Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Body
1. Vésky B 93 14,68UH
11
20
11
20
11
20
-----93
2. Velký Ořechov C 90 14,89ZL
20
17
20
10
6
17
-----90
3. Vrbětice 86 14,86ZL
10
13
15
15
20
13
-----86
4. Mladcová 70 15,64ZL
17
2
17
2
17
15
-----70
5. Hradčovice 65 14,83UH
7
15
0
17
15
11
-----65
6. Vysoké Pole 56 14,99ZL
9
7
13
11
9
7
-----56
7. Velký Ořechov B 45 14,88ZL
2
8
10
13
8
4
-----45
8. Mirošov 42 17,13ZL
8
9
0
3
13
9
-----42
9. Mysločovice 35 16,66ZL
2
10
7
4
10
2
-----35
10. Nevšová B 32 15,99ZL
13
5
8
2
1
3
-----32
11. Lukov 31 16,04ZL
1
11
0
7
2
10
-----31
12. Nevšová 28 15,96ZL
15
6
3
2
1
1
-----28
13. Křekov 24 15,89ZL
3
2
2
8
7
2
-----24
-. Louky 24 19,95ZL
2
2
9
2
3
6
-----24
15. Nedašova Lhota 21 16,10ZL
1
-
6
6
-
8
-----21
16. Nedašov 19 15,43ZL
6
2
-
9
2
------19
17. Záhlinice 15 18,40KM-
3
4
2
4
2
-----15
18. Sazovice 12 19,36ZL
4
2
-
2
2
2
-----12
19. Bratřejov 11 20,31ZL-
4
5
-
2
------11
20. Ublo 10 17,37ZL
1
--
2
2
5
-----10
21. Hostišová 8 18,66ZL-
1
2
2
1
2
-----8
22. Lhota 6 21,61ZL---
1
5
------6
-. Tečovice 6 22,05ZL-
1
-
2
1
2
-----6
24. Bylnice 5 16,22ZL---
5
-------5
-. Trnava 5 19,15ZL
5
----------5
26. Pohořelice 2 20,12ZL
2
----------2
27. Drnovice 1 NPZL---
1
-------1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Body
1. Holešov 63 17,34KM
10
4
12
12
10
15
-----63
2. Bojkovice 59 17,63UH
4
15
6
10
12
12
-----59
3. Popov 54 17,58ZL
12
2
15
2
15
8
-----54
4. Bílovice 39 17,90UH
8
6
1
6
8
10
-----39
5. Nedašova Lhota 38 17,36ZL
15
3
5
15
-------38
6. Bohuslavice u Zlína 33 18,18ZL
6
12
4
8
2
1
-----33
7. Vysoké Pole 30 19,02ZL
2
8
8
1
6
5
-----30
8. Velký Ořechov 29 18,97ZL
5
10
-
3
5
6
-----29
9. Vlachovice 26 19,08ZL
3
2
10
4
3
4
-----26
10. Tečovice 18 20,45ZL
2
5
3
2
4
2
-----18
11. Drnovice 5 19,97ZL---
5
-------5
12. Šarovy 4 26,71ZL
2
-
2
--------4
13. Hřivínův Újezd 3 25,27ZL-----
3
-----3
14. Pohořelice 2 23,56ZL
2
----------2
-. Racková 2 NPZL-
1
-
1
-------2
16. Zahnašovice 1 NPKM
0
0
1
-
0
------1

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Body
1. Pohořelice 37 18,77ZL
8
10
2
4
5
8
-----37
2. Tečovice 35 -ZL
0
2
3
10
10
10
-----35
3. Bílovice 34 20,03UH
5
8
8
3
8
2
-----34
4. Martinice 27 21,14KM
3
6
10
2
0
6
-----27
5. - Napamal 21 20,73------------0
-. Bratřejov 21 20,89ZL-
5
4
6
6
0
-----21
7. Míkovice 19 23,15UH
4
-
5
1
4
5
-----19
8. Malenovice 6 22,60ZL
6
----------6
9. Nedašova Lhota 5 24,32ZL--
0
5
-------5
10. Lhota 4 25,82ZL-
4
---------4
11. Machová 3 25,94ZL----
3
------3
12. - NapaMal 2 28,84------------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Body
1. Hradčovice 48 15,77UH
8
8
8
10
8
6
-----48
2. Vrbka 36 15,85KM-
10
6
2
10
8
-----36
3. Nevšová 26 16,24ZL
5
0
2
3
6
10
-----26
4. - Napamal 20 16,86------------0
5. - Racteč 16 16,99------------0
6. Lipová 15 17,55ZL
6
5
-
2
2
------15
7. Lukov 14 18,32ZL
3
0
2
5
4
0
-----14
-. Lechotice 14 18,86KM-
4
2
4
0
4
-----14
9. Nedašova Lhota 12 3,12ZL--
10
2
-------12
10. Žeranovice 8 20,53KM-
3
0
2
-
3
-----8
11. - NapaMal 5 18,07------------0
12. - NAPAMAL 4 24,23------------0
13. Míkovice 3 -UH
0
---
3
------3
-. Šarovy - Salaš 3 19,21ZL--
3
--------3
15. Šarovy 2 23,03ZL-
2
---------2
-. Lhota 2 24,38ZL----
2
------2
-. Luhačovice 2 27,09ZL-
0
--
2
------2
-. - Šarovy Salaš 2 27,43------------0
-. Býškovice 2 28,24PR-
0
-
2
-------2
-. Dřevohostice 2 37,44PR-----
2
-----2
21. Záhlinice 0 NPKM-
0
0
--------0
-. - RacTeč 0 NP------------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Ša
3
Lo
4
Sa
5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vr
9
Br
10
Lh
11
Body
-. Velký Ořechov 0 16,87ZL--
0
--
0
-----0
-. Louky 0 17,35ZL
0
0
0
0
0
0
-----0
-. Ublo 0 18,15ZL-
0
0
0
0
0
-----0
-. Sazovice 0 19,94ZL-
0
-
0
0
------0
-. Ublo B 0 31,86ZL---
0
0
------0
-. Šarovy 0 33,38ZL--
0
--------0


Celkem se účastnilo:  83 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: