Racková 2019 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 05. 2019 13:30
Kontakt:   Milan Liška
Telefon:  737 715 394
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vésky B UH 17,06 17,06 16,85
2.  Velký Ořechov C ZL 17,61 17,25 17,61
3.  Hradčovice UH 17,68 17,68 17,67
4.  Vrbětice ZL 17,80 17,80 17,62
5.  Lukov ZL 17,98 17,98 17,69
6.  Mysločovice ZL 18,05 18,05 17,88
7.  Mirošov ZL 18,35 18,14 18,35
8.  Velký Ořechov B ZL 18,46 18,46 18,18
9.  Vysoké Pole ZL 18,85 18,47 18,85
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 19,45 19,45 19,15
11.  Nevšová ZL 19,46 18,01 19,46
12.  Nevšová B ZL 19,72 19,30 19,72
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 20,30 20,30 17,08
14.  Bratřejov ZL 20,31 19,10 20,31
15.  Záhlinice KM 21,75 21,75 21,42
16.  Louky ZL 21,97 21,97 20,75
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Přílepy KM 22,19 21,71 22,19
18.  Sazovice ZL 22,82 21,33 22,82
19.  Křekov ZL 23,19 19,05 23,19
20.  Nedašov ZL 25,48 25,48 25,10
21.  Mladcová ZL 26,54 26,34 26,54
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 36,88 36,88 36,52
23.  Hostišová ZL NP NP NP
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Martinice KM NP NP NP
23.  Tečovice ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 17,08 16,88 17,08
2.  Bojkovice UH 17,96 17,96 17,92
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Rymice KM 18,57 17,92 18,57
4.  Bohuslavice u Zlína ZL 19,06 19,06 18,98
5.  Velký Ořechov ZL 19,33 19,33 18,63
6.  Vysoké Pole ZL 19,87 18,61 19,87
7.  Bílovice UH 19,97 18,17 19,97
8.  Tečovice ZL 20,45 20,45 20,23
9.  Holešov KM 20,75 20,48 20,75
10.  Nedašova Lhota ZL 21,37 21,37 18,36
11.  Popov ZL 25,98 25,15 17,98
12.  Vlachovice ZL 26,86 26,33 26,86
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Martinice KM NP NP NP
13.  Racková ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 18,77 18,77 18,58
2.  Bílovice UH 20,70 18,70 20,70
3.  Martinice KM 21,83 21,83 20,94
4.  Bratřejov ZL 22,33 22,33 21,88
5.  Lhota ZL 25,82 25,31 25,82
6.  - Napamal - 30,36 30,36 26,71
7.  Tečovice ZL 39,95 39,58 39,95

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbka KM 17,48 17,48 16,87
2.  Hradčovice UH 18,00 18,00 16,84
3.  - Napamal - 18,65 18,65 18,83
4.  Lipová ZL 19,10 18,77 19,10
5.  Lechotice KM 19,88 19,88 18,89
6.  Žeranovice KM 20,53 19,53 20,53
7.  Šarovy ZL 23,03 20,07 23,30
8.  Nevšová ZL 24,54 18,20 24,54
9.  Luhačovice ZL 27,09 27,09 23,10
10.  Lukov ZL 27,27 26,72 27,27
11.  Býškovice PR 28,24 18,77 28,24
12.  Záhlinice KM NP NP NP
12.  - Racteč - NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sazovice ZL 19,94 19,46 19,94
2.  Louky ZL 21,38 19,74 21,38
3.  Ublo ZL 22,26 22,21 22,26

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,8817,0817,082019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM16,6217,6717,672018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vlachovice ZL17,8817,6117,882018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,9617,9217,962019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rymice KM17,4817,9917,992016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zahnašovice KM17,7218,0318,032013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vysoké Pole ZL18,1918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov ZL18,3418,3218,342016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vysoké Pole ZL18,4117,8218,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL18,4817,8418,482015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Rymice KM17,9218,5718,572019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZL18,5818,4718,582018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Drnovice ZL18,7318,7918,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zahnašovice KM17,7918,8118,812017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kaňovice ZL18,6618,8618,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Racková ZL18,8618,8818,882015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vysoké Pole ZL18,1518,9618,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Rymice KM17,7118,9818,982018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,2019,0019,002015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bohuslavice u Zlína ZL19,0618,9819,062019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Rymice KM19,0817,3319,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hřivínův Újezd ZL17,9019,1119,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Rymice KM19,0019,1319,132015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd ZL19,1819,0119,182016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Vlachovice ZL19,2819,0819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hřivínův Újezd ZL18,4919,3219,322014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Ořechov ZL19,3318,6319,332019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Sazovice ZL18,5519,3319,332017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,3419,2619,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malenovice ZL19,3719,0519,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nová Dědina KM18,0817,6918,082014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Míškovice KM19,3418,6519,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zádveřice ZL21,6621,7021,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Štítná nad Vláří ZL23,2019,7623,202014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Racková ZL28,4828,4928,492014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sazovice ZL19,2166,7066,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kaňovice ZL18,6019,8419,842014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malenovice ZL23,1720,8023,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Machová ZL27,5727,3827,572014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lhota ZL32,5632,6832,682014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/29 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/05/28 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2007/05/27 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2008/05/25 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2009/05/31 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/05/30 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/05/27 Racková, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/05/26 Racková,
ZLPS
2013/05/26 Racková, Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž, ZLPS
-
2014/05/24 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
-
2014/05/25 Racková, Pohárová soutěž ZLMH
-
2014/05/25 Racková, Pohárová sutěž ZLPS
ZLPS
2015/05/31 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/05/29 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
2018/05/27 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2019/05/26 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře