Jablonec 2016 - Halový pohár v běhu na 100 m překážek

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 03. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov Pícková Gabriela KT 19,07 19,07 25,36
2.  Dobrá Voda u Hořic Kasalová Apolena JC 19,49 19,49 NP
3.  Morkovice Borovičková Kateřina KM 19,55 19,55 20,48
4.  Sloup Vltavská Markéta PZ 19,61 22,43 19,61
5.  Skuteč Slezáková Tereza CR 19,64 19,84 19,64
6.  Kamenec u Poličky Nováková Vendula SY 19,81 22,31 19,81
7.  Písková Lhota Nováková Lenka NB 20,02 20,65 20,02
8.  Písková Lhota Martinová Kateřina NB 20,53 20,86 20,53
9.  Nová Ves Bobrovská Adéla OV 21,09 21,34 21,09
10.  Nedaříž Ježková Kateřina SM 21,16 21,79 21,16
11.  Střezimíř Fárová Veronika BN 21,17 21,17 22,60
12.  Malé Hoštice Kravarová Vendula OP 21,45 23,85 21,45
13.  Bludov Březinová Štěpánka SU 21,56 27,34 21,56
14.  Dobřany Provazníková Michaela PJ 21,80 22,04 21,80
15.  Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína CB 21,96 21,96 22,13
16.  Stráž nad Nisou Křížová Monika LI 22,38 23,58 22,38
17.  - Vintrová Barbora Petrovice u Blanska - 22,38 22,38 23,04
18.  Vigantice Sklářová Veronika VS 22,45 22,45 23,48
19.  Malechov Kašpárková Kateřina KT 22,55 23,75 22,55
20.  Tvarožná Machancová Petra BO 22,65 23,59 22,65
21.  Dolní Bukovsko Pernicová Lívia CB 23,05 23,05 23,44
22.  Výčapy Svobodová Nikol TR 23,21 23,21 NP
23.  Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína JN 23,34 25,56 23,34
24.  Lhenice Kubíková Kateřina TP 23,39 33,27 23,39
25.  Frýdlant Nováková Nikola LI 23,40 23,81 23,40
26.  Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse OL 23,55 999,00 23,55
27.  Lučany nad Nisou Langová Alžběta JN 23,61 23,97 23,61
28.  Bořitov Páralová Simona BK 23,68 23,86 23,68
29.  Písková Lhota Kovaříková Martina NB 24,03 24,78 24,03
30.  Jablonec nad Jizerou Jonová Veronika SM 24,24 24,24 24,78
31.  Střezimíř Nováková Eliška BN 24,72 33,73 24,72
32.  Střelské Hoštice Štrynclová Nikola ST 25,56 25,56 NP
33.  Lučany nad Nisou Šulcová Adéla JN 25,60 31,29 25,60
34.  Horní Hradiště Bystroňová Klára PS 26,26 26,26 NP
35.  Horní Hradiště Issiridirová Sofia PS 26,27 26,27 26,54
36.  Rybníček Vávrová Tereza PE 27,01 27,17 27,01
37.  Dub nad Moravou Pohlídalová Petra OL 28,73 28,73 NP
38.  Střelské Hoštice Kopelentová Eliška ST 30,20 30,20 NP
39.  Střelské Hoštice Pánková Adéla ST 31,76 31,76 34,46
40.  Olešnice Šmídová Kateřina RK 32,07 32,07 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov Tůmová Lucie KT 17,60 17,61 17,60
2.  Oznice Klvaňová Dominika VS 18,06 18,11 18,06
3.  Roprachtice Lukešová Eliška SM 18,39 18,39 18,56
4.  Všechlapy Škvorová Kateřina BN 18,53 19,80 18,53
5.  Česká Bělá Dipoldová Jana HB 18,54 18,81 18,54
6.  Střezimíř Jiráková Dominika BN 18,64 18,64 19,10
7.  Morkovice Žemžulová Zuzana KM 18,75 19,26 18,75
8.  Moravský Beroun Červinková Sandra BR 18,91 NP 18,91
9.  Hrdlořezy Čermáková Lucie MB 18,94 19,65 18,94
10.  Velenka Košnářová Michaela NB 19,78 20,20 19,78
11.  Třebovice Zemánková Lucie OV 20,06 20,06 20,18
12.  Hřibojedy Tschöpová Gabriela TU 20,10 23,55 20,10
13.  Střezimíř Kubešová Karolína BN 20,22 21,26 20,22
14.  Dalovy Aubrechtová Eliška BN 20,44 NP 20,44
15.  Byšice Salačová Karla ME 20,51 20,65 20,51
16.  Markvartovice Mučková Karolína OP 20,56 21,78 20,56
17.  Frýdek Pětrošová Nikol FM 20,64 20,64 21,41
18.  Velenka Hamáčková Tereza NB 20,65 20,65 21,24
19.  Levínská Olešnice Suchardová Eliška SM 20,67 20,67 20,79
20.  Písková Lhota Friedlová Eliška NB 21,10 21,10 24,49
21.  Moravský Beroun Pavlicová Jana BR 21,47 21,47 23,50
22.  Velenka Červená Veronika NB 21,48 21,48 22,66
23.  Mimoň I Penčevová Nina CL 21,63 21,63 28,50
24.  Zaliny Trojáková Simona CB 21,67 22,10 21,67
25.  Ledenice Zušťáková Simona CB 21,71 21,71 21,72
26.  Stařeč Maštalířová Sabina TR 21,72 23,07 21,72
27.  Michálkovice Urbancová Gabriela OV 22,03 26,12 22,03
28.  Slatiny Bílková Nikola JC 22,24 31,74 22,24
29.  Frýdek Nováková Martina FM 22,33 22,33 NP
30.  Všechlapy Follerová Kateřina BN 22,33 22,33 27,18
31.  Nové Syrovice Jiříkovská Vanda TR 22,65 24,66 22,65
32.  Načeradec Čechová Kateřina BN 22,69 22,69 24,10
33.  Frýdštejn Vavřichová Andrea JN 22,74 39,06 22,74
34.  Vratislavice nad Nisou Hanzlíčková Monika LI 22,76 22,76 24,25
35.  Byšice Jiráňová Tamara ME 22,87 23,57 22,87
36.  Dolní Bukovsko Venčovská Barbora CB 23,09 23,09 NP
37.  Líšnice Zmetáková Sára CB 23,14 24,81 23,14
38.  Štěpánkovice Borunská Petra OP 23,15 23,15 NP
39.  Lhenice Benešová Denisa TP 23,22 NP 23,22
40.  Kosmonosy Klimová Aneta MB 23,23 23,23 NP
41.  Břehy Jirčáková Anna MB 23,24 23,24 28,19
42.  Machová Brázdilová Kateřina ZL 23,31 23,75 23,31
43.  Lužná Typoltová Kateřina RA 23,50 24,39 23,50
44.  Skuteč Sedláková Denisa CR 23,50 23,50 23,65
45.  Zaliny Candrová Denisa CB 23,50 23,50 23,63
46.  Rybníček Čápová Kateřina PE 23,52 23,58 23,52
47.  Tuněchody Jánová Marie CR 23,63 25,57 23,63
48.  Sazovice Lajdová Markéta ZL 23,71 24,37 23,71
49.  Dřísy Mrhalová Marie ME 24,06 24,39 24,06
50.  Hřibojedy Tschöpová Eliška TU 24,09 NP 24,09
51.  Kosmonosy Coufalová Veronika MB 24,21 24,21 25,50
52.  Levínská Olešnice Machová Denisa SM 24,24 24,24 28,96
53.  Cholupice Fortinová Michaela AB 24,37 24,37 25,03
54.  Štěpánov Doležálková Michaela OL 24,95 24,95 28,01
55.  Tuhaň Šoustková Barbora ME 25,11 27,09 25,11
56.  Slatiny Rejmanová Lucie JC 25,15 26,58 25,15
57.  Tanvald Holčíková Jana JN 27,80 33,18 27,80
58.  Úněšov Pešíková Veronika PS 30,89 30,89 NP
59.  Dolní Čermná Lešikarová Markéta UO NP NP NP
60.  Střezimíř Novotná Hana BN NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skuteč Novotná Zdena CR 17,74 18,16 17,74
2.  Příštpo Polová Nikola TR 18,62 18,91 18,62
3.  Morkovice Krejčí Kamila KM 18,97 23,11 18,97
4.  Úněšov Vébrová Kateřina PS 19,15 19,15 -
5.  Kostomlátky Říhová Věra NB 19,20 19,20 -
6.  Raškovice Jančíková Nicola FM 19,22 19,98 19,22
7.  Raškovice Švrčková Anežka FM 19,23 19,23 -
8.  Úněšov Jandová Michaela PS 19,63 19,63 -
9.  - Strelová Ema ZK IMA ZŠ Hut.SNV - 19,67 19,67 -
10.  Topolany Macháňová Lucie VY 19,73 19,73 -
11.  Křešice Opavová Tereza LT 19,75 19,75 -
12.  Dolní Kounice Kadeřávková Anna BO 19,81 19,81 22,79
13.  Trusovice Becková Karolína SY 19,85 19,85 -
14.  Třebeč Potůčková Natálie CB 19,89 26,51 19,89
15.  Markvartovice Tessarzová Kristýna OP 19,94 19,94 20,73
16.  Sloup Holubová Dominika PZ 19,95 NP 19,95
17.  - Tichá Aneta Petrovice - 19,99 19,99 21,55
18.  Sloup Dufková Kateřina PZ 20,00 20,00 -
19.  Střezimíř Cedivodová Aneta BN 20,18 21,71 20,18
20.  Kosmonosy Kuntošová Kristýna MB 20,35 30,16 20,35
21.  Smržovka Votočková Sabina JN 20,43 20,43 20,49
22.  Sloup Kaňková Lenka PZ 20,49 20,49 20,83
23.  Radimovice Műllerová Sára LI 20,61 20,61 -
24.  Dolní Bečva Danková Tereza VS 20,61 20,61 -
25.  Křižovatka Šmatová Nikola CH 20,65 21,54 20,65
26.  Malé Hoštice Pekárková Nela OP 20,68 20,68 -
27.  Morkovice Horáková Barbora KM 20,72 20,72 21,55
28.  Skuteč Jonášová Tereza CR 20,78 20,78 -
29.  Olešnice Hovorková Kateřina RK 20,81 21,14 20,81
30.  Vilémovice Patočková Michaela BK 20,81 20,81 30,34
31.  Štěpánov Křepelková Nela OL 20,84 20,84 24,86
32.  Sazovice Krejčí Lenka ZL 20,87 20,87 -
33.  Radimovice Rozkovcová Anna LI 20,90 20,90 -
34.  Slatiny Zachovalová Lucie JC 21,00 22,26 21,00
35.  Bozkov Holcová Natálie Jana SM 21,16 21,78 21,16
36.  Sazovice Couralová Magdaléna ZL 21,16 21,16 -
37.  Hajnice Langerová Natálie TU 21,19 21,19 -
38.  Horní Hradiště Kalová Markéta PS 21,30 22,43 21,30
39.  Bozkov Rydvalová Dana SM 21,32 21,32 -
40.  Bozkov Doležalová Jana SM 21,38 21,38 -
41.  Štěpánov Tomečková Natálie OL 21,38 21,38 -
42.  Radimovice Hrdinová Veronika LI 21,38 21,38 -
43.  Tuhaň Králová Anežka ME 21,58 21,58 24,99
44.  Štěpánov Benešová Šárka OL 21,59 23,46 21,59
45.  Kamenec u Poličky Švábová Daniela SY 21,64 21,64 -
46.  Kvasejovice Hulínská Klára BN 21,64 21,64 -
47.  Sychotín Pařízková Klára BK 21,66 21,66 27,87
48.  Písková Lhota Kubenková Barbora NB 21,68 28,96 21,68
49.  Rybníček Gottvaldová Veronika PE 21,77 21,77 24,49
50.  Vratislavice nad Nisou Drechslerová Pavlína LI 21,87 26,61 21,87
51.  Dřísy Zubalíková Lucie ME 22,04 22,04 -
52.  Rybníček Smolíková Barbora PE 22,12 22,12 -
53.  Staré Heřminovy Premusová Natálie BR 22,23 22,45 22,23
54.  Lhenice Sas Anna TP 22,47 22,88 22,47
55.  Sloup Vandasová Zuzana PZ 22,48 24,00 22,48
56.  Slatiny Žitná Kristýna JC 22,68 22,87 22,68
57.  Frýdek Kaňoková Nikol FM 22,70 22,70 -
58.  Kamenec u Poličky Petržálková Eva SY 22,80 22,80 -
59.  Dolní Bukovsko Šimánková Veronika CB 22,82 22,82 -
60.  Tuhaň Potočiarová Hana ME 22,90 22,90 -
61.  Slatiny Zumrová Kateřina JC 22,90 25,08 22,90
62.  Nové Syrovice Stará Klára TR 22,97 22,97 23,11
63.  Malechov Pazgyerová Adéla KT 23,00 23,00 23,23
64.  Výčapy Matoušková Nikola TR 23,01 23,01 24,60
65.  Vratislavice nad Nisou Cejpová Linda LI 23,04 23,93 23,04
66.  Kyjovice Laryšová Kateřina OP 23,07 23,08 23,07
67.  Střelské Hoštice Michelová Lucie ST 23,66 23,66 26,76
68.  Výčapy Dobešová Michaela TR 23,70 23,70 -
69.  Sloup Hrušková Barbora PZ 23,81 23,81 -
70.  Bozkov Marková Alena SM 23,84 23,84 24,55
71.  Česká Lípa Slezáková Nikola CL 24,09 24,09 25,38
72.  Vladislav Havlenová Aneta TR 24,14 24,17 24,14
73.  Bozkov Martínková Michaela SM 24,28 24,28 -
74.  Cholupice Hrušková Kateřina AB 24,28 24,28 47,46
75.  Kvasejovice Hulanová Barbora BN 24,63 24,63 24,76
76.  Bozkov Chlupáčová Veronika SM 24,72 NP 24,72
77.  Sazovice Jurčáková Iveta ZL 24,78 25,33 24,78
78.  Skuteč Vybíralová Lucie CR 24,81 25,31 24,81
79.  Vilémovice Kobrová Monika BK 24,82 24,82 NP
80.  Dolní Bečva Vachunová Markéta VS 25,00 25,00 25,37
81.  Tvarožná Ryšavá Marie BO 25,30 NP 25,30
82.  Skuteč Ptáčková Barbora CR 25,73 47,15 25,73
83.  Český Dub I Medunová Marie LI 26,08 26,08 -
84.  Lučany nad Nisou Habrová Martina JN 27,07 27,07 27,61
85.  Slatiny Špínová Michaela JC 27,46 27,46 -
86.  Skuteč Kadlecová Natálie CR 27,51 27,51 -
87.  Tuhaň Krivokapičová Martina ME 27,72 28,26 27,72
88.  Lhenice Capoušková Jana TP 28,42 28,42 -
89.  Střelské Hoštice Vodičková Kristýna ST 28,47 28,47 -
90.  Vratislavice nad Nisou Havrdová Kateřina LI 28,94 28,94 -
91.  Štěpánkovice Vitasková Patricie OP 29,84 44,96 29,84
92.  Stráž nad Nisou Jirásková Kateřina LI 30,42 30,42 -
93.  Střelské Hoštice Pechlátová Veronika ST 31,07 31,07 -
94.  Střelské Hoštice Kopelentová Barbora ST 36,91 NP 36,91

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Moravský Beroun Červinka Jiří BR 18,35 18,35 21,20
2.  Stráž nad Nisou Radostný Tomáš LI 19,56 19,56 19,96
3.  Skuteč Bubeníček Lukáš CR 19,68 30,28 19,68
4.  Dobřany Šváb Jan PJ 19,69 20,43 19,69
5.  Výčapy Dokulil Dominik TR 19,89 19,89 19,96
6.  Oznice Holčák Martin VS 20,73 22,31 20,73
7.  Bludov Kotrlý Vojtěch SU 20,73 21,87 20,73
8.  Skuteč Vobejda Tomáš CR 20,80 NP 20,80
9.  Písková Lhota Zradička Martin NB 20,87 21,21 20,87
10.  Rybníček Válek Pavel PE 20,90 21,69 20,90
11.  Těpeře Žilík Jan JN 21,58 22,10 21,58
12.  Písková Lhota Crkal Šimon NB 22,04 22,04 25,11
13.  Střezimíř Kubálek Matěj BN 22,16 22,16 43,11
14.  Oznice Baletka Adam VS 22,22 22,22 NP
15.  Střezimíř Trachta Vítek BN 22,49 NP 22,49
16.  Skuteč Dalecký Michal CR 22,69 22,69 24,18
17.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB 22,76 23,20 22,76
18.  Sloup Dufek Martin PZ 22,86 23,49 22,86
19.  Střelské Hoštice Kiša Dominik ST 22,98 NP 22,98
20.  Kvasejovice Hulan Filip BN 23,06 24,66 23,06
21.  Hřibojedy Hynek Vojtěch TU 23,14 23,14 24,37
22.  Morkovice Dopita Lukáš KM 23,24 23,88 23,24
23.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR 23,43 23,43 25,12
24.  Olešnice Hovorka Jakub RK 23,65 23,65 23,72
25.  Všetaty Hadrbolec Jan ME 23,76 25,80 23,76
26.  Frýdek Žurovec David FM 24,25 24,25 29,73
27.  Radvanice Zachoval Adam PR 24,33 NP 24,33
28.  Písková Lhota Meišner Tadeáš NB 24,39 24,39 NP
29.  Bukovina u Čisté Ježek Jakub SM 25,15 26,47 25,15
30.  Třebovice Šretr Michal OV 25,75 41,41 25,75
31.  Frýdek Pětroš Daniel FM 25,93 25,93 42,22
32.  Dolní Bukovsko Dudlíček František CB 26,26 35,66 26,26
33.  Střezimíř Bartoň David BN 26,47 26,47 26,68
34.  Horní Hradiště Škrobánek Daniel PS 28,69 28,69 NP
35.  Vratislavice nad Nisou Hanzlíček Lukáš LI 35,98 NP 35,98
36.  Hřibojedy Medlík Petr TU NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Brloh Volejník Jiří CK 17,07 17,07 17,09
2.  Jetřichovec Míka Lukáš PE 17,40 17,40 NP
3.  Hajnice Linhart Patrik TU 17,71 17,71 NP
4.  Starý Lískovec Sport Filipčík Jakub BM 17,73 NP 17,73
5.  Karviná Staněk David KA 17,79 25,03 17,79
6.  Oznice Gerža Lukáš VS 17,97 17,97 NP
7.  Sazovice Gerža Martin ZL 18,00 18,79 18,00
8.  Poniklá Hartig Aleš SM 18,14 18,49 18,14
9.  Střezimíř Knotek Radim BN 18,25 19,16 18,25
10.  Štěpánkovice Bena Jiří OP 18,30 18,30 21,30
11.  Vratislavice nad Nisou Kozák Martin LI 18,38 18,38 19,81
12.  - Lorinc Marián ZK IMA ZŠ Hutp.N.Ves - 18,42 18,42 NP
13.  Třebovice Musiol Miroslav OV 18,45 18,45 24,62
14.  Raškovice Samec Lukáš FM 18,54 18,54 19,79
15.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Prokop JC 18,55 25,79 18,55
16.  Rybníček Plesar Jan PE 18,64 19,23 18,64
17.  Choustníkovo Hradiště Frait Petr TU 18,66 18,66 19,29
18.  Tvarožná Pejřil Michal BO 18,75 19,40 18,75
19.  Třebovice Rojek Filip OV 18,76 18,81 18,76
20.  Karviná Šebesta Petr KA 18,80 19,16 18,80
21.  Nižná Šuňava Švajka Marek PP 18,80 19,45 18,80
22.  Třtice Kočí Ondřej NA 19,07 19,07 NP
23.  Nová Ves Martuš Petr OV 19,13 23,82 19,13
24.  Troubelice Pekr Antonín OL 19,15 19,15 24,89
25.  Nižná Šuňava Fridman Jakub PP 19,28 19,37 19,28
26.  Prostřední Bečva Růčka Pavel VS 19,31 19,31 NP
27.  Tuhaň Mejzr Vladimír ME 19,34 19,97 19,34
28.  Trusovice Koutný Marek SY 19,40 19,40 NP
29.  - Bučák Samuel ZK IMA ZŠ Hutp.N.Ves - 19,67 19,68 19,67
30.  Úvaly Zetek Petr PH 19,82 19,82 24,08
31.  Tuhaň Adamec Martin ME 19,91 19,91 20,05
32.  Dolní Bukovsko Chochol Filip CB 20,08 NP 20,08
33.  Lučany nad Nisou Bílý David JN 20,10 20,10 22,35
34.  Bořitov Pospíšil David BK 20,23 20,23 NP
35.  Vilémovice Votoček Jaroslav BK 20,23 20,48 20,23
36.  - Plíhal Jiří Petrovice u Blanska - 20,25 20,25 25,05
37.  Choustníkovo Hradiště Polášek Jaroslav TU 20,31 20,67 20,31
38.  Vratislavice nad Nisou Růžička Petr LI 20,31 28,11 20,31
39.  Radvanice Krajniak Kryštof PR 20,35 20,87 20,35
40.  Malé Hoštice Togel Ondřej OP 20,52 20,52 20,57
41.  Zličín Žalud Jaroslav AB 20,55 20,76 20,55
42.  Hrdlořezy Špringl Jan MB 20,69 22,03 20,69
43.  Výčapy Ošmera Tomáš TR 20,77 NP 20,77
44.  Lužná Beránek Jiří RA 20,80 20,80 21,33
45.  Všetaty Černý Tomáš ME 20,82 20,82 20,90
46.  Těpeře Kurfiřt Jakub JN 20,83 20,83 26,98
47.  Heřmanice Hurník Jan OV 20,88 20,88 26,53
48.  Bukovina u Čisté Ježek Jiří SM 20,92 20,92 NP
49.  Frýdštejn Červa Jan JN 20,97 21,57 20,97
50.  Choustníkovo Hradiště Polášek Miroslav TU 21,03 21,03 21,44
51.  Štěpánkovice Vybrančík Jakub OP 21,06 21,06 21,07
52.  Malé Hoštice Trulley Filip OP 21,19 NP 21,19
53.  Rybníček Klacek Michal PE 21,19 21,75 21,19
54.  Trusovice Juračka Václav SY 21,44 21,44 22,21
55.  Střezimíř Prucek Jan BN 21,51 23,21 21,51
56.  Kyjovice Linart Zdeněk OP 21,51 NP 21,51
57.  Dolní Bečva Kulišták Vojtěch VS 21,57 22,73 21,57
58.  Náměšť na Hané Navrátil Lukáš OL 21,59 NP 21,59
59.  Třebovice Volák Jakub OV 21,63 21,63 27,37
60.  Načeradec Hergesell Marcel BN 21,73 31,47 21,73
61.  Lučany nad Nisou Kurej Josef JN 21,77 21,77 22,62
62.  Stráž nad Nisou Foit Antonín LI 21,88 23,13 21,88
63.  Sloup Kurz Jakub PZ 21,94 21,94 23,09
64.  Kvasejovice Kroužil Marek BN 21,99 21,99 NP
65.  Zličín Vršecký Karel AB 22,05 22,87 22,05
66.  Střezimíř Ďurec Lukáš BN 22,13 27,88 22,13
67.  Škodějov Boch Josef SM 22,24 22,64 22,24
68.  Dobrá Voda u Hořic Pejzl Patrik JC 22,31 22,31 NP
69.  Zličín Holub Patrik AB 22,56 31,41 22,56
70.  Sychotín Vach Jan BK 22,70 22,70 NP
71.  Kyjovice Juchelka Martin OP 22,82 22,82 NP
72.  Nedaříž Bajer David SM 22,89 24,14 22,89
73.  Všetaty Hybš Jakub ME 23,13 23,35 23,13
74.  Výčapy Bula Karel TR 23,49 24,72 23,49
75.  Stráž nad Nisou Kvapil Jan LI 23,75 25,48 23,75
76.  Třebovice Frič Michal OV 23,76 23,76 NP
77.  Staré Heřminovy Spevák Lukáš BR 23,77 23,77 24,76
78.  Dřísy Schober Petr ME 23,85 23,85 24,02
79.  Smržovka Fejfar Jaroslav JN 24,06 24,06 34,77
80.  Dolní Bečva Babinec Jakub VS 24,11 24,11 24,30
81.  Frýdek Opěla Petr FM 24,81 24,81 NP
82.  Tanvald Palme Tomáš JN 25,86 25,86 NP
83.  Lhenice Pauza Jiří TP 26,00 26,00 NP
84.  Raškovice Dolech Jaroslav FM 26,89 NP 26,89
85.  Plesná Gembický Martin OV 27,89 34,33 27,89
86.  Dolní Bukovsko Nejedlý Filip CB 28,93 32,84 28,93
87.  Písková Lhota Svoboda Jan NB 29,99 NP 29,99
88.  Břehy Chmurčiak Aleš MB 38,56 38,56 NP
89.  Krásná Ves Foldyna Jakub MB NP NP NP
90.  Lišov Lubinski Dominik CB NP NP NP
91.  Vysoká Pec Dundr Radek PB NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice Klvaňa Daniel VS 16,01 16,48 16,01
2.  Budíkovice Peštál Marek TR 17,12 17,67 17,12
3.  Michálkovice Peterek Marek OV 17,26 20,24 17,26
4.  Brloh Klenka Vojtěch CK 17,26 17,26 NP
5.  Polabiny Krupka Michal PA 17,34 17,56 17,34
6.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Jakub JC 17,53 17,53 20,87
7.  Jevíčko Dvořák David SY 17,88 18,43 17,88
8.  Bílá Třemešná Fiala Vojtěch TU 18,07 18,21 18,07
9.  Kamenec u Poličky Teplý Jan SY 18,46 18,75 18,46
10.  Frýdek Žurovec Tomáš FM 18,57 28,45 18,57
11.  Nová Ves Brim Lukáš OV 18,64 NP 18,64
12.  Načeradec Hlinský Tomáš BN 18,69 19,04 18,69
13.  Lučany nad Nisou Haltuf Filip JN 18,85 18,85 19,16
14.  Ledenice Veselý Jiří CB 18,91 18,91 NP
15.  Michálkovice Adámek Michal OV 18,91 19,48 18,91
16.  Bozkov Šmíd Jaroslav SM 19,01 19,07 19,01
17.  Lhenice Beneš Michal TP 19,19 20,03 19,19
18.  Bílá Třemešná Mareček Miroslav TU 19,23 19,61 19,23
19.  Kamenec u Poličky Nykl Michal SY 19,24 19,24 23,92
20.  Choustníkovo Hradiště Slabý Petr TU 19,28 19,44 19,28
21.  Lhenice Richter Milan TP 19,65 19,65 24,02
22.  Třtice Svoboda Jiří NA 19,80 20,21 19,80
23.  Načeradec Maršík Lukáš BN 19,88 19,88 21,08
24.  Oznice Bartoň Adam VS 19,97 19,97 28,37
25.  Kostomlátky Walter Jiří NB 20,03 20,03 20,33
26.  Vrchotice Bursík František BN 20,11 20,54 20,11
27.  Poniklá Erlebach František SM 20,13 20,13 21,78
28.  Kostomlátky Zajan Filip NB 20,22 20,56 20,22
29.  Poniklá Hartig Jan SM 20,32 20,32 20,47
30.  Dolní Bečva Babinec Dominik VS 20,32 20,32 36,41
31.  Cholupice Krýda Petr AB 20,37 20,37 28,04
32.  Sazovice Sakin Štěpán ZL 20,46 20,46 NP
33.  Cholupice Trachta Filip AB 20,60 20,60 31,99
34.  Lužná Beránek Eduard RA 20,68 22,71 20,68
35.  Střezimíř Volalík Jaroslav BN 20,76 23,42 20,76
36.  Cholupice Bureš Filip AB 20,80 21,29 20,80
37.  Vilémovice Schneider Denis BK 20,95 22,91 20,95
38.  Dolní Bukovsko Dudlíček Josef CB 21,02 21,02 22,68
39.  Rybníček Kvapil Josef PE 21,15 21,15 21,19
40.  Nová Ves Bobrovský Ondřej OV 21,16 21,16 22,45
41.  Načeradec Doubek Karel BN 21,22 21,22 23,49
42.  Tuhaň Šťastný Vladimír ME 21,23 21,23 28,44
43.  Kostomlátky Pavelka Martin NB 21,58 22,25 21,58
44.  Frýdlant Novák Michal LI 21,59 28,73 21,59
45.  Střezimíř Novotný Michal BN 21,63 21,63 NP
46.  Lužná Fejfar David RA 21,70 22,27 21,70
47.  Prostřední Bečva Lejska Michal VS 21,73 21,73 37,65
48.  Lučany nad Nisou Pauly Maxmilián JN 22,25 23,33 22,25
49.  Frýdštejn Matura Václav JN 22,48 22,48 26,38
50.  Štěpánkovice Havrlant Milan OP 22,70 30,44 22,70
51.  Bozkov Kafka Tomáš SM 22,77 NP 22,77
52.  Český Dub I Polák Josef LI 22,97 NP 22,97
53.  Zaliny Příhoda Josef CB 23,09 25,13 23,09
54.  Frýdlant Beran Jaroslav LI 23,21 23,90 23,21
55.  Cholupice Kostka Matěj AB 23,56 30,47 23,56
56.  Tuhaň Derfl Zbyšek ME 23,66 31,54 23,66
57.  Dolní Kounice Procházka Tomáš BO 23,93 23,93 30,80
58.  Kvasejovice Hulínský Dominik BN 24,37 24,86 24,37
59.  Dobrá Voda u Hořic Hospodka Jakub JC 24,47 NP 24,47
60.  Frýdek Skořepa Radim FM 24,54 24,54 NP
61.  Dolní Bečva Chovanec Jakub VS 25,39 25,39 NP
62.  - Dvořák Lukáš Tanvald Šumburk - 25,56 25,56 28,30
63.  Markvartovice Tesař Martin OP 26,19 29,29 26,19
64.  Stráž nad Nisou Novotný Jakub LI 27,40 27,40 NP
65.  Lučany nad Nisou Kocourek Tomáš JN 29,14 29,14 NP
66.  Střezimíř Holý René BN 30,48 NP 30,48
67.  Kvasejovice Hulan Jan BN 31,81 31,81 NP
68.  Mohelnice Krásná Pavlásek David FM NP NP NP
69.  Pardubice Kuthan Zdeněk PA NP NP NP
70.  Řepy Helmich Václav AB NP NP NP
71.  Střemy Jírový Jiří ME NP NP NP
72.  Široký Důl Flídr Karel SY NP NP NP
73.  Stráž nad Nisou Firman Adam LI NP NP NP
74.  Mohelnice Krásná Guziur Ondřej FM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře