Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Lu 1 | Ra 2 | Ša 3 | Te 4 | Lo 5 | Sa 6 | Ne 7 | Ve 8 | Br 9 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlachovice | 104 | 17,90 | ZL | 58 | |||||||||
2. | Bratřejov | 98 | 17,65 | ZL | 55 | |||||||||
3. | Velký Ořechov | 90 | - | ZL | 40 | |||||||||
4. | Hřivínův Újezd | 81 | - | ZL | 60 | |||||||||
-. | Slušovice | 81 | 18,09 | ZL | 39 | |||||||||
6. | Kaňovice | 79 | 18,26 | ZL | - | - | 65 | |||||||
7. | Nedašova Lhota | 77 | - | ZL | - | - | - | - | 37 | |||||
8. | Racková | 60 | 17,85 | ZL | 51 | |||||||||
9. | Lhota | 55 | - | ZL | - | 28 | ||||||||
10. | Sazovice | 52 | - | ZL | 39 | |||||||||
11. | Vysoké Pole | 50 | 18,24 | ZL | - | - | - | - | 42 | |||||
12. | Machová | 29 | 20,24 | ZL | 21 | |||||||||
13. | Prštné | 19 | 19,77 | ZL | - | - | - | - | 13 | |||||
14. | Popov | 15 | 19,11 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | |
15. | Lukov | 5 | - | ZL | - | - | - | - | 5 | |||||
16. | Hostišová | 4 | 21,77 | ZL | - | - | - | - | - | - | 4 | |||
17. | Drnovice | 2 | 18,47 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Loučka | 2 | 23,04 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | |
-. | Březová | 2 | 27,85 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | |
20. | Bojkovice | 0 | 19,63 | UH | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
-. | Ublo | 0 | 23,28 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Velký Ořechov B | 0 | MS | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Lu 1 | Ra 2 | Ša 3 | Te 4 | Lo 5 | Sa 6 | Ne 7 | Ve 8 | Br 9 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavice u Zlína | 88 | 19,09 | ZL | - | - | 58 | |||||||
2. | Bílovice | 83 | 19,74 | UH | - | 41 | ||||||||
3. | Míkovice | 75 | 21,54 | UH | - | - | - | 42 | ||||||
4. | Lukov | 28 | 21,36 | ZL | - | 27 | ||||||||
5. | Dulov | 10 | 20,35 | IL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
6. | Šumice | 4 | 31,01 | UH | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | |
7. | - Míkovice | 0 | 21,23 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Lu 1 | Ra 2 | Ša 3 | Te 4 | Lo 5 | Sa 6 | Ne 7 | Ve 8 | Br 9 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Záhlinice | 91 | 17,26 | KM | 52 | |||||||||
2. | Lukov | 84 | - | ZL | 42 | |||||||||
3. | Ublo | 63 | 16,62 | ZL | 37 | |||||||||
4. | Napajedla - Malenovice | 62 | 17,15 | ZL | - | 37 | ||||||||
5. | Dolní Lhota | 43 | 17,95 | ZL | - | - | 27 | |||||||
6. | Pohořelice | 16 | 17,12 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 10 | |
7. | Návojná | 8 | 19,79 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | 5 | ||
8. | Býškovice | 7 | 19,88 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | |
9. | Luhačovice | 6 | 25,27 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 6 | |
10. | Ratiboř | 5 | 19,75 | VS | - | - | - | - | - | - | - | 5 | ||
11. | Šarovy - Salaš | 3 | 33,38 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | |
12. | Kněžpole | 2 | - | UH | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | |
13. | Salaš - Šarovy | 1 | 40,76 | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Štítná nad Vláří | 1 | NP | ZL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
15. | Valašské Příkazy | 0 | NP | VS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: