Lukov 2017 - O putovní pohár starosty obce

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Tomáš Kulenda
Telefon:  776 148 428
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM 14,72 14,72 14,51
2.  Štítná nad Vláří ZL 14,76 14,76 14,71
3.  Nevšová ZL 15,11 14,91 15,11
4.  Vésky UH 15,21 15,17 15,21
5.  Mirošov ZL 15,23 15,23 15,10
6.  Nedašova Lhota ZL 15,36 15,36 15,36
7.  Velký Ořechov C ZL 15,47 15,47 15,46
8.  Vysoké Pole ZL 15,61 15,61 14,66
9.  Lukov ZL 15,82 15,48 15,82
10.  Hradčovice UH 15,87 15,59 15,87
11.  Mysločovice ZL 16,05 15,97 16,05
12.  Slušovice ZL 16,48 16,07 16,48
13.  Nedašov ZL 16,53 16,53 16,42
14.  Louky ZL 16,60 16,60 16,54
15.  Martinice KM 16,78 16,09 16,78
16.  Mladcová ZL 17,35 17,28 17,35
17.  Bratřejov ZL 17,55 17,55 17,51
18.  Lukov B ZL 17,92 16,30 17,92
19.  Machová ZL 18,10 17,31 18,10
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 18,24 18,24 17,81
21.  Racková ZL 18,39 17,21 18,39
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 18,41 18,41 16,23
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS 18,43 18,43 17,55
24.  Šarovy ZL 19,52 19,52 15,71
25.  Lhota ZL - - -
26.  Velký Ořechov B ZL - - -
27.  Vrbětice ZL - - -
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH - 38,31 -
29.  Tečovice ZL - - -
30.  Hostišová ZL - - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice B KM 17,22 17,22 17,12
2. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM 17,83 17,51 17,83
3.  Nedašova Lhota ZL 18,48 18,48 17,37
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 18,85 17,39 18,85
5.  Vlachovice ZL 18,95 18,76 18,95
6.  Hřivínův Újezd ZL 19,77 19,77 18,83
7.  Sazovice ZL 20,65 20,65 18,77
8.  Prštné ZL 21,01 19,42 21,01
9.  Machová ZL 21,36 19,30 21,36
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH 22,24 21,79 22,24
11.  Velký Ořechov ZL 22,79 22,79 22,39
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílovice UH 23,12 23,12 22,45
13.  Bratřejov ZL 23,69 23,69 23,29
14.  Březová ZL 27,85 23,95 27,85
15.  Racková ZL 28,14 28,14 20,81
16.  Lhota ZL 29,09 29,09 28,79
17.  Slušovice ZL 33,70 31,83 33,70

Dor-ky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice UH 21,20 21,12 21,20
2.  Lukov ZL 23,23 22,57 23,23
3.  Míkovice UH 23,56 22,95 23,56

Dor-ci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Lhota ZL 18,73 18,47 18,73
2.  Záhlinice KM 18,78 17,80 18,78
3.  Lukov ZL 19,22 19,22 17,10
4.  Ratiboř VS 19,75 17,60 19,75
5.  Ublo ZL 23,53 23,53 19,66

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM14,7214,5114,722017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítná nad Vláří ZL14,7614,7114,762017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevšová ZL14,9115,1115,112017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Ořechov BZL15,1815,1515,182016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vésky UH15,1715,2115,212017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL15,2315,1015,232017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mladcová ZL14,4915,3015,302016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vrbětice ZL14,8415,3515,352016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nedašova Lhota ZL15,3615,3615,362017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov CZL15,4715,4615,472017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vésky UH15,4915,1415,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vysoké Pole ZL15,6114,6615,612017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Velký Ořechov CZL15,7015,0015,702016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lukov ZL14,8415,7915,792016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lukov ZL15,4815,8215,822017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradčovice UH15,5915,8715,872017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mysločovice ZL15,9716,0516,052017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ublo ZL16,2015,8516,202016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Slušovice ZL16,3415,5216,342016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Slušovice ZL16,0716,4816,482017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nedašov ZL16,5316,4216,532017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Louky ZL16,6016,5416,602017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štítná nad Vláří ZL14,8616,6416,642016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nedašov ZL16,6515,9916,652016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vésky BUH16,0916,7816,782016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Martinice KM16,0916,7816,782017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová ZL17,0516,9517,052016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladcová ZL17,2817,3517,352017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lukov BZL17,3816,6717,382016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bratřejov ZL17,5517,5117,552017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM17,0516,8917,052015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. TAG Zahnašovice KM16,3817,1817,182015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pravčice B KM17,2217,1217,222017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. TAG Zahnašovice KM17,5117,8317,832017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. TAG Zahnašovice KM17,8717,8817,882014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Drnovice ZL--18,042013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bratřejov ZL18,1717,8718,172016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nedašova Lhota ZL18,4817,3718,482017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Malenovice ZL18,5418,0918,542015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hřivínův Újezd ZL--18,602013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nedašova Lhota ZL17,5518,6218,622014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nedašova Lhota ZL18,7518,4918,752015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pravčice KM17,3918,8518,852017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Slušovice ZL18,5918,8618,862015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL--18,892013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vlachovice ZL18,7618,9518,952017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hřivínův Újezd ZL19,0318,3019,032015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Ořechov ZL19,0619,2219,222016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,8919,3019,302016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Racková ZL18,8519,4719,472015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Velký Ořechov ZL18,7319,4819,482015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Lhota ZL19,5418,4219,542015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kaňovice ZL19,5319,5319,602016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,0919,7519,752015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hřivínův Újezd ZL19,7718,8319,772017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bílovice UH19,6319,8019,802016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Ořechov ZL19,8318,9919,832014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Sazovice ZL18,5119,8819,882016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Bratřejov ZL20,1719,5520,172014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Sazovice ZL20,562,0020,562014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nevšová - Muži

15,11http://youtu.be/jRfAC6qQX8w Zdeněk SDH Nevšová

Nevšová - Muži

15,11http://youtu.be/fXHoxGmgtfM Zdeněk SDH Nevšová

Vysoké Pole - Muži

15,61http://youtu.be/zsSTXMVIJfE JATLIK

Vysoké Pole - Muži

15,61http://youtu.be/6qctVahnZ7A JATLIK
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře