Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Mi
13
Body
1. Vésky B 179 14,53UH
11
20
11
20
11
20
17
20
20
1
2
6
20
179
2. Vrbětice 166 14,64ZL
10
13
15
15
20
13
1
15
1
15
11
20
17
166
3. Velký Ořechov C 160 14,82ZL
20
17
20
10
6
17
20
1
17
1
1
17
13
160
4. Hradčovice 159 14,83UH
7
15
0
17
15
11
13
10
13
17
17
9
15
159
5. Mladcová 124 15,38ZL
17
2
17
2
17
15
10
6
3
13
3
11
8
124
6. Mirošov 121 15,19ZL
8
9
0
3
13
9
6
10
10
20
9
15
9
121
7. Nevšová 95 15,82ZL
15
6
3
2
1
1
15
5
7
1
20
8
11
95
8. Velký Ořechov B 93 14,83ZL
2
8
10
13
8
4
1
17
8
8
5
7
2
93
9. Nevšová B 92 15,21ZL
13
5
8
2
1
3
9
13
15
6
13
2
2
92
10. Vysoké Pole 76 14,99ZL
9
7
13
11
9
7
8
11
---
1
-76
11. Mysločovice 68 16,66ZL
2
10
7
4
10
2
1
-
6
1
15
-
10
68
12. Křekov 67 15,41ZL
3
2
2
8
7
2
7
8
4
1
10
10
3
67
13. Lukov 57 16,04ZL
1
11
0
7
2
10
2
2
11
9
2
--57
14. Louky 54 16,91ZL
2
2
9
2
3
6
2
4
9
7
2
4
2
54
15. Nedašov 37 15,43ZL
6
2
-
9
2
---
2
4
2
3
7
37
-. Nedašova Lhota 37 16,10ZL
1
-
6
6
-
8
11
3
---
2
-37
17. Bratřejov 36 16,29ZL-
4
5
-
2
--
2
5
11
2
5
-36
-. Hostišová 36 18,66ZL-
1
2
2
1
2
5
--
10
7
2
4
36
19. Záhlinice 27 17,00KM-
3
4
2
4
2
2
2
--
4
2
2
27
20. Tečovice 23 16,04ZL-
1
-
2
1
2
-
7
--
8
2
-23
21. Sazovice 17 19,36ZL
4
2
-
2
2
2
3
---
2
--17
-. Lhota 17 19,48ZL---
1
5
-----
6
-
5
17
23. Ublo 15 17,37ZL
1
--
2
2
5
---
5
---15
24. Brumov B 14 15,25ZL-------
1
---
13
-14
25. Pohořelice 8 18,66ZL
2
-----------
6
8
26. Bylnice 6 16,22ZL---
5
-------
1
-6
27. Trnava 5 19,15ZL
5
------------5
28. Machová 4 25,21ZL------
4
------4
29. Bratřejov B 3 24,52ZL---------
3
---3
30. Poteč 2 20,22ZL-----------
2
-2
-. Hřivínův Újezd 2 22,28ZL-------
2
-----2
-. Kvašov 2 26,94PU-----------
2
-2
-. Štítná nad Vláří 2 NPZL-------
1
---
1
-2
34. Tichov 1 NPZL-----------
1
-1
-. Drnovice 1 NPZL---
1
---------1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Mi
13
Body
1. Bojkovice 136 17,09UH
4
15
6
10
12
12
12
4
15
15
4
12
15
136
2. Holešov 119 17,32KM
10
4
12
12
10
15
8
12
8
6
12
4
6
119
3. Popov 92 17,15ZL
12
2
15
2
15
8
2
10
4
2
6
2
12
92
4. Vlachovice 87 17,20ZL
3
2
10
4
3
4
15
3
10
8
10
5
10
87
5. Velký Ořechov 81 17,83ZL
5
10
-
3
5
6
10
8
3
12
8
8
3
81
6. Bílovice 76 17,90UH
8
6
1
6
8
10
3
5
5
10
3
6
5
76
7. Bohuslavice u Zlína 75 17,57ZL
6
12
4
8
2
1
5
6
6
2
5
10
8
75
8. Nedašova Lhota 65 17,36ZL
15
3
5
15
----
12
--
15
-65
9. Tečovice 49 -ZL
2
5
3
2
4
2
4
15
2
5
0
3
2
49
10. Vysoké Pole 36 18,40ZL
2
8
8
1
6
5
6
------36
11. Drnovice 10 18,31ZL---
5
----
1
---
4
10
12. Bratřejov 4 19,74ZL---------
4
---4
-. Šarovy 4 26,71ZL
2
-
2
----------4
14. Bratřejov B 3 20,15ZL---------
3
---3
-. Hřivínův Újezd 3 25,27ZL-----
3
-------3
16. Pohořelice 2 23,56ZL
2
------------2
-. Ublo 2 23,95ZL---------
2
---2
-. Racková 2 NPZL-
1
-
1
---------2
19. Zahnašovice 1 NPKM
0
0
1
-
0
--------1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Mi
13
Body
1. Pohořelice 95 17,75ZL
8
10
2
4
5
8
10
10
8
2
10
8
10
95
2. Tečovice 81 -ZL
0
2
3
10
10
10
8
0
10
10
8
2
8
81
3. Bílovice 78 18,70UH
5
8
8
3
8
2
2
8
6
6
6
10
6
78
4. Martinice 51 20,84KM
3
6
10
2
0
6
5
2
2
5
4
4
2
51
5. Bratřejov 49 20,06ZL-
5
4
6
6
0
1
6
2
8
2
6
3
49
6. - Napamal 40 19,39--------------0
7. Míkovice 33 19,89UH
4
-
5
1
4
5
3
-
4
2
2
3
-33
8. Nedašova Lhota 17 22,23ZL--
0
5
---
4
3
--
5
-17
9. Lhota 13 21,73ZL-
4
-------
3
2
-
4
13
10. Machová 12 21,65ZL----
3
-
6
---
3
--12
11. - NAPAMAL 9 21,60--------------0
12. Malenovice 6 22,60ZL
6
------------6
13. - NapaMal 2 28,84--------------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Mi
13
Body
1. Hradčovice 101 15,02UH
8
8
8
10
8
6
10
1
8
10
6
10
8
101
2. Vrbka 86 15,56KM-
10
6
2
10
8
3
6
10
8
10
3
10
86
3. Nevšová 48 16,24ZL
5
0
2
3
6
10
1
2
2
2
5
8
2
48
4. Lukov 44 17,03ZL
3
0
2
5
4
0
4
8
6
2
-
5
5
44
5. Lechotice 40 16,36KM-
4
2
4
0
4
2
3
2
6
8
4
1
40
-. - Racteč 40 16,99--------------0
7. - Napamal 38 16,86--------------0
8. Žeranovice 22 19,00KM-
3
0
2
-
3
5
4
2
1
-
2
-22
9. Lipová 20 17,55ZL
6
5
-
2
2
--
5
-----20
10. Míkovice 15 -UH
0
---
3
-
2
-
4
2
2
2
-15
11. Nedašova Lhota 14 3,12ZL--
10
2
-------
2
-14
12. - NAPAMAL 12 17,83--------------0
13. - Racková-Tečovice 10 17,00--------------0
14. - RACTEČ 8 16,89--------------0
15. Lhota 7 22,98ZL----
2
-----
2
-
3
7
16. - NapaMal 5 18,07--------------0
-. Dřevohostice 5 20,84PR-----
2
---
3
---5
18. Býškovice 4 20,72PR-
0
-
2
---
2
-----4
-. Valašská Polanka 4 33,98VS-------
2
-
2
--
0
4
20. Šarovy - Salaš 3 19,21ZL--
3
----------3
21. Brusné 2 20,08KM----------
2
0
-2
-. Šarovy 2 23,03ZL-
2
-----------2
-. Luhačovice 2 27,09ZL-
0
--
2
--------2
-. - Šarovy Salaš 2 27,43--------------0
25. Záhlinice 0 NPKM-
0
0
----------0
-. - RacTeč 0 NP--------------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Mi
13
Body
1. Ublo 28 17,43ZL-
0
0
0
0
0
8
0
4
8
5
3
0
28
2. Louky 26 16,09ZL
0
0
0
0
0
0
1
0
3
6
8
8
0
26
3. Nedašov 12 15,69ZL-------
0
6
--
6
0
12
4. Bojkovice 8 16,09UH--------
8
---
0
8
5. Lhota 6 27,01ZL----------
6
--6
6. Drnovice 5 18,53ZL--------
5
----5
-. Křekov 5 19,18ZL-------
0
---
5
0
5
-. Ublo B 5 20,63ZL---
0
0
----
5
--
0
5
9. Bylnice 4 20,06ZL-----------
4
-4
-. Pozděchov 4 25,40VS---------
4
-
0
-4
11. Velký Ořechov 1 16,87ZL--
0
--
0
-----
1
-1
12. Sazovice 0 19,94ZL-
0
-
0
0
--------0
-. Šarovy 0 33,38ZL--
0
----------0
-. Křekov B 0 39,30ZL------------
0
0
-. Vrbětice 0 MSZL--------
0
----0


Celkem se účastnilo:  108 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: