Hřivínův Újezd 2015 - Memoriál Luboše Paveláka

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 09. 2015 12:00
Kontakt:   Marcela Petruláková
Telefon:  773 203 001
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 16,71 16,04 16,71
2.  Hradčovice UH 17,92 17,92 17,89
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Mistřice UH 18,03 17,43 18,03
4.  Vésky UH 18,15 18,15 17,40
5.  Zádveřice ZL 18,21 18,21 18,04
6.  Mladcová ZL 18,25 18,17 18,25
7.  Vésky B UH 18,31 17,88 18,31
8.  Velký Ořechov B ZL 18,48 17,83 18,48
9.  Nedašov ZL 18,50 18,50 17,76
10.  Štítná nad Vláří ZL 19,64 17,90 19,64
11. Výsledek se nepočítá do ligy  * KdoMožePomože - 20,09 20,09 19,52
12.  Hřivínův Újezd ZL 20,30 18,23 20,30
13.  Mysločovice ZL 20,33 19,52 20,33
14.  Zahnašovice KM 20,72 17,45 20,72
15.  Martinice KM 21,76 21,76 20,85
16.  Velký Ořechov C ZL 21,85 21,73 21,85
17.  Bratřejov ZL 22,94 22,33 22,94
18.  Křekov ZL 24,20 24,20 23,30
19.  Louky ZL 25,06 25,06 20,92
20.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 25,36 18,08 25,36
21.  Tečovice ZL 25,46 25,49 17,65
22.  Oldřichovice ZL 27,29 27,29 26,86
23.  Nevšová ZL NP NP NP
23.  Jestřabí ZL NP NP NP
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Hostětín UH NP NP NP
23.  Šarovy ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bratřejov ZL 18,40 18,40 17,34
2.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 18,97 18,53 18,97
3.  Malenovice ZL 19,06 19,06 18,45
4.  Racková ZL 19,94 18,44 19,94
5.  Zahnašovice KM 20,46 17,20 20,46
6.  Nedašova Lhota ZL 21,11 19,77 21,11
7.  Hřivínův Újezd ZL 23,51 23,51 17,81
8.  Machová ZL 27,84 27,05 27,84
9.  Velký Ořechov ZL 53,62 53,62 52,95
10.  Slušovice ZL NP 29,99 31,41
10.  Bohuslavice u Zlína ZL NP NP 20,02
10.  Lipová ZL NP NP 20,97

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková ZL 19,41 19,41 18,90
2.  Kaňovice ZL 20,04 19,79 20,04
3.  Sazovice ZL 20,52 20,38 20,52
4.  Machová ZL 20,65 20,65 20,08
5.  Bohuslavice u Zlína ZL 21,07 20,09 21,07
6.  Lhota ZL 22,84 22,84 22,57
7.  Malenovice ZL 24,23 24,23 18,77
7.  Slušovice ZL NP 18,57 18,54

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mysločovice ZL 15,88 15,88 15,73
2.  Zádveřice ZL 17,20 16,98 17,20
3.  Lipová ZL 18,69 17,28 18,69
4.  Sazovice ZL 19,39 19,39 18,73
5.  Zdounky KM 19,56 19,41 19,56
6.  Dolní Lhota ZL 25,86 23,64 25,86

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL16,0416,7116,712015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hradčovice UH17,0517,0317,052013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hradčovice UH17,1617,0517,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velký Ořechov BZL17,1117,2517,252013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vrbětice ZL16,9617,2717,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vésky BUH16,8717,3017,302013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mistřice UH17,6617,5417,662013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladcová ZL16,8817,7017,702016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lukov ZL17,7117,6317,712018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lukov ZL17,7617,5417,762013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,7717,5017,772013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladcová ZL17,9117,3917,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hradčovice UH17,9217,8917,922015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL17,8417,9917,992013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mistřice UH17,4318,0318,032015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nedašov ZL17,8518,0518,052013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vésky UH18,1517,4018,152015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Částkov UH17,4518,1818,182013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hostětín UH18,1918,0918,192018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zádveřice ZL18,2118,0418,212015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mladcová ZL18,1718,2518,252015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Ořechov CZL17,2418,2718,272018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Vésky UH17,4318,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM17,6818,3018,302013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Vésky BUH17,8818,3118,312015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hostětín UH17,8218,3318,332016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Velký Ořechov CZL17,9718,3618,362013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vésky BUH18,4117,8418,412018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vésky BUH18,4117,6918,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lhota ZL18,2818,4218,422016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mistřice - Muži

18,03https://youtu.be/R9qqfkz7hHc Petr Kropáč

Machová - Dorostenky

20,65https://youtu.be/UbYzplQvni0 Kateřina Brázdilová

Machová - Ženy

27,84https://youtu.be/OqQR5O4k3Co Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2008/09/06 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2009/09/05 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2010/05/22 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2012/09/08 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2013/07/07 Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2014/09/13 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2015/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2016/09/10 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2017/09/09 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2018/07/07 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře