Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Te
3
Sa
4

5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vy
9
Vr
10
Br
11
Lh
12
Ne
13
Mi
14
1. Velký Ořechov C 47 16,69ZL
16,69
17,87
17,65
-----------
2. Vysoké Pole 37 14,97ZL
14,97
18,56
34,87
-----------
-. Vésky B 37 15,30UH
15,30
20,66
17,82
-----------
4. Vrbětice 31 15,29ZL
15,29
20,86
19,24
-----------
-. Mirošov 31 17,92ZL
NP
18,56
17,92
-----------
6. Nevšová 28 15,23ZL
15,23
20,32
33,01
-----------
7. Velký Ořechov B 27 16,06ZL
16,06
22,39
18,76
-----------
8. Lukov 22 16,40ZL
16,40
22,46
19,07
-----------
9. Mysločovice 21 17,22ZL
17,22
20,28
20,00
-----------
10. Mladcová 19 18,43ZL
NP
18,43
NP
-----------
11. Machová 17 16,99ZL
16,99
19,68
NP
-----------
12. Nedašov 12 20,27ZL
21,14
20,27
------------
13. Štítná nad Vláří 11 15,68ZL
15,68
DSQ
------------
14. Hostětín 10 16,98UH
16,98
29,10
36,29
-----------
-. Louky 10 17,34ZL
17,34
NP
21,50
-----------
16. Lukov B 9 16,16ZL
16,16
-------------
-. Nedašova Lhota 9 19,76ZL--
19,76
-----------
18. Lhota 8 20,00ZL--
20,00
-----------
19. Bratřejov 7 19,51ZL
19,51
21,47
------------
-. Tečovice 7 23,20ZL
NP
NP
23,20
-----------
-. Záhlinice 7 31,00KM
NP
37,12
31,00
-----------
22. - Napamal 4 17,63---------------
-. Racková 4 20,67ZL
20,67
NP
NP
-----------
24. Nevšová B 2 18,40ZL
18,40
-------------
-. Podhradí 2 34,09ZL--
34,09
-----------
26. Ublo 1 NPZL
NP
-------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Te
3
Sa
4

5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vy
9
Vr
10
Br
11
Lh
12
Ne
13
Mi
14
1. Vlachovice 40 1,91ZL
18,82
17,88
1,91
-----------
2. Popov 26 18,19ZL
18,19
20,22
19,05
-----------
3. Velký Ořechov 24 18,21ZL
18,21
22,64
18,79
-----------
4. Machová 23 1,97ZL
19,16
20,04
1,97
-----------
5. Lhota 18 18,58ZL-
18,58
19,19
-----------
6. Holešov 16 19,25KM
28,32
19,69
19,25
-----------
7. Sazovice 12 19,32ZL
21,04
20,18
19,32
-----------
8. Vysoké Pole 11 18,96ZL
NP
18,96
35,11
-----------
9. Nedašova Lhota 9 18,83ZL
18,83
NP
------------
10. Racková 8 19,90ZL
34,70
19,90
27,01
-----------
11. Bílovice 7 20,14UH
20,14
35,48
------------
12. Kaňovice 6 19,95ZL
NP
26,25
19,95
-----------
-. Lukov 6 20,75ZL
32,71
20,75
20,76
-----------
14. Slušovice 3 30,33ZL
30,33
NP
------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Te
3
Sa
4

5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vy
9
Vr
10
Br
11
Lh
12
Ne
13
Mi
14
1. Bílovice 18 19,44UH
19,44
21,53
------------
2. Martinice 16 20,91KM
24,53
20,91
------------
3. Míkovice 8 21,20UH
21,20
-------------
4. Sazovice 6 25,73ZL
25,73
NP
NP
-----------
5. - Napamal 5 25,27---------------
6. nerozlišeno 0 25,27-
25,27
-------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ra
2
Te
3
Sa
4

5
Ve
6
Ma
7
Ne
8
Vy
9
Vr
10
Br
11
Lh
12
Ne
13
Mi
14
1. Lukov 26 20,32ZL
20,32
20,86
26,16
-----------
2. - Napamal 24 19,35---------------
3. Štípa 22 20,22ZL
22,45
20,22
40,94
-----------
4. Návojná 10 23,59ZL
25,36
23,59
------------
5. Býškovice 8 57,04PR
57,04
-
59,41
-----------
6. Lechotice 4 25,85KM-
25,85
------------
-. Dolní Lhota 4 28,04ZL
28,04
-------------
8. Ublo 1 NPZL--
NP
-----------


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: