89
13.  Bratřejov ZL 16,97 16,97 15,83
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Lúky PU 17,19 17,19 16,68
15.  Louky ZL 17,43 17,43 17,05
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Staré Město UH 17,46 17,01 17,46
17.  Šarovy ZL 22,29 20,03 22,29
19.  Mirošov B ZL NP 15,27 NP
20.  Velký Ořechov ZL NP NP NP
21.  Vrbětice ZL NP NP NP
22.  Mladcová ZL NP NP NP
23.  Nedašov ZL NP NP NP
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Hliník nad Hronom ZH NP NP NP
25.  Ublo ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 17,19 17,19 17,14
2.  Pohořelice ZL 17,40 17,40 17,03
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Dulov IL 17,92 17,78 17,92
4.  Holešov KM 18,38 18,38 18,00
5.  Vlachovice ZL 18,42 18,25 18,42
6.  Nedašova Lhota ZL 18,69 17,62 18,69
7.  Bílovice UH 19,92 18,82 19,92
8.  Velký Ořechov ZL 20,06 18,69 20,06
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Mostište PU 20,17 20,17 18,84
10.  Bratřejov ZL 21,53 21,53 18,97
11.  Popov ZL 22,66 20,39 22,66
12.  Bohuslavice u Zlína ZL NP NP NP
13.  Slušovice ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašova Lhota ZL 18,92 18,85 18,92
2.  Martinice KM 19,11 19,11 18,05

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 16,48 16,48 16,36
2.  Lukov ZL 16,88 16,58 16,88
3.  Racková - Tečovice ZL 17,02 16,38 17,02
4.  Šarovy - Salaš ZL 18,87 18,79 18,87
5.  Býškovice PR 43,19 43,19 40,23
6.  Mirošov ZL NP NP NP
7.  Lechotice KM NP NP NP
8.  Vrbka KM NP NP NP
9.  Sazovice ZL NP NP NP
10.  Žeranovice KM NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křekov ZL 18,88 18,88 17,95
2.  Ublo B ZL 21,29 19,89 21,29
3.  Louky ZL 29,42 28,59 29,42
4.  Nedašov ZL NP NP NP
5.  Ublo ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vésky BUH16,7116,0516,712019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vrbětice ZL16,8817,1317,132019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hradčovice UH17,1816,8817,182019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vésky BUH17,2316,8417,232018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Ořechov CZL17,2716,4517,272018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vrbětice ZL17,3816,6317,382018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nevšová ZL17,4517,1617,452018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladcová ZL17,2417,5217,522018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velký Ořechov CZL16,0817,5717,572019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nevšová ZL17,6217,3117,622019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mysločovice ZL17,771,7217,772019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mirošov ZL17,1317,8617,862019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladcová ZL17,8917,1317,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velký Ořechov BZL18,0617,4118,062018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nedašova Lhota ZL17,9018,1718,172018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nedašov ZL18,4217,7018,422019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pohořelice ZL18,661,8418,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mysločovice ZL18,7018,4018,702018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mirošov ZL18,0718,9618,962018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hradčovice UH19,0417,8619,042018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nevšová BZL18,7119,2319,232018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhota ZL18,2819,4819,482019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hostišová ZL19,6220,2420,242019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Křekov ZL20,5620,0420,562019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nevšová BZL20,8317,4120,832019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Záhlinice KM20,982,0220,982019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Louky ZL20,7721,1321,132019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Louky ZL21,5017,8621,502018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lukov ZL22,1417,7422,142018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Újezd ZL22,1822,1122,182018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/07/18 Mirošov, ZL, Pohár Valašska
ZLPS
2012/07/28 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
-
2013/07/27 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
-
2013/07/27 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2014/07/26 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2015/07/25 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2016/06/04 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2017/06/03 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2018/06/02 Mirošov - JLNS, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2018/09/08 Mirošov, Pohárová soutěž
ZLPS
2019/06/01 Mirošov - JLNS, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2019/09/07 Mirošov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2020/08/01 Mirošov, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře