Lhota 2019 - O putovní pohár SDH Lhota

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 08. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Fajgar
Telefon:  773 070 545
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevšová ZL 17,44 17,24 17,44
2.  Hradčovice UH 17,71 17,04 17,71
3.  Mysločovice ZL 17,84 17,51 17,84
4.  Nevšová B ZL 18,16 18,16 17,22
5.  Vrbětice ZL 18,20 18,20 17,60
6.  Křekov ZL 18,28 17,92 18,28
7.  Mirošov ZL 18,55 18,55 17,91
8.  Tečovice ZL 19,35 19,35 19,32
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 19,37 18,83 19,37
10.  Hostišová ZL 19,48 19,36 19,48
11.  Lhota ZL 20,08 20,08 19,10
12.  Velký Ořechov B ZL 20,28 19,10 20,28
13.  Záhlinice KM 20,92 20,64 20,92
14.  Mladcová ZL 21,76 17,61 21,76
15.  Bratřejov ZL 23,05 22,82 23,05
16.  Louky ZL 23,08 23,08 22,68
17.  Lukov ZL 23,67 22,41 23,67
18.  Sazovice ZL 27,40 25,68 27,40
19.  Vésky B UH 28,21 28,21 17,42
20.  Nedašov ZL 30,72 30,34 30,72
21.  Velký Ořechov C ZL NP 17,78 17,41
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS NP 17,15 16,84
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM NP 19,74 20,06
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL - - -
2.  Holešov KM 17,42 17,42 17,25
3.  Vlachovice ZL 18,52 18,52 18,27
4.  Velký Ořechov ZL 18,87 18,87 18,76
5.  Popov ZL 19,29 18,43 19,29
6.  Bohuslavice u Zlína ZL 19,33 18,31 19,33
7.  Bojkovice UH 19,59 19,59 16,67
8.  Bílovice UH 20,11 20,11 18,33

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 17,75 17,75 17,67
2.  Tečovice ZL 18,59 18,59 18,02
3.  Bílovice UH 20,15 18,34 20,15
4.  - Napamal - 21,18 21,18 20,15
5.  Martinice KM 23,52 23,52 20,77
6.  Machová ZL 23,61 22,79 23,61
7.  Míkovice UH 24,26 24,26 22,21
8.  Bratřejov ZL 29,22 28,50 29,22
9.  Lhota ZL 33,46 33,46 30,38

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbka KM 16,15 16,15 15,16
2.  Lechotice KM 16,36 16,14 16,36
3.  Hradčovice UH 16,39 15,08 16,39
4.  Nevšová ZL 16,83 16,83 16,44
5.  - Racteč - 18,03 18,03 17,45
6.  - Napamal - 18,10 18,10 17,44
7.  Brusné KM 20,08 19,37 20,08
8.  Míkovice UH 20,13 20,13 19,59
9.  Lhota ZL 24,25 24,09 24,25

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 17,42 16,81 17,42
2.  Lhota ZL 27,01 26,70 27,01
3.  Ublo ZL 35,82 23,55 35,82

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,9517,1317,132015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Holešov KM17,4217,2517,422019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,9817,6617,662014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vlachovice ZL16,7117,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Velký Ořechov ZL17,4418,0418,042017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vlachovice ZL18,1218,1118,122017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Velký Ořechov ZL18,3618,4318,432018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Vlachovice ZL18,5218,2718,522019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hřivínův Újezd ZL18,4018,6618,662015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Racková ZL18,2318,6918,692018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL18,6018,7418,742015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hřivínův Újezd ZL17,7018,7718,772014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bratřejov ZL17,7918,8218,822015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bratřejov ZL18,4118,8218,822014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nedašova Lhota ZL18,8418,7018,842017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Velký Ořechov ZL18,8718,7618,872019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bratřejov ZL18,9518,2018,952017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bratřejov ZL19,1618,8019,162016/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Ořechov ZL19,1818,6719,182016/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zahnašovice KM17,3819,2019,202013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Slušovice ZL19,2618,6719,262015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Popov ZL18,4319,2919,292019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bohuslavice u Zlína ZL18,3119,3319,332019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Kaňovice ZL18,4019,4119,412016/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Drnovice ZL19,5818,4219,582013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Holešov KM19,5919,5219,592018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bojkovice UH19,5916,6719,592019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malenovice ZL19,6918,0719,692015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Tečovice ZL18,3519,7019,702014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Prštné ZL19,7719,2719,772017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/07 Lhota u Malenovic, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/08/06 Lhota u Malenovic, ZL, Pohár starosty obce
ZLPS
2006/08/05 Lhota, ZL, Pohár starosty obce
ZLPS
2007/08/04 Lhota, ZL, Pohár starosty obce
ZLPS
2008/07/19 Lhota, ZL, O pohár SDH Lhota
ZLPS
2009/07/19 Lhota, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/07/18 Lhota, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/07/15 Lhota, O pohár SDH
ZLPS
2013/08/18 Lhota, O pohár SDH Lhota
ZLPS
2014/05/24 Lhota u Zlína, O pohár SDH Lhota
-
2014/08/17 Lhota u Zlína, O pohár SDH
ZLPS
2015/08/16 Lhota, O pohár SDH
ZLPS
2016/08/14 Lhota, O pohár SDH
ZLPS
2017/08/20 Lhota u Zlína, O pohár SDH
ZLPS
2018/08/19 Lhota u Zlína, O putovní pohár SDH Lhota
ZLPS
2019/08/25 Lhota, O putovní pohár SDH Lhota
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře