Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Body
1. Vésky B 179 14,53UH
11
20
11
20
11
20
17
20
20
1
2
6
159
2. Vrbětice 166 14,64ZL
10
13
15
15
20
13
1
15
1
15
11
20
149
3. Velký Ořechov C 160 14,82ZL
20
17
20
10
6
17
20
1
17
1
1
17
147
4. Hradčovice 159 14,83UH
7
15
0
17
15
11
13
10
13
17
17
9
144
5. Mladcová 124 15,38ZL
17
2
17
2
17
15
10
6
3
13
3
11
116
6. Mirošov 121 15,19ZL
8
9
0
3
13
9
6
10
10
20
9
15
112
7. Nevšová 95 15,82ZL
15
6
3
2
1
1
15
5
7
1
20
8
84
8. Velký Ořechov B 93 14,83ZL
2
8
10
13
8
4
1
17
8
8
5
7
91
9. Nevšová B 92 15,21ZL
13
5
8
2
1
3
9
13
15
6
13
2
90
10. Vysoké Pole 76 14,99ZL
9
7
13
11
9
7
8
11
---
1
76
11. Mysločovice 68 16,66ZL
2
10
7
4
10
2
1
-
6
1
15
-58
12. Křekov 67 15,41ZL
3
2
2
8
7
2
7
8
4
1
10
10
64
13. Lukov 57 16,04ZL
1
11
0
7
2
10
2
2
11
9
2
-57
14. Louky 54 16,91ZL
2
2
9
2
3
6
2
4
9
7
2
4
52
15. Nedašov 37 15,43ZL
6
2
-
9
2
---
2
4
2
3
30
-. Nedašova Lhota 37 16,10ZL
1
-
6
6
-
8
11
3
---
2
37
17. Bratřejov 36 16,29ZL-
4
5
-
2
--
2
5
11
2
5
36
-. Hostišová 36 18,66ZL-
1
2
2
1
2
5
--
10
7
2
32
19. Záhlinice 27 17,00KM-
3
4
2
4
2
2
2
--
4
2
25
20. Tečovice 23 16,04ZL-
1
-
2
1
2
-
7
--
8
2
23
21. Sazovice 17 19,36ZL
4
2
-
2
2
2
3
---
2
-17
-. Lhota 17 19,48ZL---
1
5
-----
6
-12
23. Ublo 15 17,37ZL
1
--
2
2
5
---
5
--15
24. Brumov B 14 15,25ZL-------
1
---
13
14
25. Pohořelice 8 18,66ZL
2
-----------2
26. Bylnice 6 16,22ZL---
5
-------
1
6
27. Trnava 5 19,15ZL
5
-----------5
28. Machová 4 25,21ZL------
4
-----4
29. Bratřejov B 3 24,52ZL---------
3
--3
30. Poteč 2 20,22ZL-----------
2
2
-. Hřivínův Újezd 2 22,28ZL-------
2
----2
-. Kvašov 2 26,94PU-----------
2
2
-. Štítná nad Vláří 2 NPZL-------
1
---
1
2
34. Tichov 1 NPZL-----------
1
1
-. Drnovice 1 NPZL---
1
--------1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Body
1. Bojkovice 136 17,09UH
4
15
6
10
12
12
12
4
15
15
4
12
121
2. Holešov 119 17,32KM
10
4
12
12
10
15
8
12
8
6
12
4
113
3. Popov 92 17,15ZL
12
2
15
2
15
8
2
10
4
2
6
2
80
4. Vlachovice 87 17,20ZL
3
2
10
4
3
4
15
3
10
8
10
5
77
5. Velký Ořechov 81 17,83ZL
5
10
-
3
5
6
10
8
3
12
8
8
78
6. Bílovice 76 17,90UH
8
6
1
6
8
10
3
5
5
10
3
6
71
7. Bohuslavice u Zlína 75 17,57ZL
6
12
4
8
2
1
5
6
6
2
5
10
67
8. Nedašova Lhota 65 17,36ZL
15
3
5
15
----
12
--
15
65
9. Tečovice 49 -ZL
2
5
3
2
4
2
4
15
2
5
0
3
47
10. Vysoké Pole 36 18,40ZL
2
8
8
1
6
5
6
-----36
11. Drnovice 10 18,31ZL---
5
----
1
---6
12. Bratřejov 4 19,74ZL---------
4
--4
-. Šarovy 4 26,71ZL
2
-
2
---------4
14. Bratřejov B 3 20,15ZL---------
3
--3
-. Hřivínův Újezd 3 25,27ZL-----
3
------3
16. Pohořelice 2 23,56ZL
2
-----------2
-. Ublo 2 23,95ZL---------
2
--2
-. Racková 2 NPZL-
1
-
1
--------2
19. Zahnašovice 1 NPKM
0
0
1
-
0
-------1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Body
1. Pohořelice 95 17,75ZL
8
10
2
4
5
8
10
10
8
2
10
8
85
2. Tečovice 81 -ZL
0
2
3
10
10
10
8
0
10
10
8
2
73
3. Bílovice 78 18,70UH
5
8
8
3
8
2
2
8
6
6
6
10
72
4. Martinice 51 20,84KM
3
6
10
2
0
6
5
2
2
5
4
4
49
5. Bratřejov 49 20,06ZL-
5
4
6
6
0
1
6
2
8
2
6
46
6. - Napamal 40 19,39-------------0
7. Míkovice 33 19,89UH
4
-
5
1
4
5
3
-
4
2
2
3
33
8. Nedašova Lhota 17 22,23ZL--
0
5
---
4
3
--
5
17
9. Lhota 13 21,73ZL-
4
-------
3
2
-9
10. Machová 12 21,65ZL----
3
-
6
---
3
-12
11. - NAPAMAL 9 21,60-------------0
12. Malenovice 6 22,60ZL
6
-----------6
13. - NapaMal 2 28,84-------------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Body
1. Hradčovice 101 15,02UH
8
8
8
10
8
6
10
1
8
10
6
10
93
2. Vrbka 86 15,56KM-
10
6
2
10
8
3
6
10
8
10
3
76
3. Nevšová 48 16,24ZL
5
0
2
3
6
10
1
2
2
2
5
8
46
4. Lukov 44 17,03ZL
3
0
2
5
4
0
4
8
6
2
-
5
39
5. Lechotice 40 16,36KM-
4
2
4
0
4
2
3
2
6
8
4
39
-. - Racteč 40 16,99-------------0
7. - Napamal 38 16,86-------------0
8. Žeranovice 22 19,00KM-
3
0
2
-
3
5
4
2
1
-
2
22
9. Lipová 20 17,55ZL
6
5
-
2
2
--
5
----20
10. Míkovice 15 -UH
0
---
3
-
2
-
4
2
2
2
15
11. Nedašova Lhota 14 3,12ZL--
10
2
-------
2
14
12. - NAPAMAL 12 17,83-------------0
13. - Racková-Tečovice 10 17,00-------------0
14. - RACTEČ 8 16,89-------------0
15. Lhota 7 22,98ZL----
2
-----
2
-4
16. - NapaMal 5 18,07-------------0
-. Dřevohostice 5 20,84PR-----
2
---
3
--5
18. Býškovice 4 20,72PR-
0
-
2
---
2
----4
-. Valašská Polanka 4 33,98VS-------
2
-
2
--4
20. Šarovy - Salaš 3 19,21ZL--
3
---------3
21. Brusné 2 20,08KM----------
2
0
2
-. Šarovy 2 23,03ZL-
2
----------2
-. Luhačovice 2 27,09ZL-
0
--
2
-------2
-. - Šarovy Salaš 2 27,43-------------0
25. Záhlinice 0 NPKM-
0
0
---------0
-. - RacTeč 0 NP-------------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Ne
12
Body
1. Ublo 28 17,43ZL-
0
0
0
0
0
8
0
4
8
5
3
28
2. Louky 26 16,09ZL
0
0
0
0
0
0
1
0
3
6
8
8
26
3. Nedašov 12 15,69ZL-------
0
6
--
6
12
4. Bojkovice 8 16,09UH--------
8
---8
5. Lhota 6 27,01ZL----------
6
-6
6. Drnovice 5 18,53ZL--------
5
---5
-. Křekov 5 19,18ZL-------
0
---
5
5
-. Ublo B 5 20,63ZL---
0
0
----
5
--5
9. Bylnice 4 20,06ZL-----------
4
4
-. Pozděchov 4 25,40VS---------
4
-
0
4
11. Velký Ořechov 1 16,87ZL--
0
--
0
-----
1
1
12. Sazovice 0 19,94ZL-
0
-
0
0
-------0
-. Šarovy 0 33,38ZL--
0
---------0
-. Křekov B 0 39,30ZL------------0
-. Vrbětice 0 MSZL--------
0
---0


Celkem se účastnilo:  108 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: