Sazovice 2019 - Hasičský den

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2019 13:30
Kontakt:   Bohumil Botek
Telefon:  605 990 000
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 16,70 16,34 16,70
2.  Vrbětice ZL 17,51 17,51 17,13
3.  Mladcová ZL 17,55 17,55 17,27
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice VY 17,79 17,79 17,46
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Hrabůvka PR 18,08 18,08 17,88
6.  Hradčovice UH 18,19 18,19 17,31
7.  Mirošov ZL 18,35 17,47 18,35
8.  Vésky B UH 18,51 18,51 16,59
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 18,99 18,99 16,46
10.  Mysločovice ZL 19,07 18,22 19,07
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 19,13 18,80 19,13
12.  Vysoké Pole ZL 19,57 18,99 19,57
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Svatobořice HO 19,65 18,45 19,65
14.  Velký Ořechov B ZL 19,81 18,04 19,81
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM 19,85 19,85 18,76
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Radkova Lhota PR 19,88 19,88 19,49
17.  Křekov ZL 20,08 20,08 19,76
18.  Velký Ořechov C ZL 20,34 18,89 20,34
19.  Lhota ZL 21,61 21,61 20,89
20.  Záhlinice KM 21,75 21,75 21,13
21.  Louky ZL 21,77 20,32 21,77
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Tupesy UH 22,34 20,31 22,34
23.  Nedašov ZL 22,71 22,71 18,75
24.  Ublo ZL 23,19 22,06 23,19
25.  Lukov ZL 23,23 17,61 23,23
26.  Bratřejov ZL 23,96 23,15 23,96
27. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 28,66 19,75 28,66
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Velká (Hranice III) PR 38,55 38,55 19,55
29.  Sazovice ZL 44,42 44,19 44,42
30.  Nevšová B ZL NP NP NP
30.  Hostišová ZL NP NP NP
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice B KM NP NP NP
30.  Tečovice ZL NP NP NP
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM NP NP NP
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Křenovice PR NP NP NP
30.  Nevšová ZL NP NP NP
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Jasenice VS NP 18,30 18,15

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice VY 17,41 17,41 17,13
2.  Popov ZL 17,58 17,58 17,25
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 17,93 17,93 17,45
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 18,33 16,50 18,33
5.  Bojkovice UH 18,93 18,93 17,83
6.  Holešov KM 19,19 17,79 19,19
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Radkova Lhota PR 19,45 19,45 17,00
8.  Bílovice UH 19,92 19,23 19,92
9.  Vysoké Pole ZL 19,93 19,93 19,45
10.  Velký Ořechov ZL 22,70 21,20 22,70
11.  Tečovice ZL 29,26 29,26 28,41
12.  Vlachovice ZL 29,46 16,80 29,46
13.  Bohuslavice u Zlína ZL 35,39 35,39 19,91

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL 19,19 19,19 18,24
2.  Bílovice UH 20,03 20,03 19,47
3.  Bratřejov ZL 20,89 19,70 20,89
4.  Pohořelice ZL 23,17 22,11 23,17
5.  Míkovice UH 23,41 23,41 22,84
6.  Machová ZL 25,94 25,88 25,94
7.  - NapaMal - 28,84 28,84 26,64
8.  Martinice KM 34,33 34,33 21,67

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbka KM 15,85 15,85 15,27
2.  Hradčovice UH 16,49 16,49 16,05
3.  Nevšová ZL 16,59 15,89 16,59
4.  - NapaMal - 18,07 17,29 18,07
5.  Lukov ZL 19,31 19,31 17,31
6.  Míkovice UH 21,70 21,70 20,40
7.  Lipová ZL 21,94 21,94 21,77
8.  Lhota ZL 24,38 24,38 24,05
9.  - Šarovy Salaš - 27,43 27,26 27,43
10.  Luhačovice ZL 37,48 37,48 34,63
11.  - RacTeč - NP NP NP
11.  Lechotice KM NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ublo ZL 18,15 18,15 17,78
2.  Louky ZL 19,60 19,60 18,17
3.  Ublo B ZL 31,86 31,86 31,37
4.  Sazovice ZL 41,82 41,82 28,35

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,4616,4916,492018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,5316,4116,532017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,6016,6016,602015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM16,3416,7016,702019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vrbětice ZL16,7116,4216,712017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladcová ZL16,7816,7816,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH16,8416,7916,842013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov CZL16,8916,4416,892018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zahnašovice KM16,6716,9016,902014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vrbětice ZL16,9916,9316,992015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladcová ZL16,9717,0017,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ludslavice KM16,4017,0017,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olšovec PR16,8217,0017,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM15,5517,0517,052018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štítná nad Vláří ZL17,0916,7417,092016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velký Ořechov BZL17,1316,9717,132014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mirošov ZL16,8617,1417,142018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevšová ZL17,1317,1617,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zahnašovice KM17,1816,9717,182015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Velký Ořechov BZL17,1816,8517,182018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludslavice KM16,8117,2017,202017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Ořechov CZL16,8317,2017,202016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mladcová ZL17,2317,0317,232018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vésky BUH17,1217,2617,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Vésky BUH17,1617,2717,272016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Vésky BUH17,2017,3117,312014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zahnašovice KM17,3616,0617,362017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lukov ZL17,2417,3917,392018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hradčovice UH16,7617,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velký Ořechov BZL17,3617,4917,492015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Komentáře