Výsledky ročníku 2020 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ma 1 | Mi 2 | Sa 3 | Lo 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brumov B | 86 | 14,23 | ZL | 60 | ||||
2. | Velký Ořechov C | 65 | 14,80 | ZL | - | 37 | |||
3. | Hradčovice | 62 | 15,68 | UH | 40 | ||||
4. | Mirošov | 49 | 15,47 | ZL | 34 | ||||
5. | Mladcová | 47 | 15,48 | ZL | 35 | ||||
6. | Vrbětice | 30 | 16,33 | ZL | 21 | ||||
7. | Bratřejov | 28 | 16,68 | ZL | - | 19 | |||
8. | Louky | 26 | 17,43 | ZL | 18 | ||||
9. | Nedašov | 22 | 17,52 | ZL | - | 13 | |||
10. | Křekov | 18 | 15,10 | ZL | - | 16 | |||
11. | Lukov | 16 | 15,94 | ZL | - | 6 | |||
-. | Vysoké Pole | 16 | 16,12 | ZL | - | - | 16 | ||
-. | Lhota | 16 | 17,55 | ZL | - | - | 11 | ||
14. | Tečovice | 14 | 16,33 | ZL | - | - | 5 | ||
15. | Újezd | 13 | 17,24 | ZL | - | - | - | 6 | |
16. | Šarovy | 12 | 18,08 | ZL | - | - | 7 | ||
17. | Slušovice | 11 | 16,77 | ZL | - | - | 11 | ||
-. | Záhlinice | 11 | 24,64 | KM | - | - | 7 | ||
19. | Lhota B | 10 | 18,61 | ZL | - | - | - | - | 0 |
20. | Mirošov B | 6 | 20,75 | ZL | - | - | - | 1 | |
21. | Bratřejov B | 4 | 18,80 | ZL | - | - | - | 2 | |
22. | Štítná nad Vláří | 3 | - | ZL | - | - | - | 0 | |
23. | Ublo | 2 | 23,55 | ZL | - | - | 2 | ||
24. | Lukov B | 1 | NP | ZL | - | - | - | - | 0 |
-. | Velký Ořechov | 1 | NP | ZL | - | - | - | 1 | |
-. | Machová | 1 | NP | ZL | - | - | - | 1 | |
27. | Hrobice | 0 | 19,10 | ZL | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ma 1 | Mi 2 | Sa 3 | Lo 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohořelice | 46 | 17,08 | ZL | 28 | ||||
2. | Bojkovice | 42 | 17,19 | UH | 30 | ||||
3. | Vlachovice | 32 | 17,11 | ZL | 25 | ||||
4. | Holešov | 31 | 17,06 | KM | 15 | ||||
5. | Bílovice | 30 | 18,01 | UH | 19 | ||||
6. | Velký Ořechov | 21 | 18,50 | ZL | 15 | ||||
7. | Nedašova Lhota | 19 | 18,15 | ZL | 17 | ||||
8. | Bratřejov | 13 | 19,18 | ZL | 9 | ||||
9. | Popov | 12 | 19,05 | ZL | 8 | ||||
-. | Bohuslavice u Zlína | 12 | 20,26 | ZL | 9 | ||||
11. | Lhota | 9 | 18,91 | ZL | - | - | 3 | ||
12. | Tečovice | 8 | 18,78 | ZL | - | - | 3 | ||
13. | Bratřejov B | 2 | 19,26 | ZL | - | - | - | - | 0 |
-. | Hostišová | 2 | 23,76 | ZL | - | - | - | 2 | |
-. | Rymice | 2 | 45,54 | KM | - | - | - | 0 | |
16. | Slušovice | 1 | NP | ZL | - | - | - | 1 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ma 1 | Mi 2 | Sa 3 | Lo 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martinice | 39 | 19,11 | KM | 24 | ||||
2. | Machová | 31 | 22,69 | ZL | - | 24 | |||
3. | Tečovice | 28 | 19,03 | ZL | - | - | 10 | ||
4. | Lhota | 25 | 19,23 | ZL | - | - | 11 | ||
5. | Míkovice | 16 | 20,74 | UH | - | - | 16 | ||
6. | Nedašova Lhota | 10 | 18,92 | ZL | - | - | - | 10 | |
-. | Lhota | 10 | 20,23 | KM | - | - | - | 10 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ma 1 | Mi 2 | Sa 3 | Lo 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Racková - Tečovice | 39 | 15,81 | ZL | - | 19 | |||
2. | Hradčovice | 38 | 16,48 | UH | 27 | ||||
3. | Mirošov | 37 | 16,42 | ZL | 25 | ||||
4. | Lukov | 28 | 16,87 | ZL | 25 | ||||
5. | Lechotice | 26 | 17,97 | KM | 18 | ||||
6. | Žeranovice | 16 | 17,89 | KM | - | 8 | |||
7. | Sazovice | 13 | 19,88 | ZL | 7 | ||||
8. | Vrbka | 12 | 17,48 | KM | - | - | - | 1 | |
9. | Šarovy - Salaš | 9 | 18,87 | ZL | - | - | 6 | ||
10. | Býškovice | 7 | 22,12 | PR | - | 5 | |||
11. | Bystřička | 6 | 18,13 | VS | - | - | - | 6 | |
12. | Všemina | 4 | 19,92 | ZL | - | - | - | 4 | |
-. | Vysoká | 4 | 29,64 | PR | - | - | - | - | 0 |
14. | Šarovy Salaš | 3 | 21,22 | ZL | - | - | - | 3 | |
-. | Lhota | 3 | 22,22 | ZL | - | - | - | - | 0 |
-. | Šarovy | 3 | 28,64 | ZL | - | - | - | 3 | |
17. | Brusné | 2 | 38,34 | KM | - | - | - | 2 | |
18. | Racková Tečovice | 1 | - | ZL | - | - | - | 1 | |
-. | Staré Město | 1 | NP | UH | - | - | - | 1 |
Celkem se účastnilo: 78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: